Допомога проекту:

Якби не княгиня Заславська, не було б української Першокниги – Пересопницького Євангелія. Вона стала не просто шедевром рукописного мистецтва, а й національним символом.

Якби не дворянка Ганна Гойська, не було б відомої православної святині – знаменитого Почаївського монастиря.

Якби не князь Василь-Костянтин Острозький та княжна Гальшка, не було б першого у Східній Європі навчального закладу – Острозької академії.

Якби не Микола Терещенко, у Києві не було б лікарні, нині відомої як «ОХМАТДИТ».

Якби не Петро Яцик, у Канаді не було б центру досліджень історії України його імені, а ще не існувало б Міжнародного конкурсу знавців української мови.

Відчути, як це – коли завдяки тобі існує щось небуденне та важливе для інших, можна тут і зараз. Адже сьогодні Енциклопедія історії України, на сайті якої Ви перебуваєте, потребує меценатів і меценаток. Проект є унікальним. Адже вперше історія України від найдавніших часів і до наших днів представлена на єдиному ресурсі в інтернет-форматі, а не розпорошена по різних виданнях.

Історична енциклопедія існує вже сьогодні. Вона має достатню інформаційну базу і кількість тих, хто нею послуговується. Однак їй потрібно функціонувати і розвиватися завтра, післязавтра, післяпіслязавтра. Тим часом проект «Україна – історія великого народу» не є прибутковим і не має до того схильності. Саме тому шукає підтримки. Тож якщо Вам цікава тема минувшини, Ви вважаєте що історія України має бути доступною і популярною, а даний сайт повинен продовжити роботу, можете посприяти цьому, перерахувавши будь-яку суму на рахунок громадської організації «Всеукраїнське об’єднання – Україна Славетна» п/р 26009213781 АБ «Укргазбанк» м.Київ МФО 320478.

За бажанням вказуйте ім’я та прізвище, які будуть розміщені в рубриці «Наші меценати».