Могильники почапської
групи

Портрет похованого.Почапи. Реконструкціяза черепом М. М. Герасимова

Виявлено тільки шість ґрунтових могильників почапської групи, в кожному з яких налічувалося по 3—6 поховань. Поховання за обрядом трупопокладання здійснювалися в могильних ямах прямокутної або овальної форми, заглиблених від сучасної поверхні всього на 0,2—0,6Керамічна посудина. Почапська група. Звенигород м. Померлих укладали в скороченому стані на правому або лівому боці, головою в різні сторони світу. До складу поховального інвентаря входить глиняний посуд, крем'яні і кістяні вироби, мідні прикраси. Ліпна кераміка представлена черпаками і глеками.
Найбільш численні черпаки з петельчастою ручкою, прикрашені горизонтальними або вертикальними відбитками шнура, короткими нарізками і дрібними поглибленнями. Глеки плоскодонні кулястої форми, з циліндричною шийкою і петельчастими ручками, прикрашені у верхній частині шнуровим або нарізним орнаментом, або зовсім не орнаментовані.
Крем'яні вироби нечисленні — серед них є ножі і кинджали, виготовлені з великих пластин. Кинджали мають трикутне довге лезо і невелике прямокутне руків'я.
До складу металевого інвентаря входили плаский наконечник стріли (Почапи, поховання III) і різноманітні прикраси. Серед них пластинчасті браслети, персні з дроту з поздовжнім спіральним щитком, підвіски окуляроподібні та верболистої форми. За даними спектрального аналізу металу, можна зробити висновок, що бронзові вироби потрапляли в Північно-Східне Передкарпаття з металургійних центрів Словаччини і Чехії.