Міста і села
-
Буковина
-
-
- Чернівецька область
-
- м. Чернівці
- м. Новодністровськ
- Вижницький район
-
- м. Вижниця
- м. Ва́шківці
- смт. Берегомет
- с. Бабине
- с. Багна
- с. Банилів
- с. Бережниця
- с. Бережонка
- с. Вали
- с. Вахнівці
- с. Велике
- с. Виженка
- с. Вовчинець
- с. Волока
- с. Долішній Шепіт
- с. Замостя
- с. Заріччя
- с. Іспас
- с. Карапчів
- с. Кибаки
- с. Коритне
- с. Лекечі
- с. Липовани
- с. Лопушна
- с. Лукавці
- с. Майдан (Іспаська сільська рада)
- с. Майдан (Лукавецька сільська рада)
- с. Мигове
- с. Мілієве
- с. Середній Майдан
- с. Слобода-Банилів
- с. Фальків
- с. Черешенька
- с. Чорногузи
- Герцаївський район
-
- м. Герца
- с. Байраки
- с. Банчени
- с. Буківка
- с. Велика Буда
- с. Великосілля
- с. Годинівка
- с. Горбова
- с. Дяківці
- с. Круп'янське
- с. Куликівка
- с. Луковиця
- с. Лунка
- с. Мала Буда
- с. Маморниця
- с. Могилівка
- с. Молниця
- с. Остриця
- с. Петрашівка
- с. Підвальне
- с. Радгоспівка
- с. Тернавка
- с. Хряцька
- с. Цурень
- Глибоцький район
-
- смт. Глибока
- с. Багринівка
- с. Біла Криниця
- с. Валя Кузьмина
- с. Верхні Синівці
- с. Волока
- с. Горбівці
- с. Грушівка
- с. Димка
- с. Йорданешти
- с. Кам'янка
- с. Карапчів
- с. Коровія
- с. Корчівці
- с. Купка
- с. Кут
- с. Луковиця
- с. Михайлівка
- с. Молодія
- с. Нижні Синівці
- с. Новий Вовчинець
- с. Опришени
- с. Петричанка
- с. Поляна
- с. Привороки
- с. Просикуряни
- с. Просіка
- с. Слобідка
- с. Станівці
- с. Старий Вовчинець
- с. Стерче
- с. Сучевени
- с. Тарашани
- с. Тереблече
- с. Турятка
- с. Чагор
- с. Червона Діброва
- с. Черепківці
- Заставнівський район
-
- м. Заставна
- смт. Кострижівка
- с. Бабин
- с. Баламутівка
- с. Боянчук
- с. Брідок
- с. Василів
- с. Васловівці
- с. Вербівці
- с. Веренчанка
- с. Вимушів
- с. Вікно
- с. Горішні Шерівці
- с. Горошівці
- с. Добринівці
- с. Дорошівці
- с. Задубрівка
- с. Звенячин
- с. Йосипівка
- с. Кадубівці
- с. Кулівці
- с. Малий Кучурів
- с. Митків
- с. Мосорівка
- с. Онут
- с. Погорілівка
- с. Прилипче
- с. Репужинці
- с. Ржавинці
- с. Рудка
- с. Самушин
- с. Степанівка
- с. Товтри
- с. Хрещатик
- с. Чорний Потік
- с. Чуньків
- с. Шубранець
- с. Юрківці
- с. Яблунівка
- Кельменецький район
-
- смт. Кельменці
- с. Бабин
- с. Бернове
- с. Браїлівка
- с. Бузовиця
- с. Бурдюг
- с. Вартиківці
- с. Вовчинець
- с. Вороновиця
- с. Грушівці
- с. Дністрівка
- с. Зелена
- с. Іванівці
- с. Козиряни
- с. Комарів
- с. Коновка
- с. Кроква
- с. Ленківці
- с. Лівинці
- с. Лукачівка
- с. Майорка
- с. Макарівка
- с. Михайлівка
- с. Мошанець
- с. Нагоряни
- с. Нелипівці
- с. Новоселиця
- с. Оселівка
- с. Перківці
- с. Подвір'ївка
- с. Путрине
- с. Росошани
- с. Слобідка
- Кіцманський район
-
- м. Кіцмань
- смт. Лужани
- смт. Неполоківці
- с. Берегомет
- с. Біла
- с. Борівці
- с. Брусенки
- с. Брусниця
- с. Бурдей
- с. Валява
- с. Верхні Станівці
- с. Виноград
- с. Витилівка
- с. Гаврилівці
- с. Глиниця
- с. Давидівці
- с. Діброва
- с. Драчинці
- с. Дубівці
- с. Зеленів
- с. Іванківці
- с. Кальнівці
- с. Киселів
- с. Кліводин
- с. Клокічка
- с. Коростувата
- с. Лашківка
- с. Малятинці
- с. Мамаївці
- с. Нижні Станівці
- с. Новий Киселів
- с. Нові Драчинці
- с. Оршівці
- с. Остра
- с. Ошихліби
- с. П'ядиківці
- с. Реваківці
- с. Ревне
- с. Ставчани
- с. Стрілецький Кут
- с. Суховерхів
- с. Хлівище
- с. Чортория
- с. Шипинці
- с. Шишківці
- с. Южинець
- Новоселицький район
-
- м. Новоселиця
- с. Балківці
- с. Берестя
- с. Бояни
- с. Боянівка
- с. Буда
- с. Ванчиківці
- с. Ванчинець
- с. Гай
- с. Динівці
- с. Довжок
- с. Драниця
- с. Думени
- с. Жилівка
- с. Зелений Гай
- с. Костичани
- с. Котелеве
- с. Кошуляни
- с. Магала
- с. Малинівка
- с. Мамалига
- с. Маршинці
- с. Негринці
- с. Несвоя
- с. Новоіванківці
- с. Остриця
- с. Подвірне
- с. Припруття
- с. Прут
- с. Ревківці
- с. Рингач
- с. Рідківці
- с. Рокитне
- с. Слобода
- с. Стальнівці
- с. Строїнці
- с. Тарасівці
- с. Топорівці
- с. Форосна
- с. Черленівка
- с. Чорнівка
- с. Шишківці
- с. Щербинці
- Путильський район
-
- смт. Путила
- с. Андреківське
- с. Бисків
- с. Бісків
- с. Великий Липовець
- с. Верхній Яловець
- с. Випчина
- с. Галицівка
- с. Голошина
- с. Греблина
- с. Греблина
- с. Гробище
- с. Дихтинець
- с. Довгопілля
- с. Замогила
- с. Киселиці
- с. Конятин
- с. Лустун
- с. Малий Дихтинець
- с. Мариничі
- с. Міжброди
- с. Нижній Яловець
- с. Околена
- с. Паркулина
- с. Петраші
- с. Підзахаричі
- с. Плай
- с. Плита
- с. Плоска
- с. Площі
- с. Поляківське
- с. Рижа
- с. Рипень
- с. Розтоки
- с. Руська
- с. Самакова
- с. Сарата
- с. Селятин
- с. Сергії
- с. Соколій
- с. Стебні
- с. Тесницька
- с. Товарниця
- с. Тораки
- с. Усть-Путила
- с. Фошки
- с. Хорови
- с. Шепіт
- с. Шпетки
- с. Яблуниця
- с. Ями
- Сокирянський район
-
- м. Сокиряни
- с. Білоусівка
- с. Братанівка
- с. Василівка
- с. Вашківці
- с. Вітрянка
- с. Волошкове
- с. Галиця
- с. Гвіздівці
- с. Грубна
- с. Коболчин
- с. Кормань
- с. Кулішівка
- с. Ломачинці
- с. Лопатів
- с. Михалкове
- с. Нова Слобода
- с. Новоолексіївка
- с. Ожеве
- с. Олексіївка
- с. Покровка
- с. Розкопинці
- с. Романківці
- с. Селище
- с. Сербичани
- с. Струмок
- с. Шебутинці
- с. Шишківці
- с.Непоротове
- Сторожинецький район
-
- м. Сторожинець
- смт. Красноїльськ
- с. Аршиця
- с. Банилів-Підгірний
- с. Бобівці
- с. Буденець
- с. Великий Кучурів
- с. Верхні Петрівці
- с. Глибочок
- с. Глибочок
- с. Годилів
- с. Давидівка
- с. Дібрівка
- с. Дубове
- с. Заболоття
- с. Заволока
- с. Зруб-Комарівський
- с. Їжівці
- с. Кам'яна
- с. Комарівці
- с. Косованка
- с. Костинці
- с. Михальча
- с. Нижні Петрівці
- с. Нова Жадова
- с. Нова Красношора
- с. Нові Бросківці
- с. Панка
- с. Ропча
- с. Слобода-Комарівці
- с. Снячів
- с. Спаська
- с. Стара Жадова
- с. Стара Красношора
- с. Старі Бросківці
- с. Тисовець
- с. Череш
- с. Чудей
- с. Ясени
- Хотинський район
-
- м. Хотин
- с. Анадоли
- с. Атаки
- с. Білівці
- с. Блищадь
- с. Бочківці
- с. Владична
- с. Ворничани
- с. Гордівці
- с. Гринячка
- с. Грозинці
- с. Данківці
- с. Долиняни
- с. Зарожани
- с. Зелена Липа
- с. Каплівка
- с. Керстенці
- с. Клішківці
- с. Колінківці
- с. Корнешти
- с. Круглик
- с. Крутеньки
- с. Малинці
- с. Млинки
- с. Недобоївці
- с. Орестівка
- с. Пашківці
- с. Перебиківці
- с. Поляна
- с. Пригородок
- с. Рашків
- с. Рукшин
- с. Рухотин
- с. Санківці
- с. Ставчани
- с. Чепоноси
- с. Ширівці
- с. Ярівка
- с. Шилівці
-
-
-
Волинь
-
-
- Волинська область
-
- м. Луцьк
-
- Історична довідка про місто Луцьк
- м. Володимир-Волинський
- м. Ковель
- м. Нововолинськ
- Володимир-Волинський район
-
- м. Устилуг
- с. Амбуків
- с. Бегета
- с. Березовичі
- с. Білин
- с. Бобичі
- с. Бубнів
- с. Верба
- с. Володимирівка
- с. Воля-Свійчівська
- с. Ворчин
- с. Вощатин
- с. Галинівка
- с. Гевин
- с. Горичів
- с. Дарницьке
- с. Дігтів
- с. Житані
- с. Жовтневе
- с. Заболоття
- с. Залужжя
- с. Заріччя
- с. Зимне
- с. Зоря
- с. Ізов
- с. Кладнів
- с. Когильне
- с. Коритниця
- с. Красностав
- с. Ласків
- с. Ліски
- с. Лудин
- с. Льотниче
- с. Людмильпіль
- с. Марія-Воля
- с. Маркелівка
- с. Маркостав
- с. Микитичі
- с. Микуличі
- с. Міжлісся
- с. Нехвороща
- с. Новини
- с. Новосілки
- с. Овадне
- с. Октавин
- с. Орані
- с. Острівок
- с. Охнівка
- с. П'ятидні
- с. Пархоменкове
- с. Писарева Воля
- с. Підгайці
- с. Полум'яне
- с. Поничів
- с. Рогожани
- с. Рокитниця
- с. Русів
- с. Руснів
- с. Свійчів
- с. Селець
- с. Селіски
- с. Стенжаричі
- с. Суходоли
- с. Тростянка
- с. Турівка
- с. Фалемичі
- с. Федорівка
- с. Хворостів
- с. Хмелів
- с. Хмелівка
- с. Хобултова
- с. Хотячів
- с. Хрипаличі
- с. Черчичі
- с. Чесний Хрест
- с. Чорників
- с. Шистів
- с. Яковичі
- Горохівський район
-
- м. Горохів
- м. Берестечко
- смт. Мар'янівка
- смт. Сенкевичівка
- с. Антонівка
- с. Бережанка
- с. Бистровиця
- с. Богунівка
- с. Борисковичі
- с. Борочиче
- с. Брани
- с. Бужани
- с. Буркачі
- с. Ватин
- с. Ватинець
- с. Вільхівка
- с. Волиця-Дружкопільська
- с. Волиця-Лобачівська
- с. Галичани
- с. Гектари
- с. Горішнє
- с. Губин Перший
- с. Гумнище
- с. Десятина
- с. Диковини
- с. Діброва
- с. Довгів
- с. Дубова Корчма
- с. Жабче
- с. Жуковець
- с. Журавники
- с. Загаї
- с. Звиняче
- с. Зелене
- с. Зеленолужне
- с. Іванівка
- с. Квасів
- с. Ковбань
- с. Козятин
- с. Колмів
- с. Колодеже
- с. Красів
- с. Крижова
- с. Кумовище
- с. Кутрів
- с. Лемешів
- с. Липа
- с. Лобачівка
- с. Марковичі
- с. Маруся
- с. Мерва
- с. Мирків
- с. Мирне
- с. Мислині
- с. Михлин
- с. Наталин
- с. Ниви-Губинські
- с. Новий Зборишів
- с. Новосілки
- с. Новостав
- с. Озерці
- с. Охлопів
- с. Ощів
- с. Перемиль
- с. Печихвости
- с. Пильгани
- с. Підбереззя
- с. Пірванче
- с. Піски
- с. Полюхне
- с. Пустомити
- с. Рачин
- с. Ржищів
- с. Сергіївка
- с. Сільце
- с. Скабарівщина
- с. Скірче
- с. Скобелка
- с. Скригове
- с. Смолява
- с. Софіївка
- с. Старики
- с. Старостав
- с. Стрільче
- с. Терешківці
- с. Угринів
- с. Уманці
- с. Хмельницьке
- с. Холонів
- с. Цегів
- с. Широке
- с. Шклинь
- с. Шклинь Другий
- с. Ярівка
- Іваничівський район
-
- смт. Іваничі
- с. Біличі
- с. Бортнів
- с. Будятичі
- с. Бужанка
- с. Бужковичі
- с. Верхнів
- с. Волиця
- с. Волиця-Морозовицька
- с. Грибовиця
- с. Грушів
- с. Гряди
- с. Долинка
- с. Древині
- с. Жашковичі
- с. Заболотці
- с. Завидів
- с. Заставне
- с. Іванів
- с. Іванівка
- с. Клопочин
- с. Колона
- с. Космівка
- с. Кречів
- с. Кропивщина
- с. Лежниця
- с. Литовеж
- с. Лугове
- с. Луковичі
- с. Менчичі
- с. Милятин
- с. Михалє
- с. Мишів
- с. Млинище
- с. Мовники
- с. Морозовичі
- с. Низкиничі
- с. Нова Лішня
- с. Орищі
- с. Осмиловичі
- с. Павлівка
- с. Переславичі
- с. Петрове
- с. Поромів
- с. Радовичі
- с. Риковичі
- с. Романівка
- с. Русовичі
- с. Самоволя
- с. Соснина
- с. Стара Лішня
- с. Старий Порицьк
- с. Старосілля
- с. Тишковичі
- с. Топилище
- с. Трубки
- с. Хренів
- с. Шахтарське
- с. Щенятин
- Камінь-Каширський район
-
- м. Камінь-Каширський
- с. Боровне
- с. Брониця
- с. Бузаки
- с. Великий Обзир
- с. Верхи
- с. Видерта
- с. Видричі
- с. Винімок
- с. Воєгоща
- с. Волиця
- с. Ворокомле
- с. Городок
- с. Грудки
- с. Гута-Боровенська
- с. Гута-Камінська
- с. Добре
- с. Дубровиця
- с. Житнівка
- с. Залазько
- с. Залісся
- с. Запруддя
- с. Іваномисль
- с. Карасин
- с. Карпилівка
- с. Качин
- с. Клітицьк
- с. Котуш
- с. Краснилівка
- с. Кримне
- с. Личини
- с. Малий Обзир
- с. Малі Голоби
- с. Мельники-Мостище
- с. Мостище
- с. Надрічне
- с. Нові Червища
- с. Нуйно
- с. Олександрія
- с. Олексіївка
- с. Оленине
- с. Ольшани
- с. Осівці
- с. Острівок
- с. Підбороччя
- с. Підріччя
- с. Підцир'я
- с. Піщане
- с. Пнівне
- с. Полиці
- с. Радошинка
- с. Раків Ліс
- с. Рудка-Червинська
- с. Соснівка
- с. Сошичне
- с. Ставище
- с. Старі Червища
- с. Стобихва
- с. Стобихівка
- с. Теклине
- с. Тоболи
- с. Фаринки
- с. Хотешів
- с. Черче
- с. Яловацьк
- Ківерцівський район
-
- м. Ківерці
- смт. Олика
- смт. Цумань
- с. Башлики
- с. Берестяне
- с. Бодячів
- с. Борохів
- с. Веснянка
- с. Вишнів
- с. Гайове
- с. Городище
- с. Горянівка
- с. Грем'яче
- с. Дачне
- с. Дерно
- с. Діброва
- с. Дідичі
- с. Дідовичі
- с. Домашів
- с. Дубище
- с. Жабка
- с. Жидичин
- с. Жорнище
- с. Журавичі
- с. Заброди
- с. Завітне
- с. Залісоче
- с. Звірів
- с. Звози
- с. Знамирівка
- с. Кадище
- с. Карпилівка
- с. Клепачів
- с. Клубочин
- с. Конопелька
- с. Котів
- с. Кульчин
- с. Липляни
- с. Липне
- с. Личани
- с. Лички
- с. Метельне
- с. Микове
- с. Мощаниця
- с. Муравище
- с. Небіжка
- с. Носовичі
- с. Одеради
- с. Озеро
- с. Озерце
- с. Олександрія
- с. Омельне
- с. Острів
- с. Пальче
- с. Покащів
- с. Прилуцьке
- с. Путилівка
- с. Ромашківка
- с. Сапогове
- с. Сильне
- с. Скреготівка
- с. Славне
- с. Словатичі
- с. Сокиричі
- с. Ставок
- с. Суськ
- с. Тростянець
- с. Холоневичі
- с. Хопнів
- с. Хорлупи
- с. Хром'яків
- с. Чемерин
- с. Човниця
- с. Яківці
- с. Яромель
- Ковельський район
-
- смт. Голоби
- смт. Люблинець
- с. Арсеновичі
- с. Байківці
- с. Бахів
- с. Битень
- с. Білашів
- с. Білин
- с. Борщівка
- с. Бруховичі
- с. Будище
- с. Великий Порськ
- с. Велицьк
- с. Вербка
- с. Вівчицьк
- с. Волошки
- с. Воля
- с. Воля-Ковельська
- с. Воля-Любитівська
- с. Ворона
- с. Гішин
- с. Гончий Брід
- с. Городище
- с. Гредьки
- с. Грив'ятки
- с. Грушівка
- с. Гулівка
- с. Дарівка
- с. Діброва
- с. Довгоноси
- с. Доротище
- с. Дроздні
- с. Дубове
- с. Жмудче
- с. Заріччя
- с. Заячівка
- с. Зелена
- с. Іванівка
- с. Калинівка
- с. Калиновник
- с. Кашівка
- с. Козлиничі
- с. Колодниця
- с. Колодяжне
- с. Красноволя
- с. Краснодуб'я
- с. Кривлин
- с. Кричевичі
- с. Кругель
- с. Кухарі
- с. Лапні
- с. Ломачанка
- с. Луківка
- с. Любитів
- с. Любче
- с. Майдан
- с. Малий Порськ
- с. Мар'янівка
- с. Мельниця
- с. Мирин
- с. Мислина
- с. Мощена
- с. Новий Мосир
- с. Нові Кошари
- с. Нужель
- с. Облапи
- с. Озерне
- с. Партизанське
- с. Перковичі
- с. Підліси
- с. Підріжжя
- с. Пісочне
- с. Поворськ
- с. Погіньки
- с. Поповичі
- с. Радошин
- с. Рокитниця
- с. Рудка-Миринська
- с. Свидники
- с. Світле
- с. Ситовичі
- с. Сільце
- с. Скулин
- с. Солотвин
- с. Старий Мосир
- с. Старі Кошари
- с. Стеблі
- с. Тойкут
- с. Угли
- с. Уховецьк
- с. Черемошне
- с. Черкаси
- с. Шкурат
- Локачинський район
-
- смт. Локачі
- с. Бермешів
- с. Білопіль
- с. Бубнів
- с. Великий Окорськ
- с. Війниця
- с. Вілька-Садівська
- с. Войнин
- с. Гранатів
- с. Губин
- с. Дорогиничі
- с. Журавець
- с. Залужне
- с. Замличі
- с. Запуст
- с. Затурці
- с. Защитів
- с. Заячиці
- с. Зубильне
- с. Квасовиця
- с. Кисилин
- с. Козлів
- с. Колпитів
- с. Конюхи
- с. Коритниця
- с. Кремеш
- с. Крухиничі
- с. Кути
- с. Линів
- с. Малий Окорськ
- с. Маньків
- с. Марковичі
- с. Михайлівка
- с. Міжгір'я
- с. Мовчанів
- с. Низькі Цевеличі
- с. Новий Загорів
- с. Озютичі
- с. П'ятикори
- с. Павловичі
- с. Привітне
- с. Роговичі
- с. Садівські Дубини
- с. Семеринське
- с. Сірнички
- с. Старий Загорів
- с. Твориничі
- с. Тумин
- с. Холопичі
- с. Хорів
- с. Цевеличі
- с. Шельвів
- с. Юнівка
- Луцький район
-
- смт. Рокині
- смт. Торчин
- с. Антонівка
- с. Баїв
- с. Баківці
- с. Барвінок
- с. Білосток
- с. Боголюби
- с. Богушівка
- с. Боратин
- с. Ботин
- с. Брище
- с. Буків
- с. Буяни
- с. Великий Омеляник
- с. Вербаїв
- с. Верхи
- с. Верхівка
- с. Веселе
- с. Вигуричі
- с. Вікторяни
- с. Воротнів
- с. Воютин
- с. Всеволодівка
- с. Гаразджа
- с. Гать
- с. Гірка Полонка
- с. Голишів
- с. Горзвин
- с. Городище
- с. Городище
- с. Городок
- с. Григоровичі
- с. Дубичанське
- с. Заболотці
- с. Забороль
- с. Зміїнець
- с. Коршів
- с. Коршовець
- с. Кошів
- с. Крупа
- с. Лаврів
- с. Липини
- с. Лище
- с. Лучиці
- с. Мартинівка
- с. Маяки
- с. Милушин
- с. Милуші
- с. Михайлівка
- с. Моташівка
- с. Мстишин
- с. Несвіч
- с. Новокотів
- с. Новостав
- с. Одеради
- с. Оздів
- с. Озеряни
- с. Олександрівка
- с. Охотин
- с. Підгайці
- с. Піддубці
- с. Полонка
- с. Промінь
- с. Радомишль
- с. Ратнів
- с. Рованці
- с. Романів
- с. Романівка
- с. Садів
- с. Сарнівка
- с. Сирники
- с. Смолигів
- с. Струмівка
- с. Суховоля
- с. Сьомаки
- с. Тарасове
- с. Тертки
- с. Усичі
- с. Усичівські Будки
- с. Хорохорин
- с. Цеперів
- с. Чаруків
- с. Чорний Ліс
- с. Шепель
- Любешівський район
-
- смт. Любешів
- с. Березичі
- с. Березна Воля
- с. Бихів
- с. Бірки
- с. Бучин
- с. В'язівне
- с. Велика Глуша
- с. Великий Курінь
- с. Ветли
- с. Витуле
- с. Віл
- с. Гірки
- с. Гречища
- с. Деревок
- с. Діброва
- с. Дольськ
- с. Залаззя
- с. Залізниця
- с. Заріка
- с. Зарудчі
- с. Каливиця
- с. Лахвичі
- с. Лобна
- с. Люб'язь
- с. Любешівська Воля
- с. Люботин
- с. Мала Глуша
- с. Міжгайці
- с. Мукошин
- с. Невір
- с. Нові Березичі
- с. Підкормілля
- с. Погулянка
- с. Пожог
- с. Проходи
- с. Рудка
- с. Сваловичі
- с. Седлище
- с. Селісок
- с. Судче
- с. Угриничі
- с. Хоцунь
- с. Хутомир
- с. Цир
- с. Шлапань
- с. Щитинь
- Любомльський район
-
- м. Любомль
- смт. Головне
- с. Бабаці
- с. Бережці
- с. Біличі
- с. Бірки
- с. Боремщина
- с. Борове
- с. Будники
- с. Вербівка
- с. Вигнанка
- с. Вижгів
- с. Високе
- с. Висоцьк
- с. Вишнів
- с. Вишнівка
- с. Вілька-Підгородненська
- с. Глинянка
- с. Городнє
- с. Гороховище
- с. Гуменці
- с. Гупали
- с. Гуща
- с. Заболоття
- с. Забужжя
- с. Замлиння
- с. Заозерне
- с. Запілля
- с. Застав'є
- с. Зачернеччя
- с. Згорани
- с. Коцюри
- с. Красноволя
- с. Крушинець
- с. Куснища
- с. Ладинь
- с. Лисняки
- с. Локутки
- с. Масловець
- с. Машів
- с. Миловань
- с. Мосир
- с. Мшанець
- с. Новоугрузьке
- с. Нудиже
- с. Олеськ
- с. Підгородне
- с. Підлісся
- с. Полапи
- с. Почапи
- с. Приріччя
- с. Пустинка
- с. Радехів
- с. Римачі
- с. Рівне
- с. Рогові Смоляри
- с. Руда
- с. Сильне
- с. Скиби
- с. Скрипиця
- с. Сокіл
- с. Старовойтове
- с. Столинські Смоляри
- с. Терехи
- с. Хворостів
- с. Чмикос
- с. Чорноплеси
- с. Штунь
- с. Черемошна Воля
- с. Ясне
- Маневицький район
-
- смт. Маневичі
- смт. Колки
- с. Бережниця
- с. Боровичі
- с. Будки
- с. Велика Ведмежка
- с. Велика Осниця
- с. Велика Яблунька
- с. Вовчицьк
- с. Галузія
- с. Годомичі
- с. Гораймівка
- с. Городок
- с. Граддя
- с. Градиськ
- с. Грузятин
- с. Гута-Лісівська
- с. Довжиця
- с. Загорівка
- с. Замостя
- с. Заріччя
- с. Калинівка
- с. Кам'януха
- с. Карасин
- с. Козлиничі
- с. Колодії
- с. Комарове
- с. Копилля
- с. Костюхнівка
- с. Красноволя
- с. Криничне
- с. Кукли
- с. Куликовичі
- с. Лишнівка
- с. Лісове
- с. Майдан
- с. Майдан-Липненський
- с. Мала Ведмежка
- с. Мала Осниця
- с. Мала Яблунька
- с. Мар'янівка
- с. Матейки
- с. Набруска
- с. Нічогівка
- с. Нова Руда
- с. Нові Підцаревичі
- с. Новосілки
- с. Новоукраїнка
- с. Оконськ
- с. Островки
- с. Підгаття
- с. Погулянка
- с. Прилісне
- с. Розничі
- с. Рудка
- с. Рудники
- с. Северинівка
- с. Семки
- с. Серхів
- с. Ситниця
- с. Софіянівка
- с. Старий Чорторийськ
- с. Старосілля
- с. Тельчі
- с. Троянівка
- с. Хряськ
- с. Цміни
- с. Череваха
- с. Черськ
- с. Четвертня
- с. Чорниж
- Ратнівський район
-
- смт. Ратне
- смт. Заболоття
- с. Адамівка
- с. Береза
- с. Березники
- с. Боровуха
- с. Броди
- с. Бродятине
- с. Велимче
- с. Видраниця
- с. Вижично
- с. Височне
- с. Витень
- с. Вужиськ
- с. Гірники
- с. Годинь
- с. Головище
- с. Гута
- с. Датинь
- с. Долина
- с. Доманове
- с. Дошне
- с. Жиричі
- с. Заброди
- с. Задолина
- с. Заіванове
- с. Залисиця
- с. Заліси
- с. Залухів
- с. Залюття
- с. Замшани
- с. Занивське
- с. Запілля
- с. Запоківне
- с. Заприп'ять
- с. Здомишель
- с. Зоряне
- с. Козовата
- с. Комарове
- с. Конище
- с. Кортеліси
- с. Косиці
- с. Краска
- с. Лучичі
- с. Мале Оріхове
- с. Межисить
- с. Мельники-Річицькі
- с. Млинове
- с. Окачеве
- с. Під'язівні
- с. Підгір'я
- с. Піски-Річицькі
- с. Поступель
- с. Почапи
- с. Прохід
- с. Річиця
- с. Самари
- с. Самари-Оріхові
- с. Сільце
- с. Сільця-Млинівські
- с. Старостине
- с. Теребовичі
- с. Тур
- с. Хабарище
- с. Шменьки
- с. Щедрогір
- с. Щитинська Воля
- с. Язавні
- с. Якушів
- Рожищенський район
-
- м. Рожище
- смт. Дубище
- с. Башова
- с. Берегове
- с. Березолуки
- с. Береськ
- с. Богушівська Мар'янівка
- с. Бортяхівка
- с. Валер'янівка
- с. Вишеньки
- с. Вітоніж
- с. Вічині
- с. Ворончин
- с. Городині
- с. Дмитрівка
- с. Доросині
- с. Духче
- с. Єлизаветин
- с. Забара
- с. Залісці
- с. Іванівка
- с. Іванчиці
- с. Квітневе
- с. Кияж
- с. Кобче
- с. Козин
- с. Копачівка
- с. Корсині
- с. Кременець
- с. Крижівка
- с. Кроватка
- с. Линівка
- с. Літогоща
- с. Луків
- с. Любче
- с. Малинівка
- с. Мильськ
- с. Мирославка
- с. Михайлин
- с. Навіз
- с. Незвір
- с. Немир
- с. Носачевичі
- с. Озденіж
- с. Олександрівка
- с. Оленівка
- с. Олешковичі
- с. Ольганівка
- с. Переспа
- с. Підгірне
- с. Підліски
- с. Пожарки
- с. Раймісто
- с. Романів
- с. Рудка-Козинська
- с. Рудня
- с. Сокіл
- с. Студині
- с. Тихотин
- с. Топільне
- с. Трилісці
- с. Тристень
- с. Тростянка
- с. Ужова
- с. Уляники
- с. Щурин
- с. Яблунівка
- с. Ясенівка
- Старовижівський район
-
- смт. Стара Вижівка
- с. Борзова
- с. Брідки
- с. Брунетівка
- с. Буцин
- с. Галина Воля
- с. Глухи
- с. Грабове
- с. Дубечне
- с. Журавлине
- с. Залюття
- с. Комарове
- с. Кримне
- с. Кукуріки
- с. Лісняки
- с. Любохини
- с. Лютка
- с. Мельники
- с. Мизове
- с. Мильці
- с. Мокре
- с. Ниці
- с. Нова Вижва
- с. Нова Воля
- с. Паридуби
- с. Підсинівка
- с. Поліське
- с. Рокита
- с. Рудка
- с. Рудня
- с. Седлище
- с. Секунь
- с. Сереховичі
- с. Синове
- с. Смідин
- с. Смолярі
- с. Соколище
- с. Солов'ї
- с. Стара Гута
- с. Сукачі
- с. Сьомаки
- с. Текля
- с. Хотивель
- с. Чевель
- с. Черемшанка
- с. Шкроби
- с. Яревище
- Турійський район
-
- смт. Турійськ
- смт. Луків
- с. Блаженик
- с. Бобли
- с. Вербичне
- с. Відути
- с. Волиця
- с. Гайки
- с. Гаруша
- с. Годовичі
- с. Городилець
- с. Дожва
- с. Дольськ
- с. Дуліби
- с. Задиби
- с. Залісці
- с. Замости
- с. Зілове
- с. Клевецьк
- с. Кличковичі
- с. Клюськ
- с. Комарів
- с. Крать
- с. Кульчин
- с. Купичів
- с. Кустичі
- с. Липа
- с. Літин
- с. Ловища
- с. Маковичі
- с. Миляновичі
- с. Мировичі
- с. Мокрець
- с. Молодівка
- с. Мочалки
- с. Нири
- с. Новий Двір
- с. Новосілки
- с. Обенижі
- с. Овлочин
- с. Озеряни
- с. Окунин
- с. Оса
- с. Осекрів
- с. Осереби
- с. Осьмиговичі
- с. Охотники
- с. Перевали
- с. Перевісся
- с. Пересіка
- с. Поляна
- с. Радовичі
- с. Растів
- с. Ревушки
- с. Руда
- с. Ружин
- с. Свинарин
- с. Селець
- с. Серебряниця
- с. Серкізів
- с. Синявка
- с. Соловичі
- с. Сомин
- с. Ставки
- с. Ставок
- с. Сушибаба
- с. Тагачин
- с. Торговище
- с. Туличів
- с. Тупали
- с. Туричани
- с. Турія
- с. Туровичі
- с. Туропин
- с. Чорніїв
- с. Ягідне
- Шацький район
-
- смт. Шацьк
- с. Адамчуки
- с. Вілиця
- с. Вільшанка
- с. Гаївка
- с. Голядин
- с. Грабове
- с. Залісся
- с. Затишшя
- с. Кам'янка
- с. Кошари
- с. Красний Бір
- с. Кропивники
- с. Мельники
- с. Омельне
- с. Острів'я
- с. Перешпа
- с. Пехи
- с. Підманове
- с. Піща
- с. Плоске
- с. Положеве
- с. Прип'ять
- с. Пулемець
- с. Пульмо
- с. Ростань
- с. Самійличі
- с. Світязь
- с. Смоляри-Світязькі
- с. Хомичі
- с. Хрипськ
-
-
-
- Рівненська область
-
- м. Рівне
-
- Історія міста
-
- Історична довідка про місто Рівне
- РІВНЕ XV – XVI CТОЛІТТЯ У СКЛАДІ ВЕЛИКОГО КНЯЗІВСТВА ЛИТОВСЬКОГО
- Рівне від найдавніших часів до середньовіччя
- Рівне у міжвоєнний період (1920-1939 рр.)
- Рівне під час Другої світової війни
- Рівне в повоєнний період
- Рівне в 60-80-ті роки
- Процес перебудови в СРСР та її наслідки для Рівного
- Рівне в добу незалежності
- Рівне в першій половині ХІХ ст.
- Вулиці Рівного
- Історія міста Рівного
- Цікаві сторінки історії міста Рівного
- Історичні пам'ятки
- Визначні постаті
- Заклади культури
-
- Бібліотеки
- Музеї
-
- Музей Уласа Самчука
-
- Дві історії кохання Уласа Самчука
- АНТІН ЧЕКМАНОВСЬКИЙ
- "Антін Нивинський та Галина Журба. Воскреслі імена"
- Антоніна Горохович. Свіча її пам’яті.
- « І ТЕРНЯ СТАНЕТЬСЯ ЗА РОЖУ» ( про Івана Огієнка)
- Олексій Сацюк. Сувора барва його життя і слова.
- Олена Теліга. Рівненщина в її житті та долі.
- ПОБРАТИМСТВО. Олег Ольжич.
- ПЕРЕВЕЗЕНА ЧЕРЕЗ СКИТАННЯ ( Розповідь про один музейний експонат)
- Життєвий та творчий шлях Уласа Самчука (1905-1987 рр)
- ХАРИТИНА – ЦЕ МИЛОСЕРДЯ
- Музей матеріальної та духовної культури СпШ № 15 м. Рівне
- Музей Миру в Рівненському Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені С. Дем’янчука.
- Дитячий пожежний клас-музей «Промінець»
- Літературно-краєзнавчий музей В. Г. Короленка та історії школи в ЗОШ № 1 I-III ст. м. Рівне
- Музей історії освіти Рівного при Рівненському міському управлінні освіти
- Музей історії міліції Рівненщини при УМВС в Рівненській області
- Музей історії Рівненської української гімназії “Від гімназії до гімназії”
- Музей історії технікуму та споживчої кооперації Рівненської області
- Рівненський обласний краєзнавчий музей
- Фольклорно-етнографічне свято "Музейні гостини" (Рівненський обласний краєзнавчий музей)
- Спорт
- Бібліографія
- Наукові записки Рівненського обласного краєзнавчого музею
- м. Дубно
- м. Кузнєцовськ
- м. Острог
- Березнівський район
-
- м. Березне
- смт. Соснове
- с. Адамівка
- с. Антонівка
- с. Балашівка
- с. Бистричі
- с. Білка
- с. Більчаки
- с. Богуші
- с. Бронне
- с. Ведмедівка
- с. Велика Купля
- с. Велике Поле
- с. Великі Селища
- с. Вілля
- с. Вільхівка
- с. Вітковичі
- с. Глибочок
- с. Голубне
- с. Городище
- с. Грушівка
- с. Грушівська Гута
- с. Губків
- с. Друхів
- с. Замостище
- с. Зірне
- с. Іванівка
- с. Кам'янка
- с. Карачун
- с. Князівка
- с. Колодязне
- с. Кургани
- с. Лінчин
- с. Малинськ
- с. Малушка
- с. Маринин
- с. Михалин
- с. Моквин
- с. Мочулянка
- с. Новий Моквин
- с. Озірці
- с. Орлівка
- с. Підгало
- с. Поліське
- с. Поляни
- с. Прислуч
- с. Сівки
- с. Совпа
- с. Тишиця
- с. Хмелівка
- с. Хотин
- с. Яблунне
- с. Ялинівка
- с. Яринівка
- с. Яцьковичі
- Володимирецький район
-
- смт. Володимирець
-
- Історична довідка про смт Володимирець
- смт. Рафалівка
- с. Антонівка
- с. Бабка
- с. Балаховичі
- с. Березина
- с. Берестівка
- с. Біле
- с. Більська Воля
- с. Великий Жолудськ
- с. Великі Телковичі
- с. Великі Цепцевичі
- с. Велихів
- с. Веретено
- с. Воронки
- с. Городець
- с. Городок
- с. Діброва
- с. Довговоля
- с. Дубівка
- с. Журавлине
- с. Заболоття
- с. Зелене
- с. Зелениця
- с. Іванчі
- с. Каноничі
- с. Кідри
- с. Кошмаки
- с. Красносілля
- с. Кримне
- с. Кругле
- с. Липне
- с. Лозки
- с. Луко
- с. Любахи
- с. Малий Жолудськ
- с. Малі Телковичі
- с. Маюничі
- с. Мостище
- с. Мульчиці
- с. Нетреба
- с. Новаки
- с. Новосілки
- с. Озеро
- с. Озерці
- с. Острів
- с. Острівці
- с. Полиці
- с. Половлі
- с. Радижеве
- с. Ромейки
- с. Рудка
- с. Сварині
- с. Собіщиці
- с. Сопачів
- с. Сошники
- с. Стара Рафалівка
- с. Степангород
- с. Суховоля
- с. Уріччя
- с. Хиночі
- с. Чаква
- с. Чудля
- с. Чучеве
- с. Щоків
- с. Жовкині
- Гощанський район
-
- смт. Гоща
- с. Андрусіїв
- с. Бабин
- с. Башине
- с. Бочаниця
- с. Бугрин
- с. Витків
- с. Вільгір
- с. Вовкошів
- с. Воронів
- с. Воскодави
- с. Глибочок
- с. Горбаків
- с. Горбів
- с. Діброва
- с. Дмитрівка
- с. Дорогобуж
- с. Дроздів
- с. Дружне
- с. Дуліби
- с. Жаврів
- с. Жалянка
- с. Зарічне
- с. Іллін
- с. Колесники
- с. Красносілля
- с. Кринички
- с. Курозвани
- с. Липки
- с. Люцинів
- с. М'ятин
- с. Майків
- с. Малинівка
- с. Малятин
- с. Матіївка
- с. Микулин
- с. Мичів
- с. Мнишин
- с. Мощони
- с. Новоставці
- с. Олексіївка
- с. Пашуки
- с. Підліски
- с. Подоляни
- с. Полівці
- с. Посягва
- с. Пустомити
- с. Річиця
- с. Русивель
- с. Рясники
- с. Садове
- с. Сергіївка
- с. Симонів
- с. Синів
- с. Терентіїв
- с. Томахів
- с. Тучин
- с. Угільці
- с. Федорівка
- с. Франівка
- с. Чудниця
- с. Шкарів
- с. Ючин
- с. Ясне
- Демидівський район
-
- смт. Демидівка
- с. Берестечко
- с. Більче
- с. Боремель
- с. Вербень
- с. Вичавки
- с. Вишневе
- с. Вовковиї
- с. Глибока Долина
- с. Дубляни
- с. Золочівка
- с. Ільпибоки
- с. Калинівка
- с. Княгинине
- с. Копань
- с. Лисин
- с. Лішня
- с. Лопавше
- с. Малеве
- с. Набережне
- с. Ниви-Золочівські
- с. Новий Тік
- с. Охматків
- с. Пашева
- с. Перекалі
- с. Рогізне
- с. Рудка
- с. Смиків
- с. Товпижин
- с. Хрінники
- с. Шибин
- Дубенський район
-
- смт. Смига
- с. Берег
- с. Білоберіжжя
- с. Білогородка
- с. Бірки
- с. Бондарі
- с. Бортниця
- с. Боцянівка
- с. Будераж
- с. Буща
- с. Варковичі
- с. Великі Загірці
- с. Великі Сади
- с. Верба
- с. Гірники
- с. Голуби
- с. Грядки
- с. Дитиничі
- с. Довге Поле
- с. Дубовиця
- с. Дубрівка
- с. Дядьковичі
- с. Жорнів
- с. Забірки
- с. Залужжя
- с. Замчисько
- с. Заруддя
- с. Збитин
- с. Здовбиця
- с. Зелене
- с. Зелений Гай
- с. Злинець
- с. Іваниничі
- с. Іваннє
- с. Кам'яна Верба
- с. Кам'яниця
- с. Квітневе
- с. Клинці
- с. Кліпець
- с. Кліщиха
- с. Клюки
- с. Княгинин
- с. Комарівка
- с. Копани
- с. Костянець
- с. Кривуха
- с. Крилів
- с. Лебедянка
- с. Липа
- с. Листвин
- с. Майдан
- с. Малі Загірці
- с. Малі Сади
- с. Мартинівка
- с. Маяки
- с. Микитичі
- с. Мильча
- с. Миньківці
- с. Мирогоща Друга
- с. Мирогоща Перша
- с. Мокре
- с. Молодаво Друге
- с. Молодаво Перше
- с. Молодаво Третє
- с. Молодіжне
- с. Нагірне
- с. Нагоряни
- с. Нараїв
- с. Нова Миколаївка
- с. Нова Носовиця
- с. Озеряни
- с. Олибів
- с. Онишківці
- с. Острів
- с. Панталія
- с. Переросля
- с. Пирятин
- с. Підлужжя
- с. Плоска
- с. Повча
- с. Привільне
- с. Придорожне
- с. Птича
- с. Рачин
- с. Рідкодуби
- с. Сапанівчик
- с. Сатиїв
- с. Семидуби
- с. Соснівка
- с. Софіївка Друга
- с. Софіївка Перша
- с. Стара Миколаївка
- с. Стара Носовиця
- с. Стовпець
- с. Студянка
- с. Судобичі
- с. Тараканів
- с. Травневе
- с. Тростянець
- с. Тур'я
- с. Турковичі
- с. Черешнівка
- с. Шепетин
- с. Ясенівка
- Дубровицький район
-
- м. Дубровиця
- с. Бережки
- с. Бережниця
- с. Берестя
- с. Білаші
- с. Біле
- с. Бродець
- с. Будимля
- с. Великий Черемель
- с. Великі Озера
- с. Велюнь
- с. Вербівка
- с. Висоцьк
- с. Вільне
- с. Городище
- с. Грані
- с. Грицьки
- с. Жадень
- с. Загребля
- с. Залішани
- с. Залужжя
- с. Заслуччя
- с. Зелень
- с. Золоте
- с. Колки
- с. Кривиця
- с. Крупове
- с. Кураш
- с. Лісове
- с. Літвиця
- с. Лугове
- с. Лугове
- с. Людинь
- с. Лютинськ
- с. Миляч
- с. Нивецьк
- с. Озерськ
- с. Орв'яниця
- с. Осова
- с. Партизанське
- с. Переброди
- с. Підлісне
- с. Порубка
- с. Працюки
- с. Різки
- с. Рудня
- с. Сварицевичі
- с. Селець
- с. Смородськ
- с. Соломіївка
- с. Трипутня
- с. Тумень
- с. Узлісся
- с. Хочин
- с. Червоне
- с. Шахи
- с. Ясинець
- с. Удрицьк
- с. Хилін
- Зарічненський район
-
- смт. Зарічне
- с. Бір
- с. Борове
- с. Бродниця
- с. Бутове
- с. Вичівка
- с. Вовчиці
- с. Голубне
- с. Гориничі
- с. Дібрівськ
- с. Дідівка
- с. Дубчиці
- с. Ждань
- с. Задовже
- с. Заозер'я
- с. Зелена Діброва
- с. Іванчиці
- с. Комори
- с. Коник
- с. Котира
- с. Кутин
- с. Кутинок
- с. Кухітська Воля
- с. Кухче
- с. Лисичин
- с. Локниця
- с. Любинь
- с. Млин
- с. Млинок
- с. Морочне
- с. Мутвиця
- с. Неньковичі
- с. Новорічиця
- с. Новосілля
- с. Олександрове
- с. Омит
- с. Острівськ
- с. Перекалля
- с. Привітівка
- с. Прикладники
- с. Радове
- с. Річиця
- с. Річки
- с. Сенчиці
- с. Серники
- с. Соломир
- с. Тиховиж
- с. Храпин
- с. Чернин
- с. Ниговищі
- с. Нобель
- Здолбунівський район
-
- м. Здолбунів
- смт. Мізоч
- с. Білашів
- с. Богдашів
- с. Борщівка Друга
- с. Борщівка Перша
- с. Будераж
- с. Буща
- с. В'юнівщина
- с. Гільча Друга
- с. Гільча Перша
- с. Глинськ
- с. Дермань Друга
- с. Дермань Перша
- с. Загора
- с. Загребля
- с. Залібівка
- с. Залісся
- с. Замлинок
- с. Здовбиця
- с. Зелений Дуб
- с. Івачків
- с. Ільпінь
- с. Йосипівка
- с. Клопіт
- с. Копиткове
- с. Коршів
- с. Кошатів
- с. Кунин
- с. Лідаво
- с. Мала Мощаниця
- с. Мар'янівка
- с. Миротин
- с. Мізочок
- с. Мости
- с. Нова Мощаниця
- с. Новий Світ
- с. Новомильськ
- с. Новосілки
- с. Озерко
- с. Орестів
- с. П'ятигори
- с. Півче
- с. Підгайне
- с. Підцурків
- с. Святе
- с. Спасів
- с. Стара Мощаниця
- с. Стеблівка
- с. Степанівка
- с. Ступно
- с. Суйми
- с. Уїздці
- с. Урвенна
- с. Цурків
- Корецький район
-
- м. Корець
- с. Березівка
- с. Богданівка
- с. Бокшин
- с. Бранів
- с. Бриків
- с. Велика Клецька
- с. Великі Межирічі
- с. Весняне
- с. Ганнівка
- с. Гвіздів
- с. Голичівка
- с. Головниця
- с. Городище
- с. Даничів
- с. Дерманка
- с. Дивень
- с. Жадківка
- с. Жорнівка
- с. Забара
- с. Залізниця
- с. Застав'я
- с. Іванівка
- с. Калинівка
- с. Козак
- с. Коловерти
- с. Колодіївка
- с. Копитів
- с. Користь
- с. Крилів
- с. Мала Клецька
- с. Мала Совпа
- с. Морозівка
- с. Невірків
- с. Новий Корець
- с. Новини
- с. Річечина
- с. Річки
- с. Самостріли
- с. Сапожин
- с. Світанок
- с. Старий Корець
- с. Стовпин
- с. Сторожів
- с. Топча
- с. Устя
- с. Франкопіль
- с. Харалуг
- с. Черниця
- с. Щекичин
- Костопільський район
-
- м. Костопіль
- с. Базальтове
- с. Берестовець
- с. Бичаль
- с. Борщівка
- с. Брюшків
- с. Велика Любаша
- с. Великий Мидськ
- с. Великий Стидин
- с. Вигін
- с. Волиця
- с. Ганнівка
- с. Глажева
- с. Головин
- с. Гута
- с. Данчиміст
- с. Деражне
- с. Дюксин
- с. Жалин
- с. Жильжа
- с. Збуж
- с. Звіздівка
- с. Злазне
- с. Золотолин
- с. Іваничі
- с. Кам'яна Гора
- с. Комарівка
- с. Корчин
- с. Корчів'я
- с. Космачів
- с. Ледне
- с. Лісопіль
- с. Майдан
- с. Мала Любаша
- с. Малий Мидськ
- с. Малий Стидин
- с. Мар'янівка
- с. Маща
- с. Мирне
- с. Моквин
- с. Моквинські Хутори
- с. Новий Берестовець
- с. Олександрівка
- с. Осова
- с. Пеньків
- с. Перелисянка
- с. Перетоки
- с. Підлужне
- с. Пісків
- с. Постійне
- с. Рокитне
- с. Рудня
- с. Садки
- с. Соломка
- с. Ставок
- с. Суськ
- с. Тихе
- с. Тростянець
- с. Трубиці
- с. Чудви
- с. Яполоть
- с. Яснобір
- Млинівський район
-
- смт. Млинів
- с. Аршичин
- с. Баболоки
- с. Бакорин
- с. Береги
- с. Богушівка
- с. Бокійма
- с. Борбин
- с. Боремець
- с. Брищі
- с. Буди
- с. Велика Городниця
- с. Велике
- с. Війниця
- с. Владиславівка
- с. Вовничі
- с. Гнатівка
- с. Головчиці
- с. Гончариха
- с. Добрятин
- с. Довгошиї
- с. Долина
- с. Заболотинці
- с. Заболоття
- с. Завалля
- с. Загатинці
- с. Залав'я
- с. Зборів
- с. Зоряне
- с. Іванівка
- с. Іванківці
- с. Клин
- с. Коблин
- с. Козирщина
- с. Кораблище
- с. Косареве
- с. Красне
- с. Лихачівка
- с. Лукарівка
- с. Малин
- с. Малі Дорогостаї
- с. Мальоване
- с. Мантин
- с. Маслянка
- с. Межиріччя
- с. Миколаївка
- с. Московщина
- с. Московщина
- с. Мошків
- с. Мятин
- с. Надчиці
- с. Нове
- с. Новина-Добрятинська
- с. Новоселівка
- с. Новосілки
- с. Новоукраїнка
- с. Озліїв
- с. Остріїв
- с. Острожець
- с. Певжа
- с. Пекалів
- с. Перевередів
- с. Перемилівка
- с. Підбрусинь
- с. Підгай
- с. Підгайці
- с. Підлісці
- с. Підлозці
- с. Пітушків
- с. Посників
- с. Привітне
- с. Пугачівка
- с. Радів
- с. Радянське
- с. Річище
- с. Рудливе
- с. Свищів
- с. Смордва
- с. Ставище
- с. Ставрів
- с. Стоморги
- с. Терешів
- с. Топілля
- с. Торговиця
- с. Травневе
- с. Тушебин
- с. Ужинець
- с. Уїздці
- с. Улянівка
- с. Хорупань
- с. Яблунівка
- с. Яловичі
- с. Ярославичі
- Острозький район
-
- с. Бадівка
- с. Батьківці
- с. Білашів
- с. Болотківці
- с. Бродів
- с. Бродівське
- с. Бубнівка
- с. Бухарів
- с. Вельбівно
- с. Верхів
- с. Вишеньки
- с. Вілія
- с. Волосківці
- с. Гай
- с. Грем'яче
- с. Грозів
- с. Данилівка
- с. Дерев'янче
- с. Дубини
- с. Завидів
- с. Завизів
- с. Ілляшівка
- с. Країв
- с. Кураж
- с. Кургани
- с. Кутянка
- с. Лебеді
- с. Лючин
- с. Межиріч
- с. Милятин
- с. Михайлівка
- с. Михалківці
- с. Могиляни
- с. Мощаниця
- с. Новомалин
- с. Новородчиці
- с. Оженин
- с. Плоске
- с. Посива
- с. Почапки
- с. Прикордонне
- с. Радужне
- с. Розваж
- с. Садки
- с. Сіянці
- с. Слобідка
- с. Стадники
- с. Теремне
- с. Тесів
- с. Точевики
- с. Українка
- с. Хорів
- с. Хрінів
- с. Черняхів
- с. Шлях
- Радивилівський район
-
- м. Радивилів
- с. Адамівка
- с. Балки
- с. Баранне
- с. Батьків
- с. Башарівка
- с. Безодня
- с. Березини
- с. Білогорівка
- с. Боратин
- с. Бригадирівка
- с. Бугаївка
- с. Веселе
- с. Гаї-Лев'ятинські
- с. Гай
- с. Гайки
- с. Гайки-Ситенські
- с. Гнильче
- с. Гоноратка
- с. Гранівка
- с. Гусари
- с. Добривода
- с. Довгалівка
- с. Дружба
- с. Дубини
- с. Жовтневе
- с. Заміщина
- с. Зарічне
- с. Засув
- с. Іванівка
- с. Іващуки
- с. Казмірі
- с. Карпилівка
- с. Козин
- с. Копані
- с. Коритне
- с. Коти
- с. Круки
- с. Крупець
- с. Курсики
- с. Лев'ятин
- с. Малі Гайки
- с. Митниця
- с. Михайлівка
- с. Немирівка
- с. Нова Митниця
- с. Новоукраїнське
- с. Опарипси
- с. Острів
- с. Пасіки
- с. Перенятин
- с. Підвисоке
- с. Підзамче
- с. Підлипки
- с. Пляшева
- с. Пляшівка
- с. Полуничне
- с. Приски
- с. Пустоіванне
- с. Радихівщина
- с. Рідків
- с. Рудня
- с. Савчуки
- с. Середнє
- с. Сестрятин
- с. Ситне
- с. Солонів
- с. Срібне
- с. Станіслави
- с. Старики
- с. Стоянівка
- с. Табачуки
- с. Теслугів
- с. Хотин
- Рівненський район
-
- смт. Квасилів
- смт. Клевань
- смт. Оржів
- с. Антопіль
- с. Бармаки
- с. Біла Криниця
- с. Білів
- с. Білівські Хутори
- с. Боянівка
- с. Бронники
- с. Велика Омеляна
- с. Великий Житин
- с. Великий Олексин
- с. Великий Шпаків
- с. Вересневе
- с. Верхівськ
- с. Волошки
- с. Глинки
- с. Голишів
- с. Гориньград Другий
- с. Гориньград Перший
- с. Городище
- с. Городок
- с. Грабів
- с. Грушвиця Друга
- с. Грушвиця Перша
- с. Гуменники
- с. Дворовичі
- с. Дерев'яне
- с. Диків
- с. Дібрівка
- с. Дуби
- с. Дядьковичі
- с. Жобрин
- с. Забороль
- с. Загороща
- с. Заріцьк
- с. Застав'я
- с. Зозів
- с. Зоря
- с. Іваничі
- с. Іскра
- с. Караєвичі
- с. Карпилівка
- с. Козлин
- с. Колоденка
- с. Корнин
- с. Котів
- с. Кривичі
- с. Кругле
- с. Кустин
- с. Макотерти
- с. Малий Житин
- с. Малий Олексин
- с. Малий Шпаків
- с. Мартинівка
- с. Метків
- с. Милостів
- с. Михайлівка
- с. Мочулки
- с. Нова Любомирка
- с. Нова Українка
- с. Новостав
- с. Новостав-Дальній
- с. Обарів
- с. Олександрія
- с. Олишва
- с. Переділи
- с. Пересопниця
- с. Підгірці
- с. Плоска
- с. Понебель
- с. Порозове
- с. Пухова
- с. Радиславка
- с. Радухівка
- с. Ремель
- с. Решуцьк
- с. Рисв'янка
- с. Рогачів
- с. Рубче
- с. Руда-Красна
- с. Свяття
- с. Сергіївка
- с. Сморжів
- с. Ставки
- с. Старожуків
- с. Сухівці
- с. Тайкури
- с. Три Копці
- с. Углище
- с. Ходоси
- с. Хотин
- с. Шостаків
- с. Шпанів
- с. Шубків
- с. Ясининичі
- Рокитнівський район
-
- смт. Рокитне
- смт. Томашгород
- с. Березове
- с. Біловіж
- с. Більськ
- с. Блажове
- с. Борове
- с. Буда
- с. Будки-Кам'янські
- с. Будки-Сновидовицькі
- с. Вежиця
- с. Глинне
- с. Грабунь
- с. Дерть
- с. Дроздинь
- с. Дубно
- с. Єльне
- с. Заболоття
- с. Залав'я
- с. Кам'яне
- с. Карпилівка
- с. Кисоричі
- с. Купель
- с. Лісове
- с. Масевичі
- с. Мушні
- с. Нетреба
- с. Обсіч
- с. Олександрівка
- с. Осницьк
- с. Остки
- с. Переходичі
- с. Познань
- с. Рокитне
- с. Сновидовичі
- с. Старе Село
- с. Старики
- с. Томашгород
- с. Хміль
- Сарненський район
-
- м. Сарни
- смт. Клесів
- смт. Степань
- с-ще. Немовичі
- с-ще. Чемерне
- с. Кам'яне-Случанське
- с-ще. Страшеве
- с. Білятичі
- с. Бутейки
- с. Велике Вербче
- с. Вири
- с. Вирка
- с. Висове
- с. Волоша
- с. Глушицьке
- с. Глушиця
- с. Гранітне
- с. Грушівка
- с. Гута-Перейма
- с. Двірець
- с. Довге
- с. Дубки
- с. Дубняки
- с. Зарів'я
- с. Зносичі
- с. Іванівка
- с. Калинівка
- с. Карасин
- с. Карпилівка
- с. Катеринівка
- с. Клесів
- с. Копище
- с. Корост
- с. Костянтинівка
- с. Кричильськ
- с. Кузьмівка
- с. Любиковичі
- с. Люхча
- с. Мале Вербче
- с. Мар'янівка
- с. Маслопуща
- с. Мельниця
- с. Немовичі
- с. Обірки
- с. Одринки
- с. Олексіївка
- с. Орлівка
- с. Підгірник
- с. Поляна
- с. Пугач
- с. Ремчиці
- с. Рудня-Карпилівська
- с. Селище
- с. Стрільськ
- с. Тинне
- с. Тріскині
- с. Труди
- с. Тутовичі
- с. Убереж
- с. Угли
- с. Федорівка
- с. Цепцевичі
- с. Чабель
- с. Чудель
- с. Яблунька
- с. Яринівка
- с. Ясногірка
-
-
-
Галичина
-
-
- Івано - Франківська область
-
- м. Івано - Франківськ
-
- Історична довідка про місто Івано-Франківськ
- м. Болехів
- м. Калуш
- м. Коломия
- м. Яремче
- Богородчанський район
-
- смт. Богородчани
- смт. Солотвин
- с-ще Бойки
- с. Бабче
- с. Богрівка
- с. Глибівка
- с. Глибока
- с. Горохолин Ліс
- с. Горохолина
- с. Грабовець
- с. Гринівка
- с. Гута
- с. Дзвиняч
- с. Діброва
- с. Жураки
- с. Забережжя
- с. Іваниківка
- с. Копачівка
- с. Космач
- с. Кривець
- с. Кричка
- с. Ластівці
- с. Лесівка
- с. Луквиця
- с. Манява
- с. Маркова
- с. Міжгір'я
- с. Монастирчани
- с. Нивочин
- с. Підгір'я
- с. Пороги
- с. Похівка
- с. Раковець
- с. Росільна
- с. Саджава
- с. Скобичівка
- с. Стара Гута
- с. Старі Богородчани
- с. Старуня
- с. Хмелівка
- с. Яблунька
- Верховинський район
-
- смт. Верховина
- с-ще Стовпні
- с. Білоберізка
- с. Барвінків
- с. Бережниця
- с. Бистрець
- с. Біла Річка
- с. Буковець
- с. Буркут
- с. Великий Ходак
- с. Верхній Ясенів
- с. Вигода
- с. Віпче
- с. Волова
- с. Голови
- с. Голошина
- с. Грамотне
- с. Гринява
- с. Дземброня
- с. Довгополе
- с. Замагора
- с. Зелене
- с. Ільці
- с. Кохан
- с. Красник
- с. Красноїлля
- с. Кривопілля
- с. Криворівня
- с. Перехресне
- с. Полянки
- с. Пробійнівка
- с. Рівня
- с. Сеньківське
- с. Стаїще
- с. Стебні
- с. Топільче
- с. Устеріки
- с. Хороцеве
- с. Черемошна
- с. Черетів
- с. Чорна Річка
- с. Яблуниця
- с. Явірник
- Галицький район
-
- м. Галич
- м. Бурштин
- смт. Більшівці
- с. Бишів
- с. Блюдники
- с. Бовшів
- с. Бринь
- с. Вигівка
- с. Височанка
- с. Вікторів
- с. Водники
- с. Ворониця
- с. Ганнівці
- с. Делієве
- с. Дем'янів
- с. Демешківці
- с. Дитятин
- с. Дорогів
- с. Дубівці
- с. Жалибори
- с. Загір'я-Кукільницьке
- с. Задністрянське
- с. Залуква
- с. Кінашів
- с. Кінчаки
- с. Колодіїв
- с. Комарів
- с. Коростовичі
- с. Кремидів
- с. Крилос
- с. Кукільники
- с. Куничі
- с. Курипів
- с. Курів
- с. Куропатники
- с. Лани
- с. Маріямпіль
- с. Мединя
- с. Медуха
- с. Межигірці
- с. Набережне
- с. Нараївка
- с. Насташине
- с. Німшин
- с. Новий Мартинів
- с. Нові Скоморохи
- с. Озерце
- с. Озеряни
- с. Острів
- с. Перлівці
- с. Підшумлянці
- с. Поділля
- с. Поплавники
- с. Придністров'я
- с. Пукасівці
- с. Різдвяни
- с. Садки
- с. Сапогів
- с. Слобідка Більшівцівська
- с. Слобода
- с. Сокіл
- с. Старий Мартинів
- с. Старі Скоморохи
- с. Суботів
- с. Темирівці
- с. Тенетники
- с. Тумир
- с. Тустань
- с. Хохонів
- с. Шевченкове
- с. Яблунів
- Городенківський район
-
- м. Городенка
- смт. Чернелиця
- с-ще Якубівка
- с. Білка
- с. Вербівці
- с. Виноград
- с. Вікно
- с. Вільхівці
- с. Воронів
- с. Глушків
- с. Городниця
- с. Далешове
- с. Дубка
- с. Колінки
- с. Копачинці
- с. Корнів
- с. Котиківка
- с. Кунисівці
- с. Лука
- с. Михальче
- с. Монастирок
- с. Незвисько
- с. Новоселівка
- с. Олієво-Корнів
- с. Олієво-Королівка
- с. Острівець
- с. Передівання
- с. Поточище
- с. Прикмище
- с. Пробабин
- с. Раковець
- с. Рашків
- с. Репужинці
- с. Рогиня
- с. Росохач
- с. Семаківці
- с. Семенівка
- с. Серафинці
- с. Слобідка
- с. Сороки
- с. Стрільче
- с. Тишківці
- с. Топорівці
- с. Торговиця
- с. Уніж
- с. Хвалибога
- с. Хмелева
- с. Чернятин
- с. Чортовець
- с. Ясенів-Пільний
- Долинський район
-
- м. Долина
- смт. Вигода
- с-ще Вигодівка
- с. Ангелівка
- с. Белеїв
- с. Велика Тур'я
- с. Витвиця
- с. Вишків
- с. Гериня
- с. Гошів
- с. Діброва
- с. Кальна
- с. Княжолука
- с. Кропивник
- с. Липа
- с. Лолин
- с. Лужки
- с. Максимівка
- с. Мала Тур'я
- с. Мислівка
- с. Надіїв
- с. Новий Мізунь
- с. Новичка
- с. Новоселиця
- с. Новошин
- с. Оболоння
- с. Пациків
- с. Підліски
- с. Пшеничники
- с. Раків
- с. Рахиня
- с. Розточки
- с. Сенечів
- с. Слобода-Болехівська
- с. Слобода-Долинська
- с. Солуків
- с. Станківці
- с. Старий Мізунь
- с. Тростянець
- с. Тяпче
- с. Церковна
- с. Шевченкове
- с. Яворів
- с. Якубів
- Калуський район
-
- смт. Войнилів
- с. Бабин-Зарічний
- с. Бережниця
- с. Боднарів
- с. Болохів
- с. Верхня
- с. Вилки
- с. Вістова
- с. Голинь
- с. Грабівка
- с. Гуменів
- с. Діброва
- с. Добровляни
- с. Довге-Калуське
- с. Довгий Войнилів
- с. Довжка
- с. Довпотів
- с. Дубовиця
- с. Завадка
- с. Завій
- с. Збора
- с. Зелений Яр
- с. Іванкова
- с. Кадобна
- с. Копанки
- с. Кропивник
- с. Кудлатівка
- с. Кулинка
- с. Лука
- с. Мислів
- с. Мостище
- с. Мошківці
- с. Негівці
- с. Новиця
- с. Павликівка
- с. Перевозець
- с. Перекоси
- с. Підмихайля
- с. Пійло
- с. Ріп'янка
- с. Середній Бабин
- с. Середній Угринів
- с. Середня
- с. Сівка-Войнилівська
- с. Сівка-Калуська
- с. Слобідка
- с. Станькова
- с. Старий Угринів
- с. Степанівка
- с. Студінка
- с. Томашівці
- с. Тужилів
- с. Цвітова
- с. Яворівка
- Коломийський район
-
- смт. Гвіздець
- смт. Отинія
- смт. Печеніжин
- с-ще Липники
- с-ще Студлів
- с. Баб'янка
- с. Берем'яни
- с. Богородичин
- с. Боднарів
- с. Велика Кам'янка
- с. Великий Ключів
- с. Верхній Вербіж
- с. Виноград
- с. Ворона
- с. Воскресинці
- с. Ганнів
- с. Глибока
- с. Годи-Добровідка
- с. Голосків
- с. Грабич
- с. Грушів
- с. Дебеславці
- с. Джурків
- с. Жукотин
- с. Загайпіль
- с. Закрівці
- с. Залуччя
- с. Замулинці
- с. Іванівці
- с. Казанів
- с. Кийданці
- с. Княждвір
- с. Кобилець
- с. Ковалівка
- с. Корнич
- с. Королівка
- с. Коршів
- с. Кринички
- с. Кропивище
- с. Ліски
- с. Лісна Слобідка
- с. Лісний Хлібичин
- с. Мала Кам'янка
- с. Малий Гвіздець
- с. Малий Ключів
- с. Марківка
- с. Матеївці
- с. Михалків
- с. Мишин
- с. Молодилів
- с. Молодятин
- с. Назірна
- с. Нижній Вербіж
- с. Нижня Велесниця
- с. Остапківці
- с. П'ядики
- с. Перерив
- с. Пилипи
- с. Пищаче
- с. Підгайчики
- с. Раківчик
- с. Рунгури
- с. Семаківці
- с. Сідлище
- с. Скопівка
- с. Слобода
- с. Сопів
- с. Спас
- с. Станіславівка
- с. Старий Гвіздець
- с. Струпків
- с. Товмачик
- с. Торговиця
- с. Тростянка
- с. Турка
- с. Угорники
- с. Фатовець
- с. Хоросна
- с. Ценява
- с. Черемхів
- с. Чехова
- с. Шепарівці
- с. Ясінки
- Косівський район
-
- м. Косів
- смт. Кути
- смт. Яблунів
- с. Акрешори
- с. Бабин
- с. Баня-Березів
- с. Брустурів
- с. Великий Рожин
- с. Вербовець
- с. Вижній Березів
- с. Город
- с. Гуцулівка
- с. Кобаки
- с. Корости
- с. Космач
- с. Кривоброди
- с. Люча
- с. Лючки
- с. Малий Рожин
- с. Микитинці
- с. Нижній Березів
- с. Пістинь
- с. Прокурава
- с. Рибне
- с. Річка
- с. Рожнів
- с. Розтоки
- с. Середній Березів
- с. Слобідка
- с. Смодна
- с. Снідавка
- с. Соколівка
- с. Старий Косів
- с. Старі Кути
- с. Стопчатів
- с. Текуче
- с. Трач
- с. Тюдів
- с. Уторопи
- с. Химчин
- с. Цуцулин
- с. Черганівка
- с. Шепіт
- с. Шешори
- с. Яворів
- Надвірнянський район
-
- м. Надвірна
- смт. Битків
- смт. Делятин
- смт. Ланчин
- с-ще Згари
- с-ще Причіл
- с. Бистриця
- с. Білі Ослави
- с. Білозорина
- с. Букове
- с. Верхній Майдан
- с. Вишнівці
- с. Волосів
- с. Гаврилівка
- с. Гвізд
- с. Глинки
- с. Добротів
- с. Заріччя
- с. Зелена
- с. Камінне
- с. Климпуші
- с. Красна
- с. Кубаївка
- с. Лісна Велесниця
- с. Лісна Тарновиця
- с. Лоєва
- с. Максимець
- с. Мирне
- с. Млини
- с. Мозолівка
- с. Молодків
- с. Назавизів
- с. Парище
- с. Пасічна
- с. Перерісль
- с. Пнів
- с. Постоята
- с. Саджавка
- с. Середній Майдан
- с. Соколовиця
- с. Стримба
- с. Тисменичани
- с. Фитьків
- с. Цуцилів
- с. Черник
- с. Чорний Потік
- с. Чорні Ослави
- Рогатинський район
-
- м. Рогатин
- смт. Букачівці
- с-ще Вигода
- с-ще Григорівська Слобода
- с-ще Кам'янка
- с-ще Лісова
- с-ще Межигаї
- с-ще Пилипівці
- с-ще Стефанівка
- с. Бабухів
- с. Беньківці
- с. Березівка
- с. Бойки
- с. Букачівська Слобода
- с. Васючин
- с. Вербилівці
- с. Верхня Липиця
- с. Виспа
- с. Витань
- с. Вишнів
- с. Вільхова
- с. Воронів
- с. Воскресинці
- с. Гоноратівка
- с. Городиська
- с. Григорів
- с. Данильче
- с. Дегова
- с. Дички
- с. Діброва
- с. Добринів
- с. Долиняни
- с. Жовчів
- с. Журавеньки
- с. Журів
- с. Загір'я
- с. Заланів
- с. Заливки
- с. Залип'я
- с. Залужжя
- с. Зеленів
- с. Зруб
- с. Йосипівка
- с. Кліщівна
- с. Княгиничі
- с. Козарі
- с. Колоколин
- с. Конюшки
- с. Корчунок
- с. Кривня
- с. Кутці
- с. Липівка
- с. Лопушня
- с. Луковець-Вишнівський
- с. Луковець-Журівський
- с. Луковище
- с. Лучинці
- с. Любша
- с. Малий Заланів
- с. Малинівка
- с. Мельна
- с. Нижня Липиця
- с. Обельниця
- с. Перенівка
- с. Підбір'я
- с. Підвиння
- с. Підгороддя
- с. Підкамінь
- с. Підмихайлівці
- с. Погребівка
- с. Помонята
- с. Посвірж
- с. Потік
- с. Приозерне
- с. Пуків
- с. Путятинці
- с. Руда
- с. Сарники
- с. Світанок
- с. Стратин
- с. Уїзд
- с. Фрага
- с. Чагрів
- с. Чернів
- с. Черче
- с. Чесники
- с. Юнашків
- с. Явче
- с. Яглуш
- Рожнятівський район
-
- смт. Рожнятів
- смт. Брошнів-Осада
- смт. Перегінське
- с-ще Бабське
- с-ще Кузьминець
- с-ще Погар
- с-ще Турівка
- с-ще Черепина
- с. Берлоги
- с. Брошнів
- с. Вербівка
- с. Верхній Струтинь
- с. Вільхівка
- с. Грабів
- с. Гриньків
- с. Дуба
- с. Дубшари
- с. Закерничне
- с. Іванівка
- с. Ілемня
- с. Камінь
- с. Князівське
- с. Красне
- с. Креховичі
- с. Крива
- с. Лази
- с. Лецівка
- с. Липовиця
- с. Ловаги
- с. Лоп'янка
- с. Луги
- с. Небилів
- с. Нижній Струтинь
- с. Осмолода
- с. Петранка
- с. Підлісся
- с. Підсухи
- с. Погорілець
- с. Рівня
- с. Ріпне
- с. Рошняте
- с. Сваричів
- с. Сливки
- с. Слобода-Небилівська
- с. Слобода-Рівнянська
- с. Спас
- с. Суходіл
- с. Топільське
- с. Цінева
- с. Ясеновець
- с. Ясень
- Снятинський район
-
- м. Снятин
- смт. Заболотів
- с. Балинці
- с. Белелуя
- с. Борщів
- с. Борщівська Турка
- с. Будилів
- с. Бучачки
- с. Видинів
- с. Вишнівка
- с. Вовчківці
- с. Ганьківці
- с. Горішнє Залуччя
- с. Джурів
- с. Долішнє Залуччя
- с. Драгасимів
- с. Завалля
- с. Задубрівці
- с. Запруття
- с. Зібранівка
- с. Іллінці
- с. Келихів
- с. Княже
- с. Красноставці
- с. Кулачківці
- с. Любківці
- с. Новоселиця
- с. Олешків
- с. Орелець
- с. Підвисоке
- с. Попельники
- с. Потічок
- с. Прутівка
- с. Рожневі Поля
- с. Рудники
- с. Русів
- с. Стецева
- с. Стецівка
- с. Троїця
- с. Тростянець
- с. Трофанівка
- с. Тулова
- с. Тулуків
- с. Тучапи
- с. Устя
- с. Хлібичин
- с. Хом'яківка
- с. Хутір-Будилів
- с. Шевченкове
- Тисменицький район
-
- м. Тисмениця
- смт. Лисець
- смт. Єзупіль
- с. Березівка
- с. Братківці
- с. Вільшаниця
- с. Ганнусівка
- с. Добровляни
- с. Довге
- с. Драгомирчани
- с. Загвіздя
- с. Клубівці
- с. Клузів
- с. Козина
- с. Колодіївка
- с. Красилівка
- с. Липівка
- с. Майдан
- с. Марківці
- с. Милування
- с. Нова Гута
- с. Нова Липівка
- с. Нові Кривотули
- с. Одаї
- с. Павлівка
- с. Підлісся
- с. Підлужжя
- с. Підпечери
- с. Побережжя
- с. Погоня
- с. Посіч
- с. Пшеничники
- с. Радча
- с. Рибне
- с. Рошнів
- с. Сілець
- с. Слобідка
- с. Старий Лисець
- с. Старі Кривотули
- с. Стебник
- с. Стриганці
- с. Студинець
- с. Терновиця
- с. Тязів
- с. Угринів
- с. Узин
- с. Хом'яківка
- с. Черніїв
- с. Чорнолізці
- с. Чукалівка
- с. Ямниця
- Тлумацький район
-
- м. Тлумач
- смт. Обертин
- с. Антонівка
- с. Бортники
- с. Братишів
- с. Будзин
- с. Буківна
- с. Бушкалик
- с. Вікняни
- с. Вільне
- с. Гавриляк
- с. Гарасимів
- с. Гончарів
- с. Гончарівка
- с. Гостів
- с. Грабичанка
- с. Гринівці
- с. Грушка
- с. Делева
- с. Діброва
- с. Долина
- с. Жабокруки
- с. Живачів
- с. Жуків
- с. Загір'я
- с. Золота Липа
- с. Ісаків
- с. Колінці
- с. Королівка
- с. Купелів
- с. Кутище
- с. Лиса Гора
- с. Локітка
- с. Луг
- с. Мельники
- с. Мостище
- с. Надорожна
- с. Нижнів
- с. Новосілка
- с. Одаїв
- с. Озеряни
- с. Олеша
- с. Олешів
- с. Олещин
- с. Остриня
- с. Палагичі
- с. Петрилів
- с. Петрів
- с. Підвербці
- с. Попелів
- с. Прибилів
- с. Пужники
- с. Смерклів
- с. Сокирчин
- с. Соколівка
- с. Суходіл
- с. Тарасівка
- с. Хотимир
- с. Яківка
-
-
-
- Львівська область
-
- м. Львів
-
- Історія Львова. 1901 рік
- Історія Львова. 1902 рік
- Історична довідка про місто Львів
- м. Борислав
- м. Дрогобич
- м. Моршин
- м. Новий Розділ
- м. Самбір
- м. Стрий
- м. Трускавець
- м. Червоноград
- Бродівський район
-
- м. Броди
- смт. Підкамінь
- с. Антося
- с. Батьків
- с. Берлин
- с. Білявці
- с. Бовдури
- с. Боратин
- с. Бордуляки
- с. Бучина
- с. Великі Переліски
- с. Велин
- с. Вербівчик
- с. Видра
- с. Висоцько
- с. Вовковатиця
- с. Гаї
- с. Гаї-Дітковецькі
- с. Гаї-Смоленські
- с. Гаї-Суходільські
- с. Глушин
- с. Голосковичі
- с. Голубиця
- с. Горбалі
- с. Горбанівка
- с. Грималівка
- с. Дітківці
- с. Дуб'є
- с. Дубина
- с. Дудин
- с. Жарків
- с. Заболотці
- с. Загірці
- с. Залісся
- с. Збруї
- с. Звижень
- с. Кіз'я
- с. Клекотів
- с. Ковпин Ставок
- с. Комарівка
- с. Конюшків
- с. Королівка
- с. Корсів
- с. Косарщина
- с. Кути
- с. Кутище
- с. Лагодів
- с. Лешнів
- с. Липина
- с. Лісове
- с. Літовище
- с. Лугове
- с. Лукавець
- с. Лукаші
- с. Лучківці
- с. Малинище
- с. Малі Переліски
- с. Мамчурі
- с. Маркопіль
- с. Межигори
- с. Микити
- с. Митниця
- с. Мідне
- с. Монастирок
- с. Накваша
- с. Нем'яч
- с. Новичина
- с. Орани
- с. Орихівчик
- с. Паликорови
- с. Паньківці
- с. Панькова
- с. Пеняки
- с. Переліски
- с. Підгір'я
- с. Підгірці
- с. Піски
- с. Пониква
- с. Пониковиця
- с. Попівці
- с. Ражнів
- с. Руда-Брідська
- с. Салашка
- с. Сидинівка
- с. Смільне
- с. Станіславчик
- с. Стиборівка
- с. Стрихалюки
- с. Суховоля
- с. Суходоли
- с. Сухота
- с. Теребежі
- с. Тетильківці
- с. Тріщуки
- с. Чепелі
- с. Черниця
- с. Шишківці
- с. Шнирів
- с. Шпаки
- с. Яблунівка
- с. Язлівчик
- с. Ясенів
- с. Яснище
- Буський район
-
- м. Буськ
- смт. Красне
- смт. Олесько
- с. Андріївка
- с. Бажани
- с. Баймаки
- с. Балучин
- с. Бачка
- с. Безброди
- с. Богданівка
- с. Боложинів
- с. Брахівка
- с. Будиголош
- с. Вербляни
- с. Волиця-Деревлянська
- с. Волуйки
- с. Гаївське
- с. Горбачі
- с. Грабина
- с. Грабова
- с. Гумниська
- с. Гута
- с. Гутисько-Тур'янське
- с. Думниця
- с. Дунів
- с. Журатин
- с. Заболотне
- с. Заболото
- с. Забрід
- с. Заводське
- с. Задвір'я
- с. Закомар'я
- с. Застав'є
- с. Йосипівка
- с. Кізлів
- с. Кудирявці
- с. Купче
- с. Кути
- с. Куткір
- с. Лабач
- с. Ланерівка
- с. Леньків
- с. Лісове
- с. Лісове
- с. Лісове
- с. Лісок
- с. Маращанка
- с. Ниви
- с. Новий Милятин
- с. Новий Ріпнів
- с. Новосілки
- с. Ожидів
- с. Острів
- с. Острівчик-Пильний
- с. Павлики
- с. Переволочна
- с. Петричі
- с. Підставки
- с. Побужани
- с. Полоничі
- с. Полтва
- с. Ракобовти
- с. Рижани
- с. Ріпнів
- с. Рокитне
- с. Русилів
- с. Сидори
- с. Соколівка
- с. Соколя
- с. Старий Милятин
- с. Стовпин
- с. Сторонибаби
- с. Теребежі
- с. Топорів
- с. Тур'я
- с. Утішків
- с. Хватів
- с. Циків
- с. Чаниж
- с. Чішки
- с. Чучмани
- с. Яблунівка
- с. Янгелівка
- Городоцький район
-
- м. Городок
- м. Комарно
- смт. Великий Любінь
- с. Андріянів
- с. Артищів
- с. Бар
- с. Бартатів
- с. Березець
- с. Бірче
- с. Братковичі
- с. Бучали
- с. Велика Калинка
- с. Вишня
- с. Вовчухи
- с. Воля-Бартатівська
- с. Галичани
- с. Годвишня
- с. Грабине
- с. Градівка
- с. Грімне
- с. Добряни
- с. Долиняни
- с. Дроздовичі
- с. Дубаневичі
- с. Заболоття
- с. Заверешиця
- с. Завидовичі
- с. Залужани
- с. Залужжя
- с. Зашковичі
- с. Зелений Гай
- с. Зушиці
- с. Катериничі
- с. Керниця
- с. Кліцько
- с. Коропуж
- с. Косівець
- с. Литовка
- с. Лівчиці
- с. Лісновичі
- с. Любовичі
- с. Мавковичі
- с. Малий Любінь
- с. Мальованка
- с. Мильчиці
- с. Милятин
- с. Молошки
- с. Монастирець
- с. Мости
- с. Мшана
- с. Нове Село
- с. Паланики
- с. Переможне
- с. Підзвіринець
- с. Підмогилка
- с. Піски
- с. Побережне
- с. Повітно
- с. Поляна
- с. Поріччя
- с. Поріччя Задвірне
- с. Поріччя-Грунтове
- с. Путятичі
- с. Речичани
- с. Родатичі
- с. Романівка
- с. Стоділки
- с. Суховоля
- с. Татаринів
- с. Тершаків
- с. Тулиголове
- с. Тучапи
- с. Угри
- с. Хишевичі
- с. Черляни
- с. Черлянське Передмістя
- с. Чуловичі
- с. Шоломиничі
- с. Якимчиці
- с. Яремків
- Дрогобицький район
-
- смт. Меденичі
- смт. Підбуж
- с. Биків
- с. Бистрий
- с. Бистриця (Бистрицька сільська рада)
- с. Бистриця (Бистрицька-Гірська сільська рада)
- с. Бійничі
- с. Болехівці
- с. Брониця
- с. Верхні Гаї
- с. Верхній Дорожів
- с. Винники
- с. Волоща
- с. Воля Якубова
- с. Вороблевичі
- с. Глинне
- с. Городківка
- с. Грушів
- с. Гута
- с. Далява
- с. Дережичі
- с. Добрівляни
- с. Доброгостів
- с. Довге (Довжанська сільська рада)
- с. Довге (Довжанська-Гірська сільська рада)
- с. Долішній Лужок
- с. Жданівка
- с. Зади
- с. Залокоть
- с. Залужани
- с. Коросниця
- с. Котоване
- с. Летня
- с. Літиня
- с. Лішня
- с. Майдан
- с. Медвежа
- с. Михайлевичі
- с. Модричі
- с. Мокряни
- с. Монастир-Дережицький
- с. Монастир-Лішнянський
- с. Нагуєвичі
- с. Нижні Гаї
- с. Нове Село
- с. Новий Кропивник
- с. Новошичі
- с. Опака
- с. Опори
- с. Ортиничі
- с. Перепростиня
- с. Підмонастирок
- с. Підсухе
- с. Попелі
- с. Почаєвичі
- с. Раневичі
- с. Рибник
- с. Рихтичі
- с. Рівне
- с. Ріпчиці
- с. Ролів
- с. Селець
- с. Смільна
- с. Снятинка
- с. Солонське
- с. Станиля
- с. Старе Село
- с. Старий Кропивник
- с. Сторона
- с. Ступниця
- с. Тинів
- с. Уличне
- с. Унятичі
- с. Уріж
- с. Хатки
- с. Ясениця-Сільна
- Жидачівський район
-
- м. Жидачів
- м. Ходорів
- смт. Гніздичів
- смт. Журавно
- смт. Нові Стрілища
- с. Антонівка
- с. Баківці
- с. Бережниця
- с. Березина
- с. Бертишів
- с. Бориничі
- с. Бородчиці
- с. Бортники
- с. Борусів
- с. Бринці-Загірні
- с. Бринці-Церковні
- с. Буковина
- с. Буянів
- с. Вербиця
- с. Вибранівка
- с. Вільхівці
- с. Вовчатичі
- с. Волиця-Гніздичівська
- с. Володимирці
- с. Воля-Облазницька
- с. Ганнівці
- с. Голдовичі
- с. Голешів
- с. Городище
- с. Городищенське
- с. Грусятичі
- с. Дев'ятники
- с. Дем'янка-Лісна
- с. Дем'янка-Наддністрянська
- с. Демидів
- с. Демівка
- с. Добрівляни
- с. Дроховичі
- с. Дубравка
- с. Дуліби
- с. Дунаєць
- с. Жирівське
- с. Жирова
- с. Журавків
- с. Заболотівці
- с. Загірочко
- с. Заграбівка
- с. Загурщина
- с. Закривець
- с. Заліски
- с. Зарічне
- с. Заріччя
- с. Іванівці
- с. Калинівка
- с. Кам'яне
- с. Квітневе
- с. Кнісело
- с. Кологори
- с. Корнелівка
- с. Королівка
- с. Корчівка
- с. Которини
- с. Крехів
- с. Лапшин
- с. Лисків
- с. Лівчиці
- с. Лінія
- с. Ліщини
- с. Лучани
- с. Любша
- с. Лютинка
- с. Мазурівка
- с. Маринка
- с. Махлинець
- с. Межиріччя
- с. Мельнич
- с. Млиниська
- с. Молодинче
- с. Молотів
- с. Монастирець
- с. Нове Село
- с. Новосільці
- с. Новошини
- с. Облазниця
- с. Орішківці
- с. Отиневичі
- с. П'ятничани
- с. Піддністряни
- с. Підліски
- с. Подорожнє
- с. Покрівці
- с. Прибілля
- с. Протеси
- с. Пчани
- с. Репехів
- с. Рогізно
- с. Романівка
- с. Руда
- с. Рудківці
- с. Садки
- с. Сенів
- с. Сидорівка
- с. Смогів
- с. Соколівка
- с. Старе Село
- с. Старі Стрілища
- с. Сугрів
- с. Сулятичі
- с. Тейсарів
- с. Тернавка
- с. Трибоківці
- с. Туради
- с. Ходорківці
- с. Черемхів
- с. Чертіж
- с. Чижичі
- с. Чорний Острів
- с. Юшківці
- Жовківський район
-
- м. Жовква
- м. Дубляни
- м. Рава-Руська
- смт. Куликів
- смт. Магерів
- с. Артасів
- с. Бабії
- с. Березина
- с. Бесіди
- с. Бишків
- с. Бір-Кунинський
- с. Бірки
- с. Блищиводи
- с. Боброїди
- с. Борове
- с. Борові
- с. Боянець
- с. Буди
- с. Бучми
- с. В'язова
- с. Велике Передмістя
- с. Великий Дорошів
- с. Великі Грибовичі
- с. Великі Долини
- с. Великі Передримихи
- с. Верини
- с. Віднів
- с. Відродження
- с. Вільшанка
- с. Віхті
- с. Волиця
- с. Воля-Висоцька
- с. Воля-Гомулецька
- с. Галасі
- с. Гійче
- с. Гіркани
- с. Гірки
- с. Глинськ
- с. Голокам'янка
- с. Гори
- с. Городжів
- с. Горяни
- с. Гребінці
- с. Гринчуки
- с. Гряда
- с. Гута Обединська
- с. Дев'ятир
- с. Деревня
- с. Дернівка
- с. Діброва
- с. Добросин
- с. Дубрівка
- с. Думи
- с. Думичі
- с. Думичі
- с. Забір'я
- с. Забрід
- с. Завади
- с. Завадів
- с. Загір'я
- с. Залози
- с. Замок
- с. Замочок
- с. Зарище
- с. Зарудці
- с. Зашків
- с. Збиранка
- с. Звертів
- с. Зелена Гута
- с. Зіболки
- с. Зубейки
- с. Йоничі
- с. Казумин
- с. Кам'яна Гора
- с. Капелюх
- с. Качмарі
- с. Кіпті
- с. Клебани
- с. Ковалі
- с. Козулька
- с. Копанка
- с. Костеїв
- с. Кошелів
- с. Крехів
- с. Криве
- с. Кропи
- с. Крута Долина
- с. Кулиничі
- с. Кулява
- с. Кунин
- с. Купичволя
- с. Лавриків
- с. Липник
- с. Липники
- с. Лісове
- с. Лосини
- с. Луг..
- с. Лужки
- с. Луцики
- с. Лущики
- с. Любеля
- с. Мавдрики
- с. Майдан
- с. Малехів
- с. Малий
- с. Малий Дорошів
- с. Малі Грибовичі
- с. Малі Долини
- с. Малі Передримихи
- с. Малі Підліски
- с. Мацошин
- с. Мервичі
- с. Миляво
- с. Могиляни
- с. Мокротин
- с. Монастирок
- с. Мощана
- с. Нагірці
- с. Надичі
- с. Ниви
- с. Нова Кам'янка
- с. Нова Скварява
- с. Нове Село
- с. Окопи
- с. Оліярники
- с. Оплітна
- с. Панчищини
- с. Папірня
- с. Перемивки
- с. Пили
- с. Пирятин
- с. Піддеревенка
- с. Підлісся
- с. Підріка
- с. Пільце
- с. Погарисько
- с. Поляни
- с. Помлинів
- с. Потелич
- с. Равське
- с. Рата
- с. Річки
- с. Руда
- с. Руда-Крехівська
- с. Сарнівка
- с. Синьковичі
- с. Ситихів
- с. Смереків
- с. Сопошин
- с. Сороки
- с. Сорочі Лози
- с. Соснина
- с. Стара Скварява
- с. Старе Село
- с. Стронятин
- с. Сулимів
- с. Тернів
- с. Туринка
- с. Фійна
- с. Хитрейки
- с. Цитуля
- с. Чистопілля
- с. Чорнії
- с. Шабельня
- с. Школярі
- Золочівський район
-
- м. Золочів
- м. Глиняни
- смт. Поморяни
- с. Бібщани
- с. Білий Камінь
- с. Бір
- с. Богутин
- с. Бонишин
- с. Бортків
- с. Бужок
- с. Велика Вільшаниця
- с. Великий Полюхів
- с. Верхобуж
- с. Вижняни
- с. Вороняки
- с. Гавареччина
- с. Гологірки
- с. Гологори
- с. Гончарівка
- с. Городилів
- с. Грабово
- с. Гутище
- с. Дерев'янки
- с. Єлиховичі
- с. Женів
- с. Жуків
- с. Жуличі
- с. Загора
- с. Залісся
- с. Зарваниця
- с. Заставне
- с. Зашків
- с. Зозулі
- с. Золочівка
- с. Кам'янисте
- с. Кийків
- с. Княже
- с. Кобилеччина
- с. Козаки
- с. Колтів
- с. Копані
- с. Коропець
- с. Коропчик
- с. Косичі
- с. Красносільці
- с. Кривичі
- с. Кропивна
- с. Кругів
- с. Кульби
- с. Куровичі
- с. Лісові
- с. Луг
- с. Лука
- с. Мазів
- с. Майдан-Гологірський
- с. Мала Вільшанка
- с. Махнівці
- с. Митулин
- с. Монастирок
- с. Надільне
- с. Нестюки
- с. Новоселище
- с. Новосілки
- с. Обертасів
- с. Опаки
- с. Осовиця
- с. Папірня
- с. Перегноїв
- с. Печенія
- с. Підгайчики
- с. Підгір'я
- с. Підгородне
- с. Підлипці
- с. Підлисся
- с. Пісок
- с. Плугів
- с. Побіч
- с. Погорільці
- с. Поляни
- с. Почапи
- с. Ремезівці
- с. Розваж
- с. Розворяни
- с. Роздоріжне
- с. Руда
- с. Руда-Колтівська
- с. Сасів
- с. Скварява
- с. Скнилів
- с. Словіта
- с. Сновичі
- с. Солова
- с. Стадня
- с. Стінка
- с. Струтин
- с. Торгів
- с. Тростянець
- с. Трудовач
- с. Туркотин
- с. Ушня
- с. Хильчиці
- с. Хмелева
- с. Хомець
- с. Червоне
- с. Черемошня
- с. Чижів
- с. Шопки
- с. Шпиколоси
- с. Якторів
- с. Ясенівці
- Кам'янка-Бузький район
-
- м. Кам'янка-Бузька
- смт. Добротвір
- смт. Запитів
- смт. Новий Яричів
- с. Банюнин
- с. Батятичі
- с. Велике Колодно
- с. Великі Підліски
- с. Великосілки
- с. Верени
- с. Вирів
- с. Вислобоки
- с. Високофедорівка
- с. Вихопні
- с. Воля-Жовтанецька
- с. Гайок
- с. Горпин
- с. Грабовець
- с. Грушка
- с. Гряда
- с. Дальнич
- с. Деревляни
- с. Дернів
- с. Дідилів
- с. Долини
- с. Долини
- с. Желдець
- с. Жовтанці
- с. Забужжя
- с. Зубів Міст
- с. Козаки
- с. Колоденці
- с. Кошаковські
- с. Красічин
- с. Кукезів
- с. Липники
- с. Мазарня-Каранська
- с. Мазярка
- с. Маїки
- с. Малі Нагірці
- с. Матяші
- с. Незнанів
- с. Неслухів
- с. Нова Лодина
- с. Новий Став
- с. Обидів
- с. Перекалки
- с. Печихвости
- с. Полонична
- с. Прибужани
- с. Ременів
- с. Рогалі
- с. Рожанка
- с. Рокети
- с. Руда
- с. Руда-Сілецька
- с. Руданці
- с. Сапіжанка
- с. Сілець
- с. Сокіл
- с. Соколів
- с. Спас
- с. Ставники
- с. Старий Добротвір
- с. Старий Яричів
- с. Стрептів
- с. Стриганка
- с. Тадані
- с. Тартак
- с. Тичок
- с. Тишиця
- с. Товмач
- с. Убині
- с. Хренів
- с. Цеперів
- с. Честині
- с. Ягідня
- с. Якимів
- с. Ямне
- Миколаївський район
-
- м. Миколаїв
- смт. Розділ
- с-ще Липівка
- с. Берездівці
- с. Березина
- с. Більче
- с. Болоня
- с. Бродки
- с. Велика Воля
- с. Велика Горожанна
- с. Вербіж
- с. Верин
- с. Гірське
- с. Глухівець
- с. Гонятичі
- с. Горішнє
- с. Гранки-Кути
- с. Демня
- с. Держів
- с. Добряни
- с. Долішнє
- с. Дроговиж
- с. Дуброва
- с. Заклад
- с. Ілів
- с. Кагуїв
- с. Київець
- с. Колодруби
- с. Красів
- с. Криниця
- с. Крупське
- с. Липиці
- с. Листв'яний
- с. Луб'яна
- с. Мала Воля
- с. Мала Горожанна
- с. Надітичі
- с. Новосілки-Опарські
- с. Острів
- с. Павуки
- с. Підгірці
- с. Підлісся
- с. Пісочна
- с. Повергів
- с. Поляна
- с. Раделичі
- с. Ричагів
- с. Розвадів
- с. Рудники
- с. Сайків
- с. Станківці
- с. Стільсько
- с. Суха Долина
- с. Тернопілля
- с. Тростянець
- с. Трудове
- с. Тужанівці
- с. Устя
- с. Черниця
- Мостиський район
-
- м. Мостиська
- м. Судова Вишня
- с. Арламівська Воля
- с. Баличі
- с. Берегове
- с. Берці
- с. Биків
- с. Боєвичі
- с. Боляновичі
- с. Боратичі
- с. Бортятин
- с. Буховичі
- с. Буців
- с. Велика Діброва
- с. Великі Мокряни
- с. Великі Новосілки
- с. Вишенька
- с. Вовчищовичі
- с. Волиця
- с. Волостків
- с. Воля-Садківська
- с. Вуйковичі
- с. Ганьковичі
- с. Годині
- с. Гориславичі
- с. Гостинцеве
- с. Гусаків
- с. Дидятичі
- с. Дмитровичі
- с. Добощівка
- с. Довгомостиська
- с. Дубинки
- с. Зав'язанці
- с. Завада
- с. Завадів
- с. Заверхи
- с. Загорби
- с. Загороди
- с. Заріччя
- с. Заріччя
- с. Золотковичі
- с. Іорданівка
- с. Качмарі
- с. Княгиничі
- с. Княжий Міст
- с. Колодка
- с. Конюшки
- с. Королин
- с. Корчунок
- с. Костильники
- с. Крив'яки
- с. Крисовичі
- с. Кропильники
- с. Крукеничі
- с. Кульматичі
- с. Липки
- с. Липники
- с. Мазури
- с. Максимці
- с. Макунів
- с. Мала Діброва
- с. Малі Мокряни
- с. Малі Новосілки
- с. Малнів
- с. Малнівська Воля
- с. Мартини
- с. Мелешки
- с. Мистичі
- с. Мишлятичі
- с. Мостиська Друга
- с. Мочеради
- с. Нагірне
- с. Ніговичі
- с. Новосільці
- с. Острожець
- с. Петики
- с. Пихи
- с. Підгать
- с. Підліски
- с. Пісок
- с. Плешевичі
- с. Пнікут
- с. Поповичі
- с. Раденичі
- с. Радохинці
- с. Рожаки
- с. Санники
- с. Слабаш
- с. Соколя
- с. Солтиси
- с. Старява
- с. Стоянці
- с. Стрілецьке
- с. Судковичі
- с. Тамановичі
- с. Твіржа
- с. Тишковичі
- с. Толуковичі
- с. Топільниця
- с. Тщенець
- с. Хатки
- с. Хатки
- с. Хідновичі
- с. Хлиплі
- с. Хоросниця
- с. Циків
- с. Черневе
- с. Чижевичі
- с. Чишки
- с. Шегині
- с. Шишоровичі
- с. Ятвяги
- Перемишлянський район
-
- м. Перемишляни
- м. Бібрка
- с. Бачів
- с. Біле
- с. Білка
- с. Благодатівка
- с. Болотня
- с. Борщів
- с. Брикун
- с. Брюховичі
- с. Великі Глібовичі
- с. Виписки
- с. Вишнівчик
- с. Вільховець
- с. Вілявче
- с. Вовків
- с. Волове
- с. Волощина
- с. Ганачівка
- с. Глібовичі
- с. Гончарів
- с. Грабник
- с. Гуральня
- с. Добряничі
- с. Дунаїв
- с. Дусанів
- с. Задубина
- с. Заставки-Яблунів
- с. Затемне
- с. Іванівка
- с. Камінна
- с. Кимир
- с. Копань
- с. Кореличі
- с. Коросне
- с. Костенів
- с. Кузубатиця
- с. Курний
- с. Кучерівка
- с. Лагодів
- с. Ладанці
- с. Лани
- с. Липівці
- с. Лоні
- с. Лонівка
- с. Лопушна
- с. Любешка
- с. Малий Полюхів
- с. Малі Ланки
- с. Мерещів
- с. Мивсева
- с. Мостище
- с. Неділиська
- с. Новосілки
- с. Осталовичі
- с. Під'ярків
- с. Підвисоке
- с. Підгородище
- с. Підмонастир
- с. Підсмереки
- с. Плеників
- с. Плетеничі
- с. Плоска
- с. Пнятин
- с. Подусів
- с. Подусільна
- с. Прибинь
- с. Рівна
- с. Розсохи
- с. Романів
- с. Рубче
- с. Свірж
- с. Селиська
- с. Сивороги
- с. Сірники
- с. Сірники
- с. Смереківка
- с. Станимир
- с. Стоки
- с. Стрілки
- с. Суходіл
- с. Тернівка
- с. Тучне
- с. Унів
- с. Утіховичі
- с. Ушковичі
- с. Хомина
- с. Чуперносів
- с. Шпильчина
- Пустомитівський район
-
- м. Пустомити
- смт. Щирець
- с. Басівка
- с. Береги
- с. Бережани
- с. Борщовичі
- с. Будьків
- с. Верхня Білка
- с. Виннички
- с. Відники
- с. Віняви
- с. Вовків
- с. Волиця
- с. Гаї
- с. Гамаліївка
- с. Глуховичі
- с. Годовиця
- с. Гончари
- с. Горбачі
- с. Горішній
- с. Городиславичі
- с. Грабник
- с. Гринів
- с. Гуменець
- с. Давидів
- с. Деревач
- с. Диб'янки
- с. Дібрівки
- с. Дмитре
- с. Дмитровичі
- с. Дуб'янка
- с. Жирівка
- с. Журавники
- с. Загір'я
- с. Звенигород
- с. Зимна Вода
- с. Зубра
- с. Кам'янопіль
- с. Ков'ярі
- с. Конопниця
- с. Коцурів
- с. Кротошин
- с. Кугаїв
- с. Лани
- с. Лапаївка
- с. Липники
- с. Лисиничі
- с. Льопи
- с. Малечковичі
- с. Малинівка
- с. Миклашів
- с. Миколаїв
- с. Милошевичі
- с. Милятичі
- с. Містки
- с. Муроване
- с. Наварія
- с. Нагоряни
- с. Нижня Білка
- с. Никонковичі
- с. Новосілка
- с. Оброшине
- с. Одиноке
- с. Пасіки-Зубрицькі
- с. Пикуловичі
- с. Підберізці
- с. Підбірці
- с. Підгайці
- с. Підгірне
- с. Підсадки
- с. Підсоснів
- с. Підтемне
- с. Піски
- с. Полянка
- с. Попеляни
- с. Поршна
- с. Пришляки
- с. Раковець
- с. Селисько
- с. Семенівка
- с. Сердиця
- с. Скнилів
- с. Сокільники
- с. Соколівка
- с. Солонка
- с. Сороки
- с. Сороки-Львівські
- с. Соснівка
- с. Ставчани
- с. Старе Село
- с. Сухоріччя
- с. Тарасівка
- с. Товщів
- с. Холодновідка
- с. Хоросно
- с. Черепин
- с. Черкаси
- с. Чижиків
- с. Чишки
- с. Чорнушовичі
- с. Шоломинь
- с. Шуфраганка
- с. Ямпіль
- с. Яструбків
- Радехівський район
-
- м. Радехів
- смт. Лопатин
- с. Адамівка
- с. Андріївка
- с. Бабичі
- с. Барилів
- с. Батиїв
- с. Бебехи
- с. Березівка
- с. Бишів
- с. Волиця
- с. Волиця-Барилова
- с. Вузлове
- с. Гоголів
- с. Грицеволя
- с. Гута-Скляна
- с. Дмитрів
- с. Дубини
- с. Забава
- с. Завидче
- с. Загатка
- с. Збоївська
- с. Йосипівка
- с. Корчин
- с. Корчівка
- с. Криве
- с. Куликів
- с. Кустин
- с. Кути
- с. Миколаїв
- с. Монастирок-Оглядівський
- с. Мукані
- с. Немилів
- с. Нестаничі
- с. Нивиці
- с. Новий Витків
- с. Новоставці
- с. Обортів
- с. Оглядів
- с. Опліцько
- с. Ордів
- с. Павлів
- с. Пиратин
- с. Підмонастирок
- с. Поздимир
- с. Полове
- с. Пустельники
- с. Радванці
- с. Раковище
- с. Розжалів
- с. Романівка
- с. Руденко
- с. Сабанівка
- с. Середпільці
- с. Синьків
- с. Сморжів
- с. Станин
- с. Старий Майдан
- с. Стирківці
- с. Стоянів
- с. Стремільче
- с. Сушно
- с. Тетевчиці
- с. Тоболів
- с. Торки
- с. Трійця
- с. Увин
- с. Хмільно
- с. Шайноги
- с. Щуровичі
- с. Яструбичі
- Самбірський район
-
- м. Новий Калинів
- м. Рудки
- смт. Дубляни
- с. Бабина
- с. Баранівці
- с. Береги
- с. Бережниця
- с. Берестяни
- с. Білоки
- с. Бірчиці
- с. Бісковичі
- с. Блажів
- с. Ваньковичі
- с. Ваньовичі
- с. Велика Білина
- с. Велика Озимина
- с. Велика Хвороща
- с. Вербівка
- с. Верхівці
- с. Викоти
- с. Вільшаник
- с. Вістовичі
- с. Владипіль
- с. Волиця
- с. Воля-Баранецька
- с. Воля-Блажівська
- с. Волянка
- с. Вощанці
- с. Воютичі
- с. Глибоч
- с. Гординя
- с. Городище
- с. Долобів
- с. Дубрівка
- с. Загір'я
- с. Загір'я
- с. Задністря
- с. Задністряни
- с. Залужани
- с. Зарайське
- с. Заріччя
- с. Заріччя
- с. Звір
- с. Калинів
- с. Канафости
- с. Климівщина
- с. Ковиничі
- с. Колбаєвичі
- с. Колонія
- с. Конюшки-Королівські
- с. Конюшки-Тулиголівські
- с. Копань
- с. Корналовичі
- с. Корничі
- с. Красниця
- с. Кружики
- с. Круковець
- с. Кульчиці
- с. Купновичі
- с. Лановичі
- с. Лопушно
- с. Лука
- с. Лукавиця
- с. Луки
- с. Майнич
- с. Максимовичі
- с. Мала Білина
- с. Мала Вербівка
- с. Мала Озимина
- с. Мала Спринька
- с. Мала Хвороща
- с. Малинів
- с. Малі Баранівці
- с. Михайлевичі
- с. Міжгайці
- с. Містковичі
- с. Млин
- с. Монастирець
- с. Нагірне
- с. Нижнє
- с. Никловичі
- с. Новий Острів
- с. Нові Бірчиці
- с. Новосілки-Гостинні
- с. Орховичі
- с. Острів
- с. П'яновичі
- с. Пиняни
- с. Підгайчики
- с. Погірці
- с. Подільці
- с. Ралівка
- с. Рогізно
- с. Роздільне
- с. Рудня
- с. Садковичі
- с. Сіде
- с. Сприня
- с. Стрілковичі
- с. Сусолів
- с. Тарава
- с. Трояни
- с. Хатки
- с. Хлопчиці
- с. Чайковичі
- с. Чернихів
- с. Черхава
- с. Чуква
- с. Шептичі
- с. Язи
- Сколівський район
-
- м. Сколе
- смт. Верхнє Синьовидне
- смт. Славське
- с. Верхня Рожанка
- с. Верхнячка
- с. Волосянка
- с. Головецько
- с. Грабовець
- с. Гребенів
- с. Довжки
- с. Долинівка
- с. Дубина
- с. Жупани
- с. Завадка
- с. Задільське
- с. Зимівки
- с. Кальне
- с. Кальне
- с. Кам'янка
- с. Климець
- с. Козьова
- с. Коростів
- с. Корчин
- с. Криве
- с. Крушельниця
- с. Лавочне
- с. Либохора
- с. Межиброди
- с. Мита
- с. Нагірне
- с. Нижнє Синьовидне
- с. Нижня Рожанка
- с. Опорець
- с. Орів
- с. Орява
- с. Орявчик
- с. Підгородці
- с. Плав'я
- с. Побук
- с. Погар
- с. Пшонець
- с. Риків
- с. Росохач
- с. Сможе
- с. Сопіт
- с. Сухий Потік
- с. Тернавка
- с. Тисовець
- с. Тишівниця
- с. Труханів
- с. Тухля
- с. Тухолька
- с. Урич
- с. Хащованя
- с. Хітар
- с. Хітар
- с. Ялинкувате
- с. Ямельниця
- с. Ямельниця
- Сокальський район
-
- м. Сокаль
- м. Угнів
- м. Белз
- м. Великі Мости
- смт. Жвирка
- с. Бендюга
- с. Бережне
- с. Бірки
- с. Боб'ятин
- с. Бодячів
- с. Бодячів
- с. Борове
- с. Борятин
- с. Бояничі
- с. Бутини
- с. Ванів
- с. Варяж
- с. Велике
- с. Вербове
- с. Войславичі
- с. Волиця
- с. Волиця
- с. Волсвин
- с. Воронів
- с. Ганівка
- с. Гатківка
- с. Глухів
- с. Горбків
- с. Городище
- с. Гута
- с. Двірці
- с. Діброва
- с. Добрячин
- с. Домашів
- с. Жужеляни
- с. Заболоття
- с. Забужжя
- с. Завишень
- с. Заріка
- с. Заставне
- с. Зубків
- с. Ільковичі
- с. Карів
- с. Княже
- с. Комарів
- с. Конотопи
- с. Копитів
- с. Корчів
- с. Куличків
- с. Лешків
- с. Лещатів
- с. Лубнівка
- с. Лучиці
- с. Матів
- с. Межиріччя
- с. Михайлівка
- с. Муроване
- с. Низи
- с. Ниновичі
- с. Нісмичі
- с. Опільсько
- с. Острів
- с. Острівок
- с. Перв'ятичі
- с. Перемисловичі
- с. Переспа
- с. Перетоки
- с. Піддовге
- с. Піддубне
- с. Пісочне
- с. Поториця
- с. Пристань
- с. Равщина
- с. Реклинець
- с. Романівка
- с. Ромош
- с. Роятин
- с. Рудка
- с. Русин
- с. Савчин
- с. Свитазів
- с. Себечів
- с. Сілець
- с. Скоморохи
- с. Смиків
- с. Спасів
- с. Стаївка
- с. Старгород
- с. Стенятин
- с. Стремінь
- с. Суховоля
- с. Тартаків
- с. Теляж
- с. Трудолюбівка
- с. Тудорковичі
- с. Тяглів
- с. Угринів
- с. Ульвівок
- с. Фусів
- с. Хлівчани
- с. Хоробрів
- с. Цеблів
- с. Шарпанці
- с. Шихтарі
- с. Шишаки
- с. Шпиколоси
- Старосамбірський район
-
- м. Старий Самбір
- м. Добромиль
- м. Хирів
- смт. Нижанковичі
- смт. Стара Сіль
- с. Бабино
- с. Бачина
- с. Березів
- с. Библо
- с. Биличі
- с. Біличі
- с. Болозів
- с. Боневичі
- с. Боршевичі
- с. Букова
- с. Буньковичі
- с. Бусовисько
- с. Велика Волосянка
- с. Велика Лінина
- с. Велика Сушиця
- с. Велике
- с. Великосілля
- с. Верхній Лужок
- с. Виців
- с. Вілюничі
- с. Волошиново
- с. Воля
- с. Галівка
- с. Гвоздець
- с. Глибока
- с. Головецько
- с. Городисько
- с. Грабівниця
- с. Грозьово
- с. Грушатичі
- с. Губичі
- с. Гуманець
- с. Дешичі
- с. Дністрик
- с. Дроздовичі
- с. Завадка
- с. Заріччя
- с. Засадки
- с. Зоротовичі
- с. Іванів
- с. Катина
- с. Княжпіль
- с. Кобло
- с. Комаровичі
- с. Конів
- с. Кропивник
- с. Лаврів
- с. Лопушанка-Хомина
- с. Лопушниця
- с. Лютовиська
- с. Максимівка
- с. Мігово
- с. Міженець
- с. Морозовичі
- с. Муроване
- с. Мшанець
- с. Надиби
- с. Недільна
- с. Нижня Вовча
- с. Нове Місто
- с. П'ятниця
- с. Павлівка
- с. Пацьковичі
- с. Передільниця
- с. Підмостичі
- с. Плоске
- с. Поляна
- с. Поляна
- с. Посада-Новоміська
- с. Потік
- с. Райнова
- с. Ракова
- с. Ріп'яна
- с. Рожеве
- с. Росохи
- с. Саночани
- с. Скелівка
- с. Сливниця
- с. Слохині
- с. Смеречка
- с. Созань
- с. Солянуватка
- с. Соснівка
- с. Спас
- с. Стара Ропа
- с. Старява
- с. Стороневичі
- с. Страшевичі
- с. Стрілки
- с. Стрільбичі
- с. Сусідовичі
- с. Сушиця
- с. Тарнавка
- с. Тварі
- с. Терло
- с. Тернава
- с. Тершів
- с. Тисовиця
- с. Тиха
- с. Товарна
- с. Топільниця
- с. Торгановичі
- с. Торчиновичі
- с. Трушевичі
- с. Тур'є
- с. Чаплі
- с. Чижки
- с. Шумина
- с. Ясениця-Замкова
- Стрийський район
-
- смт. Дашава
- с. Баня Лисовицька
- с. Бережниця
- с. Братківці
- с. Великі Дідушичі
- с. Верхня Лукавиця
- с. Верхня Стинава
- с. Верчани
- с. Вівня
- с. Воля-Довголуцька
- с. Воля-Задеревацька
- с. Гайдучина
- с. Гірне
- с. Голобутів
- с. Горішнє
- с. Грабовець
- с. Діброва
- с. Добрівляни
- с. Добряни
- с. Довге
- с. Довголука
- с. Долішнє
- с. Дуліби
- с. Жулин
- с. Завадів
- с. Загірне
- с. Задеревач
- с. Заплатин
- с. Зарічне
- с. Йосиповичі
- с. Кавське
- с. Колодниця
- с. Комарів
- с. Конюхів
- с. Кути
- с. Лани-Соколівські
- с. Ланівка
- с. Лисовичі
- с. Лисятичі
- с. Лотатники
- с. Луг
- с. Любинці
- с. Малі Дідушичі
- с. Миртюки
- с. Монастирець
- с. Нежухів
- с. Нижня Лукавиця
- с. Нижня Стинава
- с. Олексичі
- с. П'ятничани
- с. Пила
- с. Підгірці
- с. Піщани
- с. Подорожнє
- с. Пукеничі
- с. Райлів
- с. Розгірче
- с. Семигинів
- с. Сихів
- с. Слобідка
- с. Смоляний
- с. Станків
- с. Стриганці
- с. Стрілків
- с. Угерсько
- с. Угільня
- с. Фалиш
- с. Ходовичі
- с. Хромогорб
- с. Щасливе
- с. Ярушичі
- Турківський район
-
- м. Турка
- смт. Бориня
- с. Багнувате
- с. Бережок
- с. Біньова
- с. Бітля
- с. Боберка
- с. Буковинка
- с. Верхнє
- с. Верхнє Висоцьке
- с. Верхнє Гусне
- с. Верхній Турів
- с. Верхня Яблунька
- с. Вовче
- с. Головське
- с. Дністрик-Дубовий
- с. Жукотин
- с. Завадівка
- с. Закичера
- с. Закіпці
- с. Заріччя
- с. Зворець
- с. Зубриця
- с. Івашківці
- с. Ільник
- с. Ісаї
- с. Карпатське
- с. Кіндратів
- с. Комарники
- с. Коритище
- с. Красне
- с. Кривка
- с. Кринтята
- с. Ластівка
- с. Либохора
- с. Ліктів
- с. Лімна
- с. Лопушанка
- с. Лосинець
- с. Мала Волосянка
- с. Матків
- с. Межигір'я
- с. Мельничне
- с. Мохнате
- с. Нижнє
- с. Нижнє Висоцьке
- с. Нижнє Гусне
- с. Нижній Турів
- с. Нижня Яблунька
- с. Присліп
- с. Радич
- с. Риків
- с. Розлуч
- с. Ропавське
- с. Свидник
- с. Сигловате
- с. Стоділка
- с. Сянки
- с. Хащів
- с. Шандровець
- с. Штуковець
- с. Шум'яч
- с. Яблунів
- с. Явора
- с. Яворів
- с. Ясениця
- с. Ясенка-Стецьова
- Яворівський район
-
- м. Яворів
- м. Новояворівськ
- смт. Івано-Франкове
- смт. Краковець
- смт. Немирів
- смт. Шкло
- с. Бердихів
- с. Бір
- с. Божа Воля
- с. Бориси
- с. Брожки
- с. Буда
- с. Бунів
- с. Вахули
- с. Великі Гори
- с. Великі Макари
- с. Великополе
- с. Вербляни
- с. Верещиця
- с. Верхутка
- с. Висіч
- с. Віжомля
- с. Війтівщина
- с. Вовча Гора
- с. Воля
- с. Воля Любинська
- с. Воля-Добростанська
- с. Воля-Старицька
- с. Вороблячин
- с. Вороців
- с. Глинець
- с. Глиниці
- с. Гораєць
- с. Грушів
- с. Дацьки
- с. Дебрі
- с. Дернаки
- с. Діброва
- с. Добростани
- с. Домажир
- с. Дрогомишль
- с. Дубровиця
- с. Жорниська
- с. Завадів
- с. Задебрі
- с. Залужжя
- с. Зарубани
- с. Затока
- с. Зелів
- с. Іваники
- с. Калинівка
- с. Калитяки
- с. Кам'янобрід
- с. Карачинів
- с. Карпи
- с. Качмарі
- с. Кертинів
- с. Ковалі
- с. Когути
- с. Кожичі
- с. Колониці
- с. Коти
- с. Коханівка
- с. Лелехівка
- с. Липина
- с. Липовець
- с. Ліс
- с. Лісок
- с. Лісопотік
- с. Лозино
- с. Луг
- с. Лужки
- с. Любині
- с. Мальчиці
- с. Мельники
- с. Молошковичі
- с. Мор'янці
- с. Мужиловичі
- с. Нагачів
- с. Наконечне Друге
- с. Наконечне Перше
- с. Новий Яр
- с. Новини
- с. Новосілки
- с. Озерське
- с. Оселя
- с. Пазиняки
- с. Паланки
- с. Передвір'я
- с. Підлуби
- с. Підрясне
- с. Пісоцький
- с. Поріччя
- с. Поруби
- с. Поруденко
- с. Прилбичі
- с. Принада
- с. Рішин
- с. Рогізно
- с. Рокитне
- с. Роснівка
- с. Руда
- с. Руда-Краковецька
- с. Рулево
- с. Рясне-Руське
- с. Салаші
- с. Сарни
- с. Свидниця
- с. Семирівка
- с. Середина
- с. Середкевичі
- с. Середній Горб
- с. Слободяки
- с. Смолин
- с. Солиги
- с. Солуки
- с. Сопіт
- с. Ставки
- с. Стадники
- с. Старий Яр
- с. Старичі
- с. Стені
- с. Страдч
- с. Терновиця
- с. Турича
- с. Хляни
- с. Цетуля
- с. Ціпівки
- с. Чернилява
- с. Черчик
- с. Чолгині
- с. Чорнокунці
- с. Шаварі
- с. Шутова
- с. Щеплоти
- с. Щиглі
- с. Ямельня
- с. Ясниська
-
-
-
- Тернопільська область
-
- м. Тернопіль
-
- Історія Тернополя. Хронологія розвитку
- Історична довідка про місто Тернопіль
- Бережанський район
-
- м. Бережани
- с. Базниківка
- с. Баранівка
- с. Біще
- с. Божиків
- с. Вербів
- с. Вільховець
- с. Волиця
- с. Волощина
- с. Гайок
- с. Гиновичі
- с. Гутисько
- с. Двірці
- с. Демня
- с. Діброва
- с. Дуляби
- с. Жовнівка
- с. Жуків
- с. Залужжя
- с. Квіткове
- с. Комарівка
- с. Котів
- с. Краснопуща
- с. Куропатники
- с. Куряни
- с. Кути
- с. Лапшин
- с. Лісники
- с. Літятин
- с. Мечищів
- с. Молохів
- с. Надорожнів
- с. Надрічне
- с. Нараїв
- с. Нова Гребля
- с. Павлів
- с. Писарівка
- с. Підвисоке
- с. Підлісне
- с. Пліхів
- с. Поручин
- с. Посухів
- с. Поточани
- с. Потутори
- с. Рай
- с. Рекшин
- с. Рибники
- с. Рогачин
- с. Саранчуки
- с. Слов'ятин
- с. Стриганці
- с. Тростянець
- с. Урмань
- с. Червоне
- с. Шайбівка
- с. Шибалин
- с. Ясне
- Борщівський район
-
- м. Борщів
- смт. Мельниця-Подільська
- смт. Скала-Подільська
- с. Бабинці
- с. Бережанка
- с. Білівці
- с. Більче-Золоте
- с. Боришківці
- с. Бурдяківці
- с. Вербівка
- с. Верхняківці
- с. Вигода
- с. Висічка
- с. Вільховець
- с. Вовківці
- с. Гермаківка
- с. Глибочок
- с. Горошова
- с. Грабівці
- с. Гуштин
- с. Гуштинка
- с. Дзвенигород
- с. Дзвинячка
- с. Дністрове
- с. Дубівка
- с. Жилинці
- с. Завалля
- с. Залісся
- с. Залуччя
- с. Збриж
- с. Збручанське
- с. Зелене
- с. Іване-Пусте
- с. Іванків
- с. Козаччина
- с. Констанція
- с. Королівка
- с. Кривче
- с. Кудринці
- с. Ланівці
- с. Латківці
- с. Лосяч
- с. Михайлівка
- с. Михалків
- с. Монастирок
- с. Мушкарів
- с. Мушкатівка
- с. Нивра
- с. Озеряни
- с. Окопи
- с. Олексинці
- с. Панівці
- с. Пилатківці
- с. Пилипче
- с. Пищатинці
- с. Підпилип'я
- с. Сапогів
- с. Сков'ятин
- с. Слобідка-Мушкатівська
- с. Стрілківці
- с. Трійця
- с. Трубчин
- с. Тулин
- с. Турильче
- с. Урожайне
- с. Устя
- с. Худиківці
- с. Худіївці
- с. Цигани
- с. Шершенівка
- с. Шишківці
- с. Шупарка
- с. Юр'ямпіль
- Бучацький район
-
- м. Бучач
- смт. Золотий Потік
- с. Бариш
- с. Берем'яни
- с. Білявинці
- с. Бобулинці
- с. Броварі
- с. Верб'ятин
- с. Возилів
- с. Губин
- с. Доброполе
- с. Дуліби
- с. Жизномир
- с. Жнибороди
- с. Заліщики
- с. Заривинці
- с. Звенигород
- с. Зелена
- с. Зубрець
- с. Киданів
- с. Космирин
- с. Костільники
- с. Курдибанівка
- с. Ліщанці
- с. Мартинівка
- с. Матеушівка
- с. Медведівці
- с. Миколаївка
- с. Млинки
- с. Набережне
- с. Нові Петликівці
- с. Новосілка
- с. Новоставці
- с. Озеряни
- с. Осівці
- с. Переволока
- с. Передмістя
- с. Пилява
- с. Пишківці
- с. Підзамочок
- с. Підлісся
- с. Пожежа
- с. Помірці
- с. Порохова
- с. Пушкарі
- с. Ріпинці
- с. Рублин
- с. Рукомиш
- с. Русилів
- с. Скоморохи
- с. Сновидів
- с. Сокілець
- с. Соколів
- с. Сороки
- с. Старі Петликівці
- с. Стінка
- с. Трибухівці
- с. Цвітова
- с. Язловець
- Гусятинський район
-
- смт. Гусятин
- м. Копичинці
- м. Хоростків
- смт. Гримайлів
- с. Боднарівка
- с. Білинівка
- с. Буцики
- с. Васильківці
- с. Верхівці
- с. Вигода
- с. Вікно
- с. Вільхівчик
- с. Волиця
- с. Гадинківці
- с. Глібів
- с. Городниця
- с. Ємелівка
- с. Жабинці
- с. Зелене
- с. Калагарівка
- с. Карашинці
- с. Клювинці
- с. Козина
- с. Кокошинці
- с. Котівка
- с. Коцюбинці
- с. Красне
- с. Крогулець
- с. Крутилів
- с. Кут
- с. Лежанівка
- с. Личківці
- с. Майдан
- с. Мала Лука
- с. Малі Бірки
- с. Монастириха
- с. Нижбірок
- с. Новосілка
- с. Оленівка
- с. Оришківці
- с. Паївка
- с. Перемилів
- с. Пізнанка
- с. Постолівка
- с. Раштівці
- с. Рудки
- с. Саджівка
- с. Самолусківці
- с. Сидорів
- с. Сорока
- с. Ставки
- с. Старий Нижбірок
- с. Суходіл
- с. Сухостав
- с. Теклівка
- с. Товсте
- с. Трибухівці
- с. Тудорів
- с. Увисла
- с. Хлопівка
- с. Целіїв
- с. Чабарівка
- с. Чагарі
- с. Шидлівці
- с. Яблунів
- Заліщицький район
-
- м. Заліщики
- смт. Товсте
- с. Ангелівка
- с. Бедриківці
- с. Бересток
- с. Блищанка
- с. Буряківка
- с. Вигода
- с. Виноградне
- с. Винятинці
- с. Ворвулинці
- с. Гиньківці
- с. Глушка
- с. Голігради
- с. Головчинці
- с. Городок
- с. Дзвиняч
- с. Добрівляни
- с. Дорогичівка
- с. Дунів
- с. Дуплиська
- с. Зелений Гай
- с. Зозулинці
- с. Іване-Золоте
- с. Касперівці
- с. Колодрібка
- с. Королівка
- с. Кошилівці
- с. Кулаківці
- с. Лисичники
- с. Лисівці
- с. Литячі
- с. Мишків
- с. Нагоряни
- с. Нирків
- с. Новосілка
- с. Печорна
- с. Поділля
- с. Попівці
- с. Рожанівка
- с. Садки
- с. Свершківці
- с. Синьків
- с. Слобідка
- с. Солоне
- с. Ставки
- с. Торське
- с. Угриньківці
- с. Устечко
- с. Хартонівці
- с. Хмелева
- с. Шипівці
- с. Шутроминці
- с. Щитівці
- с. Якубівка
- Збаразький район
-
- м. Збараж
- смт. Вишнівець
- с. Базаринці
- с. Бодаки
- с. Болязуби
- с. Бутин
- с. Великий Кунинець
- с. Великі Вікнини
- с. Верняки
- с. Витківці
- с. Вищі Луб'янки
- с. Глинчуки
- с. Гнидава
- с. Гніздичне
- с. Гори-Стрийовецькі
- с. Грицівці
- с. Дзвиняча
- с. Діброва
- с. Діброва
- с. Доброводи
- с. Добромірка
- с. Загороддя
- с. Залісці
- с. Залужжя
- с. Зарубинці
- с. Заруддя
- с. Зарудечко
- с. Зашляхом
- с. Іванчани
- с. Івашківці
- с. Капустинський Ліс
- с. Капустинці
- с. Киданці
- с. Кинахівці
- с. Кобилля
- с. Колодне
- с. Котюжини
- с. Коханівка
- с. Красносільці
- с. Кретівці
- с. Кривчики
- с. Ліски
- с. Лози
- с. Максимівка
- с. Мала Березовиця
- с. Малий Глибочок
- с. Малий Кунинець
- с. Малі Вікнини
- с. Мишківці
- с. Мусорівці
- с. Нижчі Луб'янки
- с. Новий Роговець
- с. Новики
- с. Олишківці
- с. Опрілівці
- с. Охримівці
- с. Поляни
- с. Раковець
- с. Решнівка
- с. Розношинці
- с. Романове Село
- с. Синява
- с. Синягівка
- с. Старий Вишнівець
- с. Старий Збараж
- с. Стриївка
- с. Тарасівка
- с. Травневе
- с. Федьківці
- с. Хоми
- с. Чагарі-Збаразькі
- с. Чернихівці
- с. Чеснівський Раковець
- с. Чорний Ліс
- с. Чумалі
- с. Шили
- с. Шимківці
- Зборівський район
-
- м. Зборів
- смт. Залізці
- с. Беримівці
- с. Бзовиця
- с. Білківці
- с. Білоголови
- с. Білокриниця
- с. Бліх
- с. Богданівка
- с. Вертелка
- с. Висипівці
- с. Вільшанка
- с. Вірлів
- с. Вовчківці
- с. Волосівка
- с. Воробіївка
- с. Гаї-за-Рудою
- с. Гаї-Розтоцькі
- с. Гарбузів
- с. Глядки
- с. Годів
- с. Городище
- с. Грабківці
- с. Гукалівці
- с. Данилівці
- с. Дітківці
- с. Жабиня
- с. Жуківці
- с. Загір'я
- с. Заруддя
- с. Іванківці
- с. Івачів
- с. Йосипівка
- с. Кабарівці
- с. Калинівка
- с. Кальне
- с. Кобзарівка
- с. Кокутківці
- с. Корчунок
- с. Коршилів
- с. Красна
- с. Кудинівці
- с. Кудобинці
- с. Курівці
- с. Лавриківці
- с. Лопушани
- с. Малашівці
- с. Манаїв
- с. Метенів
- с. Мильне
- с. Млинівці
- с. Монилівка
- с. Мшана
- с. Мшанець
- с. Нестерівці
- с. Нетерпинці
- с. Нище
- с. Носівці
- с. Озерна
- с. Озерянка
- с. Оліїв
- с. Осташівці
- с. Панасівка
- с. Перепельники
- с. Підберізці
- с. Підгайчики
- с. Піщане
- с. Плесківці
- с. Плісняни
- с. Погрібці
- с. Присівці
- с. Ратищі
- с. Ренів
- с. Розгадів
- с. Серединці
- с. Серетець
- с. Сировари
- с. Славна
- с. Травотолоки
- с. Тростянець
- с. Тустоголови
- с. Футори
- с. Хомівка
- с. Храбузна
- с. Цебрів
- с. Цецівка
- с. Чернихів
- с. Чорний Ліс
- с. Ярославичі
- с. Ярчівці
- с. Яцківці
- Козівський район
-
- смт. Козова
- смт. Козлів
- с. Августівка
- с. Бартошівка
- с. Бишки
- с. Будилів
- с. Будова
- с. Велика Плавуча
- с. Великий Ходачків
- с. Веснівка
- с. Вибудів
- с. Вимислівка
- с. Вівся
- с. Вікторівка
- с. Геленки
- с. Глинна
- с. Горби
- с. Городище
- с. Дворище
- с. Денисів
- с. Дибще
- с. Дмухівці
- с. Драгоманівка
- с. Заберізки
- с. Залісся
- с. Золота Слобода
- с. Золочівка
- с. Ішків
- с. Йосипівка
- с. Кальне
- с. Козівка
- с. Конюхи
- с. Криве
- с. Купчинці
- с. Маковисько
- с. Мала Плавуча
- с. Медова
- с. Млинці
- с. Олесине
- с. Плоске
- с. Плотича
- с. Покропивна
- с. Потік
- с. Росохуватець
- с. Сеньків
- с. Слобідка
- с. Таурів
- с. Теофіпілка
- с. Уритва
- с. Хоробрів
- с. Хоростець
- с. Ценів
- с. Цицори
- с. Щепанів
- с. Яструбове
- Кременецький район
-
- м. Кременець
- м. Почаїв
- с. Андруга
- с. Бакоти
- с. Башуки
- с. Білокриниця
- с. Богданівка
- с. Бонівка
- с. Борщівка
- с. Будки
- с. Валігури
- с. Велика Горянка
- с. Великі Бережці
- с. Весела
- с. Веселівка
- с. Волиця
- с. Гаї
- с. Горинка
- с. Града
- с. Двірець
- с. Діброва
- с. Дунаїв
- с. Духів
- с. Жолоби
- с. Затишшя
- с. Зеблози
- с. Іванківці
- с. Івання
- с. Іква
- с. Катеринівка
- с. Кімната
- с. Колосова
- с. Комарин
- с. Комарівка
- с. Крижі
- с. Крутнів
- с. Куликів
- с. Кушлин
- с. Лідихів
- с. Лішня
- с. Лопушне
- с. Лосятин
- с. Мала Горянка
- с. Малі Бережці
- с. Мисики
- с. Млинівці
- с. Новий Кокорів
- с. Новий Олексинець
- с. Очеретне
- с. Підлісне
- с. Підлісці
- с. Плоске
- с. Попівці
- с. Радянське
- с. Раславка
- с. Рибча
- с. Ридомиль
- с. Розтоки
- с. Рудка
- с. Савчиці
- с. Сапанів
- с. Старий Кокорів
- с. Старий Олексинець
- с. Старий Почаїв
- с. Старий Тараж
- с. Устечко
- с. Хотівка
- с. Хотовиця
- с. Чугалі
- с. Шпиколоси
- Лановецький район
-
- м. Ланівці
- с. Бережанка
- с. Білозірка
- с. Борсуки
- с. Борщівка
- с. Буглів
- с. Ванжулів
- с. Велика Білка
- с. Великі Кусківці
- с. Вербовець
- с. Верещаки
- с. Вишгородок
- с. Влащинці
- с. Волиця
- с. Грибова
- с. Гриньки
- с. Жуківці
- с. Загірці
- с. Іванківці
- с. Карначівка
- с. Козачки
- с. Коржківці
- с. Коростова
- с. Краснолука
- с. Кутиска
- с. Лопушне
- с. Люлинці
- с. Мала Білка
- с. Мала Карначівка
- с. Мала Снігурівка
- с. Малі Кусківці
- с. Маневе
- с. Мартишківці
- с. Михайлівка
- с. Молотків
- с. Москалівка
- с. Нападівка
- с. Огризківці
- с. Оришківці
- с. Осники
- с. Пахиня
- с. Передмірка
- с. Печірна
- с. Плиска
- с. Синівці
- с. Снігурівка
- с. Соколівка
- с. Татаринці
- с. Чайчинці
- с. Шили
- с. Шушківці
- с. Юськівці
- с. Якимівці
- Монастириський район
-
- м. Монастириська
- смт. Коропець
- с. Бертники
- с. Бобрівники
- с. Велеснів
- с. Вербка
- с. Високе
- с. Вістря
- с. Гончарівка
- с. Горигляди
- с. Горішня Слобідка
- с. Горожанка
- с. Гранітне
- с. Григорів
- с. Діброва
- с. Доброводи
- с. Дубенка
- с. Завадівка
- с. Задарів
- с. Залісся
- с. Заставці
- с. Затишне
- с. Ковалівка
- с. Комарівка
- с. Коржова
- с. Красіїв
- с. Криниця
- с. Лазарівка
- с. Лука
- с. Лядське
- с. Маркова
- с. Межигір'я
- с. Низьколизи
- с. Нова Гута
- с. Олеша
- с. Підлісне
- с. Рідколісся
- с. Савелівка
- с. Саджівка
- с. Садове
- с. Світле
- с. Сеньків
- с. Стигла
- с. Тростянці
- с. Устя-Зелене
- с. Чехів
- с. Швейків
- с. Яргорів
- Підволочиський район
-
- смт. Підволочиськ
- м. Скалат
- с. Богданівка
- с. Воробіївка
- с. Галущинці
- с. Гнилиці
- с. Гнилички
- с. Голотки
- с. Голошинці
- с. Городниця
- с. Гущанки
- с. Дорофіївка
- с. Жеребки
- с. Зарубинці
- с. Іванівка
- с. Кам'янки
- с. Качанівка
- с. Клебанівка
- с. Климківці
- с. Козярі
- с. Колодіївка
- с. Коршилівка
- с. Кошляки
- с. Криве
- с. Лисичинці
- с. Лозівка
- с. Магдалівка
- с. Медин
- с. Мислова
- с. Митниця
- с. Мовчанівка
- с. Нове Село
- с. Новосілка
- с. Ободівка
- с. Оріховець
- с. Остап'є
- с. Пальчинці
- с. Панасівка
- с. Пеньківці
- с. Поділля
- с. Полупанівка
- с. Поплави
- с. Просівці
- с. Рожиськ
- с. Росохуватець
- с. Скорики
- с. Старий Скалат
- с. Староміщина
- с. Супранівка
- с. Сухівці
- с. Тарноруда
- с. Теклівка
- с. Терпилівка
- с. Токи
- с. Турівка
- с. Фащівка
- с. Хмелиська
- с. Хоптянка
- с. Чернилівка
- с. Шевченкове
- с. Шельпаки
- с. Щаснівка
- Підгаєцький район
-
- м. Підгайці
- с. Білокриниця
- с. Боків
- с. Бронгалівка
- с. Вага
- с. Вербів
- с. Волиця
- с. Галич
- с. Гнильче
- с. Голгоча
- с. Голендра
- с. Завалів
- с. Загайці
- с. Затурин
- с. Лиса
- с. Литвинів
- с. Мирне
- с. Михайлівка
- с. Мозолівка
- с. Мужилів
- с. Новосілка
- с. Носів
- с. Пановичі
- с. Поплави
- с. Рудники
- с. Середнє
- с. Сільце
- с. Сонячне
- с. Старе Місто
- с. Старий Литвинів
- с. Степове
- с. Угринів
- с. Червень
- с. Шумляни
- с. Юстинівка
- с. Яблунівка
- Теребовлянський район
-
- м. Теребовля
- смт. Дружба
- смт. Микулинці
- с. Багатківці
- с. Бенева
- с. Бернадівка
- с. Боричівка
- с. Буданів
- с. Бурканів
- с. Варваринці
- с. Великий Говилів
- с. Вербівці
- с. Вишеньки
- с. Вишнівчик
- с. Воля
- с. Гайворонка
- с. Гвардійське
- с. Глещава
- с. Гончарки
- с. Гумниська
- с. Дарахів
- с. Дворіччя
- с. Деренівка
- с. Довге
- с. Долина
- с. Заздрість
- с. Залав'є
- с. Зарваниця
- с. Застіноче
- с. Зеленче
- с. Золотники
- с. Зубів
- с. Іванівка
- с. Ілавче
- с. Кам'янка
- с. Кобиловолоки
- с. Конопківка
- с. Котузів
- с. Кривки
- с. Кровинка
- с. Ладичин
- с. Ласківці
- с. Лозівка
- с. Лошнів
- с. Малий Говилів
- с. Малів
- с. Маловоди
- с. Млиниська
- с. Мшанець
- с. Надрічне
- с. Налужжя
- с. Нова Брикуля
- с. Нова Могильниця
- с. Остальці
- с. Острівець
- с. Панталиха
- с. Папірня
- с. Підгайчики
- с. Підгора
- с. Підруда
- с. Плебанівка
- с. Раковець
- с. Різдвяни
- с. Романівка
- с. Сапова
- с. Семенів
- с. Семиківці
- с. Слобідка
- с. Сокільники
- с. Соколів
- с. Сороцьке
- с. Стара Брикуля
- с. Стара Могильниця
- с. Струсів
- с. Сущин
- с. Тютьків
- с. Хмелівка
- Тернопільський район
-
- смт. Велика Березовиця
- смт. Великі Бірки
- с. Ангелівка
- с. Баворів
- с. Байківці
- с. Біла
- с. Білоскірка
- с. Буцнів
- с. Велика Лука
- с. Великий Глибочок
- с. Великі Гаї
- с. Гаї-Гречинські
- с. Гаї-Шевченківські
- с. Грабовець
- с. Дичків
- с. Довжанка
- с. Домаморич
- с. Драганівка
- с. Дубівці
- с. Жовтневе
- с. Забойки
- с. Застав'є
- с. Застінка
- с. Івачів Горішній
- с. Івачів Долішній
- с. Ігровиця
- с. Йосипівка
- с. Кип'ячка
- с. Козівка
- с. Костянтинівка
- с. Красівка
- с. Курники
- с. Лозова
- с. Лучка
- с. Малий Ходачків
- с. Мар'янівка
- с. Миролюбівка
- с. Мишковичі
- с. Настасів
- с. Острів
- с. Петриків
- с. Підгородне
- с. Плотича
- с. Почапинці
- с. Прошова
- с. Романівка
- с. Серединки
- с. Скоморохи
- с. Смиківці
- с. Смолянка
- с. Стегниківці
- с. Ступки
- с. Теофілівка
- с. Товстолуг
- с. Хатки
- с. Чернелів-Руський
- с. Чистилів
- с. Шляхтинці
- Чортківський район
-
- м. Чортків
- смт. Заводське
- с-ще Нагірянка
- с. Антонів
- с. Базар
- с. Бичківці
- с. Біла
- с. Білий Потік
- с. Білобожниця
- с. Босири
- с. Васильків
- с. Великі Чорнокінці
- с. Горішня Вигнанка
- с. Давидківці
- с. Джурин
- с. Джуринська Слобідка
- с. Долина
- с. Заболотівка
- с. Залісся
- с. Звиняч
- с. Зелена
- с. Калинівщина
- с. Капустинці
- с. Колиндяни
- с. Косів
- с. Коцюбинчики
- с. Кривеньке
- с. Криволука
- с. Малі Чорнокінці
- с. Милівці
- с. Мухавка
- с. Палашівка
- с. Пастуше
- с. Переходи
- с. Полівці
- с. Пробіжна
- с. Ридодуби
- с. Ромашівка
- с. Росохач
- с. Свидова
- с. Семаківці
- с. Скомороше
- с. Скородинці
- с. Сокиринці
- с. Сосулівка
- с. Стара Ягільниця
- с. Тарнавка
- с. Товстеньке
- с. Угринь
- с. Улашківці
- с. Черкавщина
- с. Чорнокінецька Воля
- с. Швайківці
- с. Шманьківці
- с. Шманьківчики
- с. Шульганівка
- с. Ягільниця
- Шумський район
-
- м. Шумськ
- с. Андрушівка
- с. Антонівці
- с. Башківці
- с. Биківці
- с. Бірки
- с. Боложівка
- с. Бриків
- с. Васьківці
- с. Велика Іловиця
- с. Великі Дедеркали
- с. Великі Загайці
- с. Вербиця
- с. Вілія
- с. Вовківці
- с. Гриньківці
- с. Жолобки
- с. Забара
- с. Залісці
- с. Залужжя
- с. Коновиця
- с. Кордишів
- с. Круголець
- с. Кудлаївка
- с. Кути
- с. Кутянка
- с. Літовище
- с. Людвище
- с. Мала Іловиця
- с. Малі Дедеркали
- с. Малі Загайці
- с. Малі Садки
- с. Матвіївці
- с. Мирове
- с. Мізюринці
- с. Новосілка
- с. Новостав
- с. Обич
- с. Одерадівка
- с. Онишківці
- с. Переморівка
- с. Підгайці
- с. Піщатинці
- с. Потуторів
- с. Радошівка
- с. Рохманів
- с. Руська Гута
- с. Садки
- с. Соснівка
- с. Сошище
- с. Стіжок
- с. Сураж
- с. Темногайці
- с. Темногайці
- с. Тетильківці
- с. Тури
- с. Угорськ
- с. Ходаки
- с. Цеценівка
- с. Шкроботівка
- с. Шумбар
-
-
-
Донеччина
-
-
- Донецька область
-
- м. Донецьк
-
- Історія Донецька. Хронологія розвитку
-
- Історія Донецька. 1900 - 1901 рр.
- Історія Донецька. 1902 - 1903 рр.
- Історія Донецька. 1904 - 1905 рр.
- Історія Донецька. 1906 - 1907 рр.
- Історія Донецька. 1908 - 1909 рр.
- Історія Донецька. 1910 - 1911 рр.
- Історія Донецька. 1912 - 1913 рр.
- Історія Донецька. 1914 - 1915 рр.
- Історія Донецька. 1916 - 1917 рр.
- Історія Донецька. 1918 - 1919 рр.
- Історична довідка про місто Донецьк
- м. Авдіївка
- м. Артемівськ
- м. Вугледар
- м. Горлівка
- м. Дебальцеве
- м. Дзержинськ
- м. Димитров
- м. Добропілля
- м. Докучаєвськ
- м. Дружківка
- м. Єнакієве
- м. Жданівка
- м. Кіровське
- м. Костянтинівка
- м. Краматорськ
- м. Красний Лиман
- м. Красноармійськ
-
- Особистості Красноармійська
-
- Москаленко Кирило Семенович
- м. Макіївка
- м. Маріуполь
- м. Новогродівка
- м. Селидове
- м. Слов'янськ
-
- Історія Слов'янська. Хронологія розвитку
-
- Історія Слов'янська. 1676 рік
- История Славянска. 1900 год
- Об'єкти Слов'янська
-
- Промисловість
-
- Слов'янський арматурно-ізоляторний завод (ТОВ "АІЗ")
-
- Фарфоровий завод М.С. Кузнєцова
- Керамічний завод Дзевульського і Лянге
- Славважмаш
- Слов'янський хіміко-механічний технікум (СХМТ)
- Приватне комерційне училище Рудзкой
- Вілла Марія
- м. Сніжне
- м. Торез
- м. Харцизьк
-
- Об'єкти
-
- Харцизький трубний завод. Від заснування до 1926 року
- Харцизький трубний завод (30-ті - 40 рр)
- Харцизький трубний завод (Харцызский трубный завод) ( 40-50ті роки)
- Харцизький трубний завод (Харцызский трубный завод) ( 50ті-60ті роки)
- Харцизький трубний завод (Харцызский трубный завод) (60-ті - 70-ті роки)
- Харцизький трубний завод (Харцызский трубный завод) (70ті-80ті роки)
- Харцизький трубний завод (Харцызский трубный завод) ( 80-ті - 90-ті роки)
- Харцизький трубний завод (Харцызский трубный завод) (1999-2000 рр)
- Харцизький трубний завод (Харцызский трубный завод) (2000-2001 рр)
- Харцизький трубний завод (2001-2004 рр)
- Харцизький трубний завод (2004 роки - сучасність)
- Харцызск: время, события, люди
-
- Как начиналась история нашего края
- Стражи Дикого поля
- м. Шахтарськ
- м. Ясинувата
- Амвросіївський район
-
- м. Амвросіївка
- смт Войковський
- смт Кутейникове
- смт Новоамвросіївське
- с-ще Бондаревське
- с-ще Виселки
- с-ще Володарського
- с-ще Грабське
- с-ще Дзеркальне
- с-ще Житенко
- с-ще Жукова Балка
- с-ще Катеринівка
- с-ще Квашине
- с-ще Кленівка
- с-ще Кобзарі
- с-ще Котовського
- с-ще Кринички
- с-ще Лисиче
- с-ще Мережки
- с-ще Металіст
- с-ще Нижньокринське
- с-ще Обрізне
- с-ще Овочеве
- с-ще Петренки
- с-ще Побєда
- с-ще Придорожнє
- с-ще Родники
- с-ще Рубашкине
- с-ще Свободне
- с-ще Сергієве-Кринка
- с-ще Степне
- с-ще Трепельне
- с-ще Улянівське
- с-ще Харківське
- с. Агрономічне
- с. Артемівка
- с. Білоярівка
- с. Благодатне
- с. Василівка
- с. Велике Мішкове
- с. Вербівка
- с. Григорівка
- с. Григорівка
- с. Єлизавето-Миколаївка
- с. Зелене
- с. Калинове
- с. Карпово-Надеждинка
- с. Киселівка
- с. Комишуваха
- с. Кошарне
- с. Красний Луч
- с. Ленінське
- с. Мала Шишівка
- с. Манич
- с. Многопілля
- с. Мокроєланчик
- с. Новоєланчик
- с. Новоіванівка
- с. Новоклинівка
- с. Новопетрівське
- с. Новопетрівське
- с. Новоукраїнське
- с. Олексіївське
- с. Ольгинське
- с. Павлівське
- с. Петропавлівка
- с. Покровка
- с. Полтавське
- с. Русько-Орлівка
- с. Садове
- с. Свистуни
- с. Семенівське
- с. Сіятель
- с. Степано-Кринка
- с. Успенка
- с. Федорівка
- с. Червоносільське
- Артемівський район
-
- м. Сіверськ
- смт Луганське
- с-ще Артемівське
- с-ще Виїмка
- с-ще Доломітне
- с-ще Зеленопілля
- с-ще Калініна
- с-ще Нагірне
- с-ще Новолуганське
- с-ще Опитне
- с-ще Підгородне
- с-ще Роти
- с-ще Спірне
- с-ще Травневе
- с-ще Ягідне
- с. Андріївка
- с. Бахмутське
- с. Берестове
- с. Берхівка
- с. Білогорівка
- с. Благодатне
- с. Богданівка
- с. Бондарне
- с. Василівка
- с. Васюківка
- с. Верхньокам'янське
- с. Вершина
- с. Весела Долина
- с. Веселе
- с. Відродження
- с. Володимирівка
- с. Голубівка
- с. Григорівка
- с. Григорівка
- с. Дача
- с. Діброва
- с. Дронівка
- с. Дубово-Василівка
- с. Зайцеве
- с. Залізнянське
- с. Званівка
- с. Іванград
- с. Івано-Дар'ївка
- с. Калинівка
- с. Кірове
- с. Клинове
- с. Кліщіївка
- с. Кодема
- с. Комуна
- с. Красне
- с. Красний Пахар
- с. Краснополівка
- с. Криничне
- с. Кузьминівка
- с. Липівка
- с. Липове
- с. Логвинове
- с. Лозове
- с. Миколаївка
- с. Миколаївка
- с. Миколаївка Друга
- с. Миронівка
- с. Мідна Руда
- с. Міньківка
- с. Нижнє Лозове
- с. Никифорівка
- с. Нова Кам'янка
- с. Новогригорівка
- с. Новоселівка
- с. Одрадівка
- с. Оріхово-Василівка
- с. Парасковіївка
- с. Переїзне
- с. Петрівське
- с. Пилипчатине
- с. Платонівка
- с. Покровське
- с. Привілля
- с. Різниківка
- с. Роздолівка
- с. Розсадки
- с. Сакко І Ванцетті
- с. Санжарівка
- с. Семигір'я
- с. Серебрянка
- с. Стряпівка
- с. Трипілля
- с. Федорівка
- с. Федорівка Друга
- с. Хромівка
- с. Яковлівка
- Великоновосілківський район
-
- смт Велика Новосілка
- с-ще Бурлацьке
- с-ще Зелений Гай
- с-ще Золота Нива
- с-ще Ключове
- с-ще Комишуваха
- с-ще Новодонецьке
- с-ще Одрадне
- с-ще Октябр
- с-ще Октябрське
- с-ще Перебудова
- с-ще Роздольне
- с-ще Розлив
- с-ще Урожайне
- с-ще Шевченко
- с-ще Ясна Поляна
- с. Андріївка
- с. Багатир
- с. Веселе
- с. Вільне Поле
- с. Володине
- с. Воскресенка
- с. Времівка
- с. Георгіївка
- с. Грушівське
- с. Дніпроенергія
- с. Євгенівка
- с. Завітне Бажання
- с. Запоріжжя
- с. Зелене Поле
- с. Зелений Кут
- с. Іскра
- с. Карла Маркса
- с. Комар
- с. Костянтинопіль
- с. Красна Поляна
- с. Макарівка
- с. Малий Керменчик
- с. Нескучне
- с. Новий Комар
- с. Новомайорське
- с. Новоочеретувате
- с. Новопетриківка
- с. Новопіль
- с. Новосілка
- с. Новоукраїнка
- с. Новохатське
- с. Олександроград
- с. Олексіївка
- с. Орлинське
- с. Петропавлівка
- с. Піддубне
- с. Привільне
- с. Рівнопіль
- с. Скудне
- с. Слов'янка
- с. Старомайорське
- с. Старомлинівка
- с. Сторожеве
- с. Толстой
- с. Улакли
- с. Федорівка
- с. Червона Зірка
- с. Шахтарське
- с. Шевченко
- с. Ялинське
- с. Ялта
- Волноваський район
-
- м. Волноваха
- смт Благодатне
- смт Володимирівка
- смт Донське
- смт Комсомольський
- смт Новотроїцьке
-
- Історія СМТ Новотроїцьке
- смт Оленівка
- смт Ольгинка
- с-ще Зачатівка
- с-ще Малинове
- с-ще Молодіжне
- с-ще Новомиколаївка
- с-ще Петрівське
- с. Анадоль
- с. Андріївка
- с. Благовіщенка
- с. Ближнє
- с. Богданівка
- с. Бугас
- с. Валер'янівка
- с. Василівка
- с. Веселе
- с. Вікторівка
- с. Вільне
- с. Голубицьке
- с. Дмитрівка
- с. Доля
- с. Єгорівка
- с. Затишне
- с. Зачатівка
- с. Зелений Гай
- с. Златоустівка
- с. Знаменівка
- с. Іванівка
- с. Калініне
- с. Кирилівка
- с. Кіровське
- с. Краснівка
- с. Кропивницьке
- с. Лазарівка
- с. Лідине
- с. Лісне
- с. Любівка
- с. Малинівка
- с. Малогнатівка
- с. Микільське
- с. Миколаївка
- с. Новоандріївка
- с. Новогнатівка
- с. Новогригорівка
- с. Новомиколаївка
- с. Новоолексіївка
- с. Новопавлівка
- с. Новотатарівка
- с. Октябрське
- с. Передове
- с. Петрівське
- с. Петрівське
- с. Пільне
- с. Полкове
- с. Привільне
- с. Прохорівка
- с. Рибинське
- с. Рівнопіль
- с. Свободне
- с. Степне
- с. Тарасівка
- с. Трудівське
- с. Трудове
- с. Хлібодарівка
- с. Червоне
- с. Чичеріне
- с. Шевченко
- с. Шевченко
- Володарський район
-
- смт Володарське
- с-ще Асланове
- с-ще Лісне
- с. Бойове
- с. Веселе
- с. Водяне
- с. Гранітне
- с. Зелений Яр
- с. Зоря
- с. Кальчик
- с. Кальчинівка
- с. Касянівка
- с. Катеринівка
- с. Кирилівка
- с. Кірове
- с. Ключове
- с. Кременівка
- с. Ксенівка
- с. Лугове
- с. Македонівка
- с. Малинівка
- с. Малоянисоль
- с. Назарівка
- с. Новогригорівка
- с. Новокраснівка
- с. Новороманівка
- с. Новоянисоль
- с. Октябрське
- с. Паннівка
- с. Первомайське
- с. Перемога
- с. Приовражне
- с. Республіка
- с. Садове
- с. Сергіївка
- с. Старченкове
- с. Суженка
- с. Тополине
- с. Труженка
- с. Українка
- с. Федорівка
- с. Херсонес
- с. Шевченко
- Добропільський район
-
- смт Святогорівка
- с-ще Дорожнє
- с-ще Красноярське
- с-ще Маяк
- с-ще Новий Донбас
- с-ще Світле
- с-ще Шевченко
- с. Артема
- с. Благодать
- с. Бойківка
- с. Василівка
- с. Веселе
- с. Веселе Поле
- с. Вікторівка
- с. Вільне
- с. Вірівка
- с. Володимирівка
- с. Ганнівка
- с. Грузьке
- с. Гуліве
- с. Добропілля
- с. Завидо-Борзенка
- с. Завидо-Кудашеве
- с. Зелене
- с. Золотий Колодязь
- с. Іванівка
- с. Кам'янка
- с. Копані
- с. Коптєве
- с. Красноподілля
- с. Криворіжжя
- с. Кутузовка
- с. Кучерів Яр
- с. Леніна
- с. Лиман
- с. Лідине
- с. Мар'ївка
- с. Матяшеве
- с. Никанорівка
- с. Нововікторівка
- с. Нововодяне
- с. Новогришине
- с. Новокриворіжжя
- с. Новомар'ївка
- с. Новоолександрівка
- с. Новоторецьке
- с. Новотроїцьке
- с. Новоукраїнка
- с. Новофедорівка
- с. Октябрське
- с. Панківка
- с. Первомайське
- с. Петрівське
- с. Петрівське
- с. Ракша
- с. Рози Люксембург
- с. Рубіжне
- с. Суворове
- с. Торецьке
- с. Урицьке
- с. Шилівка
- с. Юр'ївка
- Костянтинівський район
-
- с-ще Безім'яне
- с-ще Бересток
- с-ще Зоря
- с-ще Клебан-Бик
- с-ще Молочарка
- с-ще Новодмитрівка
- с-ще Приют
- с-ще Стінки
- с-ще Червоне
- с-ще Артема
- с-ще Розкішне
- с. Артемівка
- с. Березівка
- с. Біла Гора
- с. Білокузьминівка
- с. Віролюбівка
- с. Водяне Друге
- с. Гнатівка
- с. Диліївка
- с. Зелене Поле
- с. Іванопілля
- с. Іжевка
- с. Ілліча
- с. Калинове
- с. Катеринівка
- с. Кіндратівка
- с. Клинове
- с. Куртівка
- с. Майське
- с. Маркове
- с. Миколаївка
- с. Миколайпілля
- с. Неліпівка
- с. Нова Полтавка
- с. Новомаркове
- с. Новооленівка
- с. Новопавлівка
- с. Олександро-Калинове
- с. Олександро-Шультине
- с. Олександропіль
- с. Осикове
- с. Павлівка
- с. Петрівка
- с. Плещіївка
- с. Подільське
- с. Полтавка
- с. Попасне
- с. Попів Яр
- с. Правдівка
- с. Предтечине
- с. Райське
- с. Романівка
- с. Русин Яр
- с. Степанівка
- с. Ступочки
- с. Тарасівка
- с. Торецьке
- с. Торське
- с. Федорівка
- с. Яблунівка
- Красноармійський район
-
- смт Гродівка
-
- Відомі уродженці Гродівки
- смт Новоекономічне
- смт Удачне
- с-ще Димитрове
- с-ще Котлярівка
- с-ще Лозуватське
- с-ще Надеждинка
- с-ще Новопустинка
- с-ще Перше Травня
- с-ще Птиче
- с-ще Пушкіне
- с-ще Чунишине
- с. Балаган
- с. Баранівка
- с. Берестки
- с. Богданівка
- с. Веселе
- с. Вовкове
- с. Вовче
- с. Воздвиженка
- с. Воровське
- с. Гнатівка
- с. Гришине
- с. Даченське
- с. Євгенівка
- с. Єлизаветівка
- с. Жовте
- с. Журавка
- с. Завітне
- с. Запоріжжя
- с. Звірове
- с. Зелене
- с. Зоря
- с. Іванівка
- с. Калинове
- с. Калініне
- с. Красне
- с. Красний Лиман
- с. Красний Яр
- с. Крутий Яр
- с. Леніне
- с. Ленінське
- с. Лисичне
- с. Лисівка
- с. Луначарське
- с. Маринівка
- с. Мемрик
- с. Миколаївка
- с. Миколаївка
- с. Миколаївка
- с. Мирне
- с. Миролюбівка
- с. Михайлівка
- с. Михайлівка
- с. Московське
- с. Муравка
- с. Новий Труд
- с. Новоандріївка
- с. Нововасилівка
- с. Новодмитрівка
- с. Новоєлизаветівка
- с. Новожеланне
- с. Новомиколаївка
- с. Новоолександрівка
- с. Новоолександрівка
- с. Новоолексіївка
- с. Новооленівка
- с. Новопавлівка
- с. Новосергіївка
- с. Новоторецьке
- с. Новотроїцьке
- с. Новоукраїнка
- с. Орлівка
- с. Петрівка
- с. Петровського
- с. Піщане
- с. Преображенка
- с. Прогрес
- с. Промінь
- с. Пустинка
- с. Разіне
- с. Рівне
- с. Ріг
- с. Свиридонівка
- с. Сергіївка
- с. Сергіївка
- с. Солоне
- с. Срібне
- с. Сухецьке
- с. Сухий Яр
- с. Тимофіївка
- с. Троїцьке
- с. Троянда
- с. Українка
- с. Улянівка
- с. Успенівка
- с. Шевченко Перше
- с. Ясенове
- Краснолиманський район
-
- смт Дробишеве
- смт Кіровськ
- смт Новоселівка
- смт Ямпіль
- смт Ярова
- с-ще Дзержинське
- с-ще Нове
- с-ще Соснове
- с. Вовчий Яр
- с. Дерилове
- с. Діброва
- с. Закітне
- с. Зелена Долина
- с. Іванівка
- с. Іллічівка
- с. Каленики
- с. Карпівка
- с. Катеринівка
- с. Колодязі
- с. Коровій Яр
- с. Крива Лука
- с. Кримки
- с. Липове
- с. Лозове
- с. Новомихайлівка
- с. Новосадове
- с. Олександрівка
- с. Рідкодуб
- с. Рубці
- с. Середнє
- с. Терни
- с. Торське
- с. Шандриголове
- с. Ямполівка
- с. Яцьківка
- Мар'їнський район
-
- м. Мар'їнка
- м. Красногорівка
- м. Курахове
- смт Іллінка
- смт Олександрівка
- смт Старомихайлівка
- с-ще Острівське
- с-ще Старі Терни
- с. Антонівка
- с. Березове
- с. Богоявленка
- с. Веселий Гай
- с. Вовченка
- с. Водяне
- с. Вознесенка
- с. Галицинівка
- с. Ганнівка
- с. Георгіївка
- с. Гігант
- с. Дальнє
- с. Дачне
- с. Долинівка
- с. Єлизаветівка
- с. Желанне Друге
- с. Желанне Перше
- с. Зеленівка
- с. Зоряне
- с. Ізмайлівка
- с. Іллінка
- с. Карлівка
- с. Катеринівка
- с. Костянтинівка
- с. Кремінець
- с. Кремінна Балка
- с. Лісівка
- с. Луганське
- с. Максимівка
- с. Максимільянівка
- с. Новомихайлівка
- с. Новоселидівка
- с. Новоукраїнка
- с. Олександрополь
- с. Островського
- с. Павлівка
- с. Парасковіївка
- с. Побєда
- с. Пречистівка
- с. Романівка
- с. Сигнальне
- с. Славне
- с. Солодке
- с. Степанівка
- с. Степне
- с. Сухі Яли
- с. Тарамчук
- с. Трудове
- с. Успенівка
- с. Янтарне
- Новоазовський район
-
- м. Новоазовськ
- смт Сєдове
- с-ще Калинівка
- с-ще Обрив
- с. Безіменне
- с. Бердянське
- с. Бессарабка
- с. Ванюшкине
- с. Веденське
- с. Веселе
- с. Виноградне
- с. Вітава
- с. Водяне
- с. Гусельщикове
- с. Дзержинське
- с. Заїченко
- с. Качкарське
- с. Клинкине
- с. Ковське
- с. Козацьке
- с. Козлівка
- с. Комінтернове
- с. Красноармійське
- с. Кузнеці
- с. Куликове
- с. Лебединське
- с. Ленінське
- с. Маркине
- с. Митьково-Качкарі
- с. Набережне
- с. Октябр
- с. Павлопіль
- с. Патріотичне
- с. Первомайське
- с. Пищевик
- с. Піонерське
- с. Порохня
- с. Приморське
- с. Приморське
- с. Роза
- с. Рози Люксембург
- с. Самійлове
- с. Самсонове
- с. Саханка
- с. Сєдово-Василівка
- с. Сопине
- с. Соснівське
- с. Українське
- с. Холодне
- с. Хомутове
- с. Черненко
- с. Шевченко
- с. Широкине
- с. Щербак
- Олександрівський район
-
- смт Олександрівка
- с-ще Новоявленка
- с-ще Самарське
- с. Беззаботівка
- с. Бузинівка
- с. Варварівка
- с. Весела Гора
- с. Високопілля
- с. Голубівка
- с. Громова Балка
- с. Дмитро-Дар'ївка
- с. Дмитроколине
- с. Запаро-Мар'ївка
- с. Зелене
- с. Зелений Брід
- с. Знаменівка
- с. Золоті Пруди
- с. Іверське
- с. Карпівка
- с. Катеринівка
- с. Криниці
- с. Курицине
- с. Куроїдівка
- с. Левадне
- с. Львівка
- с. Мар'ївка
- с. Микільське
- с. Мирна Долина
- с. Михайлівка
- с. Надеждівка
- с. Некременне
- с. Новий Кавказ
- с. Новоандріївка
- с. Новобахметьєве
- с. Новознаменівка
- с. Новоіверське
- с. Новоолександрівка
- с. Новопавлівка
- с. Новопетрівка
- с. Новополтавка
- с. Новопригоже
- с. Новосамарське
- с. Новосергіївка
- с. Новостепанівка
- с. Очеретине
- с. Пасічне
- с. Петрівка Друга
- с. Петрівка Перша
- с. Роздолля
- с. Самійлівка
- с. Софіївка
- с. Софіїно-Лиман
- с. Спасько-Михайлівка
- с. Староварварівка
- с. Степанівка
- с. Федорівка
- с. Шаврове
- с. Шевченко
- с. Шостаківка
- с. Яковлівка
- Першотравневий район
-
- смт Мангуш
- смт Ялта
- с-ще Рибацьке
- с. Агробаза
- с. Азовське
- с. Бабах-Тарама
- с. Бердянське
- с. Білосарайська Коса
- с. Бурякова Балка
- с. Глибоке
- с. Дем'янівка
- с. Захарівка
- с. Іллічівське
- с. Комишувате
- с. Мелекіне
- с. Огороднє
- с. Портівське
- с. Приазовське
- с. Радянська Україна
- с. Стародубівка
- с. Урзуф
- с. Червона Україна
- с. Червоне
- с. Шевченко
- с. Широка Балка
- с. Юр'ївка
- Слов'янський район
-
- смт Андріївка
- смт Билбасівка
- смт Донецьке
- смт Райгородок
- смт Черкаське
- с-ще Мирне
- с. Адамівка
- с. Андріївка
- с. Богородичне
- с. Варварівка
- с. Васютинське
- с. Глибока Макатиха
- с. Дмитрівка
- с. Долина
- с. Іванівка
- с. Карпівка
- с. Красноармійське
- с. Краснопілля
- с. Мазанівка
- с. Майдан
- с. Малинівка
- с. Маяки
- с. Микільське
- с. Никонорівка
- с. Новоандріївка
- с. Новомиколаївка
- с. Октябрське
- с. Олександрівка
- с. Оріхуватка
- с. Першомар'ївка
- с. Пискунівка
- с. Прелесне
- с. Привілля
- с. Пришиб
- с. Рай-Олександрівка
- с. Роганське
- с. Селезнівка
- с. Сергіївка
- с. Сидорове
- с. Стародубівка
- с. Тетянівка
- с. Тихонівка
- с. Торець
- с. Троїцьке
- с. Хрестище
- с. Шнурки
- с. Юрківка
- Старобешівський район
-
- м. Комсомольське
- смт Новий Світ
- смт Старобешеве
- с-ще Зернове
- с-ще Калініна
- с-ще Кірове
- с-ще Колоски
- с-ще Менчугове
- с-ще Родникове
- с-ще Строїтель
- с-ще Бурне
- с-ще Кипуча
- с. Андріївка
- с. Андріївка
- с. Берегове
- с. Берестове
- с. Василівка
- с. Веселе
- с. Вишневе
- с. Вознесенка
- с. Войкове
- с. Воровське
- с. Глинка
- с. Горбатенко
- с. Зелене
- с. Кам'янка
- с. Кам'янка
- с. Комунарівка
- с. Краснопілля
- с. Культура
- с. Кумачове
- с. Ленінське
- с. Лужки
- с. Мар'янівка
- с. Новобешеве
- с. Новозар'ївка
- с. Новокатеринівка
- с. Новомихайлівка
- с. Новоселівка
- с. Обільне
- с. Олександрівка
- с. Осикове
- с. Петрівське
- с. Петрівське
- с. Підгірне
- с. Піщане
- с. Побєда
- с. Придорожнє
- с. Прохорівське
- с. Ребрикове
- с. Роздольне
- с. Світле
- с. Світлий Луч
- с. Сонцеве
- с. Стила
- с. Чумаки
- с. Шевченко
- с. Шевченко
- с. Широке
- с. Шмідта
- Тельманівський район
-
- смт Тельманове
- смт Андріївка
- смт Мирне
- с-ще Маловодне
- с-ще Бахчовик
- с-ще Дружне
- с-ще Обільне
- с. Біла Кам'янка
- с. Богданівка
- с. Вершинівка
- с. Воля
- с. Гранітне
- с. Греково-Олександрівка
- с. Григорівка
- с. Дерсове
- с. Запорізьке
- с. Запорожець
- с. Зелений Гай
- с. Зернове
- с. Зорі
- с. Іванівка
- с. Калініне
- с. Кам'янка
- с. Каплани
- с. Конькове
- с. Котляревське
- с. Красний Октябр
- с. Кузнецово-Михайлівка
- с. Лукове
- с. Миколаївка
- с. Михайлівка
- с. Мічуріне
- с. Нова Мар'ївка
- с. Новогригорівка
- с. Новоласпа
- с. Новоолександрівка
- с. Новоселівка
- с. Новоселівка Друга
- с. Октябрське
- с. Октябрське
- с. Орловське
- с. Первомайське
- с. Первомайське
- с. Петрівське
- с. Радянське
- с. Розівка
- с. Садки
- с. Самсонове
- с. Свободне
- с. Старогнатівка
- с. Староласпа
- с. Старомар'ївка
- с. Степанівка
- с. Тавричеське
- с. Тернівка
- с. Федорівка
- с. Черевківське
- с. Чермалик
- с. Чумак
- с. Шевченко
- Шахтарський район
-
- с-ще Зарощенське
- с-ще Захарченко
- с-ще Зачатівка
- с-ще Кумшацьке
- с-ще Молодецьке
- с-ще Польове
- с-ще Рідкодуб
- с-ще Садове
- с-ще Славне
- с-ще Степне
- с-ще Балочне
- с-ще Кожевня
- с. Велика Шишівка
- с. Верхній Кут
- с. Веселе
- с. Грабове
- с. Димитрова
- с. Дібрівка
- с. Дмитрівка
- с. Дубівка
- с. Золотарівка
- с. Зрубне
- с. Комишатка
- с. Красний Луч
- с. Круглик
- с. Латишеве
- с. Малоорлівка
- с. Мануйлівка
- с. Маринівка
- с. Михайлівка
- с. Нікішине
- с. Новомиколаївка
- с. Новоорлівка
- с. Новопелагіївка
- с. Орлово-Іванівка
- с. Передерієве
- с. Петрівське
- с. Петропавлівка
- с. Рівне
- с. Розівка
- с. Розсипне
- с. Розсипне
- с. Саурівка
- с. Степанівка
- с. Стіжкове
- с. Стрюкове
- с. Тарани
- с. Тернове
- с. Тимофіївка
- с. Червона Зоря
- с. Чугуно-Крепинка
- с. Шапошникове
- с. Шевченко
- с. Шевченко
- Ясинуватський район
-
- смт Верхньоторецьке
- смт Желанне
- смт Керамік
- смт Очеретине
- с-ще Восход
- с-ще Каштанове
- с-ще Красний Партизан
- с-ще Крута Балка
- с-ще Ласточкине
- с-ще Лозове
- с-ще Мінеральне
- с-ще Невельське
- с-ще Опитне
- с-ще Петрівське
- с-ще Піски
- с-ще Сєверне
- с-ще Кам'янка
- с. Архангельське
- с. Бердичі
- с. Василівка
- с. Веселе
- с. Веселе
- с. Водяне
- с. Красногорівка
- с. Межове
- с. Нетайлове
- с. Новобахмутівка
- с. Новобахмутівка
- с. Новокалинове
- с. Новопокровське
- с. Новоселівка
- с. Новоселівка Друга
- с. Орлівка
- с. Пантелеймонівка
- с. Первомайське
- с. Розівка
- с. Семенівка
- с. Скучне
- с. Сокіл
- с. Соловйове
- с. Спартак
- с. Тоненьке
- с. Троїцьке
- с. Уманське
- с. Яковлівка
- с. Яснобродівка
-
-
-
- Луганська область
-
- м. Луганськ
-
- Історична довідка про місто Луганськ
- м. Алчевськ
- м. Антрацит
- м. Брянка
- м. Кіровськ
- м. Красний Луч
- м. Краснодон
- м. Лисичанськ
- м. Первомайськ
- м. Ровеньки
- м. Рубіжне
- м. Свердловськ
- м. Сєвєродонецьк
- м. Стаханов
- Антрацитівський район
-
- смт Єсаулівка
- смт Іванівка
- смт Красний Кут
- смт Маломиколаївка
- смт Нижній Нагольчик
- смт Фащівка
- с-ще Індустрія
- с-ще Ковильне
- с-ще Ковпакове
- с-ще Козаківка
- с-ще Кошари
- с-ще Краснолуцький
- с-ще Курган
- с-ще Орлівське
- с-ще Сонячне
- с-ще Степове
- с-ще Тамара
- с-ще Урожайне
- с-ще Широкий
- с. Баштевич
- с. Бобрикове
- с. Вербівка
- с. Вишневе
- с. Ганнівка
- с. Дякове
- с. Єгорівка
- с. Єлизаветівка
- с. Західне
- с. Зелений Гай
- с. Зеленодільське
- с. Іллінка
- с. Картушине
- с. Клуникове
- с. Леськине
- с. Лози
- с. Мечетка
- с. Микитівка
- с. Новокраснівка
- с. Рафайлівка
- с. Ребрикове
- с. Червона Поляна
- с. Червоний Жовтень
- Біловодський район
-
- смт Біловодськ
- с. Бараниківка
- с. Брусівка
- с. Вітрогон
- с. Гармашівка
- с. Гончарове
- с. Городище
- с. Городнє
- с. Данилівка
- с. Євсуг
- с. Зелеківка
- с. Кононівка
- с. Копані
- с. Крейдяне
- с. Лимарівка
- с. Литвинівка
- с. Нижньобараниківка
- с. Новодеркул
- с. Новолимарівка
- с. Новоолександрівка
- с. Новоспасівка
- с. Ноздрівка
- с. Парневе
- с. Первомайськ
- с. Плугатар
- с. Привільне
- с. Роздолля
- с. Семикозівка
- с. Степове
- с. Тернове
- с. Третяківка
- с. Узлісся
- с. Шуліківка
- Білокуракинський район
-
- смт Білокуракине
- смт Лозно-Олександрівка
- с-ще Червоноармійське
- с. Бунчуківка
- с. Гладкове
- с. Грицаївка
- с. Дем'янівка
- с. Заводянка
- с. Заїківка
- с. Калинівське
- с. Калинова Балка
- с. Картамишеве
- с. Климівка
- с. Коноплянівка
- с. Кочине-Розпасіївка
- с. Куплювате
- с. Курячівка
- с. Лизине
- с. Лозне
- с. Луб'янка
- с. Ляшківка
- с. Маньківка
- с. Миколаївка
- с. Нещеретове
- с. Новоандріївка
- с. Новопокровка
- с. Нянчине
- с. Олександропіль
- с. Олексапіль
- с. Олексіївка
- с. Осикове
- с. Павлівка
- с. Паньківка
- с. Петрівка
- с. Плахо-Петрівка
- с. Попасне
- с. Попівка
- с. Приходьківка
- с. Просторе
- с. Романівка
- с. Рудове
- с. Світленьке
- с. Солідарне
- с. Стативчине
- с. Тимошине
- с. Хоменкове Друге
- с. Хоменкове Перше
- с. Цілуйкове
- с. Чабанове
- с. Шапарівка
- с. Шарівка
- с. Шовкунівка
- Краснодонський район
-
- смт Великий Лог
- смт Мирне
- смт Новоолександрівка
- смт Новосвітлівка
- смт Сімейкине
- смт Талове
- с-ще Верхня Краснянка
- с-ще Орджонікідзе
- с-ще Радгоспний
- с-ще Поріччя
- с-ще Хрящувате
- с. Андріївка
- с. Батир
- с. Берегове
- с. Біленьке
- с. Білоскелювате
- с. Валіївка
- с. Великий Суходіл
- с. Верхньогарасимівка
- с. Верхньодеревечка
- с. Верхньошевирівка
- с. Видно-Софіївка
- с. Вишневий Діл
- с. Власівка
- с. Водоток
- с. Габун
- с. Глибоке
- с. Давидо-Микільське
- с. Дружне
- с. Дубівка
- с. Іванівка
- с. Іллівка
- с. Катеринівка
- с. Комісарівка
- с. Королівка
- с. Красне
- с. Красний Яр
- с. Кружилівка
- с. Липове
- с. Лисе
- с. Малий Суходіл
- с. Микишівка
- с. Нижньодеревечка
- с. Нижня Гарасимівка
- с. Новоганнівка
- с. Новокиївка
- с. Огульчанськ
- с. Пантеліївка
- с. Пархоменко
- с. Підгірне
- с. Попівка
- с. Придорожне
- с. Радісне
- с. Радянське
- с. Самсонівка
- с. Тернове
- с. Хорошилове
- с. Хрящівка
- Кремінський район
-
- м. Кремінна
- смт Красноріченське
- с-ще Житлівка
- с-ще Кузьмине
- с-ще Стара
- с-ще Червона Діброва
- с. Бараниківка
- с. Боровеньки
- с. Булгаківка
- с. Варварівка
- с. Голикове
- с. Голубівка
- с. Єпіфанівка
- с. Залиман
- с. Затишне
- с. Індустріальне
- с. Климівка
- с. Крутеньке
- с. Кудряшівка
- с. Макіївка
- с. Михайлівка
- с. Невське
- с. Нова Астрахань
- с. Нововодяне
- с. Новокраснянка
- с. Новолюбівка
- с. Новомикільське
- с. Новоолександрівка
- с. Петрівське
- с. Піщане
- с. Площанка
- с. Пристине
- с. Прогрес
- с. Пшеничне
- с. Скаргівка
- с. Суровцівка
- с. Червонопопівка
- с. Шевченко
- Лутугинський район
-
- м. Лутугине
- смт Біле
- смт Білоріченський
- смт Врубівський
- смт Георгіївка
- смт Леніна
- смт Успенка
- смт Челюскінець
- смт Юр'ївка
- с-ще Збірне
- с-ще Ключове
- с-ще Комишуваха
- с-ще Комсомолець
- с-ще Лісне
- с-ще Мирне
- с-ще Новопавлівка
- с-ще Фабричне
- с-ще Шимшинівка
- с-ще Ясне
- с. Бокове
- с. Велика Мартинівка
- с. Верхня Оріхівка
- с. Весела Тарасівка
- с. Волнухине
- с. Гайове
- с. Глафірівка
- с. Західне
- с. Іллірія
- с. Кам'янка
- с. Карла Лібкнехта
- с. Круглик
- с. Македонівка
- с. Мала Мартинівка
- с. Мала Юр'ївка
- с. Новобулахівка
- с. Оріхівка
- с. П'ятигорівка
- с. Паліївка
- с. Переможне
- с. Першозванівка
- с. Петро-Миколаївка
- с. Розкішне
- с. Ушаківка
- с. Шовкова Протока
- Марківський район
-
- смт Марківка
- с. Бондарівка
- с. Бондарне
- с. Веселе
- с. Виноградне
- с. Височинівка
- с. Гераськівка
- с. Гераськівське
- с. Городище
- с. Кабичівка
- с. Караван-Солодкий
- с. Каськівка
- с. Комуна
- с. Красне Поле
- с. Крейдяне
- с. Кризьке
- с. Крупчанське
- с. Курячівка
- с. Лимарівка
- с. Липове
- с. Лісна Поляна
- с. Лобасове
- с. Марківське
- с. Нова Украіна
- с. Первомайське
- с. Просяне
- с. Розсохувате
- с. Рудівка
- с. Сичанське
- с. Сичівка
- с. Скородна
- с. Тернівка
- с. Тишківка
- с. Фартуківка
- Міловський район
-
- смт Мілове
- с. Благодатне
- с. Бондарівка
- с. Великоцьк
- с. Водянолипове
- с. Дзержинське
- с. Діброва
- с. Журавське
- с. Зарічне
- с. Зориківка
- с. Зоринівка
- с. Калмиківка
- с. Кирносове
- с. Криничне
- с. Микільське
- с. Морозівка
- с. Мусіївка
- с. Новомикільське
- с. Новострільцівка
- с. Олексіївка
- с. Півнівка
- с. Стрільцівка
- с. Травневе
- с. Хоминське
- с. Червона Зірка
- с. Червона Зоря
- с. Шелестівка
- с. Ярське
- с. Яснопромінське
- Новоайдарський район
-
- смт Новоайдар
- с-ще Побєда
- с. Айдар-Миколаївка
- с. Бахмутівка
- с. Безгинове
- с. Вовкодаєве
- с. Гаврилівка
- с. Гречишкине
- с. Деменкове
- с. Денежникове
- с. Дмитрівка
- с. Дубове
- с. Капітанове
- с. Ковпаки
- с. Колядівка
- с. Маловенделівка
- с. Михайлівка
- с. Михайлюки
- с. Муратове
- с. Нижній Суходіл
- с. Новоохтирка
- с. Окнине
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Переможне
- с. Петренкове
- с. Попасне
- с. Пурдівка
- с. Путилине
- с. Райгородка
- с. Смолянинове
- с. Співаківка
- с. Степний Яр
- с. Трудове
- с. Царівка
- с. Чабанівка
- с. Чистопілля
- с. Штормове
- Новопсковський район
-
- смт Новопсков
- смт Білолуцьк
- с-ще Радгоспний
- с. Березівка
- с. Булавинівка
- с. Ганусівка
- с. Донцівка
- с. Заайдарівка
- с. Закотне
- с. Залісне
- с. Ікове
- с. Кам'янка
- с. Козлове
- с. Козлове
- с. Костянтинівка
- с. Кубань
- с. Лисогорівка
- с. Литвинове
- с. Макартетине
- с. Можняківка
- с. Новобіла
- с. Новорозсош
- с. Осинове
- с. Павленкове
- с. Пантюхине
- с. Пелагіївка
- с. Піски
- с. Риб'янцеве
- с. Світле
- с. Синельникове
- с. Солоне
- с. Соснівка
- с. Степне
- с. Танюшівка
- с. Тев'яшеве
- с. Трембачеве
- с. Хворостяне
- с. Шапран
- Перевальський район
-
- м. Артемівськ
- м. Зоринськ
- м. Перевальськ
- смт Байрачки
- смт Бугаївка
- смт Городище
- смт Комісарівка
- смт Комісарівка
- смт Михайлівка
- смт Селезнівка
- смт Фащівка
- смт Центральний
- смт Чорнухине
- смт Ящикове
- с-ще Боржиківка
- с-ще Депрерадівка
- с-ще Карпати
- с-ще Круглик
- с-ще Міус
- с-ще Новий
- с-ще Радгоспний
- с-ще Софіївка
- с-ще Червоний Прапор
- с. Адріанопіль
- с. Вергулівка
- с. Веселогорівка
- с. Городнє
- с. Кам'янка
- с. Красна Зоря
- с. Малоіванівка
- с. Малокостянтинівка
- с. Надарівка
- с. Новоселівка
- с. Оленівка
- с. Польове
- с. Степанівка
- с. Тімірязєве
- с. Троїцьке
- с. Уткине
- Попаснянський район
-
- м. Попасна
- смт Білогорівка
- смт Вовчоярівка
- смт Врубівка
- смт Калинове
- смт Комишуваха
- смт Малорязанцеве
- смт Мирна Долина
- с-ще Глинокар'єр
- с-ще Голубівське
- с-ще Дружба
- с-ще Лисичанський
- с-ще Лоскутівка
- с-ще Миколаївка
- с-ще Молодіжне
- с-ще Ниркове
- с-ще Підлісне
- с-ще Тополівка
- с. Березівське
- с. Біла Гора
- с. Верхньокам'янка
- с. Вискрива
- с. Вікторівка
- с. Золотарівка
- с. Калинове-Борщувате
- с. Катеринівка
- с. Новозванівка
- с. Новоіванівка
- с. Новоолександрівка
- с. Олександропілля
- с. Оріхове
- с. Рай-Олександрівка
- с. Троїцьке
- с. Устинівка
- с. Шипилівка
- Сватівський район
-
- м. Сватове
- смт Нижня Дуванка
- с-ще Західний
- с-ще Комсомольський
- с-ще Новоселівське
- с-ще Сосновий
- с. Андріївка
- с. Артемівка
- с. Барикине
- с. Верхня Дуванка
- с. Володимирівка
- с. Гончарівка
- с. Дачне
- с. Доля
- с. Жовтневе
- с. Зміївка
- с. Зміївка
- с. Іванівка
- с. Калинівка
- с. Кармазинівка
- с. Ковалівка
- с. Коломийчиха
- с. Кривошиївка
- с. Кругле
- с. Куземівка
- с. Куликівка
- с. Лебедівка
- с. Маньківка
- с. Мілуватка
- с. Містки
- с. Надія
- с. Наугольне
- с. Нежурине
- с. Новоєгорівка
- с. Новониканорівка
- с. Новопреображенне
- с. Оборотнівка
- с. Олександрівка
- с. Павлівка
- с. Паталахівка
- с. Первомайськ
- с. Петрівка
- с. Петрівське
- с. Пилипівка
- с. Підкуйчанськ
- с. Полтава
- с. Попівка
- с. Преображенне
- с. Промінь
- с. Райгородка
- с. Розівка
- с. Рудівка
- с. Свердловка
- с. Свердловка
- с. Свистунівка
- с. Сергіївка
- с. Софіївка
- с. Стельмахівка
- с. Хомівка
- с. Чепигівка
- с. Яблунівка
- Свердловський район
-
- смт Бірюкове
- с-ще Братське
- с-ще Довжанське
- с-ще Іващенко
- с. Ананьївка
- с. Антракоп
- с. Астахове
- с. Бобриківка
- с. Верхньотузлове
- с. Дар'ївка
- с. Дар'їно-Єрмаківка
- с. Зеленопілля
- с. Зимівники
- с. Калинник
- с. Карпове-Кріпенське
- с. Куряче
- с. Любиме
- с. Мар'ївка
- с. Матвіївка
- с. Маяк
- с. Медвежанка
- с. Миколаївка
- с. Нагірне
- с. Новоборовиці
- с. Новоборовиці
- с. Олександрівка
- с. Панченкове
- с. Провалля
- с. Ритикове
- с. Уткине
- с. Уткине
- с. Черемшине
- Слов'яносербський район
-
- м. Зимогір'я
- смт Лозівський
- смт Лотикове
- смт Родакове
- смт Слов'яносербськ
- смт Фрунзе
- с-ще Криворіжжя
- с-ще Металіст
- с-ще Яснодольськ
- с. Бердянка
- с. Богданівка
- с. Весела Гора
- с. Весняне
- с. Говоруха
- с. Дачне
- с. Довге
- с. Жовте
- с. Жолобок
- с. Замостя
- с. Зарічне
- с. Земляне
- с. Знам'янка
- с. Красний Лиман
- с. Красний Луч
- с. Кримське
- с. Крута Гора
- с. Кряківка
- с. Лиман
- с. Лобачеве
- с. Лопаскине
- с. Новогригорівка
- с. Новодачне
- с. Новоселівка
- с. Обозне
- с. Оріхове-Донецьке
- с. Паньківка
- с. Пахалівка
- с. Петровеньки
- с. Привітне
- с. Причепилівка
- с. Пришиб
- с. Раївка
- с. Сабівка
- с. Світле
- с. Сміле
- с. Сокільники
- с. Степове
- с. Стукалова Балка
- с. Суходіл
- с. Трьохізбенка
- с. Хороше
- с. Христове
- с. Цвітні Піски
- с. Червоний Лиман
- с. Шишкове
- Станично-Луганський район
-
- смт Станиця Луганська
- смт Петрівка
- с-ще Вільхове
- с-ще Козачий
- с-ще Розквіт
- с-ще Степове
- с-ще Талове
- с-ще Широкий
- с. Артема
- с. Благовіщенка
- с. Болотене
- с. Бурчак-Михайлівка
- с. Валуйське
- с. Велика Чернігівка
- с. Верхній Мінченок
- с. Верхньобогданівка
- с. Верхня Вільхова
- с. Вільне
- с. Войтове
- с. Гарасимівка
- с. Геївка
- с. Деркульське
- с. Золотарівка
- с. Колесниківка
- с. Комишне
- с. Красна Талівка
- с. Красний Деркул
- с. Крепи
- с. Лобачеве
- с. Макарове
- с. Малинове
- с. Миколаївка
- с. Михайлівка
- с. Нижній Мінченок
- с. Нижньотепле
- с. Нижня Вільхова
- с. Олександрівка
- с. Передільське
- с. Піонерське
- с. Піщане
- с. Плотина
- с. Пшеничне
- с. Середньотепле
- с. Сизе
- с. Старий Айдар
- с. Тепле
- с. Червоний Жовтень
- с. Чугинка
- с. Юганівка
- Старобільський район
-
- м. Старобільськ
- с-ще Степове
- с. Антонівка
- с. Байдівка
- с. Балакирівка
- с. Березове
- с. Бондареве
- с. Бутківка
- с. Бутове
- с. Валуйки
- с. Верхня Покровка
- с. Веселе
- с. Вишневе
- с. Ганнівка
- с. Джемільне
- с. Дубовівка
- с. Єгорівка
- с. Запорізьке
- с. Західне
- с. Калмиківка
- с. Кам'янка
- с. Караяшник
- с. Кринички
- с. Курячівка
- с. Левадне
- с. Лиман
- с. Лозове
- с. Лозовівка
- с. Лозуватка
- с. Малохатка
- с. Маринівка
- с. Нижньопокровка
- с. Новоастраханське
- с. Новоборове
- с. Новодонбаське
- с. Новоомелькове
- с. Новоселівка
- с. Омелькове
- с. Оріхове
- с. Орлівка
- с. Петрівське
- с. Підгорівка
- с. Піщане
- с. Половинкине
- с. Проїждже
- с. Проказине
- с. Роздольне
- с. Садки
- с. Світле
- с. Сенькове
- с. Суханівка
- с. Тарабани
- с. Тецьке
- с. Титарівка
- с. Федчине
- с. Хворостянівка
- с. Чмирівка
- с. Шпотине
- с. Шульгинка
- Троїцький район
-
- смт Троїцьке
- с-ще Привілля
- с. Аношкине
- с. Арапівка
- с. Бабичеве
- с. Багачка
- с. Бараничеве
- с. Березівка
- с. Богородицьке
- с. Високе
- с. Вівчарове
- с. Вільшани
- с. Воєводське
- с. Глотівка
- с. Головкове
- с. Давидівка
- с. Демино-Олександрівка
- с. Дуванка
- с. Жовтневе
- с. Загір'я
- с. Іллінка
- с. Іллічівка
- с. Калініне
- с. Караїчне
- с. Кашкарне
- с. Клинуватка
- с. Козарик
- с. Коченове
- с. Кошелівка
- с. Красна Чапліївка
- с. Красногригорівка
- с. Лантратівка
- с. Лугове
- с. Максимівка
- с. Малоолександрівка
- с. Маслакове
- с. Маслівка
- с. Михайлівка
- с. Новознам'янка
- с. Новоолександрівка
- с. Новочервоне
- с. Озеро
- с. Покровське
- с. Полтавське
- с. Роднички
- с. Розпасіївка
- с. Розсипне
- с. Сиротине
- с. Солонці
- с. Судьбинка
- с. Тарасівка
- с. Тимонове
- с. Тополі
- с. Трудродительське
- с. Федосіївка
- с. Царівка
- с. Шатківка
- с. Шахове
- с. Ями
-
-
-
Запоріжжя
-
-
- Дніпропетровська область
-
- м. Дніпропетровськ
-
- Історична довідка про місто Дніпропетровськ
- м. Вільногірськ
- м. Дніпродзержинськ
- м. Жовті Води
- м. Кривий Ріг
- м. Марганець
- м. Нікополь
- м. Новомосковськ
- м. Орджонікідзе
- м. Павлоград
- м. Першотравенськ
- м. Синельникове
- м. Тернівка
- Апостолівський район
-
- м. Апостолове
- м. Зеленодольськ
- с-ще Гранітне
- с-ще Жовте
- с-ще Тік
- с-ще Токівське
- с-ще Українка
- с-ще Червоний Запорожець
- с .Тарасо-Григорівка
- с. Вільне
- с. Велика Костромка
- с. Веселі Чумаки
- с. Володимирівка
- с. Єлизаветпілля
- с. Запорізьке
- с. Кам'янка
- с. Катеринівка
- с. Ленінське
- с. Мала Костромка
- с. Мар'янське.
- с. Михайлівка
- с. Михайло-Заводське
- с. Нива Трудова
- с. Нова Січ
- с. Новоіванівка
- с. Новомар'янівка
- с. Новосеменівка
- с. Пам'ять Ілліча
- с. Перше Травня
- с. Садове
- с. Сергіївка
- с. Слов'янка
- с. Солдатське
- с. Усть-Кам'янка
- с. Червона Зірка
- с. Червона Колона
- с. Червоний Тік
- с. Шевченко
- с. Широчани
- Васильківський район
-
- смт. Васильківка
- смт. Чаплине
- смт.Письменне
- с-ще Крутоярка
- с-ще Правда
- с . Возвратне
- с . Дібрівка
- с . Охотниче
- с .Воскресенівка
- с .Зелений Гай
- с .Кіровське
- с .Колоно-Миколаївка
- с .Новоандріївка
- с .Петриківка
- с .Шевченківське
- с Касаєве.
- с Рубанівське.
- с. Новотерсянське
- с. Аврамівка
- с. Артемівка
- с. Бондареве
- с. Бровки
- с. Великоолександрівка
- с. Вербівське
- с. Веселий Кут
- с. Вовчанське
- с. Воронізьке
- с. Григорівка
- с. Гришаї
- с. Дачне
- с. Дебальцеве
- с. Добровілля
- с. Довге
- с. Дубовики
- с. Журавлинка
- с. Зелена Роща
- с. Зелений Гай
- с. Зоря
- с. Іванівка
- с. Іванівське
- с. Інтернаціональне
- с. Каплистівка
- с. Катеринівка
- с. Кобзар
- с. Копані
- с. Красне
- с. Краснощокове
- с. Криворізьке
- с. Крутеньке
- с. Лиса Балка
- с. Луб'янці
- с. Лугове
- с. Медичне
- с. Миколаївка
- с. Нововасильківка
- с. Нововоскресенівка
- с. Новогригорівка
- с. Новоіванівка
- с. Первомайське
- с. Перевальське
- с. Перепеляче
- с. Петрикове
- с. Петропавлівка
- с. Преображенське
- с. Пришиб
- с. Пролетарське
- с. Рівне
- с. Самарське
- с. Свиридове
- с. Солонці
- с. Таранове
- с. Улянівка
- с. Хвилі
- с. Хуторо-Чаплине
- с. Червона Долина
- с. Шев'якине
- с. Шевченко
- с. Шевченкове
- с. Широке
- с.Манвелівка
- с.Очеретувате
- с.Петрівське
- Верхньодніпровський район
-
- м. Верхівцеве
- м. Верхньодніпровськ
- смт. Дніпровське
- смт. Новомиколаївка
- с-ще Соколівка
- с Павло-Григорівка
- с. Авксенівка
- с. Адалимівка
- с. Андріївка
- с. Боровківка
- с. Бородаївка
- с. Бородаївські Хутори
- с. Братське
- с. Василівка
- с. Вільні Хутори
- с. Водяне
- с. Воєводівка
- с. Ганнівка
- с. Гранове
- с. Діденкове
- с. Дідове
- с. Дмитрівка
- с. Дніпровокам'янка
- с. Доброгірське
- с. Домоткань
- с. Дубове
- с. Заполички
- с. Заріччя
- с. Зелене
- с. Зуботрясівка
- с. Івашкове
- с. Калинівка
- с. Калужине
- с. Карла Маркса
- с. Клин
- с. Корнило-Наталівка
- с. Кривоносове
- с. Кринички
- с. Кушнарівка
- с. Малоолександрівка
- с. Мар'янівка
- с. Матюченкове
- с. Миколаївка
- с. Мишурин Ріг
- с. Мости
- с. Мотронівка
- с. Новоганнівка
- с. Новогригорівка
- с. Новоселівка
- с. Павлівка
- с. Перше Травня
- с. Петрівка
- с. Підлужжя
- с. Полівське
- с. Попівка
- с. Посуньки
- с. Правобережне
- с. Пушкарівка
- с. Самоткань
- с. Соколове
- с. Солов'ївка
- с. Суслівка
- с. Тарасівка
- с. Томаківка
- с. Чепине
- с. Чепине
- с. Широке
- с. Якимівка
- с. Ярок
- Дніпропетровський район
-
- м.Підгородне
- смт. Кіровське
- смт. Ювілейне
- с-ще Горького
- с-ще Дослідне
- с-ще Зоря
- с-ще Сурське
- с-ще Шевченко
- с . Чувилине
- с Орджонікідзе
- с. Любимівка
- с. Балівка
- с. Благовіщенка
- с. Братське
- с. Василівка
- с. Виноградне
- с. Волоське
- с. Горянівське
- с. Дніпрове
- с. Долинське
- с. Дороге
- с. Зелений Гай
- с. Кам'янка
- с. Маївка
- с. Майорка
- с. Миколаївка
- с. Нове
- с. Новомиколаївка
- с. Новоолександрівка
- с. Олександрівка
- с. Партизанське
- с. Пашена Балка
- с. Перемога
- с. Перше Травня
- с. Придніпрянське
- с. Ракшівка
- с. Старі Кодаки
- с. Степове
- с. Сурсько-Клевцеве
- с. Сурсько-Литовське
- с. Червоний Садок
- с. Чумаки
- Криворізький район
-
- смт. Радушне
- смт. Христофорівка
- с-ще Лісопитомник
- с-ще Мусіївка
- с-ще Нові Садки
- с-ще Пичугине
- с-ще Рудничне
- с-ще Червона Поляна
- с. Радіонівка
- с. Тернівка
- с . Гомельське
- с .Зоря
- с .Мар'янівка
- с .Орджонікідзе
- с Базарове
- с. Златоустівка
- с. Іванівка
- с. Маяк
- с. Новоганнівка
- с. Анастасівка
- с. Андрусівка
- с. Братсько-Семенівка
- с. Бурлацьке
- с. Валове
- с. Веселе
- с. Веселий Кут
- с. Високе Поле
- с. Вільне
- с. Вільний Посад
- с. Вільний Табір
- с. Водяне
- с. Гейківка
- с. Глеюватка
- с. Грузька Григорівка
- с. Грузьке
- с. Дніпровка
- с. Дружба
- с. Запорожець
- с. Зелене Поле
- с. Зелений Гай
- с. Зелений Луг
- с. Златопіль
- с. Золота Поляна
- с. Іванівка
- с. Інгулець
- с. Калініна
- с. Кам'яне Поле
- с. Кам'янське
- с. Кірове
- с. Кіровка
- с. Коломійцеве
- с. Красіне
- с. Красна Балка
- с. Красне
- с. Кривбас
- с. Кудашівка
- с. Леніна
- с. Лозуватка
- с. Львів
- с. Надеждівка
- с. Недайвода
- с. Нова Зоря
- с. Новий Кременчук
- с. Новий Мир
- с. Новий Шлях
- с. Новогригорівка
- с. Новожитомир
- с. Новоіванівка
- с. Новолозуватка
- с. Новомайське
- с. Новомар'янівське
- с. Новопілля
- с. Новопокровка
- с. Новоселівка
- с. Павлівка
- с. Радгоспне
- с. Раєво-Олександрівка
- с. Ранній Ранок
- с. Романівка
- с. Суворовка
- с. Тернуватка
- с. Трудове
- с. Чабанове
- с. Червоне
- с. Червоні Поди
- с. Чкаловка
- с. Шевченкове
- с. Широке
- Криничанський район
-
- смт. Аули
- смт. Кринички
- смт. Щорськ
- с-ще Вишневе
- с-ще Гранітне
- с-ще Кудашівка
- с-ще Сорокопанівка
- с Вільне
- с Лугове
- с-ще Милорадівка
- с. Адамівка
- с. Андріївка
- с. Барвінок
- с. Березине
- с. Бикове
- с. Благодатне
- с. Благословенна
- с. Божедарівка
- с. Болтишка
- с. Бузулуки
- с. Василівка
- с. Весела Долина
- с. Весела Роща
- с. Веселе
- с. Високе
- с. Вітрівка
- с. Водяне
- с. Володимирівка
- с. Гримуче
- с. Грузинівка
- с. Грушівка
- с. Гуляйполе
- с. Діброва
- с. Дружба
- с. Єгорівка
- с. Жовтневе
- с. Затишне
- с. Зелена Долина
- с. Зелений Кут
- с. Зелений Яр
- с. Зоря
- с. Іллінка
- с. Калинівка
- с. Кам'янчани
- с. Катеринівка
- с. Катеринопіль
- с. Кімовка
- с. Ковалівка
- с. Козодуб
- с. Коробчине
- с. Котлярівка
- с. Леніна
- с. Лозуватка
- с. Любимівка
- с. Любомирівка
- с. Людмилівка
- с. Маломихайлівка
- с. Малософіївка
- с. Мирне
- с. Михайлівка
- с. Надія
- с. Нова Праця
- с. Новогурівка
- с. Новожитлівка
- с. Новокалинівка
- с. Новомилорадівка
- с. Новопідгірне
- с. Новопушкарівка
- с. Новоселівка
- с. Одарівка
- с. Октябрське
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Оленівка
- с. Павлівка
- с. Первозванівка
- с. Первомайське
- с. Підгірне
- с. Покровка
- с. Поляна
- с. Потоки
- с. Преображенка
- с. Привілля
- с. Рогівське
- с. Світлогірське
- с. Семенівка
- с. Скелюватка
- с. Смоленка
- с. Степанівка
- с. Суворовське
- с. Сухий Хутір
- с. Тарасівка
- с. Теплівка
- с. Трудове
- с. Удачне
- с. Українка
- с. Улянівка
- с. Чапаєвка
- с. Червона Балка
- с. Червона Українка
- с. Червоне
- с. Червоний Орлик
- с. Червоний Прапор
- с. Червоний Промінь
- с. Червоний Став
- с. Червоний Яр
- с. Червоноіванівка
- с. Чернече
- с. Шмакове
- с. Яблуневе
- с. Кіровка
- Магдалинівський район
-
- смт. Магдалинівка
- с-ще Пролетарське
- с . Іванівка
- с . Новоіванівка
- с .Гавришівка
- с .Тарасівка
- с. Бузівка
- с. Великокозирщина
- с. Веселе
- с. Веселий Гай
- с. Виноградівка
- с. Вишневе
- с. Водяне
- с. Грабки
- с. Гупалівка
- с. Деконка
- с. Дмухайлівка
- с. Дубравка
- с. Дудківка
- с. Євдокіївка
- с. Жданівка
- с. Заплавка
- с. Запоріжжя
- с. Йосипівка
- с. Казначеївка
- с. Карла Маркса
- с. Ковпаківка
- с. Котовка
- с. Крамарка
- с. Краснопілля
- с. Кременівка
- с. Личкове
- с. Малоандріївка
- с. Мар'ївка
- с. Минівка
- с. Мусієнкове
- с. Нововасилівка
- с. Новопетрівка
- с. Новопролетарське
- с. Новоспаське
- с. Олександрівка
- с. Оленівка
- с. Олянівка
- с. Очеретувате
- с. Першотравенка
- с. Поливанівка
- с. Почино-Софіївка
- с. Приют
- с. Радянське
- с. Січкарівка
- с. Степанівка
- с. Тарасівка
- с. Тарасівка
- с. Тарасо-Шевченківка
- с. Топчине
- с. Трудолюбівка
- с. Чернеччина
- с. Шевське
- с. Шевченківка
- Межівський район
-
- смт. Демурине
- смт. Межова
- с. Українка
- с . Веселе
- с . Колона-Межова
- с . Новотроїцьке
- с . Райполе
- с .Запорізьке
- с. Андронівка
- с. Антонівське
- с. Богданівка
- с. Василівка
- с. Веселе
- с. Водолазьке
- с. Вознесенське
- с. Володимирівка
- с. Всесвятське
- с. Дачне
- с. Жукове
- с. Зоряне
- с. Краснознам'янка
- с. Крутоярівка
- с. Ленінське
- с. Мала Покровка
- с. Малієве
- с. Маліївське
- с. Мар'ївка
- с. Миколаївка
- с. Наталівка
- с. Новолозуватівка
- с. Новоолександрівка
- с. Новопавлівка
- с. Новопетровське
- с. Новопідгородне
- с. Олександрівка
- с. Петровське
- с. Попутне
- с. Преображенка
- с. Славне
- с. Слов'янка
- с. Солоне
- с. Сухарева Балка
- с. Тарасівка
- с. Федорівське
- с. Філія
- с. Чугуєве
- с. Юр'ївка
- с.Іванівка
- с.Красногорівка
- с.Новогригорівка
- с.Полтавське
- с.Чаус
- Нікопольський район
-
- смт. Червоногригорівка
- с-ще Кам'янське
- с .Межуївка
- с. Борисівка
- с. Веселе
- с. Високе
- с. Високопіль
- с. Водяне
- с. Головкове
- с. Голубівка
- с. Дмитрівка
- с. Довгівка
- с. Дружба
- с. Західне
- с. Звізда
- с. Зелене
- с. Змагання
- с. Іванівка
- с. Капулівка
- с. Катеринівка
- с. Кірове
- с. Колгоспне
- с. Красне
- с. Криничувате
- с. Крутий Берег
- с. Лебединське
- с. Лошкарівка
- с. Лукіївка
- с. Максимівка
- с. Мар'ївка
- с. Маринопіль
- с. Менделєєвка
- с. Менжинське
- с. Миронівка
- с. Миронівка
- с. Мусіївка
- с. Набережне
- с. Нова Балта
- с. Новоіванівка
- с. Новоселівка
- с. Новософіївка
- с. Олександрівка
- с. Олександропіль
- с. Олексіївка
- с. Орджонікідзе
- с. Охотниче
- с. Павлопілля
- с. Пахар
- с. Першотравневе
- с. Південне
- с. Підгірне
- с. Покровське
- с. Привільне
- с. Придніпровське
- с. Приют
- с. Путилівка
- с. Сорочине
- с. Старозаводське
- с. Східне
- с. Таврійське
- с. Томаківське
- с. Хмельницьке
- с. Христофорівка
- с. Чкалове
- с. Шахтар
- с. Шевченкове
- с. Шишкине
- с. Шолохове
- Новомосковський район
-
- м. Перещепине
- смт. Гвардійське
- смт. Губиниха
- смт. Меліоративне
- смт. Черкаське
- с-ще Видвиженець
- с-ще Кільчень
- с-ще Фрунзе
- с. Мар'янівка
- с . Вільне
- с . Левенцівка
- с-ще Мирне
- с. Нове
- с. Попасне
- с. Андріївка
- с. Багате
- с. Варварівка
- с. Василівка
- с. Воскресенівка
- с. Всесвятське
- с. Ганнівка
- с. Герасимівка
- с. Гнатівка
- с. Голубівка
- с. Дмитрівка
- с. Дніпрельстан
- с. Євецько-Миколаївка
- с. Знаменівка
- с. Івано-Михайлівка
- с. Керносівка
- с. Комінтерн
- с. Королівка
- с. Малокозирщина
- с. Миколаївка
- с. Михайлівка
- с. Надеждівка
- с. Новоселівка
- с. Новоскотувате
- с. Новостепанівка
- с. Новотроїцьке
- с. Олександрія
- с. Орілька
- с. Орлівщина
- с. Панасівка
- с. Підпільне
- с. Піщанка
- с. Піщанка
- с. Привільне
- с. Радсело
- с. Рівне
- с. Свічанівка
- с. Скотувате
- с. Соколове
- с. Спаське
- с. Тарасове
- с. Троїцьке
- с. Хащеве
- с. Хуторо-Губиниха
- с. Ягідне
- Павлоградський район
-
- с-ще Мінеральні Води
- с-ще Новоселівське
- с . Домаха
- с . Самарське
- с .Підлісне
- с .Тельмана
- с .Червона Долина
- с. Богданівка
- с. Богуслав
- с. Булахівка
- с. В'язівок
- с. Вербки
- с. Веселе
- с. Жолобок
- с. Зелене
- с. Карабинівка
- с. Котовець
- с. Кохівка
- с. Кочережки
- с. Левадки
- с. Лиманське
- с. Мар'ївка
- с. Межиріч
- с. Морозівське
- с. Нова Дача
- с. Нова Русь
- с. Нові Вербки
- с. Новомиколаївське
- с. Новоолександрівське
- с. Оженківка
- с. Поперечне
- с. Привовчанське
- с. Свідівок
- с. Степ
- с. Троїцьке
- с. Червона Нива
- с.Малоолександрівка
- с.Мерцалівка
- Петриківський район
-
- смт. Курилівка
- смт. Миколаївка
- смт. Петриківка
- с. Гречане
- с. Єлизаветівка
- с. Жовтневе
- с. Іванівка
- с. Клешнівка
- с. Куліші
- с. Лобойківка
- с. Плавещина
- с. Радсело
- с. Сорочине
- с. Сотницьке
- с. Судівка
- с. Улянівка
- с. Хутірське
- с. Чаплинка
- с. Червонопартизанське
- с. Шульгівка
- Петропавлівський район
-
- смт. Брагинівка
- смт. Петропавлівка
- с-ще Васильківське
- с-ще Українське
- с . Бажани
- с . Русакове
- с .Відродження
- с. Брагинівка
- с. Озерне
- с. Петрівка
- с. Богдано-Вербки
- с. Василівка
- с. Васюківка
- с. Вереміївка
- с. Водяне
- с. Дмитрівка
- с. Добринька
- с. Запоріжжя
- с. Зелений Гай
- с. Зелений Гай
- с. Кардаші
- с. Катеринівка
- с. Коханівка
- с. Кунінова
- с. Лозове
- с. Лугове
- с. Маломиколаївка
- с. Мар'їна Роща
- с. Мар'янка
- с. Миколаївка
- с. Нововербське
- с. Новодмитрівка
- с. Новопричепилівка
- с. Новоселівка
- с. Новохорошевське
- с. Олександрівка
- с. Олександропіль
- с. Олефірівка
- с. Осадче
- с. Роздори
- с. Росішки
- с. Самарське
- с. Сидоренко
- с. Сонцеве
- с. Старий Колодязь
- с. Товсте
- с. Троїцьке
- с. Успенівка
- с. Хороше
- с. Чумаки
- с. Шевченка
- Покровський район
-
- смт. Покровське
- смт. Просяна
- с . Березове
- с . Зарічне
- с .Олександрівка
- с .Соснівка
- с .Степове
- с. Андріївка
- с. Комунарівка
- с. Братське
- с. Великомихайлівка
- с. Вербове
- с. Вишневе
- с. Відрадне
- с. Вільне
- с. Вовче
- с. Водяне
- с. Вороне
- с. Гаврилівка
- с. Гай
- с. Гапоно-Мечетне
- с. Герасимівка
- с. Данилівка
- с. Діброва
- с. Запорізьке
- с. Зелена Долина
- с. Калинівське
- с. Катеринівка
- с. Киричкове
- с. Кирпичне
- с. Кіровка
- с. Коломійці
- с. Кривобокове
- с. Лісне
- с. Малинівка
- с. Маліївка
- с. Маломихайлівка
- с. Маяк
- с. Мечетне
- с. Нечаївка
- с. Новогеоргіївка
- с. Новомиколаївка
- с. Новоолександрівка
- с. Новопетрівське
- с. Новоселівка
- с. Новоскелювате
- с. Олексіївка
- с. Орестопіль
- с. Орли
- с. Остапівське
- с. Отрішки
- с. Першотравневе
- с. Петриків
- с. Писанці
- с. Підгаврилівка
- с. Піщане
- с. Привілля
- с. Радісне
- с. Романки
- с. Скотувате
- с. Солоне
- с. Старокасянівське
- с. Тихе
- с. Хороше
- с. Цикове
- с. Червоний Лиман
- с. Чорненкове
- с. Яблунівка
- с. Январське
- с.Богодарівка
- с.Єгорівка
- П'ятихатський район
-
- м. П'ятихатки
- смт .Лихівка
- смт. Вишневе
- с-ще Авангард
- с-ще Зелене
- с-ще Зоря Комунізму
- с-ще Мирне
- с-ще Радгоспне
- с . Михайлівка
- с .Григорівка
- с .Грушуватка
- с .Жовтоолександрівка
- с .Полтавобоголюбівка
- с .Троїцьке
- с .Червона Поляна
- с Байківка
- с. Балкове
- с. Березняк
- с. Біленщина
- с. Богдано-Надеждівка
- с. Верхньокам'яниста
- с. Веселий Поділ
- с. Виноградівка
- с. Вільне
- с. Володимирівка
- с. Волочаївка
- с. Галина Лозуватка
- с. Грамівка
- с. Демурино-Варварівка
- с. Дмитрівка
- с. Долинське
- с. Жовте
- с. Запоріжжя
- с. Зелений Клин
- с. Зелений Луг
- с. Золотницьке
- с. Іванівка
- с. Івашинівка
- с. Калинівка
- с. Кам'яне
- с. Касинівка
- с. Катеринівка
- с. Комісарівка
- с. Комунарівка
- с. Красна Воля
- с. Красний Луг
- с. Красноіванівка
- с. Культура
- с. Кулябкине
- с. Ликошине
- с. Липове
- с. Липове
- с. Лозуватка
- с. Мар'янівка
- с. Миколаївка
- с. Миролюбівка
- с. Миронівка
- с. Нерудсталь
- с. Нововасилівка
- с. Новозалісся
- с. Новоіванівка
- с. Новотроїцьке
- с. Новоукраїнка
- с. Олександро-Григорівка
- с. Осикувате
- с. Петрівка
- с. Плоске
- с. Плоско-Таранівка
- с. Ровеньки
- с. Савро
- с. Саївка
- с. Саксагань
- с. Семенівка
- с. Степове
- с. Суханівка
- с. Терно-Лозуватка
- с. Тернувате
- с. Трудолюбівка
- с. Холодіївка
- с. Цвіле
- с. Червона Гірка
- с. Червона Деріївка
- с. Червоний Яр
- с. Чигринівка
- с. Чистопіль
- с. Чумаки
- с. Яковлівка
- Синельниківський район
-
- смт. Іларіонове
- смт. Роздори
- смт. Сад
- смт. Славгород
- с-ще Первомайське
- с-ще Степове
- с-ще Фрунзе
- с-ще Хорошеве
- с-ще Шахтарське
- с Грякувате
- с. Андріївка
- с. Андріївка
- с. Бегма
- с. Березнуватка
- с. Богуславка
- с. Бурханівка
- с. Варварівка
- с. Василівка
- с. Василівка-на-Дніпрі
- с. Великомихайлівка
- с. Вербове
- с. Веселе
- с. Веселе
- с. Вільне
- с. Водяне
- с. Володимирівське
- с. Воронівка
- с. Воронове
- с. Георгіївка
- с. Гірки
- с. Гострий Камінь
- с. Грушувато-Криничне
- с. Дерезувате
- с. Діброва
- с. Дніпровське
- с. Дороге
- с. Дубо-Осокорівка
- с. Дубове
- с. Зайцеве
- с. Запорізьке
- с. Запорожець
- с. Заяче
- с. Зелене
- с. Зелений Гай
- с. Знаменівське
- с. Іванівка
- с. Іванівка
- с. Калинівка
- с. Калинівське
- с. Кам'януватка
- с. Катражка
- с. Київське
- с. Кислянка
- с. Кодацьке
- с. Козачий Гай
- с. Котлярівське
- с. Красне
- с. Лозуватка
- с. Луб'янка
- с. Лугове
- с. Мажари
- с. Майське
- с. Мар'ївка
- с. Мар'ївка
- с. Мар'ївка
- с. Мар'ївське
- с. Мар'їнка
- с. Миролюбівка
- с. Михайлівка
- с. Морозівське
- с. Надеждине
- с. Надеждівка
- с. Ненаситець
- с. Нове
- с. Новий Посьолок
- с. Нововознесенка
- с. Новогніде
- с. Новоіларіонівське
- с. Новомиколаївка
- с. Новоолександрівка
- с. Новоолександрівське
- с. Новоолександропіль
- с. Новоолексіївка
- с. Новопавлоградське
- с. Новочернігівське
- с. Носачі
- с. Обоянівське
- с. Октябрське
- с. Олександропіль
- с. Осокорівка
- с. Очеретувате
- с. Павлівка
- с. Панасівка
- с. Парне
- с. Партизани
- с. Першозванівка
- с. Петрівське
- с. Писарівка
- с. Польове
- с. Попове
- с. Пристень
- с. Раївка
- с. Ракове
- с. Роздолля
- с. Романівка
- с. Рудево-Миколаївка
- с. Садове
- с. Старовишневецьке
- с. Старолозуватка
- с. Суха Калина
- с. Тернове
- с. Терса
- с. Токове
- с. Третяківка
- с. Троїцьке
- с. Тургенєвка
- с. Хорошеве
- с. Циганівка
- с. Шевченківське
- с. Широкосмоленка
- с. Ясне
- Солонянський район
-
- смт. Новопокровка
- смт. Солоне
- с-ще Єлізарове
- с-ще Жданове
- с-ще Тихе
- с . Миропіль
- с . Розтання
- с .Бутовичівка
- с .Військове
- с .Звонецький Хутір
- с .Ленінське
- с .Малинове
- с .Петриківка
- с .Петро-Свистунове
- с .Хижине
- с .Червоний Яр
- с-ще Незабудине
- с. Антонівка
- с. Аполлонівка
- с. Барвінок
- с. Башмачка
- с. Безбородькове
- с. Березнуватівка
- с. Василівка
- с. Віленка
- с. Вовніги
- с. Водяне
- с. Войкове
- с. Гаркушине
- с. Голубинівка Голубинівка
- с. Григорівка
- с. Гроза
- с. Грушівка
- с. Дальнє
- с. Дзержинівка
- с. Дніпрельстан
- с. Дніпровське
- с. Долинське
- с. Дороганівка
- с. Дружелюбівка
- с. Звонецьке
- с. Калинівка
- с. Кам'яне
- с. Кам'яно-Зубилівка
- с. Карайкове
- с. Карайкове
- с. Кашкарівка
- с. Костянтинівка
- с. Котлярівка
- с. Кринички
- с. Круте
- с. Ленінське
- с. Лікнеп
- с. Любимівка
- с. Любов
- с. Мала Калинівка
- с. Малинівка
- с. Малозахарине
- с. Матросове
- с. Микільське
- с. Микільське-на-Дніпрі
- с. Миколо-Мусіївка
- с. Мирне
- с. Михайлівка
- с. Мопрівське
- с. Наталівка
- с. Незабудине
- с. Новоандріївка
- с. Новомар'ївка
- с. Новоселівка
- с. Новотарасівка
- с. Новотернуватка
- с. Олександрівка
- с. Олександропіль
- с. Олексіївка
- с. Оріхове
- с. Орлове
- с. Осипенко
- с. Павлівка
- с. Перше Травня
- с. Петрівське
- с. Письмечеве
- с. Привільне
- с. Промінь
- с. Пропашне
- с. Пшеничне
- с. Радянське
- с. Рясне
- с. Сергіївка
- с. Стародніпровське
- с. Суданівка
- с. Сурсько-Михайлівка
- с. Товариський Труд
- с. Тракторне
- с. Тритузне
- с. Трудолюбівка
- с. Червоне
- с. Червоний Маяк
- с. Червоноармійське
- с. Червонокам'яне
- с. Чернігівка
- с. Шестипілля
- с. Широке
- с. Широкополе
- с. Шульгівка
- с. Якимівка
- с.Гончарка
- с.Томаківка
- с.Чорнопарівка
- Софіївський район
-
- смт. Софіївка
- с-ще Девладове
- с-ще Лошкарівка
- с-ще Потоцьке
- с . Володимирівка
- с . Довгівка
- с .Грушки
- с .Жовте
- с .Зелене
- с .Зелений Гай
- с .Кам'янка
- с .Кринички
- с .Макорти
- с .Райполе
- с .Тернуватка
- с. Авдотівка
- с. Андріївка
- с. Базавлучок
- с. Братське
- с. Вербове
- с. Веселе Поле
- с. Вишневе
- с. Вільне Життя
- с. Водяне
- с. Володимирівка
- с. Ганно-Миколаївка
- с. Гончарове
- с. Жовтневе
- с. Зав'ялівка
- с. Запорізьке
- с. Ізлучисте
- с. Калашники
- с. Катеринівка
- с. Катерино-Наталівка
- с. Ковалеве
- с. Кодак
- с. Криничувате
- с. Леніна
- с. Любе
- с. Любимівка
- с. Мар'є-Дмитрівка
- с. Мар'є-Костянтинівка
- с. Мар'ївка
- с. Мар'ївка
- с. Менжинка
- с. Миколаївка
- с. Мотина Балка
- с. Назарівка
- с. Непереможне
- с. Нова Зоря
- с. Нові Ковна
- с. Нововасилівка
- с. Нововітебське
- с. Новомихайлівка
- с. Новоолексіївка
- с. Новопетрівка
- с. Новоподільське
- с. Новохортиця
- с. Новоюлівка
- с. Одрубок
- с. Олександрівка
- с. Олександро-Білівка
- с. Олексіївка
- с. Ордо-Василівка
- с. Павлівка
- с. Перше Травня
- с. Петрівка
- с. Петрове
- с. Петропавлівка
- с. Садове
- с. Сергіївка
- с. Спокойствіє
- с. Степове
- с. Тарасівка
- с. Трудолюбівка
- с. Українка
- с. Червоне Поле
- с. Червоний Яр
- с. Южне
- с.Михайлівка
- Томаківський район
-
- смт. Томаківка
- с-ще Зоря
- с-ще Маяк
- с-ще Мирове
- с-ще Прогрес
- с .Виводове
- с .Миролюбівка
- с .Семенівка
- с .Червоний Яр
- с. Баркове
- с. Баркове
- с. Весела Федорівка
- с. Вищетарасівка
- с. Вільне
- с. Володимирівка
- с. Ганнівка
- с. Гарбузівка
- с. Гарбузівка
- с. Глухе
- с. Грушеве
- с. Добра Надія
- с. Долинське
- с. Жмерине
- с. Запорізька Балка
- с. Запорізьке
- с. Зелений Гай
- с. Зелений Клин
- с. Іллінка
- с. Катьощине
- с. Кисличувата
- с. Китайгородка
- с. Кірове
- с. Краснопіль
- с. Михайлівка
- с. Настасівка
- с. Новий Мир
- с. Новокам'янка
- с. Новокатьощине
- с. Новокиївка
- с. Новокраснопіль
- с. Новомиколаївка
- с. Новомихайлівка
- с. Новоукраїнка
- с. Петрівка
- с. Преображенка
- с. Садове
- с. Сергіївка
- с. Степанівка
- с. Стрюківка
- с. Тарасівка
- с. Топила
- с. Урожайне
- с. Чайки
- с. Червоноукраїнка
- Царичанський район
-
- смт. Царичанка
- с-ще Молодіжне
- с .Могилів
- с .Заорілля
- с .Новостроївка
- с .Проточі
- с. Андріївка
- с. Бабайківка
- с. Вербове
- с. Гнатівка
- с. Драгівка
- с. Дубове
- с. Єгорине
- с. Залелія
- с. Зубківка
- с. Івано-Яризівка
- с. Калинівка
- с. Катеринівка
- с. Китайгород
- с. Кравцівка
- с. Кущівка
- с. Лисківка
- с. Лозуватка
- с. Ляшківка
- с. Михайлівка
- с. Назаренки
- с. Ненадівка
- с. Нетесівка
- с. Новопідкряж
- с. Новоселівка
- с. Орлівка
- с. Пилипівка
- с. Плавещина
- с. Помазанівка
- с. Преображенка
- с. Прядівка
- с. Рибалки
- с. Рудка
- с. Салівка
- с. Селянівка
- с. Семенівка
- с. Супина
- с. Тарасівка
- с. Турове
- с. Цибульківка
- с. Червона Орілька
- с. Шарівка
- с. Щербинівка
- с.Могилів
- Широківський район
-
- смт. Миколаївка
- смт. Широке
- с. Степове
- с . Кряжове
- с . Подидар
- с . Розівка
- с . Тихий Став
- с . Широка Долина
- с . Явдотівка
- с .Подове
- с .Трудолюбівка
- с. Водяне
- с. Городуватка
- с. Дачне
- с. Макарівка
- с. Малинівка
- с. Новолатівка
- с. Олександрія
- с. Оленівка
- с. Радевичеве
- с. Шестірня
- с. Андріївка
- с. Весела Дача
- с. Веселий Став
- с. Вишневе
- с. Ганнівка
- с. Григорівка
- с. Дем'янівка
- с. Запоріжжя
- с. Зелена Балка
- с. Зелений Став
- с. Інгулець
- с. К.урганка
- с. Казанківка
- с. Калинівка
- с. Карпівка
- с. Котовське
- с. Кошове
- с. Кравці
- с. Красний Під
- с. Латівка
- с. Миролюбівка
- с. Могилівка
- с. Надія
- с. Нове
- с. Нове Життя
- с. Новокурське
- с. Новомалинівка
- с. Новоселівка
- с. Новоукраїнка
- с. Одрадне
- с. Озерне
- с. Олександрівка
- с. Пологи
- с. Полтавка
- с. Рози Люксембург
- с. Свердловське
- с. Свистунове
- с. Стародобровільське
- с. Цвіткове
- с. Чапаєвка
- с. Червоне
- с. Червоний Плугатар
- с. Червоний Ранок
- с. Шведове
- с. Широка Дача
- с. Яблунівка
- Юр'ївський район
-
- смт. Юр'ївка
- с-ще Жемчужне
- с .Жемчужне
- с .Комсомольське
- с .Новотимофіївське
- с .Олексіївка
- с .П'ятихатки
- с .Українське
- с .Федорівське
- с .Шандрівка
- с. Білозерське
- с. В'язівське-Водяне
- с. Варварівка
- с. Варламівка
- с. Василівка
- с. Вербське
- с. Вербуватівка
- с. Весела Гірка
- с. Водяне
- с. Голубівське
- с. Долина
- с. Дубове
- с. Зарічне
- с. Затишне
- с. Івано-Межиріцьке
- с. Катеринівка
- с. Кіндратівка
- с. Нижнянка
- с. Новов'язівське
- с. Новогригорівка
- с. Новоіванівське
- с. Новомосковське
- с. Новостроївка
- с. Новочорноглазівське
- с. Новошандрівка
- с. Олександрівка
- с. Оленівка
- с. Орлівське
- с. Первомайське
- с. Преображенка
- с. Призове
- с. Пшеничне
- с. Сергіївка
- с. Сокільське
- с. Терни
- с. Улянівка
- с. Чаплинка
- с. Чернявщина
- с. Чорноглазівка
- с. Широка Балка
- с. Юр'ївське
- с. Яблунівка
- с.Бразолове
-
-
-
- Запорізька область
-
- м. Запоріжжя
- м. Бердянськ
- м. Енергодар
- м. Мелітополь
- м. Токмак
- Бердянський район
-
- смт. Андріївка
- с-ще Бердянське
- с. Іванівка
- с. Андрівка
- с. Берестове
- с. Глодове
- с. Дахно
- с. Деревецьке
- с. Дмитрівка
- с. Довбине
- с. Долинське
- с. Калайтанівка
- с. Карла Маркса
- с. Коза
- с. Кримка
- с. Куликівське
- с. Луначарське
- с. Малинівка
- с. Миколаївка
- с. Новоіванівка
- с. Новопетрівка
- с. Новосільське
- с. Новосолдатське
- с. Новотроїцьке
- с. Оленівка
- с. Осипенко
- с. Полоузівка
- с. Радивонівка
- с. Сахно
- с. Сачки
- с. Софіївка
- с. Старопетрівка
- с. Трояни
- с. Успенівка
- с. Червоне Поле
- с. Шевченка
- с. Шевченкове
- Василівський район
-
- м. Василівка
- м. Дніпрорудне
- смт. Степногірськ
- с. Малі Щербаки
- с. Скельки
- с .Червоноармійське
- с Приморське
- с. Балки
- с. Верхня Криниця
- с. Відножине
- с. Гладке
- с. Жереб'янки
- с. Зелений Гай
- с. Златопіль
- с. Кам`янське
- с. Коновалова
- с. Лісне
- с. Лобкове
- с. Лугове
- с. Лук`янівське
- с. Мала Білозерка
- с. Маячка
- с. Новобілозерка
- с. Орлянське
- с. Павлівка
- с. Переможне
- с. Першотравневе
- с. Підгірне
- с. Плавні
- с. Степове
- с. Тополине
- с. Улянівка
- с. Шевченка
- с. Широке
- с. Ясна Поляна
- с.Грозове
- с.П'ятихатки
- с.Тернувате
- Великобілозерський район
-
- с .Качкарівка
- с. Велика Білозерка
- с. Гюнівка
- с. Зелена Балка
- с. Новопетрівка
- Веселівський район
-
- смт. Веселе
- с-ще Таврія
- с. Матвіївка
- с .Чкалове
- с .Широке
- с Новоолександрівка
- с. Авангард
- с. Білівське
- с. Білоріцьке
- с. Братолюбівка
- с. Восход
- с. Гоголівка
- с. Далеке
- с. Добровольчеське
- с. Єлизаветівка
- с. Запоріжжя
- с. Зелений Гай
- с. Зелений Луг
- с. Калинівка
- с. Корніївка
- с. Красавич
- с. Менчикури
- с. Мусіївка
- с. Новоіванівка
- с. Новоукраїнка
- с. Новоуспенівка
- с. Озерне
- с. Піскошине
- с. Ясна Поляна
- с.Веселе
- Вільнянський район
-
- м. Вільнянськ
- смт. Кам'яне
- с. Матвіївка
- с. Московка
- с . Біляївка
- с . Люцерна
- с . Михайлівка
- с .Великодубове
- с .Терсянка
- с .Троянди
- с .Улянівка
- с Грізне.
- с Червонокозацьке
- с-ще Гасанівка
- с. Василівське
- с. Вільноуланівське
- с. Георгіївське
- с. Запорізьке
- с. Козаче
- с. Максимівка
- с. Миролюбівка
- с. Нагірне
- с. Новоіванівське
- с. Новомихайлівське
- с. Сергіївка
- с. Соколівка
- с. Трудолюбівка
- с. Аграфенівка
- с. Андріївка
- с. Антонівка
- с. Бекарівка
- с. Берестове
- с. Благовіщенське
- с. Богатирівка
- с. Богданівка
- с. Василівка
- с. Веселівське
- с. Веселотернувате
- с. Вишневе
- с. Вишняки
- с. Вівчарне
- с. Вільногрушівське
- с. Вільнокур'янівське
- с. Вільнянка
- с. Володимирівка
- с. Гарасівка
- с. Гнаровське
- с. Грушівка
- с. Дерезівка
- с. Дніпровка
- с. Дружелюбівка
- с. Жовтневе
- с. Задорожнє
- с. Зелене
- с. Кірова
- с. Кіровське
- с. Козаківське
- с. Колос
- с. Криничне
- с. Круглик
- с. Крутий Яр
- с. Купріянівка
- с. Любимівка
- с. Любомирівка
- с. Микільське
- с. Михайло-Лукашеве
- с. Нововасилівка
- с. Нововасилівське
- с. Новогупалівка
- с. Новомиргородка
- с. Новоселівка
- с. Новософіївка
- с. Новотроїцьке
- с. Новотроїцьке
- с. Новоукраїнка
- с. Орлівське
- с. Павлівське
- с. Перун
- с. Першозванівка
- с. Петрівське
- с. Петро-Михайлівка
- с. Петро-Свистунове
- с. Поди
- с. Придолинівка
- с. Резедівка
- с. Скелювате
- с. Смородине
- с. Солоне
- с. Тернівка
- с. Українка
- с. Укромне
- с. Уральське
- с. Чапаєвка
- с. Шевченка
- с. Шевченкове
- с. Якимівське
- с. Ясинувате
- с.Васильківське
- с.Вільноандріївка
- с.Губенське
- с.Зелений Гай
- с.Значкове
- с.Привільне
- с.Райське
- с.Роздолля
- с.Спасівка
- с.Якимівка
- с.Яковлеве
- Гуляйпільський район
-
- м .Гуляйполе
- смт. Залізничне
- с . Нововасилівське
- с . Новозлатопіль
- с . Петрівка
- с . Степове
- с .Бабаші
- с .Вишневе
- с .Дорожнянка
- с .Затишшя
- с .Нове Запоріжжя
- с .Павлівка
- с .Прилуки
- с .Рівне
- с .Цвіткове
- с. Загірне
- с. Мирне
- с. Новоіванівка
- с. Новоукраїнське
- с. Ольгівське
- с. Варварівка
- с. Веселе
- с. Воздвижівка
- с. Гірке
- с. Долинка
- с. Жовтневе
- с. Зелене
- с. Зелений Гай
- с. Красногірське
- с. Криничне
- с. Левадне
- с. Любимівка
- с. Малинівка
- с. Марфопіль
- с. Нове
- с. Новогригорівка
- с. Новомиколаївка
- с. Охотниче
- с. Полтавка
- с. Приютне
- с. Ремівка
- с. Рибне
- с. Солодке
- с. Степанівка
- с. Темирівка
- с. Успенівка
- с. Чарівне
- с. Червоне
- с. Яблукове
- с.Верхня Терса
- с.Добропілля
- с.Комсомольське
- с.Копані
- с.Новодарівка
- с.Новоуспенівське
- с.Обратне
- с.Привільне
- с.Рівнопілля
- с.Староукраїнка
- Запорізький район
-
- смт. Балабине
- смт. Кушугум
- смт. Малокатеринівка
- с-ще Високогірне
- с-ще Відрадне
- с-ще Івано-Ганнівка
- с-ще Канцерівка
- с-ще Річне
- с-ще Ростуще
- с-ще Сонячне
- с Червоний Яр
- с . Бабурка
- с . Нововознесенка
- с . Петропіль
- с .Новослобідка
- с, Августинівка
- с. Веселянка
- с. Володимирівське
- с. Григорівка
- с. Дніпрельстан
- с. Дніпрові Хвилі
- с. Долинівка
- с. Миколай-Поле
- с. Новодніпровка
- с. Новосергіївка
- с. Урицьке
- с. Черепівське
- с. Біленьке
- с. Біленьке Перше
- с. Веселе
- с. Водяне
- с. Долинське
- с. Запорожець
- с. Івангород
- с. Канівське
- с. Кірове
- с. Крилівське
- с. Лежине
- с. Лисогірка
- с. Лукашеве
- с. Мар'ївка
- с. Морозівка
- с. Надія
- с. Наталівка
- с. Нижня Хортиця
- с. Нове Запоріжжя
- с. Новоолександрівка
- с. Новооленівка
- с. Новопетрівка
- с. Новоселище
- с. Новостепнянське
- с. Петрівське
- с. Петропавлівка
- с. Привітне
- с. Радянське
- с. Розумівка
- с. Ручаївка
- с. Світанок
- с. Смоляне
- с. Степне
- с. Уділенське
- с. Федорівка
- с. Хортиця
- с. Червонодніпровка.
- с. Шевченківське
- с. Широке
- с. Юльївка
- с. Яворницьке
- с.Лемешинське
- с.Малишівка
- с.Придніпровське
- Кам'янсько-Дніпровський район
-
- м. Кам'янка-Дніпровська
- с-ще Заповітне
- с, Іванівка
- с. Благовіщенка
- с. Водяне
- с. Дніпровка
- с. Мічуріна
- с. Нововодяне
- с. Новодніпровка
- с. Новоолексіївка
- с. Новоукраїнка
- с. Петрівське
- с. Подове
- с. Примірне
- с. Цвіткове
- с. Шлях Ілліча
- с.Велика Знам'янка
- с.Гуртове
- Куйбишевський район
-
- смт. Комиш-Зоря
- смт. Куйбишеве
- с. Ленінське
- с. Титове
- с. Березівка
- с. Білоцерківка
- с. Благовіщенка
- с. Верхньодрагунське
- с. Вершина
- с. Вершина Друга
- с. Веселоіванівське
- с. Гоголівка
- с. Грузьке
- с. Гусарка
- с. Десятиріччя Жовтня
- с. Діброва
- с. Дубове
- с. Зелений Гай
- с. Зразкове
- с. Ланцеве
- с. Мар'янівка
- с. Мирське
- с. Новокам'янка
- с. Новоукраїнка
- с. Олексіївка
- с. Очеретувате
- с. Пробудження
- с. Руденка
- с. Самійлівка
- с. Світле
- с. Смирнове
- с. Сміле
- с. Тернове
- с. Трудове
- с. Труженка
- с. Червоне Озеро
- с. Червоноселівка
- с. Черешневе
- с. Шевченківське
- с.Більманка
- Мелітопольський район
-
- смт. Мирне
- с-ще Відродження
- с-ще Зарічне
- с-ще Зелене
- с-ще Малий Утлюг
- с-ще Нове
- с-ще Садове
- с-ще Соснівка
- с-ще Степне
- с-ще Трудове
- с-ще Фруктове
- с. Полянівка
- с . Відрадне
- с . Ромашки
- с . Спаське
- с .Совєтське
- с. Світлодолинське
- с. Астраханка
- с. Кам'янське
- с. Орлове
- с. Удачне
- с. Арабка
- с. Берегове
- с. Борисівка
- с. Верховина
- с. Високе
- с. Вознесенка
- с. Данило-Іванівка
- с. Долинське
- с. Зеленчук
- с. Золота Долина
- с. Кирпичне
- с. Костянтинівка
- с. Лазурне
- с. Лугове
- с. Мар'ївка
- с. Маяк
- с. Мордвинівка
- с. Новгородківка
- с. Новобогданівка
- с. Новомиколаївка
- с. Новопилипівка
- с. Обільне
- с. Оленівка
- с. Першостепанівка
- с. Першотравневе
- с. Південне
- с. Північне
- с. Піщанське
- с. Привільне
- с. Привільне
- с. Прилуківка
- с. Промінь
- с. Рівне
- с. Свободне
- с. Семенівка
- с. Східне
- с. Тамбовка
- с. Тащенак
- с. Терпіння
- с. Тихонівка
- с. Травневе
- с. Троїцьке
- с. Українське
- с. Широкий Лан
- с. Ясне
- с.Новоякимівка
- Михайлівський район
-
- смт. Михайлівка
- смт. Пришиб
- с Рівне
- с . Жовтневе
- с . Розівка
- с. Барвінівка
- с. Високе
- с. Вовківка
- с. Водне
- с. Володимирівка
- с. Дніпровка
- с. Любимівка
- с. Молодіжне
- с. Петрівка
- с. Садове
- с. Слов'янка
- с. Смиренівка
- с. Солов'ївка
- с. Трудолюбимівка
- с. Абрикосівка
- с. Братське
- с. Бурчак
- с. Виноградівка
- с. Вишнівка
- с. Завітне
- с. Зразкове
- с. Кавунівка
- с. Лиманівка
- с. Мар'янівка
- с. Миколаївка
- с. Нове Поле
- с. Нововолодимирівка
- с. Новомиколаївка
- с. Олександрівка
- с. Першотравневе
- с. Плодородне
- с. Радісне
- с. Роздол
- с. Старобогданівка
- с. Суворе
- с. Тимошівка
- с. Тракторне
- с. Трудовик
- с. Українка
- с. Шевченка
- с.Підгірне
- Новомиколаївський район
-
- смт. Новомиколаївка
- смт. Тернувате
- с-ще Трудове
- с. Новокасянівка
- с. Софіївка
- с . Кам'янка
- с . Мирівка
- с . Новосолоне
- с . Шевченківське
- с .Благодатне
- с Бойкове
- с. Богданівка
- с. Граничне
- с. Кам'янувате
- с. Кринівка
- с. Мар'янівка
- с. Новоукраїнка
- с. Розівка
- с. Світла Долина
- с. Барвінівка
- с. Берестове
- с. Богунівка
- с. Василькове
- с. Веселий Гай
- с. Вікторівка
- с. Вільне
- с. Воскресенка
- с. Голубкове
- с. Горлицьке
- с. Данилівка
- с. Дубовий Гай
- с. Заливне
- с. Зарічне
- с. Зелена Діброва
- с. Зелене
- с. Зірниця
- с. Зорівка
- с. Іванівське
- с. Каштанівка
- с. Київське
- с. Косівцеве
- с. Листівка
- с. Лісне
- с. Любицьке
- с. Миколаївка Друга
- с. Миколай-Поле
- с. Михайлівське
- с. Ніженка
- с. Нове Поле
- с. Нововікторівка
- с. Нововолодимирівка
- с. Новогригорівка
- с. Новоіванківка
- с. Олексіївка
- с. Островське
- с. Петропавлівка
- с. Петропавлівське
- с. Підгірне
- с. Придорожнє
- с. Рибальське
- с. Різдвянка
- с. Родинське
- с. Садове
- с. Самійлівка
- с. Сергіївка
- с. Сорочине
- с. Сторчове
- с. Тернівка
- с. Терсянка
- с.Дудникове
- Оріхівський район
-
- м. Оріхів
- смт. Комишуваха
- с-ще Димитрове
- с-ще Калініна
- с-ще Кирпотине
- с-ще Новотавричеське
- с. Запасне
- с . Григорівське
- с . Щасливе
- с . Щербаки
- с Тимошівка
- с. Блакитне
- с. Новояковлівка
- с. Обще
- с. Білогір'я
- с. Василівське
- с. Васинівка
- с. Веселе
- с. Вільне
- с. Вільнянка
- с. Дудникове
- с. Єгорівка
- с. Жовта Круча
- с. Кірове
- с. Копані
- с. Кущове
- с. Лугівське
- с. Мала Токмачка
- с. Микільське
- с. Мирне
- с. Нестерянка
- с. Новоандріївка
- с. Новобойківське
- с. Новоданилівка
- с. Новоіванівка
- с. Новомихайлівка
- с. Новопавлівка
- с. Новопокровка
- с. Новоселівка
- с. Новосолошине
- с. Новотроїцьке
- с. Одарівка
- с. Оленівка
- с. Омельник
- с. Преображенка
- с. Свобода
- с. Славне
- с. Тарасівка
- с. Трудолюбівка
- с. Трудооленівка
- с. Червона Криниця
- с. Червоний Жовтень
- с. Червоний Яр
- с. Широке
- с. Щербаки
- с. Юрківка
- с. Ясна Поляна
- с.Дружне
- с.Магдалинівка
- с.Новорозівка
- Пологівський район
-
- м. Пологи
- с-ще Магедове
- с. Шевченка
- с. Хліборобне
- с . Нова Дача
- с .Чкалова
- с. Балочки
- с. Золота Поляна
- с. Красноселівка
- с. Новокарлівка
- с. Тарасівка
- с. Українське
- с. Шевченкове
- с. Андріївське
- с. Багате
- с. Басань
- с. Бурлацьке
- с. Вербове
- с. Григорівка
- с. Дмитрівське
- с. Івана Франка
- с. Інженерне
- с. Кінські Роздори
- с. Костянтинівка
- с. Лозове
- с. Межиріч
- с. Новоселівкаовоселівка
- с. Новофедорівка
- с. Павлівське
- с. Пологи
- с. Решетилівське
- с. Романівське
- с. Семенівка
- с. Тернове
- с. Ульяновка
- с. Чапаєвка
- с. Чубарівка
- с. Чумацьке
- Приазовський район
-
- смт. Нововасилівка
- смт. Приазовське
- с-ще Жовтневе
- с . Вікторівка
- с . Дівнинське
- с . Маківка
- с . Новомиколаївка
- с .Ганнівка
- с .Новопокровка
- с. Бабанівка
- с. Вишневе
- с. Воскресенка
- с. Гамівка
- с. Ганно-Опанлинка
- с. Дмитрівка
- с. Дунаївка
- с. Надеждине
- с. Нечкине
- с. Новоіванівка
- с. Новокостянтинівка
- с. Новоолександрівка
- с. Оріхівка
- с. Степанівка Перша
- с. Бесідівка
- с. Білорічанське
- с. Богданівка
- с. Ботієве
- с. Волна
- с. Володимирівка
- с. Георгіївка
- с. Гірсівка
- с. Громівка
- с. Добрівка
- с. Іванівка
- с. Ігорівка
- с. Калинівка
- с. Мар'янівка
- с. Миколаївка
- с. Миронівка
- с. Новоспаське
- с. Олександрівка
- с. Південне
- с. Приморський Посад
- с. Прудентове
- с. Розівка
- с. Степанівка Друга
- с. Строганівка
- с. Таврійське
- с. Федорівка
- с. Чкалове
- с. Шевченка
- с.Петрівка
- Приморський район
-
- м. Приморськ
- с-ще Єлизаветівка
- с-ще Набережне
- с-ще Нельгівка
- с-ще Подспор'є
- с . Лозанівка
- с . Преслав
- с . Юр'ївка
- с Підгірне.
- с. Вячеславка
- с. Коларівка
- с. Маринівка
- с. Райнівка
- с. Азов
- с. Банівка
- с. Борисівка
- с. Гюнівка
- с. Єлизаветівка
- с. Єлисеївка
- с. Зеленівка
- с. Інзівка
- с. Калинівка
- с. Комишуватка
- с. Лозуватка
- с. Мануйлівка
- с. Нельгівка
- с. Новоолексіївка
- с. Орлівка
- с. Партизани
- с. Петрівка
- с. Радолівка
- Розівський район
-
- смт. Розівка
- с-ще Азов
- с-ще Мирне
- с. Новгород
- с .Багатівка
- с . Антонівка
- с . Луганське
- с .Кузнецівка
- с. Карла Лібкнехта
- с. Біловеж
- с. Верхівка
- с. Вишнювате
- с. Вільне
- с. Жовтневе
- с. Запорізьке
- с. Зеленопіль
- с. Зоряне
- с. Іванівка
- с. Кобильне
- с. Листвянка
- с. Маринопіль
- с. Надійне
- с. Новодворівка
- с. Новомлинівка
- с. Першотравневе
- с. Пролетарське
- с. Солодководне
- с. Урицьке
- Токмацький район
-
- м. Молочанськ
- с-ще Ювілейне
- с . Снігурівка
- с .Балкове
- с .Зелений Гай
- с .Очеретувате
- с .Чорноземне
- с. Жовтневе
- с. Кутузівка
- с. Новомиколаївка
- с. Солодка Балка
- с. Веселе
- с. Виноградне
- с. Вишневе
- с. Грушівка
- с. Долина
- с. Заможне
- с. Запоріжжя
- с. Іванівка
- с. Ільченкове
- с. Кірове
- с. Козолугівка
- с. Кохане
- с. Курошани
- с. Левадне
- с. Лугівка
- с. Любимівка
- с. Мирне
- с. Могутнє
- с. Мостове
- с. Нове
- с. Новогорівка
- с. Новолюбимівка
- с. Новопрокопівка
- с. Новопрокопівка
- с. Остриківка
- с. Переможне
- с. Пшеничне
- с. Рибалівка
- с. Роботине
- с. Розкішне
- с. Садове
- с. Світле
- с. Скелювате
- с. Таврія
- с. Трудове
- с. Ударник
- с. Українка
- с. Урожайне
- с. Фабричне
- с. Харкове
- с. Червоногірка
- с. Чистопілля
- с. Шевченкове
- с.Гришине
- с.Рівне
- Чернігівський район
-
- смт. Чернігівка
- с-ще Верхній Токмак Другий
- с-ще Верхній Токмак Перший
- с-ще Красне
- с-ще Стульневе
- с . Бойове
- с . Замістя
- с . Кам'янка
- с . Розівка
- с .Панфілівка
- с .Пірчине
- с. Балашівка
- с. Богданівка
- с. Верхній Токмак
- с. Владівка
- с. Довге
- с. Зоря
- с. Калинівка
- с. Квіткове
- с. Котлярівка
- с. Крижчене
- с. Ланкове
- с. Могиляни
- с. Мокрий Став
- с. Нижній Токмак
- с. Новоказанкувате
- с. Новомихайлівка
- с. Новополтавка
- с. Новополтавка
- с. Обіточне
- с. Олександрівка
- с. Петровське
- с. Просторе
- с. Салтичія
- с. Степове
- с. Стульневе
- с. Тарасівка
- с. Хмельницьке
- с. Чернігово-Токмачанськ
- с. Широкий Яр
- с.Благодатне
- с. Зелений Яр
- Якимівський район
-
- смт. Кирилівка
- смт. Якимівка
- с-ще Максима Горького
- с-ще Переможне
- с-ще Трудове
- с-ще Якимівське
- с . Андріївка
- с .Весняне
- с .Вовче
- с .Степове
- с .Червоноармійське
- с. Богатир
- с. Єлизаветівка
- с. Зернове
- с. Куйбишеве
- с. Атманай
- с. Велика Тернівка
- с. Вовчанське
- с. Володимирівка
- с. Ганнівка
- с. Гвардійське
- с. Давидівка
- с. Дружба
- с. Зірка
- с. Косих
- с. Ленінське
- с. Лиманське
- с. Мала Тернівка
- с. Михайлівське
- с. Нове
- с. Новоданилівка
- с. Олександрівка
- с. Охрімівка
- с. Перемога
- с. Петрівка
- с. Радивонівка
- с. Розівка
- с. Солоне
- с. Тимофіївка
- с. Червоне
- с. Чорноземне
- с. Шевченка
- с. Шелюги
- с. Юр'ївка
-
-
-
Закарпаття
-
-
- Закарпатська область
-
- м. Ужгород
- м. Мукачеве
- м. Хуст
- м. Чоп
- м. Берегове
- Берегівський район
-
- смт. Батьово
- с. Астей
- с. Бадалово
- с. Бадів
- с. Бакош
- с. Балажер
- с. Батрадь
- с. Бене
- с. Берегуйфалу
- с. Боржава
- с. Вари
- с. Велика Бакта
- с. Велика Бийгань
- с. Великі Береги
- с. Верхні Ремети
- с. Галабор
- с. Гать
- с. Гетен
- с. Геча
- с. Горонглаб
- с. Гуняді
- с. Гут
- с. Данилівка
- с. Дийда
- с. Запсонь
- с. Каштаново
- с. Квасово
- с. Кідьош
- с. Косонь
- с. Мала Бийгань
- с. Мале Попово
- с. Мочола
- с. Мужієво
- с. Нижні Ремети
- с. Оросієво
- с. Попово
- с. Рафайново
- с. Свобода
- с. Четфалва
- с. Чикош-Горонда
- с. Чома
- с. Яноші
- с. Шом
- Великоберезнянський район
-
- смт. Великий Березний
- с. Бегендяцька Пастіль
- с. Буківцьово
- с. Верховина-Бистра
- с. Вишка
- с. Волосянка
- с. Гусний
- с. Домашин
- с. Жорнава
- с. Забрідь
- с. Завосина
- с. Загорб
- с. Княгиня
- с. Костева Пастіль
- с. Кострина
- с. Костринська Розтока
- с. Лубня
- с. Луг
- с. Люта
- с. Малий Березний
- с. Мирча
- с. Розтоцька Пастіль
- с. Руський Мочар
- с. Сіль
- с. Смереково
- с. Ставне
- с. Стричава
- с. Стужиця
- с. Сухий
- с. Тихий
- с. Ужок
- с. Чорноголова
- Виноградівський район
-
- м. Виноградів
- смт. Вилок
- смт. Королево
- с. Боржавське
- с. Ботар
- с. Букове
- с. Велика Копаня
- с. Велика Паладь
- с. Великі Ком'яти
- с. Вербове
- с. Вербовець
- с. Веряця
- с. Гетиня
- с. Горбки
- с. Гудя
- с. Дротинці
- с. Дюла
- с. Затисівка
- с. Карачин
- с. Мала Копаня
- с. Матійово
- с. Неветленфолу
- с. Нове Клинове
- с. Нове Село
- с. Новоселиця
- с. Оклі
- с. Оклі Гедь
- с. Олешник
- с. Онок
- с. Перехрестя
- с. Пийтерфолво
- с. Підвиноградів
- с. Притисянське
- с. Пушкіно
- с. Руська Долина
- с. Сасово
- с. Теково
- с. Тисобикень
- с. Тросник
- с. Фанчиково
- с. Фертешолмаш
- с. Форголань
- с. Хижа
- с. Холмовець
- с. Чепа
- с. Черна
- с. Чорний Потік
- с. Чорнотисів
- с. Шаланки
- с. Широке
- Воловецький район
-
- смт. Воловець
- смт. Жденієво
- с. Абранка
- с. Біласовиця
- с. Буковець
- с. Верб'яж
- с. Верхні Ворота
- с. Верхня Грабівниця
- с. Гукливий
- с. Завадка
- с. Задільське
- с. Збини
- с. Канора
- с. Кічерний
- с. Котельниця
- с. Лази
- с. Латірка
- с. Нижні Ворота
- с. Пашківці
- с. Перехресний
- с. Підполоззя
- с. Розтока
- с. Скотарське
- с. Тишів
- с. Щербовець
- с. Ялове
- Іршавський район
-
- м. Іршава
- с. Арданово
- с. Білки
- с. Богаревиця
- с. Брід
- с. Бронька
- с. Велика Розтока
- с. Великий Раковець
- с. Вільхівка
- с. Воловиця
- с. Горбок
- с. Гребля
- с. Дешковиця
- с. Довге
- с. Доробратово
- с. Дуби
- с. Дубрівка
- с. Дунковиця
- с. Заболотне
- с. Загаття
- с. Заріччя
- с. Івашковиця
- с. Ільниця
- с. Імстичово
- с. Кам'янське
- с. Климовиця
- с. Кобалевиця
- с. Крайня Мартинка
- с. Кушниця
- с. Лисичово
- с. Лоза
- с. Локіть
- с. Луково
- с. Мала Розтока
- с. Малий Раковець
- с. Мідяниця
- с. Негрово
- с. Нижнє Болотне
- с. Осій
- с. Підгірне
- с. Приборжавське
- с. Сільце
- с. Смологовиця
- с. Собатин
- с. Суха
- с. Хмільник
- с. Чорний Потік
- Міжгірський район
-
- смт. Міжгір'я
- с. Береги
- с. Буковець
- с. Верхній Бистрий
- с. Верхній Студений
- с. Вучкове
- с. Голятин
- с. Горб
- с. Діл
- с. Заверхня Кичера
- с. Завийка
- с. Загорб
- с. Запереділля
- с. Ізки
- с. Келечин
- с. Колочава
- с. Косів Верх
- с. Лісковець
- с. Лозянський
- с. Лопушне
- с. Майдан
- с. Мерешор
- с. Негровець
- с. Нижній Студений
- с. Новоселиця
- с. Пилипець
- с. Підчумаль
- с. Подобовець
- с. Потік
- с. Присліп
- с. Рекіти
- с. Репинне
- с. Річка
- с. Розтока
- с. Свобода
- с. Синевир
- с. Синевирська Поляна
- с. Сойми
- с. Сопки
- с. Стригальня
- с. Сухий
- с. Тітківці
- с. Торунь
- с. Тюшка
- Мукачівський район
-
- смт. Кольчино
- смт. Чинадійово
- с. Дерцен
- с. Бабичі
- с. Барбово
- с. Баркасово
- с. Бенедиківці
- с. Березинка
- с. Бистриця
- с. Бобовище
- с. Брестів
- с. Буковинка
- с. Великі Лучки
- с. Верхній Коропець
- с. Верхня Визниця
- с. Вільховиця
- с. Вінкове
- с. Гандеровиця
- с. Герцівці
- с. Горонда
- с. Грабово
- с. Грибівці
- с. Ділок
- с. Домбоки
- с. Драгиня
- с. Дубино
- с. Жборівці
- с. Жнятино
- с. Жуково
- с. Завидово
- с. Залужжя
- с. Зняцьово
- с. Зубівка
- с. Іванівці
- с. Ільківці
- с. Кайданово
- с. Кальник
- с. Карпати
- с. Кінлодь
- с. Кленовець
- с. Клочки
- с. Ключарки
- с. Клячаново
- с. Коноплівці
- с. Копинівці
- с. Косино
- с. Крите
- с. Кузьмино
- с. Кучава
- с. Куштановиця
- с. Лавки
- с. Лалово
- с. Лецовиця
- с. Лісарня
- с. Лохово
- с. Макарьово
- с. Медведівці
- с. Микулівці
- с. Нижній Коропець
- с. Нове Давидково
- с. Новоселиця
- с. Обава
- с. Павшино
- с. Пістрялово
- с. Плоскановиця
- с. Пузняківці
- с. Ракошино
- с. Ромочевиця
- с. Ростов'ятиця
- с. Руська Кучава
- с. Руське
- с. Серне
- с. Синяк
- с. Софія
- с. Станово
- с. Старе Давидково
- с. Страбичово
- с. Тростяниця
- с. Форнош
- с. Чабин
- с. Червеньово
- с. Череївці
- с. Чомонин
- с. Чопівці
- с. Шенборн
- с. Шкуратівці
- с. Щасливе
- с. Яблунів
- Перечинський район
-
- м. Перечин
- с. Вільшинки
- с. Ворочово
- с. Дубриничі
- с. Завбуч
- с. Зарічово
- с. Липовець
- с. Лікіцари
- с. Лумшори
- с. Маюрки
- с. Мокра
- с. Новоселиця
- с. Пастілки
- с. Полянська Гута
- с. Порошково
- с. Раково
- с. Свалявка
- с. Сімер
- с. Сімерки
- с. Тур'ї Ремети
- с. Тур'я Пасіка
- с. Тур'я Поляна
- с. Тур'я-Бистра
- с. Туриця
- с. Турички
- Рахівський район
-
- м. Рахів
- смт. Великий Бичків
- смт. Кобилецька Поляна
- смт. Ясіня
- с. Біла Церква
- с. Білин
- с. Богдан
- с. Бребоя
- с. Верхнє Водяне
- с. Видричка
- с. Вільховатий
- с. Водиця
- с. Говерла
- с. Ділове
- с. Добрік
- с. Кваси
- с. Косівська Поляна
- с. Костилівка
- с. Круглий
- с. Лазещина
- с. Луг
- с. Луги
- с. Плаюць
- с. Розтоки
- с. Росішка
- с. Середнє Водяне
- с. Сітний
- с. Стебний
- с. Стримба
- с. Тростянець
- с. Хмелів
- с. Чорна Тиса
- Свалявський район
-
- м. Свалява
- с. Березники
- с. Вовчий
- с. Ганьковиця
- с. Голубине
- с. Драчино
- с. Дусино
- с. Керецьки
- с. Лопушанка
- с. Мала Мартинка
- с. Неліпино
- с. Оленьово
- с. Павлово
- с. Пасіка
- с. Плав'я
- с. Плоске
- с. Плоский Потік
- с. Поляна
- с. Родниківка
- с. Родникова Гута
- с. Росош
- с. Сасівка
- с. Солочин
- с. Стройне
- с. Сусково
- с. Тибава
- с. Уклин
- с. Черник
- с. Яківське
- Тячівський район
-
- м. Тячів
- смт. Буштино
- смт. Дубове
- смт. Солотвино
- смт. Тересва
- смт. Усть-Чорна
- с. Бедевля
- с. Біловарці
- с. Бобове
- с. Велика Уголька
- с. Вишній Дубовець
- с. Вишоватий
- с. Вільхівці
- с. Вільхівці-Лази
- с. Вільхівчик
- с. Вонігове
- с. Ганичі
- с. Глибокий Потік
- с. Глиняний
- с. Груники
- с. Грушово
- с. Дібрівка
- с. Добрянське
- с. Дулово
- с. Калини
- с. Колодне
- с. Комсомольськ
- с. Красна
- с. Крива
- с. Кричово
- с. Лази
- с. Лопухів
- с. Мала Уголька
- с. Нересниця
- с. Нижній Дубовець
- с. Нижня Апша
- с. Новобарово
- с. Новоселиця
- с. Округла
- с. Петрушів
- с. Пещера
- с. Підплеша
- с. Подішор
- с. Пригідь
- с. Ракове
- с. Рівне
- с. Росош
- с. Руня
- с. Руська Мокра
- с. Руське Поле
- с. Сасово
- с. Солоне
- с. Тарасівка
- с. Теребля
- с. Терново
- с. Тисалово
- с. Топчино
- с. Тячівка
- с. Угля
- с. Фонтиняси
- с. Чумальово
- с. Широкий Луг
- Ужгородський район
-
- смт. Середнє
- с. Андріївка
- с. Анталовці
- с. Баранинці
- с. Барвінок
- с. Батфа
- с. Ботфалва
- с. Велика Добронь
- с. Великі Геївці
- с. Великі Лази
- с. Верхня Солотвина
- с. Вовкове
- с. Гайдош
- с. Галоч
- с. Глибоке
- с. Гута
- с. Демечі
- с. Довге Поле
- с. Дубрівка
- с. Есень
- с. Ірлява
- с. Кам'яниця
- с. Кибляри
- с. Кінчеш
- с. Концово
- с. Коритняни
- с. Лінці
- с. Ляхівці
- с. Мала Добронь
- с. Малі Геївці
- с. Малі Селменці
- с. Минай
- с. Невицьке
- с. Нижнє Солотвино
- с. Оноківці
- с. Оріховиця
- с. Паладь-Комарівці
- с. Палло
- с. Пацканьово
- с. Петрівка
- с. Підгорб
- с. Ратівці
- с. Розівка
- с. Руські Геївці
- с. Руські Комарівці
- с. Соловка
- с. Соломоново
- с. Сторожниця
- с. Стрипа
- с. Сюрте
- с. Тарнівці
- с. Тийглаш
- с. Тисаагтелек
- с. Тисаашвань
- с. Тисауйфалу
- с. Холмець
- с. Холмок
- с. Худльово
- с. Циганівці
- с. Чабанівка
- с. Часлівці
- с. Червоне
- с. Чертеж
- с. Шишлівці
- с. Ярок
- Хустський район
-
- смт. Вишково
- с. Березово
- с. Боронява
- с. Велятин
- с. Вертеп
- с. Вільшани
- с. Гонцош
- с. Горінчово
- с. Данилово
- с. Ділок
- с. Драгово
- с. Жовтневе
- с. Забрідь
- с. Залом
- с. Золотарьово
- с. Іза
- с. Каллів
- с. Карповтлаш
- с. Кічерели
- с. Копашново
- с. Кошельово
- с. Крайнє
- с. Крайниково
- с. Крива
- с. Кривий
- с. Кутлаш
- с. Липецька Поляна
- с. Липовець
- с. Липча
- с. Лунка
- с. Медвежий
- с. Модьорош
- с. Монастирець
- с. Нанково
- с. Нижнє Селище
- с. Нижній Бистрий
- с. Облаз
- с. Ожоверх
- с. Олександрівка
- с. Осава
- с. Поляна
- с. Посіч
- с. Поточок
- с. Противень
- с. Ракош
- с. Рокосово
- с. Ряпідь
- с. Слоповий
- с. Сокирниця
- с. Становець
- с. Стеблівка
- с. Сюрюк
- с. Тополин
- с. Хустець
- с. Шаян
- с. Широке
- с. Яблунівка
-
-
-
Наддніпрянщина
-
-
- Кіровоградська область
-
- м. Кіровоград
- м. Знам'янка
- м. Олександрія
- м. Світловодськ
- Бобринецький район
-
- м. Бобринець
- с-ще Мирне
- с-ще Роздолля
- с-ще Южне
- с. Апрелівка
- с. Березівка
- с. Береславка
- с. Бобринка
- с. Борисівка
- с. Бредихине
- с. Буховецьке
- с. Варламівка
- с. Василівка
- с. Великодрюкове
- с. Вереміївка
- с. Верхньоінгульське
- с. Веселівка
- с. Височанове
- с. Витязівка
- с. Водяно-Михайлівка
- с. Володимиро-Іллінка
- с. Ганнопіль
- с. Горіхівка
- с. Дібрівка
- с. Дончине
- с. Жовтневе
- с. Завадівка
- с. Західне
- с. Зоряне
- с. Іванівка
- с. Кетрисанівка
- с. Кірове
- с. Коржеве
- с. Костомарівка
- с. Кохане
- с. Крутоярка
- с. Куйбишеве
- с. Майське
- с. Маковіївка
- с. Мар'янівка
- с. Маріуполь
- с. Миколо-Бабанка
- с. Мюдівка
- с. Никонорівка
- с. Новогомельське
- с. Новоградівка
- с. Новокиївка
- с. Новомиколаївка
- с. Новосамара
- с. Обланка
- с. Олексіївка
- с. Оленівське
- с. Осикувате
- с. Павлогірківка
- с. Пенькове
- с. Піщане
- с. Полум'яне
- с. Поляна
- с. Проскурівка
- с. Розтичеве
- с. Рощахівка
- с. Садове
- с. Свердлове
- с. Солонцюватка
- с. Сорочанове
- с. Степанівка
- с. Степівка
- с. Сугокліївка
- с. Тарасівка
- с. Трудолюбівка
- с. Ударне
- с. Улянівка
- с. Федіївка
- с. Федорівка
- с. Фрунзе
- с. Чарівне
- с. Червона Долина
- с. Червонозорівка
- с. Червонопілля
- с. Чигиринське
- с. Шляхове
- с. Юр'ївка
- Вільшанський район
-
- смт Вільшанка
- с. Березова Балка
- с. Бузникувате
- с. Вівсяники
- с. Владиславка
- с. Вовча Балка
- с. Добре
- с. Добрянка
- с. Завітне
- с. Залізничне
- с. Йосипівка
- с. Калмазове
- с. Коритно-Забузьке
- с. Котовське
- с. Мала Вільшанка
- с. Мала Мазниця
- с. Осички
- с. Плоско-Забузьке
- с. Синюха
- с. Станкувате
- с. Степанівка
- с. Сухий Ташлик
- с. Чистопілля
- Гайворонський район
-
- м. Гайворон
- смт Завалля
- смт Салькове
- с. Бандурове
- с. Березівка
- с. Берестяги
- с. Бугове
- с. Вікнина
- с. Вільховецьке
- с. Долинівка
- с. Жакчик
- с. Жовтневе
- с. Казавчин
- с. Котовка
- с. Могильне
- с. Мощене
- с. Орджонікідзе
- с. Переямпіль
- с. Прогрес
- с. Солгутове
- с. Соломія
- с. Таужне
- с. Ташлик
- с. Тополі
- с. Тракт
- с. Хащувате
- с. Чемерпіль
- с. Червоне
- с. Червоні Маяки
- Голованівський район
-
- смт Голованівськ
- смт Побузьке
- с-ще Голованівськ
- с-ще Ємилівка
- с-ще Іллічівка
- с. Перегонівка
- с. Вербове
- с. Грузьке
- с. Грузянка
- с. Давидівка
- с. Ємилівка
- с. Журавлинка
- с. Зелена Балка
- с. Капітанка
- с. Клинове
- с. Ковалівка
- с. Костянтинівка
- с. Красногірка
- с. Краснопілля
- с. Крутеньке
- с. Лебединка
- с. Лещівка
- с. Липняги
- с. Липовеньке
- с. Люшнювате
- с. Манжурка
- с. Мар'янівка
- с. Маринопіль
- с. Матвіївка
- с. Межирічка
- с. Молдовка
- с. Надеждівка
- с. Наливайка
- с. Новоголованівськ
- с. Новосілка
- с. Одая
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Полонисте
- с. Пушкове
- с. Роздол
- с. Розкішне
- с. Свірневе
- с. Семидуби
- с. Табанове
- с. Троянка
- с. Цвіткове
- с. Цюрупи
- с. Шепилове
- с. Ясне
- Добровеличківський район
-
- смт Добровеличківка
- м. Помічна
- с. Анатолівка
- с. Андріївка
- с. Богданівка
- с. Богодарівка
- с. Братолюбівка
- с. Варваро-Олександрівка
- с. Василівка
- с. Веснянка
- с. Вікняне
- с. Вірне
- с. Водяне
- с. Володимирівка
- с. Вороб'ївка
- с. Гаївка
- с. Глиняне
- с. Гнатівка
- с. Добротимофіївка
- с. Дружелюбівка
- с. Карбівка
- с. Кирилівка
- с. Коколове
- с. Крикунка
- с. Липняжка
- с. Любомирка
- с. Мар'ївка
- с. Маркове
- с. Микільське
- с. Миколаївка
- с. Михайлівка
- с. Міжколодяжне
- с. Нова Ковалівка
- с. Нововікторівка
- с. Нововікторівка
- с. Новоглиняне
- с. Новодобрянка
- с. Новолутківка
- с. Новомиколаївка
- с. Новомихайлівка
- с. Новоодеса
- с. Новопетрівка
- с. Новостанкувата
- с. Новотишківка
- с. Олександрівка
- с. Олександро-Акацатове
- с. Олександро-Завадське
- с. Олексіївка
- с. Осикове
- с. Перемога
- с. Перчунове
- с. Піщаний Брід
- с. Показове
- с. Попівка
- с. Скопіївка
- с. Сміливе
- с. Тернове
- с. Тишківка
- с. Трояни
- с. Федорівка
- с. Червона Поляна
- с. Шевченка
- с. Юр'ївка
- с. Якимівка
- Долинський район
-
- м. Долинська
- смт Молодіжне
- с-ще Першотравневе
- с. Варварівка
- с. Катеринівка
- с. Олександрівка
- с Червоне
- с. Антонівка
- с. Березівка
- с. Більшовик
- с. Благодатне
- с. Богданівка
- с. Братолюбівка
- с. Братський Посад
- с. Василівка
- с. Веселі Боковеньки
- с. Вишневе
- с. Ганнівка
- с. Гординівка
- с. Гурівка
- с. Дубровине
- с. Згода
- с. Іванівка
- с. Кірове
- с. Лаврівка
- с. Маловодяне
- с. Марфівка
- с. Мирне
- с. Нагірне
- с. Никифорівка
- с. Новогригорівка Друга
- с. Новогригорівка Перша
- с. Новоданилівка
- с. Новомихайлівка
- с. Новомосковське
- с. Новоолександрівка
- с. Новосавицьке
- с. Новошевченкове
- с. Очеретяне
- с. Писанка
- с. Пишне
- с. Славне
- с. Суходільське
- с. Фалькове
- с. Федоро-Шулічине
- с. Червоне Озеро
- с. Широка Балка
- с.Зелений Гай
- Знам'янський район
-
- с. Барвінівка
- с. Богданівка
- с. Васине
- с. Веселий Кут
- с. Веселівка
- с. Веселка
- с. Володимирівка
- с. Глибока Балка
- с. Гостинне
- с. Диківка
- с. Дмитрівка
- с. Долина
- с. Долино-Кам'янка
- с. Заломи
- с. Зелений Гай
- с. Іванківці
- с. Казарня
- с. Калинівка
- с. Копані
- с. Костянтинівка
- с. Коханівка
- с. Кучерівка
- с. Макариха
- с. Мілова Балка
- с. Мошорине
- с. Нововодяне
- с. Новоолександрівка
- с. Новопокровка
- с. Новополяна
- с. Новотрепівка
- с. П'ятихатки
- с. Пантазіївка
- с. Петрове
- с. Плоске
- с. Саблине
- с. Сокільники
- с. Спасо-Мажарівка
- с. Суботці
- с. Топило
- с. Трепівка
- с. Троянка
- с. Цибулеве
- с. Шевченкове
- с. Юхимове
- Кіровоградський район
-
- с-ще Шостаківка
- с. Володимирівка
- с. Грузьке
- с. Аврамівка
- с. Аджамка
- с. Андросове
- с. Безводня
- с. Бережинка
- с. Велика Северинка
- с. Верхівці
- с. Високі Байраки
- с. Вишняківка
- с. Вільне
- с. Гаївка
- с. Ганнинське
- с. Григорівка
- с. Дар'ївка
- с. Демешкове
- с. Зелений Гай
- с. Зоря
- с. Іванівка
- с. Івано-Благодатне
- с. Калинівка
- с. Кандаурове
- с. Катеринівка
- с. Клинці
- с. Корлюгівка
- с. Крупське
- с. Липове
- с. Лісне
- с. Лозуватка
- с. Любо-Надеждівка
- с. Макове
- с. Мальовниче
- с. Медерове
- с. Миколаївка
- с. Миколаївські Сади
- с. Миронівка
- с. Могутнє
- с. Молодецьке
- с. Назарівка
- с. Неопалимівка
- с. Нова Павлівка
- с. Нововолодимирівка
- с. Новогригорівка
- с. Новоолександрівка
- с. Новопетрівка
- с. Обознівка
- с. Овсяниківка
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Оленівка
- с. Олено-Косогорівка
- с. Осикувате
- с. Оситняжка
- с. Павло-Миколаївка
- с. Паращине Поле
- с. Первозванівка
- с. Петрове
- с. Підгайці
- с. Покровське
- с. Попівка
- с. Привілля
- с. Рожнятівка
- с. Созонівка
- с. Соколівське
- с. Сонячне
- с. Степове
- с. Українка
- с. Федорівка
- с. Червоний Кут
- с. Червоний Яр
- с. Черняхівка
- с. Шевченкове
- с.Веселівка
- Компаніївський район
-
- смт Компаніївка
- с. Софіївка
- с. Антонівка
- с. Березнегувате
- с. Богодарівка
- с. Братерське
- с. Бузова
- с. Вербове
- с. Виноградівка
- с. Вишнівка
- с. Водяне
- с. Володимирівка
- с. Волошки
- с. Гарманівка
- с. Голубієвичі
- с. Гордіївка
- с. Грізне
- с. Громадське
- с. Губівка
- с. Долинівка
- с. Дружба
- с. Живанівка
- с. Зелене
- с. Золотницьке
- с. Інженерівка
- с. Коневе
- с. Коротяк
- с. Кременчувате
- с. Криничувате
- с. Лозуватка
- с. Лужок
- с. Малоконеве
- с. Мар'ївка
- с. Морквина
- с. Наглядівка
- с. Нечаївка
- с. Обертасове
- с. Павлівка
- с. Першотравенка
- с. Петрівка
- с. Покровка
- с. Полтавка
- с. Роздолля
- с. Ромашки
- с. Сасівка
- с. Семенівка
- с. Тернова Балка
- с. Травневе
- с. Трудолюбівка
- с. Червона Слобода
- с. Червоновершка
- Маловисківський район
-
- м. Мала Виска
- смт Смоліне
- с-ще Комсомольське
- с-ще Улянівка
- с. Веселе
- с. Мар'янівка
- с. Андріївка
- с. Березівка
- с. Велика Виска
- с. Виноградне
- с. Вись
- с. Димине
- с. Дорофіївка
- с. Запашка
- с. Заріччя
- с. Злинка
- с. Кіровка
- с. Ковалівка
- с. Копанки
- с. Краснопілка
- с. Леніна
- с. Леніно-Ульяновка
- с. Ленінське
- с. Лозуватка
- с. Лутківка
- с. Мануйлівка
- с. Матусівка
- с. Межове
- с. Миропіль
- с. Новаківка
- с. Нововознесенка
- с. Новогригорівка
- с. Новокрасне
- с. Новомиколаївка
- с. Новомихайлівка
- с. Новоолександрівка
- с. Новооникієве
- с. Новопавлівка
- с. Новопетрівка
- с. Новостанівка
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Оникієве
- с. П'ятихатки
- с. Павлівка
- с. Паліївка
- с. Первомайськ
- с. Первомайське
- с. Плетений Ташлик
- с. Полохівка
- с. Розсохуватка
- с. Тарасівка
- с. Успенівка
- с. Хмельове
- с. Червона Поляна
- с. Шевченкове
- с. Якимівка
- Новгородківський район
-
- смт Новгородка
- с. Бережинка
- с. Білозерне
- с. Білопіль
- с. Велика Чечеліївка
- с. Верблюжка
- с. Вершино-Кам'янка
- с. Веселе
- с. Воронцівка
- с. Дубівка
- с. Інгуло-Кам'янка
- с. Козирівка
- с. Корбомиколаївка
- с. Куцівка
- с. Митрофанівка
- с. Новоандріївка
- с. Новомиколаївка
- с. Ольгівка
- с. Перше Травня
- с. Петрокорбівка
- с. Просторе
- с. Рибчине
- с. Ручайки
- с. Сотницьке
- с. Спасове
- с. Спільне
- с. Тарасівка
- Новоархангельський район
-
- смт Новоархангельськ
- с-ще Урожайне
- с. Борщова
- с. Вербівка
- с. Вільшанка
- с. Володимирівка
- с. Вукитичеве
- с. Ганнівка
- с. Голубенка
- с. Диковичеве
- с. Жеванівка
- с. Журівка
- с. Зрубанці
- с. Іванівка
- с. Кагарлик
- с. Калинівка
- с. Кальниболота
- с. Кам'янече
- с. Кіндратівка
- с. Копенкувате
- с. Кринички
- с. Левківка
- с. Лозуватка
- с. Мар'янівка
- с. Мартинівка
- с. Надлак
- с. Небелівка
- с. Нерубайка
- с. Низове
- с. Новопетрівка
- с. Орлове
- с. Підвисоке
- с. Покотилове
- с. Покровка
- с. Приют
- с. Розсохуватець
- с. Сабове
- с. Свердликове
- с. Синюха
- с. Скалева
- с. Скалівські Хутори
- с. Солдатське
- с. Станіславівка
- с. Тарасівка
- с. Тернівка
- с. Тимофіївка
- с. Торговиця
- с. Червінка
- с. Шевченка
- с. Шляхове
- с. Ятрань
- Новомиргородський район
-
- м. Новомиргород
- смт Капітанівка
- с. Андріївка
- с. Арсенівка
- с. Берегове
- с. Бирзулове
- с. Бровкове
- с. Бурти
- с. Василівка
- с. Веселівка
- с. Ганнівка
- с. Дібрівка
- с. Жовтневе
- с. Журавка
- с. Защита
- с. Зелене
- с. Іванівка
- с. Йосипівка
- с. Кам'янка
- с. Кам'януватка
- с. Каніж
- с. Коробчине
- с. Костянтинівка
- с. Котівка
- с. Крупське
- с. Лев-Балка
- с. Листопадове
- с. Лікареве
- с. Мар'ївка
- с. Мар'янопіль
- с. Мартоноша
- с. Моргунівка
- с. Мостове
- с. Оситна
- с. Оситняжка
- с. Панчеве
- с. Пенькине
- с. Петроострів
- с. Писарівка
- с. Прищепівка
- с. Пурпурівка
- с. Рівне
- с. Розлива
- с. Рубаний Міст
- с. Сухолітівка
- с. Тишківка
- с. Троянове
- с. Турія
- с. Шпакове
- с. Щербатівка
- Новоукраїнський район
-
- м. Новоукраїнка
- с-ще Костянтинівка
- с-ще Новоселівка
- .с Глодоси
- с. Арепівка
- с. В'юнки
- с. Варварівка
- с. Вербівка
- с. Веселий Кут
- с. Висоцьке
- с. Вільне
- с. Вільні Луки
- с. Водяне
- с. Войнівка
- с. Воронівка
- с. Ганнівка
- с. Григорівка
- с. Громуха
- с. Далеке
- с. Димине
- с. Єгорівка
- с. Захарівка
- с. Звірівка
- с. Іванівка
- с. Іванівці
- с. Кам'яний Міст
- с. Караказелівка
- с. Квітка
- с. Ковалівка
- с. Козакова Балка
- с. Комишувате
- с. Кропивницьке
-
- Особистості
-
- Кропивницький Марко Лукич
- с. Куликова Балка
- с. Леонтовичеве
- с. Ліски
- с. Лозуватка
- с. Мала Помічна
- с. Мар'янівка
- с. Мар'янопіль
- с. Михайлівка
- с. Нерубаївка
- с. Нововодяне
- с. Новоєгорівка
- с. Новомиколаївка
- с. Новоолександрівка
- с. Новопавлівка
- с. Новоподимка
- с. Октябрське
- с. Острівка
- с. Петрівка
- с. Петрівське
- с. Піддубне (Малопомічнянська сільська рада)
- с. Піддубне (Малотимошівська сільська рада)
- с. Подимка
- с. Помічна
- с. Приют
- с. Радісне
- с. Рівне
- с. Семенасте
- с. Солдатське
- с. Сотницька Балка
- с. Софіївка
- с. Степове
- с. Схід
- с. Трудолюбівка
- с. Улянівка
- с. Фурманівка
- с. Червоний Розділ
- с. Червоний Ташлик
- с. Шишкине
- с. Шутеньке
- с. Щасливка
- с. Юр'ївка
- с. Яблунівка
- Олександрівський район
-
- смт Олександрівка
- смт Єлизаветградка
- смт Лісове
- с. Антонівка
- с. Бандурове
- с. Біляївка
- с. Бірки
- с. Бовтишка
- с. Букварка
- с. Бурякове
- с. Веселе
- с. Вищі Верещаки
- с. Гайове
- с. Голикове
- с. Григорівка
- с. Гутницька
- с. Івангород
- с. Іванівка
- с. Китайгород
- с. Красносілка
- с. Красносілля
- с. Кримки
- с. Липівка
- с. Любомирка
- с. Мар'янівка
- с. Миколаївка
- с. Михайлівка
- с. Могилів Курінь
- с. Настине
- с. Несваткове
- с. Нижчі Верещаки
- с. Нова Осота
- с. Омельгород
- с. Підлісне
- с. Плішки
- с. Польове
- с. Поселянівка
- с. Родниківка
- с. Роздолля
- с. Розумівка
- с. Ружичеве
- с. Світова Зірка
- с. Северинівка
- с. Соснівка
- с. Ставидла
- с. Стара Осота
- с. Стримівка
- с. Тарасівка
- с. Триліси
- с. Хайнівка
- с. Цвітне
- с. Ясинове
- с. Ясинуватка
- Олександрійський район
-
- смт Нова Прага
- смт Приютівка
- с-ще Веселе
- с-ще Гайове
- с-ще Квітневе
- с-ще Комінтерн
- с. Андріївка
- с. Бандурівка
- с. Березівка
- с. Братське
- с. Бутівське
- с. Видне
- с. Вільний Посад
- с. Войнівка
- с. Володимиро-Ульяновка
- с. Гайок
- с. Глибоке
- с. Головківка
- с. Григорівка
- с. Гулевичі
- с. Діброви
- с. Дівоче Поле
- с. Добронадіївка
- с. Долинське
- с. Занфірівка
- с. Запоріжжя
- с. Зелена Балка
- с. Зелений Барвінок
- с. Зелений Гай
- с. Іванівка
- с. Ізмайлівка
- с. Катеринівка
- с. Королівка
- с. Косівка
- с. Костянтинівка
- с. Куколівка
- с. Леніна Друге
- с. Леніна Перше
- с. Лікарівка
- с. Лозуватка
- с. Мала Березівка
- с. Мар'ївка
- с. Михайлівка
- с. Морозівка
- с. Недогарки
- с. Новозолотарівка
- с. Новоолексіївка
- с. Олександрівка
- с. Олександро-Пащенкове
- с. Оліївка
- с. Пахарівка
- с. Першотравневе
- с. Петрівське
- с. Петрозагір'я
- с. Піщаний Брід
- с. Попельнасте
- с. Пролетарське
- с. Протопопівка
- с. Пустельникове
- с. Рожеве
- с. Світлопіль
- с. Солов'ївка
- с. Сонине
- с. Степанівка
- с. Сургани
- с. Тарасівка
- с. Тарасово-Шевченкове
- с. Трудівка
- с. Улянівка
- с. Федорівка
- с. Червона Кам'янка
- с. Червоний Поділ
- с. Шарівка
- с. Щасливе
- с. Ягідне
- с. Ялинівка
- с. Ясинуватка
- Онуфріївський район
-
- смт Онуфріївка
- смт Павлиш
- с. Байдакове
- с. Браїлівка
- с. Василівка
- с. Вишнівці
- с. Дача
- с. Деріївка
- с. Зибкове
- с. Калачівка
- с. Камбурліївка
- с. Костянтинівка
- с. Краснофедорівка
- с. Куцеволівка
- с. Лозуватка
- с. Любівка
- с. Мар'ївка
- с. Млинок
- с. Морозівка
- с. Омельник
- с. П'ятомиколаївка
- с. Павловолуйськ
- с. Петрівка
- с. Попівка
- с. Солдатське
- с. Успенка
- с. Шевченка
- с. Ясинуватка
- Петрівський район
-
- смт Петрове
- смт Балахівка
- с-ще Володимирівка
- с-ще Рядове
- с. Артемівка
- с. Баштине
- с. Богданівка
- с. Братське
- с. Водяне
- с. Ганнівка
- с. Зелене
- с. Зелений Гай
- с. Іванівка
- с. Іскрівка
- с. Йосипівка
- с. Краснопілля
- с. Лани
- с. Лелеківка
- с. Луганка
- с. Мала Ганнівка
- с. Малинівка
- с. Маловодяне
- с. Мар'янівка
- с. Новий Стародуб
- с. Новомануйлівка
- с. Новопетрівка
- с. Новофедорівка
- с. Олександрівка
- с. Олександро-Мар'ївка
- с. Олександродар
- с. Олімпіадівка
- с. Петрівське
- с. Покровка
- с. Сабадашеве
- с. Солдатське
- с. Федорівка
- с. Червонокостянтинівка
- с. Червоносілля
- с. Чечеліївка
- Світловодський район
-
- с. Арсенівка
- с. Аудиторівка
- с. Бабичівка
- с. Бугруватка
- с. Велика Андрусівка
- с. Велика Скельова
- с. Ганнівка
- с. Глинськ
- с. Григорівка
- с. Захарівка
- с. Золотарівка
- с. Іванівка
- с. Іллічівка
- с. Калантаїв
- с. Кобзарівка
- с. Мала Скельова
- с. Микільське
- с. Миронівка
- с. Нагірне
- с. Оврагове
- с. Озера
- с. Олексіївка
- с. Павлівка
- с. Перехрестівка
- с. Подорожнє
- с. Свердловка
- с. Семигір'я
- с. Серебряне
- с. Сніжкова Балка
- с. Сніжкове
- с. Талова Балка
- с. Федірки
- с. Яремівка
- Ульяновський район
-
- м. Ульяновка
- с. Богданове
- с. Великі Трояни
- с. Вільхове
- с. Грушка
- с. Данилова Балка
- с. Дельфінове
- с. Змійове
- с. Йосипівка
- с. Кам'яна Криниця
- с. Кам'яний Брід
- с. Кошаро-Олександрівка
- с. Лозувата
- с. Луполове
- с. Маньківське
- с. Мечиславка
- с. Новоселиця
- с. Петрівка
- с. Розношенське
- с. Сабатинівка
- с. Сергіївка
- с. Синицівка
- с. Синьки
- с. Станіславове
- с. Христофорове
- с. Шамраєве
- с. Шевченка
- Устинівський район
-
- смт Устинівка
- с. Березівка
- с. Березуватка
- с. Брусівка
- с. Ганно-Леонтовичеве
- с. Ганно-Требинівка
- с. Димитрове
- с. Докучаєве
- с. Жовтневе
- с. Завтурове
- с. Інгульське
- с. Козлівське
- с. Костянтинівка
- с. Криничне
- с. Криничуватка
- с. Ленінка
- с. Любовичка
- с. Мала Ганнівка
- с. Мальчевське
- с. Мар'янівка
- с. Медвежа Балка
- с. Медове
- с. Нариманівка
- с. Новокиївка
- с. Новоустинівка
- с. Новочигиринка
- с. Олександрівка
- с. Орлова Балка
- с. Переможне
- с. Садки
- с. Седнівка
- с. Селіванове
- с. Сонцеве
- с. Степанівка
- с. Тирлова Балка
- с. Третій Інтернаціонал
-
-
-
- Полтавська область
-
- м. Полтава
- м. Комсомольськ
- м. Кременчук
- м. Лубни
- м. Миргород
- Великобагачанський район
-
- смт Велика Багачка
- смт Гоголеве
- с. Стефанівщина
- с. Андрущине
- с. Багачка Перша
- с. Байрак
- с. Балаклія
- с. Баланди
- с. Балюки
- с. Бехтерщина
- с. Білоцерківка
- с. Бірки
- с. Буряківщина
- с. Бутова Долина
- с. Вишарі
- с. Вишняківка
- с. Володимирівка
- с. Гарнокут
- с. Герусівка
- с. Говори
- с. Грянчиха
- с. Дакалівка
- с. Дзюбівщина
- с. Довгалівка
- с. Запсілля
- с. Затон
- с. Іванівка
- с. Колосівка
- с. Коноплянка
- с. Корнієнки
- с. Кравченки
- с. Красногорівка
- с. Кротівщина
- с. Кульбашне
- с. Лугове
- с. Лукаші
- с. Мала Решетилівка
- с. Мар'янське
- с. Матяшівка
- с. Михайлівка
- с. Морозівщина
- с. Мостовівщина
- с. Нове Остапове
- с. Огирівка
- с. Олефіри
- с. Остап'є
- с. Перекопівка
- с. Пилипенки
- с. Писарівщина
- с. Підгір'я
- с. Підлуки
- с. Поділ
- с. Попове
- с. Псільське
- с. Пушкареве
- с. Радивонівка
- с. Рокита
- с. Семенівка
- с. Сидорівщина
- с. Скибівщина
- с. Степанівка
- с. Стінки
- с. Суржки
- с. Трудолюбиве
- с. Устивиця
- с. Уханівка
- с. Цикали
- с. Чапаєвка
- с. Шепелі
- с. Шипоші
- с. Широка Долина
- с. Широке
- с. Шпирни
- с. Якимове
- Гадяцький район
-
- м. Гадяч
- с. Бакути
- с. Балясне
- с. Березова Лука
- с. Берізки
- с. Біленченківка
- с. Бірки
- с. Бобрик
- с. Броварки
- с. Бутовичеське
- с. Бухалове
- с. Велике
- с. Великі Будища
- с. Вельбівка
- с. Венеславівка
- с. Веприк
- с. Веселе
- с. Ветхалівка
- с. Вечірчине
- с. Вирішальне
- с. Воронівщина
- с. Глибока Долина
- с. Глибоке
- с. Гречанівка
- с. Грипаки
- с. Донцівщина
- с. Дучинці
- с. Жовтневе
- с. Запсільське
- с. Зелена Балка
- с. Змажине
- с. Калинівщина
- с. Качанове
- с. Київське
- с. Кияшківське
- с. Кіблицьке
- с. Книшівка
- с. Коновалове
- с. Крамарщина
- с. Красна Лука
- с. Краснознаменка
- с. Кругле Озеро
- с. Круглик
- с. Лисівка
- с. Лихопілля
- с. Лободине
- с. Лютенька
- с. Максимівка
- с. Мала Обухівка
- с. Мала Побиванка
- с. Малі Будища
- с. Мартинівка
- с. Мелешки
- с. Миколаївка
- с. Млини
- с. Могилатів
- с. Морозівщина
- с. Новий Виселок
- с. Новоселівка
- с. Оріханове
- с. Осняги
- с. Островерхівка
- с. Педоричі
- с. Перевіз
- с. Петрівка-Роменська
- с. Петроселівка
- с. Пирятинщина
- с. Писарівщина
- с. Плішивець
- с. Радянська Дача
- с. Рашівка
- с. Римарівка
- с. Розбишівка
- с. Рудиків
- с. Ручки
- с. Саранчова Долина
- с. Сари
- с. Сватки
- с. Середняки
- с. Солдатове
- с. Соснівка
- с. Степаненки
- с. Тепле
- с. Тимофіївка
- с. Тригубщина
- с. Тютюрівщина
- с. Харківці
- с. Хитці
- с. Цимбалове
- с. Ціпки
- с. Червоний Кут
- с. Чернече
- с. Шадурка
- с. Шевченкове
- с. Юр'ївка
- Глобинський район
-
- м. Глобине
- смт Градизьк
- с. Бабичівка
- с. Багни
- с. Балабушині Верби
- с. Битакове Озеро
- с. Білоусівка
- с. Бориси
- с. Броварки
- с. Бугаївка
- с. Васьківка
- с. Великі Кринки
- с. Весела Долина
- с. Вишеньки
- с. Вітки
- с. Ганнівка
- с. Глибоке
- с. Глушкове Друге
- с. Горби
- с. Гриньки
- с. Гуляйполе
- с. Демидівка
- с. Демченки
- с. Жовтневе
- с. Жорняки
- с. Жуки
- с. Заможне
- с. Землянки
- с. Зубані
- с. Іванове Селище
- с. Кагамлик
- с. Канівщина
- с. Кирияківка
- с. Ковнірівщина
- с. Коломицівка
- с. Кордубанове
- с. Корещина
- с. Котляревське
- с. Крива Руда
- с. Куп'євате
- с. Ламане
- с. Липове
- с. Лізки
- с. Лубенщина
- с. Лукашівка
- с. Майданівка
- с. Малинівка
- с. Манжелія
- с. Манилівське
- с. Мар'їне
- с. Махнівка
- с. Мозоліївка
- с. Набережне
- с. Новий Виселок
- с. Новобудова
- с. Новодорожнє
- с. Новомосковське
- с. Новоселівка
- с. Обознівка
- с. Опришки
- с. Павлівка
- с. Пелехівщина
- с. Петрашівка
- с. Петрівка
- с. Пироги
- с. Погреби
- с. Попівка
- с. Пронозівка
- с. Проценки
- с. Пузикове
- с. Пустовійтове
- с. Радалівка
- с. Романівка
- с. Руда
- с. Святилівка
- с. Семимогили
- с. Середпілля
- с. Сидори
- с. Сиротенки
- с. Сіренки
- с. Старий Хутір
- с. Степове
- с. Струтинівка
- с. Тимошівка
- с. Турбаї
- с. Устимівка
- с. Федорівка
- с. Фрунзівка
- с. Черевані
- с. Шевченки
- с. Шепелівка
- с. Шушвалівка
- с. Яроші
- Гребінківський район
-
- м. Гребінка
- с. Березівка
- с. Бесідівщина
- с. Високе
- с. Відрадне
- с. Горби
- с. Григорівка
- с. Грушківка
- с. Гулаківка
- с. Жовтневе
- с. Загребелля
- с. Корніївка
- с. Короваї
- с. Кулажинці
- с. Лутайка
- с. Майорщина
- с. Мар'янівка
- с. Михайлівка
- с. Наталівка
- с. Новодар
- с. Новоселівка
- с. Овсюки
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Оржиця
- с. Осавульщина
- с. Павлівщина
- с. Паризька Комуна
- с. Писарщина
- с. Покровщина
- с. Рудка
- с. Саївка
- с. Світанок
- с. Сербинівка
- с. Сімаки
- с. Скочак
- с. Сліпорід-Іванівка
- с. Слободо-Петрівка
- с. Стукалівка
- с. Тарасівка
- с. Тополеве
- с. Ульяновка
- Диканський район
-
- смт Диканька
- с. Андренки
- с. Андріївка
- с. Байрак
- с. Балясне
- с. Борисівка
- с. Василівка
- с. Велика Рудка
- с. Великі Будища
- с. Веселівка
- с. Водяна Балка
- с. Гавронці
- с. Глоди
- с. Горбатівка
- с. Горянщина
- с. Дейнеківка
- с. Дячкове
- с. Єлизаветівка
- с. Жадани
- с. Кам'янка
- с. Кардашівка
- с. Климківка
- с. Кокозівка
- с. Кононенки
- с. Кратова Говтва
- с. Кучерівка
- с. Ландарі
- с. Лани
- с. Мала Рудка
- с. Марченки
- с. Михайлівка
- с. Міжгір'я
- с. Надежда
- с. Нелюбівка
- с. Нова Василівка
- с. Одарюківка
- с. Олефірщина
- с. Онацьки
- с. Орданівка
- с. Петренки
- с. Петро-Давидівка
- с. Писарівщина
- с. Попівка
- с. Проні
- с. Сивці
- с. Слиньків Яр
- с. Сохацька Балка
- с. Стасі
- с. Степанівка
- с. Судівка
- с. Тополівка
- с. Трояни
- с. Федорівка
- с. Хоменки
- с. Чапаєвка
- с. Чернечий Яр
- с. Чернещина
- с. Ярохівка
- Зіньківський район
-
- м. Зіньків
- смт Опішня
- с .Вільхове
- с. Арсенівка
- с. Артелярщина
- с. Бабанське
- с. Батьки
- с. Безруки
- с. Бірки
- с. Бобрівник
- с. Будки
- с. Бухалівка
- с. Василе-Устимівка
- с. Василькове
- с. Васьки
- с. Велика Павлівка
- с. Велика Пожарня
- с. Високе
- с. Вінтенці
- с. Власівка
- с. Волошкове
- с. Галійка
- с. Глинське
- с. Горобії
- с. Гришки
- с. Гусаки
- с. Дадакалівка
- с. Дамаска
- с. Дейкалівка
- с. Деряги
- с. Діброва
- с. Довбнівка
- с. Довжик
- с. Довжок
- с. Драни
- с. Дуб'яги
- с. Дуб'янщина
- с. Дубівка
- с. Загрунівка
- с. Заїки
- с. Заїченці
- с. Зайці
- с. Іщенківка
- с. Карабазівка
- с. Кирило-Ганнівка
- с. Кирякове
- с. Кілочки
- с. Клименки
- с. Княжева Слобода
- с. Кольченки
- с. Комсомольське
- с. Корлюкове
- с. Косяки
- с. Кругле
- с. Лавринці
- с. Лагоди
- с. Лазьки
- с. Левченки
- с. Лютенські Будища
- с. Макухи
- с. Малі Будища
- с. Манилівка
- с. Матяші
- с. Миколаївка
- с. Мисики
- с. Михайлівка
- с. Міські Млини
- с. Морози
- с. Новоселівка
- с. Одрадівка
- с. Пеленківщина
- с. Переліски
- с. Першотравневе
- с. Петрівка
- с. Петро-Ганнівка
- с. Пилипенки
- с. Пишненки
- с. Підозірка
- с. Піщанка
- с. Покровське
- с. Попівка
- с. Проценки
- с. Пругли
- с. Романи
- с. Романівка
- с. Руденки-Гончарі
- с. Саранчівка
- с. Свічкарівщина
- с. Сиверинівка
- с. Слинківщина
- с. Соколівщина
- с. Ставкове
- с. Стара Михайлівка
- с. Стрілевщина
- с. Ступки
- с. Сулими
- с. Тарасівка
- с. Тимченки
- с. Троянівка
- с. Удовиченки
- с. Устименки
- с. Федорівка
- с. Хижняківка
- с. Хмарівка
- с. Храпачів Яр
- с. Хрипки
- с. Цвітове
- с. Човно-Федорівка
- с. Чорняки
- с. Шевченки
- с. Шенгаріївка
- с. Шилівка
- с. Шкурпели
- с. Яблучне
- с. Яцине-Окарі
- Карлівський район
-
- м. Карлівка
- с-ще Вакулиха
- с-ще Голобородьківське
- с-ще Іванівка
- с-ще Красне
- с-ще Ланна
- с-ще Михайлівське
- с-ще Солона Балка
- с-ще Тагамлицьке
- с-ще Тишенківка
- с-ще Халтурине
- с-ще Шевченка
- с Павлівщина
- с. Бабайкове
- с. Білухівка
- с. Варварівка
- с. Верхня Ланна
- с. Володимирівка
- с. Давидівка
- с. Климівка
- с. Коржиха
- с. Короленківка
- с. Куми
- с. Лип'янка
- с. Львівське
- с. Максимівка
- с. Мар'янівка
- с. Нижня Ланна
- с. Попівка
- с. Редути
- с. Розумівка
- с. Тарасівка
- с. Федорівка
- с. Холодне Плесо
- с. Чалівка
- с. Червонознам'янка
- с. Ясне
- Кобеляцький район
-
- м. Кобеляки
- смт Білики
- с. Прогрес
- с. Сінне
- с. Бережнівка
- с. Богданівка
- с. Брачківка
- с. Бринзи
- с. Бродщина
- с. Бутенки
- с. Василівка
- с. Вібли
- с. Вільховатка
- с. Водолагівка
- с. Гаймарівка
- с. Гайове
- с. Галагурівка
- с. Галі-Горбатки
- с. Ганжівка
- с. Гарбузівка
- с. Григорівка
- с. Григоро-Бригадирівка
- с. Грицаївка
- с. Дабинівка
- с. Дашківка
- с. Деменки
- с. Дрижина Гребля
- с. Жирки
- с. Жовтневе
- с. Жуки
- с. Зелене
- с. Золотарівка
- с. Іванівка
- с. Калініне
- с. Канави
- с. Кишеньки
- с. Кірове
- с. Коваленківка
- с. Колісники
- с. Колісниківка
- с. Колодяжне
- с. Комарівка
- с. Комендантівка
- с. Котовське
- с. Красне
- с. Криничне
- с. Кунівка
- с. Кустолові Кущі
- с. Леваневське
- с. Лесинки
- с. Литвини
- с. Лівобережна Сокілка
- с. Лісне
- с. Ліщинівка
- с. Лучки
- с. Марківка
- с. Мартинівка
- с. Миколаївка
- с. Мідянівка
- с. Морози
- с. Мотрине
- с. Озера
- с. Олександрія
- с. Орлик
- с. Павлівка
- с. Перегонівка
- с. Пилипенки
- с. Підгора
- с. Поводи
- с. Порубаї
- с. Правобережна Сокілка
- с. Проскури
- с. Просяниківка
- с. Прощуради
- с. Радянське
- с. Ревущине
- с. Рубани
- с. Самарщина
- с. Свердловське
- с. Світлогірське
- с. Свічкареве
- с. Славнівка
- с. Солошине
- с. Соснівка
- с. Сухе
- с. Сухинівка
- с. Твердохліби
- с. Трояни
- с. Фрунзе
- с. Чапаєве
- с. Червоне
- с. Червоні Квіти
- с. Черемушки
- с. Чкалове
- с. Чорбівка
- с. Чумаки
- с. Шабельники
- с. Шапки
- с. Шевченки
- с. Шенгури
- с. Яблунівка
- Козельщинський район
-
- смт Козельщина
- смт Нова Галещина
- с Мар'янівка
- с. Андрійки
- с. Бреусівка
- с. Бригадирівка
- с. Булахи
- с. Буняківка
- с. Бутенки
- с. Бутоярівка
- с. В'язівка
- с. Василівка
- с. Велика Безуглівка
- с. Верхня Жужманівка
- с. Верхня Мануйлівка
- с. Винники
- с. Висока Вакулівка
- с. Вишняки
- с. Вільне
- с. Гайове
- с. Ганнівка
- с. Глибока Долина
- с. Говтва
- с. Горбані
- с. Дзюбанівка
- с. Довге
- с. Дяченки
- с. Жовтневе
- с. Загребелля
- с. Задовга
- с. Зоряне
- с. Йосипівка
- с. Калашники
- с. Калинівка
- с. Квіти
- с. Киселівка
- с. Книшівка
- с. Комінтерн
- с. Костівка
- с. Красносілля
- с. Лозки
- с. Лутовинівка
- с. Майорщина
- с. Миргородщина
- с. Михайлики
- с. Нижня Жужманівка
- с. Нижня Мануйлівка
- с. Нова Україна
- с. Новоселівка
- с. Олександрівка
- с. Олександрівка Друга
- с. Оленівка
- с. Ольгівка
- с. Омельниче
- с. Павлівка
- с. Панасівка
- с. Пашенівка
- с. Пашківка
- с. Підгорівка
- с. Піски
- с. Плавні
- с. Пригарівка
- с. Приліпка
- с. Рибалки
- с. Солониця
- с. Сухий Кобелячок
- с. Сушки
- с. Трудовик
- с. Улинівка
- с. Харченки
- с. Хмарине
- с. Хорішки
- с. Цибівка
- с. Чапаєвка
- с. Чечужине
- с. Чорноглазівка
- с. Шевченки
- с. Юрівка
- с. Юрки
- с. Юрочки
- Котелевський район
-
- смт Котельва
- с. Більськ
- с. Борівське
- с. Велика Рублівка
- с. Ворони
- с. Гетьманка
- с. Глобівка
- с. Дем'янівка
- с. Деревки
- с. Діброва
- с. Зайці
- с. Зайці Другі
- с. Зуби
- с. Камінне
- с. Касяни
- с. Ковалеве
- с. Ковжижа
- с. Козлівщина
- с. Лабурівка
- с. Лихачівка
- с. Любка
- с. Мала Рублівка
- с. Маловидне
- с. Мар'їне
- с. Матвіївка
- с. Микілка
- с. Милорадове
- с. Михайлівка Перша
- с. Михайлове
- с. Млинки
- с. Назаренки
- с. Підварівка
- с. Сидоряче
- с. Стадниця
- с. Терещенки
- с. Терни
- с. Чернещина
- с. Чоботарі
- с. Шевченкове8..
- Кременчуцький район
-
- с. Білецьківка
- с. Бондарі
- с. Бурти
- с. Варакути
- с. Василенки
- с. Вільна Терешківка
- с. Воскобійники
- с. Гориславці
- с. Гуньки
- с. Демидівка
- с. Дзержинське
- с. Єристівка
- с. Запсілля
- с. Заруддя
- с. Кам'яні Потоки
- с. Карпівка
- с. Келеберда
- с. Кіндрівка
- с. Кобелячок
- с. Ковалі
- с. Ковалівка
- с. Коржівка
- с. Крамаренки
- с. Кривуші
- с. Литвиненки
- с. Майбородівка
- с. Максимівка
- с. Мала Кохнівка
- с. Маламівка
- с. Малики
- с. Махнівка
- с. Миловидівка
- с. Мирне
- с. Михайленки
- с. Найденівка
- с. Недогарки
- с. Новоселівка
- с. Олефірівка
- с. Омельник
- с. Онищенки
- с. Остапці
- с. П'ятихатки
- с. Панівка
- с. Пащенівка
- с. Петрашівка
- с. Писарщина
- с. Підгірне
- с. Піщане
- с. Потоки
- с. Пришиб
- с. Пустовіти
- с. Пухальщина
- с. Радочини
- с. Ревівка
- с. Роботівка
- с. Ройове
- с. Рокитне
- с. Рокитне-Донівка
- с. Романки
- с. Садки
- с. Салівка
- с. Самусіївка
- с. Соснівка
- с. Стара Білецьківка
- с. Степівка
- с. Федоренки
- с. Червона Знам'янка
- с. Чечелеве
- с. Чикалівка
- с. Щербаки
- с. Щербухи
- с. Ялинці
- с. Яремівка
- Лохвицький район
-
- м. Лохвиця
- м. Червонозаводське
- с. Архипівка
- с. Безсали
- с. Бербениці
- с. Бешти
- с. Білогорілка
- с. Бодаква
- с. Васильки
- с. Венслави
- с. Веселе
- с. Вирішальне
- с. Високе
- с. Вишеньки
- с. Вишневе
- с. Вовківське
- с. Воля
- с. Гаївщина
- с. Гамаліївка
- с. Гиряві Ісківці
- с. Гірки
- с. Дереківщина
- с. Дібрівне
- с. Долинка
- с. Дрюківщина
- с. Заморіївка
- с. Западинці
- с. Зірка
- с. Ісківці
- с. Комсомольське
- с. Корсунівка
- с. Криниця
- с. Лука
- с. Луценки
- с. Лучка
- с. Мехедівка
- с. Млини
- с. Нижня Будаківка
- с. Нове
- с. Овдіївка
- с. Озерне
- с. Парницьке
- с. Пестичевське
- с. Піски
- с. Пісочки
- с. Пласківщина
- с. Погарщина
- с. Пролетар
- с. Пучківщина
- с. Риги
- с. Романиха
- с. Руда
- с. Рудка
- с. Ручки
- с. Саранчине
- с. Свиридівка
- с. Сенча
- с. Скоробагатьки
- с. Слобідка
- с. Сльозиха
- с. Сокириха
- с. Старий Хутір
- с. Степуки
- с. Токарі
- с. Харківці
- с. Христанівка
- с. Хрулі
- с. Часниківка
- с. Червона Балка
- с. Червона Слобідка
- с. Червоні Луки
- с. Чижі
- с. Шевченки
- с. Шевченкове
- с. Шкадрети
- с. Шмиглі
- с. Юсківці
- с. Яблунівка
- с. Яремівщина
- с. Яхники
- с. Яшники
- Лубенський район
-
- с. Барвінщина
- с. Березівка
- с. Березоточа
- с. Біївці
- с. Богодарівка
- с. Броварки
- с. В'язівок
- с. Величківка
- с. Вили
- с. Висачки
- с. Вищий Булатець
- с. Вільшанка
- с. Вовча Долина
- с. Вовчик
- с. Войниха
- с. Гінці
- с. Горобії
- с. Губське
- с. Духове
- с. Єнківці
- с. Ждани
- с. Жовтневе
- с. Засулля
- с. Ісківці
- с. Калайдинці
- с. Карпилівка
- с. Клепачі
- с. Кононівка
- с. Кревелівка
- с. Крем'янка
- с. Крутий Берег
- с. Кузубівка
- с. Куп'єваха
- с. Литвяки
- с. Ломаки
- с. Луки
- с. Лушники
- с. Макарівщина
- с. Малий В'язівок
- с. Матяшівка
- с. Мацківці
- с. Мацкова Лучка
- с. Мгар
- с. Михнівці
- с. Назарівка
- с. Нижній Булатець
- с. Новаки
- с. Новооріхівка
- с. Окіп
- с. Олександрівка
- с. Оріхівка
- с. Остапівка
- с. П'ятигірці
- с. Пишне
- с. Піски
- с. Пулинці
- с. Ремівка
- с. Ромодан
- с. Свічківка
- с. Селюків
- с. Снітин
- с. Снітине
- с. Солониця
- с. Стадня
- с. Степурі
- с. Суха Солониця
- с. Тарандинці
- с. Терни
- с. Тернівщина
- с. Тишки
- с. Тотчине
- с. Халепці
- с. Хитці
- с. Хитці
- с. Хорошки
- с. Червоні Пологи
- с. Чернече
- с. Чуднівці
- с. Шеки
- с. Шершнівка
- с. Шинківщина
- Машівський район
-
- смт Машівка
- с. Абрамівка
- с. Андріївка
- с. Базилівщина
- с. Богданівка
- с. Вільне
- с. Вовча Балка
- с. Грабівщина
- с. Григорівка
- с. Дмитрівка
- с. Жирківка
- с. Зоря
- с. Калинівка
- с. Козельщина
- с. Коновалівка
- с. Кошманівка
- с. Красногірка
- с. Кустолово-Суходілка
- с. Латишівка
- с. Любимівка
- с. Мала Нехвороща
- с. Миронівка
- с. Михайлівка
- с. Нова Павлівка
- с. Новий Тагамлик
- с. Огуївка
- с. Олексіївка
- с. Павлівка
- с. Первомайське
- с. Петрівка
- с. Рубанівка
- с. Ряське
- с. Сахнівщина
- с. Свистунівка
- с. Селещина
- с. Сонячне
- с. Старицьківка
- с. Сухоносівка
- с. Тимченківка
- с. Усть-Лип'янка
- Миргородський район
-
- смт Комишня
- смт Ромодан
- с-ще Дібрівка
- с-ще Декабристів
- с Великий Байрак
- с Великі Сорочинці
- с Котлярі
- с. Андріївка
- с. Бакумівка
- с. Безводівка
- с. Бессараби
- с. Бієве
- с. Білики
- с. Булуки
- с. Велика Обухівка
- с. Веселе
- с. Гасенки
- с. Глибоке
- с. Григорівка
- с. Деркачі
- с. Дібрівка
- с. Ємці
- с. Єрки
- с. Залізняки
- с. Запорожці
- с. Зелений Кут
- с. Зубівка
- с. Зуївці
- с. Кибинці
- с. Кузьменки
- с. Купівщина
- с. Лещенки
- с. Любівщина
- с. Мальці
- с. Мареничі
- с. Мокріївка
- с. Онацьке
- с. Остапівка
- с. Панасівка
- с. Писарівка
- с. Полив'яне
- с. Радченкове
- с. Рибальське
- с. Руда
- с. Сакалівка
- с. Семеренки
- с. Синьощоки
- с. Слобідка
- с. Солонці
- с. Сохацьке
- с. Стовбине
- с. Травневе
- с. Фуглі
- с. Хомутець
- с. Цисеве
- с. Черкащани
- с. Шарківщина
- с. Шахворостівка
- с. Шпакове
- с. Штомпелі
- с. Шульги
- с Верховина
- с Милашенкове
- с. Велика Грем'яча
- с. Верхня Будаківка
- с. Вовки
- с. Вовнянка
- с. Гаркушинці
- с. Довгалеве
- с. Довгалівка
- с. Іващенки
- с. Клюшниківка
- с. Конюшеве
- с. Коптів
- с. Лісове
- с. Мала Грем'яча
- с. Малинівка
- с. Малі Сорочинці
- с. Марченки
- с. Новоселиця
- с. Носенки
- с. Олефірівка
- с. Осове
- с. Панченки
- с. Петрівка
- с. Петрівці
- с. Показове
- с. Попівка
- с. Прокоповичі
- с. Радченки
- с. Савинці
- с. Сажка
- с. Скиданки
- с. Сотницьке
- с. Ступки
- с. Трудолюб
- с. Черевки
- с. Ярмаки
- Новосанжарський район
-
- смт Нові Санжари
- с Лелюхівка
- с. Андріївка
- с. Бечеве
- с. Бридуни
- с. Бурти
- с. Велике Болото
- с. Великий Кобелячок
- с. Великі Солонці
- с. Вовківка
- с. Галущина Гребля
- с. Ганжі
- с. Горобці
- с. Губарівка
- с. Дмитренки
- с. Драбинівка
- с. Ємцева Долина
- с. Забрідки
- с. Зачепилівка
- с. Кальницьке
- с. Клюсівка
- с. Коби
- с. Козуби
- с. Крута Балка
- с. Кунцеве
- с. Кустолове Перше
- с. Лахни
- с. Лисівка
- с. Мала Перещепина
- с. Малий Кобелячок
- с. Мар'янівка
- с. Пасічне
- с. Пудлівка
- с. Рекунівка
- с. Руденківка
- с. Собківка
- с. Старі Санжари
- с. Стрижівщина
- с. Судівка
- с. Супротивна Балка
- с. Суха Маячка
- с. Шовкопляси
- с. Шпортьки
- с. Балівка
- с. Богданівка
- с. Бондури
- с. Варварівка
- с. Веселка
- с. Вільний Степ
- с. Вісичі
- с. Грекопавлівка
- с. Давидівка
- с. Довга Пустош
- с. Дубина
- с. Дудкин Гай
- с. Кустолове
- с. Ленінове
- с. Лівенське
- с. Малі Солонці
- с. Маньківка
- с. Маячка
- с. Мушина Гребля
- с. Назаренки
- с. Нехвороща
- с. Оборона Рад
- с. Олійники
- с. Писарівка
- с. Пологи
- с. Пологи-Низ
- с. Полузір'я
- с. Попове
- с. Пристанційне
- с. Світлівщина
- с. Соколова Балка
- с. Стовбина Долина
- с. Сулими
- с. Шедієве
- Оржицький район
-
- смт Оржиця
- смт Новооржицьке
- с .Максимівщина
- с. Воронинці
- с. Грабів
- с. Денисівка
- с. Заріг
- с. Козаче
- с. Котляревське
- с. Куйбишеве
- с. Малоселецьке
- с. Маяківка
- с. Нижній Іржавець
- с. Нове
- с. Новоселівка
- с. Онішки
- с. Пилиповичі
- с. Приймівщина
- с. Райозеро
- с. Савинці
- с. Сліпорід
- с. Тарасенкове
- с. Тимки
- с. Чайківщина
- с. Черевки
- с. Чмихалове
- с. Чутівка
- с. Яблуневе
- с. Великоселецьке
- с. Дмитрівка
- с. Загребелля
- с. Загребля
- с. Залужне
- с. Заріччя
- с. Золотухи
- с. Іванівка
- с. Колодна
- с. Круподеринці
- с. Лазірки
- с. Лукім'я
- с. Несено-Іржавець
- с. Новий Іржавець
- с. Плехів
- с. Полуніївка
- с. Сазонівка
- с. Старий Іржавець
- с. Тарасівка
- с. Теремецьке
- с. Хорошки
- с. Хоружівка
- с. Чевельча
- Пирятинський район
-
- м. Пирятин
- с. Архемівка
- с. Березова Рудка
- с. Білоцерківці
- с. Велика Круча
- с. Верхоярівка
- с. Вечірки
- с. Високе
- с. Вишневе
- с. Вікторія
- с. Голобородька
- с. Грабарівка
- с. Гурбинці
- с. Давидівка
- с. Дейманівка
- с. Замостище
- с. Заріччя
- с. Ївженки
- с. Калинів Міст
- с. Каплинці
- с. Кейбалівка
- с. Кроти
- с. Крячківка
- с. Леляки
- с. Мала Круча
- с. Малютинці
- с. Мар"їнське
- с. Меченки
- с. Могилівщина
- с. Нові Мартиновичі
- с. Олександрівка
- с. Першотравневе
- с. Повстин
- с. Прихідьки
- с. Рівне
- с. Сасинівка
- с. Смотрики
- с. Теплівка
- с. Усівка
- с. Харківці
- с. Червоне
- с. Шкурати
- с. Яцин
- Полтавський район
-
- с-ще Степне
- с. Головач
- с. Абазівка
- с. Андріївка
- с. Андрушки
- с. Байрак
- с. Безручки
- с. Березівка
- с. Бершацьке
- с. Божки
- с. Божківське
- с. Божкове
- с. Бочанівка
- с. Бричківка
- с. Брунівка
- с. Бугаївка
- с. Бузова Пасківка
- с. Буланове
- с. Бурти
- с. Валок
- с. Василівка
- с. Васильці
- с. Васьки
- с. Ватажкове
- с. Ваці
- с. Великий Тростянець
- с. Вербове
- с. Верхоли
- с. Витівка
- с. Вищі Вільшани
- с. Вільхівщина
- с. Вільховий Ріг
- с. Гаврилки
- с. Гвоздиківка
- с. Глоби
- с. Глухове
- с. Говтвянчик
- с. Гожули
- с. Головки
- с. Гонтарі
- с. Гора
- с. Горбанівка
- с. Грабинівка
- с. Гринівка
- с. Гутирівка
- с. Давидівка
- с. Долина
- с. Дудникове
- с. Жуки
- с. Забаряни
- с. Заворскло
- с. Залізничне
- с. Затурине
- с. Зінці
- с. Зорівка
- с. Івашки
- с. Їжаківка
- с. Калашники
- с. Каплунівка
- с. Карнаухи
- с. Карпусі
- с. Кашубівка
- с. Квіткове
- с. Келебердівка
- с. Кірове
- с. Клименки
- с. Клюшники
- с. Ковалівка
- с. Кованчик
- с. Кованьківка
- с. Коломак
- с. Копили
- с. Косточки
- с. Кротенки
- с. Крюкове
- с. Куклинці
- с. Куликове
- с. Курилехівка
- с. Лаврики
- с. Лозівка
- с. Лукищина
- с. Мазурівка
- с. Макарцівка
- с. Макухівка
- с. Мале Ладижине
- с. Мале Микільське
- с. Малий Тростянець
- с. Малі Козуби
- с. Мар'ївка
- с. Марківка
- с. Мачухи
- с. Микільське
- с. Миколаївка
- с. Мильці
- с. Минівка
- с. Михайлики
- с. Надержинщина
- с. Нестеренки
- с. Нижні Вільшани
- с. Нижні Млини
- с. Новоселівка
- с. Носівка
- с. Олепіри
- с. Опішняни
- с. Очканівка
- с. Падалки
- с. Пасківка
- с. Патлаївка
- с. Петрівка
- с. Писаренки
- с. Підлепичі
- с. Пожарна Балка
- с. Портнівка
- с. Рожаївка
- с. Розсошенці
- с. Рунівщина
- с. Сапожине
- с. Сердюки
- с. Снопове
- с. Соломахівка
- с. Соснівка
- с. Степанівка
- с. Ступки
- с. Судіївка
- с. Супрунівка
- с. Сусідки
- с. Сягайли
- с. Тахтаулове
- с. Твердохліби
- с. Терентіївка
- с. Терешки
- с. Тернівщина
- с. Трирогове
- с. Тютюнники
- с. Улянівка
- с. Уманцівка
- с. Фисуни
- с. Цибулі
- с. Циганське
- с. Червона Долина
- с. Черкасівка
- с. Чорноглазівка
- с. Шевченки
- с. Шили
- с. Шмиглі
- с. Шостаки
- с. Щербані
- Решетилівський район
-
- смт Решетилівка
- с-ще Жовтневе
- с. Андріївка
- с. Бабичі
- с. Бакай
- с. Березняки
- с. Білоконі
- с. Браїлки
- с. Братешки
- с. Бузинівщина
- с. Ганжі
- с. Глибока Балка
- с. Голуби
- с. Гольманівка
- с. Дем'янці
- с. Демидівка
- с. Дмитренки
- с. Долина
- с. Дружба
- с. Каленики
- с. Коліньки
- с. Коломак
- с. Колотії
- с. Коржі
- с. Кривки
- с. Крохмальці
- с. Кузьменки
- с. Кукобівка
- с. Левенцівка
- с. Лиман Другий
- с. Лиман Перший
- с. Литвинівка
- с. Лобачі
- с. Лучки
- с. Лютівка
- с. М'якеньківка
- с. Малий Бакай
- с. Миколаївка
- с. Мирне
- с. Михнівка
- с. Молодиківщина
- с. Мушти
- с. Нагірне
- с. Нова Диканька
- с. Нова Михайлівка
- с. Онищенки
- с. Паненки
- с. Пасічники
- с. Паськівка
- с. Пащенки
- с. Писаренки
- с. Підок
- с. Піщане
- с. Плоске
- с. Потеряйки
- с. Потеряйки-Горові
- с. Потічок
- с. Прокопівка
- с. Пустовари
- с. Сені
- с. Славки
- с. Слюсарі
- с. Сухорабівка
- с. Твердохліби
- с. Тривайли
- с. Тури
- с. Тутаки
- с. Федіївка
- с. Фрунзівка
- с. Хоружі
- с. Хрещате
- с. Чередники
- с. Чернещина
- с. Шамраївка
- с. Шарлаї
- с. Шевченкове
- с. Шилівка
- с. Шишацьке
- с. Шкурупії
- с. Шкурупіївка
- с. Шрамки
- с. Яценки
- Семенівський район
-
- смт Семенівка
- с. Бадьорівка
- с. Байрак
- с. Бакумівка
- с. Білогуби
- с. Біляки
- с. Богданівка
- с. Брусове
- с. Бурбине
- с. Бурімка
- с. Василівка
- с. Василяки
- с. Великі Липняги
- с. Вербки
- с. Вереміївка
- с. Веселий Поділ
- с. Вільне
- с. Гаївка
- с. Герасимівка
- с. Горошине
- с. Греблі
- с. Грицаї
- с. Дем'янівка
- с. Єгорівка
- с. Жовтневе
- с. Заїчинці
- с. Зікранці
- с. Іванівка
- с. Калинівка
- с. Карпиха
- с. Крива Руда
- с. Кукоби
- с. Курганне
- с. Лукашівка
- с. Малі Липняги
- с. Матвіївка
- с. Мирони
- с. Наріжжя
- с. Наталенки
- с. Нова Олександрівка
- с. Нова Петрівка
- с. Новий Калкаїв
- с. Новоселиця
- с. Оболонь
- с. Осокори
- с. Очеретувате
- с. Паніванівка
- с. Погребняки
- с. Поділ
- с. Пузирі
- с. Середине
- с. Слюзівка
- с. Старий Калкаїв
- с. Степанівка
- с. Строкачі
- с. Тарасівка
- с. Товсте
- с. Тройняки
- с. Тукали
- с. Устимівка
- с. Худоліївка
- с. Чапаєвка
- с. Чаплинці
- с. Червоний Лиман
- с. Шепелівка
- Хорольський район
-
- м. Хорол
- с. Барилівщина
- с. Лагодівка
- с Зубенки
- с. Андріївка
- с. Барилове
- с. Березняки
- с. Бовбасівка
- с. Бочки
- с. Бригадирівка
- с. Бубереве
- с. Бурлаки
- с. Бутівці
- с. В'язівок
- с. Ванжина Долина
- с. Варварівка
- с. Вербине
- с. Вергуни
- с. Вишняки
- с. Гирине
- с. Глибока Долина
- с. Григорівка
- с. Грушине
- с. Дації
- с. Демина Балка
- с. Дубове
- с. Єньки
- с. Єрківці
- с. Запорожчине
- с. Іванці
- с. Іващенки
- с. Клепачі
- с. Ковалі
- с. Ковтуни
- с. Козубівка
- с. Коломійцеве Озеро
- с. Костюки
- с. Кривці
- с. Кулики
- с. Кулиничі
- с. Куторжиха
- с. Лазьки
- с. Левченки
- с. Лісянщина
- с. Лобкова Балка
- с. Лози
- с. Мала Попівка
- с. Мартинівка
- с. Мелюшки
- с. Миколаївка
- с. Мищенки
- с. Мусіївка
- с. Настасівка
- с. Наталівка
- с. Новачиха
- с. Новий Байрак
- с. Новоаврамівка
- с. Новоіванівка
- с. Оріхівщина
- с. Орликівщина
- с. Остапенки
- с. Павленки
- с. Павлівка
- с. Падусі
- с. Петракіївка
- с. Петрівка
- с. Покровська Багачка
- с. Попівка
- с. Пристань
- с. Радьки
- с. Рибченки
- с. Роплянське
- с. Садове
- с. Середнє
- с. Софине
- с. Ставки
- с. Стайки
- с. Стара Мусіївка
- с. Староаврамівка
- с. Тарасівка
- с. Третякове
- с. Трубайці
- с. Улянівка
- с. Хвощівка
- с. Хильківка
- с. Хоменки
- с. Червоне
- с. Шарківщина
- с. Широке
- с. Шишаки
- с. Шкилі
- с. Штомпелівка
- с. Ялосовецьке
- Чорнухинський район
-
- смт Чорнухи
- с. Біличеве
- с. Білоусівка
- с. Богданівка
- с. Богодарівка
- с. Бондарі
- с. Бубни
- с. Вороньки
- с. Гайки
- с. Галяве
- с. Гільці
- с. Голотівщина
- с. Городище
- с. Загребелля
- с. Кізлівка
- с. Ковалі
- с. Красне
- с. Курінька
- с. Липове
- с. Лісова Слобідка
- с. Луговики
- с. Мелехи
- с. Мокіївка
- с. Нетратівка
- с. Нехристівка
- с. Нова Діброва
- с. Нова Петрівщина
- с. Олександрівка
- с. Осняг
- с. Пацали
- с. Пізники
- с. Піски-Удайські
- с. Постав-Мука
- с. Синяківщина
- с. Скибинці
- с. Суха Лохвиця
- с. Сухоносівка
- с. Харсіки
- с. Хейлівщина
- с. Чаплинка
- с. Яцюкове
- Чутівський район
-
- смт Чутове
- смт Артемівка
- с. Кантемирівка
- с. Степанівка
- с. Березове
- с. Василівка
- с. Верхні Рівні
- с. Виноминівка
- с. Вільниця.
- с. Вільхуватка
- с. Водяне
- с. Войнівка
- с. Грякове
- с. Дондасівка
- с. Жовтневе
- с. Зеленківка
- с. Іскрівка
- с. Козаче
- с. Коханівка
- с. Кочубеївка
- с. Левенцівка
- с. Лисича
- с. Лисівщина
- с. Лозуватка
- с. Майорівка
- с. Нижні Рівні
- с. Никонорівка
- с. Нова Кочубеївка
- с. Нове Грякове
- с. Новофедорівка
- с. Охоче
- с. Первозванівка
- с. Першотравневе
- с. Підгірне
- с. Розпашне
- с. Рябківка
- с. Скибівка
- с. Смородщина
- с. Стінка
- с. Сторожове
- с. Таверівка
- с. Тойбік
- с. Трудолюбівка
- с. Филенкове
- с. Флорівка
- с. Чапаєве
- с. Червоне
- с. Черняківка
- с. Шевченківка
- с. Щорсівка
- с. Юнаки
- Шишацький район
-
- смт Шишаки
- с Тищенки
- с. Бабичі
- с. Баранівка
- с. Білаші
- с. Бухуни
- с. Велика Бузова
- с. Великий Перевіз
- с. Величкове
- с. Вертелецьке
- с. Вишневе
- с. Воронянщина
- с. Воскобійники
- с. Гнатенки
- с. Гоголеве
- с. Гончарі
- с. Горішнє
- с. Григорівщина
- с. Дем'янки
- с. Дмитрівка
- с. Жоржівка
- с. Зелене
- с. Зозулі
- с. Кирпотівка
- с. Киселиха
- с. Климове
- с. Ковалівка
- с. Ковердина Балка
- с. Колодяжне
- с. Коляди
- с. Криворучки
- с. Куйбишеве
- с. Легейди
- с. Лещани
- с. Луці
- с. Мала Бузова
- с. Малий Перевіз
- с. Маликівщина
- с. Маначинівка
- с. Маслівці
- с. Михайлики
- с. Мірошники
- с. Науменки
- с. Нижні Яреськи
- с. Низова Яковенщина
- с. Носи
- с. Павлівка
- с. Пелагеївка
- с. Переводчикове
- с. Першотравневе
- с. Порскалівка
- с. Принцеве
- с. Пришиб
- с. Раївка
- с. Римиги
- с. Романки
- с. Сагайдак
- с. Салимівщина
- с. Самари
- с. Соснівка
- с. Сулими
- с. Товсте
- с. Федунка
- с. Харенки
- с. Хвальки
- с. Хвощове
- с. Ходосиха
- с. Христівка
- с. Цьови
- с. Чернишівка
- с. Чорнобаї
- с. Шарлаївка
- с. Шафранівка
- с. Швадрони
- с. Яковенщина-Горова
- с. Яреськи
-
-
-
- Черкаська область
-
- м. Черкаси
- м. Ватутіне
- м. Золотоноша
- м. Канів
- м. Сміла
- Городищенський район
-
- м. Городище
- смт Вільшана
- смт Цвіткове
- с-ще Ільченкове
- с-ще Кличкове
- с-ще Кудинівка
- с-ще Моргунове
- с-ще Незаможник
- с-ще Сагайдачне
- с-ще Стадниця
- с-ще Трихуторівка
- с. Воронівка
- с. Дмитрове
- с. Будо-Орловецька
- с. В'язівок
- с. Валява
- с. Вербівка
- с. Дирдин
- с. Журавка
- с. Зелена Діброва
- с. Калинівка
- с. Ксаверове
- с. Мліїв
- с. Набоків
- с. Орловець
- с. Петрики
- с. Петропавлівка
- с. Сегединці
- с. Старосілля
- с. Тихі Верби
- с. Товста
- с. Хлистунівка
- Драбівський район
-
- смт Драбів
- смт Шрамківка
- с-ще Ашанівка
- с-ще Бондарівка
- с-ще Вишневе
- с-ще Драбове-Барятинське
- с-ще Козорізи
- с-ще Кононівка
- с-ще Радгоспне
- с-ще Рецюківщина
- с-ще Червона Дача
- с. Безбородьки
- с. Безпальче
- с. Бирлівка
- с. Білоусівка
- с. Бойківщина
- с. Великий Хутір
- с. Вершина-Згарська
- с. Гай
- с. Гречанівка
- с. Демки
- с. Жорнокльови
- с. Золотоношка
- с. Кантакузівка
- с. Ковалівка
- с. Ковтунівка
- с. Козаче
- с. Коломиці
- с. Кононівка
- с. Криштопівка
- с. Левченкове
- с. Ленінське
- с. Мехедівка
- с. Митлашівка
- с. Михайлівка
- с. Мойсівка
- с. Нехайки
- с. Новомиколаївка
- с. Олімпіадівка
- с. Остапівка
- с. Павлівщина
- с. Перервинці
- с. Перше Травня
- с. Петровського
- с. Погреби
- с. Рождественське
- с. Свічківка
- с. Степанівка
- с. Тополі
- с. Хомівщина
- с. Яворівка
- Жашківський район
-
- м. Жашків
- с-ще Адамівка
- с-ще Костянтинівка
- с. Баштечки
- с. Безпечна
- с. Бузівка
- с. Вільшанка
- с. Вороне
- с. Житники
- с. Зелений Ріг
- с. Конела
- с. Конельські Хутори
- с. Королівка
- с. Кривчунка
- с. Леміщиха
- с. Литвинівка
- с. Марійка
- с. Медувата
- с. Нагірна
- с. Нова Гребля
- с. Одай
- с. Олександрівка
- с. Острожани
- с. Охматів
- с. Павлівка
- с. Побійна
- с. Пугачівка
- с. Сабадаш
- с. Скибин
- с. Соколівка
- с. Сорокотяга
- с. Тетерівка
- с. Тинівка
- с. Тихий Хутір
- с. Хижня
- с. Червоний Кут
- с. Шуляки
- Звенигородський район
-
- м. Звенигородка
- с-ще Кононове-Івасів
- с-ще Олександрівка
- с-ще Шампанія
- с-ще Юркове
- с. Багачівка
- с. Барвінок
- с. Боровикове
- с. Будище
- с. Вільховець
- с. Водяники
- с. Гнилець
- с. Гудзівка
- с. Гусакове
- с. Демкове
- с. Княжа
- с. Кобиляки
- с. Козацьке
- с. Майданівка
- с. Мизинівка
- с. Михайлівка
- с. Моринці
- с. Мурзинці
- с. Неморож
- с. Озірна
- с. Павлівка
- с. Пединівка
- с. Попівка
- с. Рижанівка
- с. Ризине
- с. Стара Буда
- с. Стебне
- с. Стецівка
- с. Тарасівка
- с. Хлипнівка
- с. Чемериське
- с. Чижівка
- с. Чичиркозівка
- с. Шевченкове
- с. Юрківка
- Золотоніський район
-
- с-ще Гладківщина
- с-ще Дібрівка
- с-ще Канівщина
- с-ще Ковтунівка
- с-ще Малинівщина
- с-ще Пальміра
- с-ще Петровського
- с-ще Роздол
- с-ще Снігурівка
- с-ще Холодне
- с-ще Шкодунівка
- с. Антипівка
- с. Бакаївка
- с. Богдани
- с. Богуславець
- с. Броварки
- с. Бубнівська Слобідка
- с. Вільхи
- с. Вознесенське
- с. Гельмязів
- с. Гладківщина
- с. Деньги
- с. Дмитрівка
- с. Домантове
- с. Драбівці
- с. Зорівка
- с. Каленики
- с. Кедина Гора
- с. Коврай
- с. Коврай Другий
- с. Коврайські Хутори
- с. Ковтуни
- с. Комарівка
- с. Коробівка
- с. Кривоносівка
- с. Кропивна
- с. Крупське
- с. Лукашівка
- с. Львівка
- с. Маліївка
- с. Маркізівка
- с. Матвіївка
- с. Мелесівка
- с. Мицалівка
- с. Нова Гребля
- с. Нова Дмитрівка
- с. Підставки
- с. Піщане
- с. Плешкані
- с. Подільське
- с. Привітне
- с. Сеньківці
- с. Синьооківка
- с. Скориківка
- с. Софіївка
- с. Хвильово-Сорочин
- с. Хрущівка
- с. Чапаєвка
- с. Чернещина
- с. Шабельники
- с. Щербинівка
- Кам'янський район
-
- м. Кам'янка
- с-ще Богданівське
- с-ще Грекове
- с-ще Калинівка
- с-ще Копійчана
- с-ще Петрівське
- с-ще Сокирне
- с. Баландине
- с. Вербівка
- с. Грушківка
- с. Жаботин
- с. Катеринівка
- с. Косарі
- с. Коханівка
- с. Куликівка
- с. Лебедівка
- с. Лубенці
- с. Лузанівка
- с. Михайлівка
- с. Олянине
- с. Пляківка
- с. Радиванівка
- с. Райгород
- с. Ребедайлівка
- с. Ревівка
- с. Телепине
- с. Тимошівка
- с. Флярківка
- с. Юрчиха
- с. Ярове
- Канівський район
-
- с-ще Копіювате
- с-ще Орловець
- с-ще Райок
- с-ще Степанецьке
- с. Бабичі
- с. Бересняги
- с. Беркозівка
- с. Бобриця
- с. Буда-Горобіївська
- с. Бучак
- с. Гамарня
- с. Глинча
- с. Голяки
- с. Горобіївка
- с. Григорівка
- с. Грищинці
- с. Дарівка
- с. Іваньків
- с. Келеберда
- с. Ключники
- с. Ковалі
- с. Козарівка
- с. Кононча
- с. Копіювата
- с. Курилівка
- с. Лазірці
- с. Литвинець
- с. Лізки
- с. Ліпляве
- с. Лука
- с. Луковиця
- с. Малий Ржавець
- с. Мартинівка
- с. Межиріч
- с. Мельники
- с. Михайлівка
- с. Новоукраїнка
- с. Озерище
- с. Павлівка
- с. Пекарі
- с. Пилява
- с. Пищальники
- с. Полствин
- с. Попівка
- с. Потапці
- с. Поташня
- с. Прохорівка
- с. Пшеничники
- с. Синявка
- с. Степанці
- с. Студенець
- с. Сушки
- с. Таганча
- с. Трахтемирів
- с. Тростянець
- с. Трощин
- с. Хмільна
- с. Хутір-Хмільна
- с. Черниші
- с. Яблунів
- Катеринопільський район
-
- смт Катеринопіль
- смт Єрки
- с-ще Новоукраїнка
- с-ще Червоний Брід
- с. Бродецьке
- с. Вербовець
- с. Вікнине
- с. Гончариха
- с. Грушківка
- с. Гуляйполе
- с. Єлизаветка
- с. Залізнячка
- с. Кайтанівка
- с. Киселівка
- с. Кобилянка
- с. Лисича Балка
- с. Луківка
- с. Любисток
- с. Мокра Калигірка
- с. Надвисся
- с. Новоселиця
- с. Пальчик
- с. Петраківка
- с. Потоки
- с. Радчиха
- с. Розсохуватка
- с. Ромейково
- с. Стійкове
- с. Ступичне
- с. Суха Калигірка
- с. Шостакове
- с. Ямпіль
- с. Ярошівка
- Корсунь-Шевченківський район
-
- м. Корсунь-Шевченківський
- смт Стеблів
- с-ще Берлютине
- с-ще Зелена Діброва
- с-ще Сахнівське
- с-ще Хлерівка
- с-ще Червоне
- с. Бровахи
- с. Буда-Бровахівська
- с. Виграїв
- с. Вільхівчик
- с. Гарбузин
- с. Глушки
- с. Гута-Селицька
- с. Гута-Стеблівська
- с. Дацьки
- с. Деренковець
- с. Драбівка
- с. Завадівка
- с. Заріччя
- с. Карашина
- с. Квітки
- с. Кичинці
- с. Кірове
- с. Комарівка
- с. Кошмак
- с. Листвина
- с. Миколаївка
- с. Миропілля
- с. Мірошниківка
- с. Моринці
- с. Набутів
- с. Нетеребка
- с. Нехворощ
- с. Нова Буда
- с. Паськів
- с. Переможинці
- с. Петрушки
- с. Пішки
- с. Прутильці
- с. Саморідня
- с. Сахнівка
- с. Селище
- с. Сидорівка
- с. Ситники
- с. Склименці
- с. Скрипчинці
- с. Сотники
- с. Сухини
- с. Тараща
- с. Хильки
- с. Черепин
- с. Шендерівка
- с. Яблунівка
- Лисянський район
-
- смт Лисянка
- с-ще Дубина
- с-ще Михайлівка
- с-ще Мар'янівка
- с. Босівка
- с. Боярка
- с. Будище
- с. Бужанка
- с. Верещаки
- с. Виноград
- с. Вотилівка
- с. Ганжалівка
- с. Дашуківка
- с. Дібрівка
- с. Жаб'янка
- с. Журжинці
- с. Кам'яний Брід
- с. Кучківка
- с. Орли
- с. Петрівка-Попівка
- с. Петрівська Гута
- с. Писарівка
- с. Погибляк
- с. Почапинці
- с. Ріпки
- с. Розкошівка
- с. Рубаний Міст
- с. Семенівка
- с. Смільчинці
- с. Тихонівка
- с. Товсті Роги
- с. Федюківка
- с. Хижинці
- с. Чаплинка
- с. Чеснівка
- с. Шестеринці
- с. Шубині Стави
- с. Шушківка
- с. Яблунівка
- Маньківський район
-
- смт Маньківка
- смт Буки
- с-ще Жолудькове
- с-ще Зелений Гай
- с-ще Рудка
- с. Багва
- с. Березівка
- с. Вікторівка
- с. Дзензелівка
- с. Добра
- с. Іваньки
- с. Кислин
- с. Кищенці
- с. Крачківка
- с. Кривець
- с. Кути
- с. Мала Маньківка
- с. Молодецьке
- с. Нестерівка
- с. Паланочка
- с. Подібна
- с. Попівка
- с. Поташ
- с. Роги
- с. Русалівка
- с. Тимошівка
- с. Улянівка
- с. Філіція
- с. Харківка
- с. Чорна Кам'янка
- с. Юрпіль
- Монастирищенський район
-
- м. Монастирище
- смт Цибулів
- с-ще Вільна
- с-ще Володимирівка
- с-ще Забіляни
- с-ще Кудинів Ліс
- с-ще Покровка
- с. Аврамівка
- с. Антоніна
- с. Бачкурине
- с. Владиславчик
- с. Дібрівка
- с. Долинка
- с. Жовтневе
- с. Зарубинці
- с. Зюбриха
- с. Івахни
- с. Княжа Криниця
- с. Княжики
- с. Копіювата
- с. Коритня
- с. Леськове
- с. Летичівка
- с. Лукашівка
- с. Матвіїха
- с. Нове Місто
- с. Новосілка
- с. Петрівка
- с. Половинчик
- с. Попудня
- с. Сарни
- с. Сатанівка
- с. Степівка
- с. Тарасівка
- с. Тарнава
- с. Теолин
- с. Терлиця
- с. Халаїдове
- с. Чапаєвка
- с. Шабастівка
- с. Шарнопіль
- Смілянський район
-
- с-ще Холоднянське
- с-ще Червоне
- с-ще Богунове
- с-ще Вовківка
- с-ще Степок
- с Попівка
- с. Балаклея
- с. Буда-Макіївка
- с. Велика Яблунівка
- с. Ковалиха
- с. Костянтинівка
- с. Куцівка
- с. Макіївка
- с. Мельниківка
- с. Пастирське
- с. Плескачівка
- с. Санжариха
- с. Сунки
- с. Березняки
- с. Будки
- с. Голов'ятине
- с. Гуляйгородок
- с. Залевки
- с. Ленінське
- с. Мала Смілянка
- с. Мале Старосілля
- с. Малий Бузуків
- с. Миколаївка
- с. Носачів
- с. Плоске
- с. Ротмістрівка
- с. Самгородок
- с. Сердюківка
- с. Ташлик
- с. Теклине
- с. Тернівка
- с. Шевченка
- Тальнівський район
-
- м. Тальне
- с-ще Добрянка
- с-ще Здобуток Жовтня
- с-ще Левада
- с-ще Нова Павлівка
- с-ще Новомайданецьке
- с-ще Степне
- с-ще Тарасівка
- с-ще Шалаське
- с Зеленьків
- с. Антонівка
- с. Білашки
- с. Веселий Кут
- с. Вишнопіль
- с. Глибочок
- с. Гордашівка
- с. Гуляйка
- с. Довгеньке
- с. Заліське
- с. Кобиляки
- с. Кобринова Гребля
- с. Кобринове
- с. Колодисте
- с. Корсунка
- с. Криві Коліна
- с. Лащова
- с. Легедзине
- с. Лісове
- с. Лоташеве
- с. Майданецьке
- с. Мошурів
- с. Онопріївка
- с. Павлівка Друга
- с. Павлівка Перша
- с. Папужинці
- с. Піщана
- с. Поташ
- с. Романівка
- с. Соколівочка
- с. Тальянки
- с. Червоне
- с. Чеснопіль
- с. Шаулиха
- Уманський район
-
- смт Бабанка
- с-ще Затишок
- с-ще Політвідділовець
- с. Антонівка
- с. Аполянка
- с. Берестівець
- с. Вільшана-Слобідка
- с. Вільшанка
- с. Гереженівка
- с. Городецьке
- с. Городниця
- с. Гродзеве
- с. Громи
- с. Дмитрушки
- с. Доброводи
- с. Дубова
- с. Заячківка
- с. Іванівка
- с. Колодисте
- с. Коржова
- с. Коржова Слобода
- с. Коржовий Кут
- с. Косенівка
- с. Кочержинці
- с. Кочубіївка
- с. Краснопілка
- с. Ладижинка
- с. Максимівка
- с. Оксанина
- с. Острівець
- с. Паланка
- с. Піківець
- с. Полянецьке
- с. Посухівка
- с. Пугачівка
- с. Рижавка
- с. Рогова
- с. Родниківка
- с. Ропотуха
- с. Свинарка
- с. Собківка
- с. Старі Бабани
- с. Степківка
- с. Сушківка
- с. Танське
- с. Текуча
- с. Томашівка
- с. Фурманка
- с. Черповоди
- с. Шарин
- с. Юрківка
- с. Яроватка
- с. Ятранівка
- Христинівський район
-
- м. Христинівка
- смт Верхнячка
- с-ще Іванівка
- с-ще Сичі
- с-ще Хасанівка
- с-ще Яри
- с Ліщинівка
- с. Багачівка
- с. Ботвинівка
- с. Велика Севастянівка
- с. Вербувата
- с. Веселівка
- с. Вікторівка
- с. Вільшанка
- с. Гребля
- с. Заячківка
- с. Зоряне
- с. Івангород
- с. Козаче
- с. Кузьмина Гребля
- с. Мала Іванівка
- с. Мала Севастянівка
- с. Орадівка
- с. Осітна
- с. Пеніжкове
- с. Розсішки
- с. Синиця
- с. Сичівка
- с. Талалаївка
- с. Углуватка
- с. Христинівка
- с. Чайківка
- с. Шельпахівка
- с. Шукайвода
- с. Ягубець
- Черкаський район
-
- смт Ірдинь
- с-ще Баси
- с-ще Закревки
- с-ще Сокирна
- с. Байбузи
- с. Березняки
- с. Білозір'я
- с. Будище
- с. Бузуків
- с. Вергуни
- с. Геронимівка
- с. Гута Межиріцька
- с. Гута Станіславчицька
- с. Дубіївка
- с. Думанці
- с. Єлизаветівка
- с. Кумейки
- с. Леськи
- с. Лозівок
- с. Мошни
- с. Нечаївка
- с. Новоселівка
- с. Первомайське
- с. Руська Поляна
- с. Сагунівка
- с. Свидівок
- с. Софіївка
- с. Станіславчик
- с. Степанки
- с. Тубільці
- с. Хацьки
- с. Хрещатик
- с. Худяки
- с. Хутори
- с. Червона Слобода
- с. Чорнявка
- с. Чубівка
- с. Шелепухи
- с. Яснозір'я
- Чигиринський район
-
- м. Чигирин
- с-ще Буда
- с-ще Бурякове
- с-ще Гненне
- с-ще Кудашеве
- с-ще Скаржинка
- с-ще Скелівка
- с-ще Чернече
- с. Боровиця
- с. Вдовичине
- с. Вершаці
- с. Вітове
- с. Галаганівка
- с. Головківка
- с. Деменці
- с. Зам'ятниця
- с. Іванівка
- с. Івківці
- с. Красносілля
- с. Матвіївка
- с. Медведівка
- с. Мельники
- с. Новоселиця
- с. Погорільці
- с. Полуднівка
- с. Рацеве
- с. Розсошинці
- с. Рублівка
- с. Стецівка
- с. Суботів
- с. Тарасо-Григорівка
- с. Тіньки
- с. Топилівка
- с. Трушівці
- с. Худоліївка
- с. Чмирівка
- Чорнобаївський район
-
- смт Чорнобай
- с-ще Вишнівка
- с-ще Жовтневе
- с-ще Жовтневий Промінь
- с-ще Іванівка
- с-ще Комінтерн
- с. Бакаєве
- с. Баталий
- с. Богодухівка
- с. Васютинці
- с. Велика Бурімка
- с. Великі Канівці
- с. Вереміївка
- с. Веселий Поділ
- с. Веселий Хутір
- с. Воронинці
- с. Головатівка
- с. Григорівка
- с. Жовнине
- с. Загородище
- с. Іркліїв
- с. Кліщинці
- с. Коврай
- с. Красенівка
- с. Крутьки
- с. Ленінське
- с. Лихоліти
- с. Лукашівка
- с. Лящівка
- с. Мала Бурімка
- с. Малі Канівці
-
- Події
- Об'єкти
- Особистості
- с. Мар'янівка
- с. Мельники
- с. Михайлівка
- с. Москаленки
- с. Мохнач
- с. Нове Життя
- с. Новоселиця
- с. Новоукраїнка
- с. Першотравневе
- с. Придніпровське
- с. Ревбинці
- с. Савківка
- с. Скородистик
- с. Старий Коврай
- с. Старий Мохнач
- с. Тарасівка
- с. Тимченки
- с. Франківка
- с. Хрестителеве
- с. Червоногірка
- с. Червонохижинці
- с. Чехівка
- Шполянський район
-
- м. Шпола
- с Кавунівка
- с-ще Ховківка
- с. Антонівка
- с. Бурти
- с. Васильків
- с. Веселий Кут
- с. Витязеве
- с. Водяне
- с. Георгіївка
- с. Глиняна Балка
- с. Журавка
- с. Іскрене
- с. Кам'януватка
- с. Капустине
- с. Козачани
- с. Коротине
- с. Кримки
- с. Лебедин
- с. Лип'янка
- с. Лозуватка
- с. Мар'янівка
- с. Маслове
- с. Матусів
- с. Межигірка
- с. Надточаївка
- с. Нечаєве
- с. Нова Ярославка
- с. Сердегівка
- с. Сигнаївка
- с. Скотареве
- с. Соболівка
- с. Станіславчик
- с. Терешки
- с. Товмач
- с. Топильна
- с. Ярославка
-
-
-
Київщина
-
-
- м. Київ
-
- Загальна історія Києва
-
- Історична довідка про місто Київ
- Оболонський район
-
- Історія Оболоні
-
- Історія Оболоні
- Об'єкти
-
- Архітектура
-
- Московський міст
- "Сад каменів"
- Господарчі об'єкти
- Заклади культури і спорту
- Заклади освіти
-
- Вищі навчальні заклади
-
- Київський Університет імені Бориса Грінченка
- Загальноосвітні навчальні заклади
-
- Спеціалізована школа №298 з поглибленим вивченням англійської мови
- Партійні і громадські організації
- Промислові об'єкти
-
- Корпорація "Оболонь"
- «ЗАВОД «МАЯК»
- Державне підприємство "Генератор"
- Особистості
-
- Актори
-
- Тамара Олександрівна Яценко
- Задніпровський Лесь Михайлович
- Бізнесмени
- Музиканти
- Політики
- Спортсмени
- Шевченківський район
-
- Історія
-
- Майдан
-
- Акція "Україна без Кучми" - 2001 р.
- Акція “Скажи кризису – стоп!” - 2007 р.
- Антимайдан - 2013-2014 р.
- Євромайдан - 2013-2014 р.
-
- ОЧИЩЕННЯ
- Не бутербродом єдиним, або Навіщо Майдану "Жіноча сотня"
- Александр Ройтбурд: Когда идет война добра со злом, я на стороне добра
- «Майдан — це пілотна модель ідеальної держави, якої в нас ніколи не було»
- ПОЧЕМУ УКРАИНА – НЕ ЮГОСЛАВИЯ
- Европейская революция в Киеве глазами украинского фотографа. ФОТОрепортаж
- Інавгурація Віктора Ющенка, третього Президента України - 2005 р.
- Майдан - 1991 рік.
-
- Когда в 1991 году разбирали монумент октябрьской революции, американцы заявили: «мы готовы поставить его возле всемирно известного метрополитен-музея в нью-йорке! »
- Податковий майдан - 2010 р.
- Помаранчева революція - 2004 р.
-
- ФОРМУЛА ПОМАРАНЧЕВОЇ ПЕРЕМОГИ: НОТАТКИ НЕСТОРОННІХ СПОСТЕРІГАЧІВ
- "Помаранчева революція" як реакція українського суспільства на використання адміністративного ресурсу на президентських виборах 2004 р.
- 2004: «Помаранчева революція» як цивілізаційний вибір українців
- "Помаранчева революція" очима пересічного обивателя...
- Помаранчева революція 2004 року. Як це було
- Оранжевая революция: хроника событий
- Помаранчева революція: уроки владі
- Меморандум Майдану.
- Студентська революція на граніті - 1990р.
- Майдан - 1991 рік.
- Майдан - 1991 рік.
- Об'єкти
-
- Майдан незалежності
-
- Лядські ворота Києва - оберт колеса світової історії
- Особистості
- Майдан - 1991 рік.
-
-
-
- Київська область
-
- м. Березань
- м. Біла Церква
- м. Бориспіль
-
- Історія
-
- Археологія Бориспільщини
- Бориспільщина у добу Київської Русі
- Бориспіль у добу польського та литовського панування
- Магдебурзьке право у Борисполі
- Бориспіль - козацьке містечко
- Бориспіль у часи Російської імперії
- Бориспіль під час української революції
- Бориспіль у міжвоєнні роки
- Радянсько-німецька війна і Бориспіль
- Бориспіль у повоєнний період
- Бориспіль та район на сучасному етапі
- Культура
- Об'єкти
-
- Бориспільська міська централізована бібліотечна система
- Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого
- Особистості
-
- Павло Чубинський - автор гімну України
- Різьбяр Петро Верна
- м. Бровари
- м. Буча
- м. Васильків
- м. Ірпінь
- м. Обухів
- м. Переяслав-Хмельницький
- м. Ржищів
- м. Славутич
- м. Фастів
- м. Прип'ять
- Баришівський район
-
- смт. Баришівка
- с. Бзів
- с. Більшовик
- с. Борщів
- с. Веселинівка
- с. Власівка
- с. Волошинівка
- с. Гостролуччя
- с. Григорівка
- с. Дернівка
- с. Коржі
- с. Корніївка
- с. Леляки
- с. Лехнівка
- с. Лук'янівка
- с. Лукаші
- с. Мала Тарасівка
- с. Масківці
- с. Морозівка
- с. Недра
- с. Паришків
- с. Пасічна
- с. Перемога
- с. Пилипче
- с. Поділля
- с. Рудницьке
- с. Садове
- с. Сезенків
- с. Селичівка
- с. Селище
- с. Семенівка
- с. Устинкова Гребля
- с. Хлопків
- с. Хмельовик
- с. Червоноармійське
- с. Швачиха
- с. Шовкове
- с. Яблуневе
- с. Ярешки
- Білоцерківський район
-
- с. Дрозди
- м. Узин
- с. Бакали
- с. Бикова Гребля
- с. Блощинці
- с. Василів
- с. Вербова
- с. Вільна Тарасівка
- с. Володимирівка
- с. Гайок
- с. Глибочка
- с. Глушки
- с. Городище
- с. Затиша
- с. Іванівка
- с. Йосипівка
- с. Клочки
- с. Коженики
- с. Коржівка
- с. Красне
- с. Людвинівка
- с. Мазепинці
- с. Макіївка
- с. Мала Антонівка
- с. Мала Вільшанка
- с. Мала Сквирка
- с. Матюші
- с. Межове
- с. Михайлівка
- с. Одноріг
- с. Озерна
- с. Олійникова Слобода
- с. Острійки
- с. Павлівка
- с. Пилипча
- с. Піщана
- с. Поправка
- с. Потіївка
- с. Розаліївка
- с. Сидори
- с. Скребиші
- с. Сорокотяги
- с. Степок
- с. Сухоліси
- с. Тарасівка
- с. Томилівка
- с. Трушки
- с. Фастівка
- с. Фесюри
- с. Фурси
- с. Храпачі
- с. Чепиліївка
- с. Черкас
- с. Черкас
- с. Чмирівка
- с. Чупира
- с. Шкарівка
- с. Щербаки
- с. Яблунівка
- смт. Терезине
- Богуславський район
-
- с. Митаївка
- м. Богуслав
- с. Біївці
- с. Бородані
- с. Бране Поле
- с. Вільховець
- с. Гута
- с. Дешки
- с. Дибинці
- с. Дібрівка
- с. Дмитренки
- с. Закутинці
- с. Іванівка
- с. Івки
- с. Ісайки
- с. Карандинці
- с. Киданівка
- с. Коряківка
- с. Красногородка
- с. Лютарі
- с. Медвин
- с. Мисайлівка
- с. Михайлівка
- с. Москаленки
- с. Олексіївка
- с. Побережка
- с. Половецьке
- с. Поташня
- с. Розкопанці
- с. Саварка
- с. Семигори
- с. Синиця
- с. Софійка
- с. Тептіївка
- с. Туники
- с. Хохітва
- с. Чайки
- с. Шупики
- с. Щербашинці
- с. Яцюки
- Бориспільський район
-
- с. Кириївщина
- с Андріївка
- с Тарасівка
- с. Артемівка
- с. Безуглівка
- с. Васильки
- с. Велика Олександрівка
- с. Велика Стариця
- с. Вишеньки
-
- Історія села Вишеньки
- с. Вороньків
-
- Історія села Воронькова
- с. Глибоке
- с. Гнідин
- с. Головурів
- с. Гора
- с. Горобіївка
- с. Городище
- с. Дударків
- с. Жовтневе
- с. Займище
- с. Іванків
- с. Кийлів
- с. Кірове
- с. Лебедин
- с. Ленінівка
- с. Любарці
- с. Мала Олександрівка
- с. Мала Стариця
- с. Малі Єрківці
- с. Мартусівка
- с. Мирне
- с. Перегуди
- с. Петровське
- с. Проліски
- с. Проців
-
- Історія села Салькова
- Історія села Процева
- с. Ревне
- с. Рогозів
- с. Сеньківка
-
- Історія села Сеньківки
- с. Сошників
- с. Старе
- с. Сулимівка
- с. Чубинське
- с. Щасливе
- Бородянський район
-
- смт. Немішаєве
- с. Берестянка
- с. Блиставиця
- с. Бондарня
- с. Буда-Бабинецька
- с. Вабля
- с. Великий Ліс
- с. Вишняки
- с. Волиця
- с. Гай
- с. Галинка
- с. Діброво-Ленінське
- с. Дружня
- с. Жовтневе
- с. Загальці
- с. Здвижівка
- с. Качали
- с. Коблицький Ліс
- с. Коблиця
- с. Козинці
- с. Красний Ріг
- с. Луб'янка
- с. Майданівка
- с. Мигалки
- с. Микуличі
- с. Мирча
- с. Михайленків
- с. Небрат
- с. Нова Буда
- с. Нова Гребля
- с. Нове Залісся
- с. Новий Корогод
- с. Озера
- с. Озерщина
- с. Пилиповичі
- с. Пороскотень
- с. Поташня
- с. Раска
- с. Стара Буда
- с. Тальське
- с. Торф'яне
- с. Шибене
- с. Язвинка
- смт. Бабинці
- смт. Бородянка
- смт. Клавдієво-Тарасове
- смт. Пісківка
- Броварський район
-
- с. Бервиця
- с. Бобрик
- с. Богданівка
- с. Вільне
- с. Гоголів
- с. Гребельки
- с. Димитрове
- с. Жердова
- с. Заворичі
- с. Зазим'я
- с. Захарівка
- с. Зоря
- с. Княжичі
- с. Красилівка
- с. Куйбишеве
- с. Кулажинці
- с. Літки
- с. Мала Тарасівка
- с. Михайлівка
- с. Мокрець
- с. Опанасів
- с. Перемога
- с. Переможець
- с. Перше Травня
- с. Першотравневе
- с. Підлісся
- с. Плоске
- с. Погреби
- с. Пухівка
- с. Рожівка
- с. Рожни
- с. Рудня
- с. Семиполки
- с. Скибин
- с. Соболівка
- с. Требухів
- с. Фрунзівка
- с. Шевченкове
- смт. Велика Димерка
- смт. Калинівка
- смт. Калита
- Васильківський район
-
- с. Крячки
- с. Путрівка
- с-ще Зелений Бір
- с. Багрин
- с. Барахти
- с. Безп'ятне
- с. Березенщина
- с. Борисів
- с. Варовичі
- с. Велика Бугаївка
- с. Велика Вільшанка
- с. Велика Солтанівка
- с. Вільшанська Новоселиця
- с. Вінницькі Стави
- с. Гвоздів
- с. Данилівка
- с. Дерев'янки
- с. Дзвінкове
- с. Діброва
- с. Зайців
- с. Залізне
- с. Заріччя
- с. Застугна
- с. Здорівка
- с. Зозулі
- с. Іванковичі
- с. Кобці
- с. Ковалівка
- с. Кодаки
- с. Кожухівка
- с. Крушинка
- с. Ксаверівка
- с. Ксаверівка Друга
- с. Кулібаба
- с. Липовий Скиток
- с. Лосятин
- с. Луб'янка
- с. Мала Бугаївка
- с. Мала Солтанівка
- с. Мар'янівка
- с. Мархалівка
- с. Митниця
- с. Перевіз
- с. Петрівка
- с. Пінчуки
- с. Плесецьке
- с. Погреби
- с. Пологи
- с. Пшеничне
- с. Руликів
- с. Саливонки
- с. Скрипки
- с. Соколівка
- с. Степанівка
- с. Тростинка
- с. Тростинська Новоселиця
- с. Устимівка
- с. Хлепча
- с. Червоне
- с. Червоне
- с. Червоне Поле
- с. Шевченківка
- с. Яцьки
- смт. Глеваха
- смт. Гребінки
- смт. Дослідницьке
- смт. Калинівка
- Вишгородський район
-
- м. Вишгород
- с. Каменка
- с. Абрамівка
- с. Андріївка
- с. Богдани
- с. Боденьки
- с. Вахівка
- с. Вища Дубечня
- с. Володимирівка
- с. Вороньківка
- с. Воропаїв
- с. Гаврилівка
- с. Глібівка
- с. Гута-Катюжанська
- с. Гута-Межигірська
- с. Демидів
- с. Дудки
- с. Жукин
- с. Катюжанка
- с. Козаровичі
- с. Круги
- с. Лебедівка
- с. Литвинівка
- с. Лісовичі
- с. Любидва
- с. Любимівка
- с. Лютіж
- с. Миколаївка
- с. Нижча Дубечня
- с. Нові Петрівці
- с. Новосілки
- с. Овдієва Нива
- с. Осещина
- с. Петрівське
- с. Пилява
- с. Пірнове
- с. Раківка
- с. Рикунь
- с. Ритні
- с. Рихта
- с. Ровжі
- с. Рови
- с. Розтісне
- с. Рудня-Димерська
- с. Савенки
- с. Синяк
- с. Сичівка
- с. Старі Петрівці
- с. Сувид
- с. Сухолуччя
- с. Тарасівщина
- с. Толокунь
- с. Федорівка
- с. Хотянівка
- с. Червоне
- с. Ясногородка
- смт. Димер
- Володарський район
-
- с-ще Веснянка
- с. Березна
- с. Біліївка
- с. Володимирівка
- с. Гайворон
- с. Гайок
- с. Городище-Косівське
- с. Городище-Пустоварівське
- с. Дружба
- с. Завадівка
- с. Зрайки
- с. Капустинці
- с. Кленове
- с. Коржиха
- с. Косівка
- с. Лихачиха
- с. Лобачів
- с. Логвин
- с. Мармуліївка
- с. Матвіїха
- с. Михайлівка
- с. Надросівка
- с. Нове Життя
- с. Ожегівка
- с. Пархомівка
- с. Петрашівка
- с. Ратуш
- с. Рачки
- с. Рогізна
- с. Рубченки
- с. Руде Село
- с. Тадіївка
- с. Тарасівка
- с. Тарган
- с. Чепіжинці
- с. Шевченкове
- смт. Володарка
- Згурівський район
-
- с. Мала Березанка
- с. Аркадіївка
- с. Безуглівка
- с. Великий Крупіль
- с. Вишневе
- с. Вільне
- с. Войкове
- с. Володимирське
- с. Горбачівка
- с. Гречана Гребля
- с. Жовтневе
- с. Жуківка
- с. Зелене
- с. Іллінське
- с. Красне
- с. Левченкове
- с. Леніне
- с. Лизогубова Слобода
- с. Майське
- с. Мала Супоївка
- с. Малий Крупіль
- с. Нова Олександрівка
- с. Нова Оржиця
- с. Олександринівка
- с. Олексіївка
- с. Пайки
- с. Пасківщина
- с. Петрівське
- с. Право Жовтня
- с. Свобода
- с. Середівка
- с. Софіївка
- с. Стара Оржиця
- с. Терлещина
- с. Турівка
- с. Урсалівка
- с. Усівка
- с. Черевки
- с. Шевченкове
- смт. Згурівка
- Іванківський район
-
- м. Чорнобиль
- с. Білий Берег
- с. Блідча
- с. Болотня
- с. Буда-Полідарівська
- с. Варівськ
- с. Верхолісся
- с. Воропаївка
- с. Горностайпіль
- с. Губин
- с. Димарка
- с. Дитятки
- с. Доманівка
- с. Жерева
- с. Жеревпілля
- с. Жміївка
- с. Заруддя
- с. Захарівка
- с. Зимовище
- с. Зорин
- с. Карпилівка
- с. Кірове
- с. Ковалівка
- с. Коленці
- с. Коленцівське
- с. Коленцівське
- с. Красилівка
- с. Кропивня
- с. Кухарі
- с. Лапутьки
- с. Людвинівка
- с. Макарівка
- с. Мала Макарівка
- с. Медвин
- с. Мокра Корма
- с. Мусійки
- с. Нові Макалевичі
- с. Нові Соколи
- с. Обуховичі
- с. Олива
- с. Олізарівка
- с. Оране
- с. Осовець
- с. Петрівське
- с. Пироговичі
- с. Підгайне
- с. Піски
- с. Полідарівка
- с. Поталіївка
- с. Потоки
- с. Рахвалівка
- с. Розважів
- с. Рокитна Слобода
- с. Рудня-Левківська
- с. Рудня-Сидорівська
- с. Рудня-Тальська
- с. Рудня-Шпилівська
- с. Русаки
- с. Сидоровичі
- с. Слобода-Кухарська
- с. Соснівка
- с. Ставрівка
- с. Станішівка
- с. Старі Соколи
- с. Старовичі
- с. Степанівка
- с. Страхолісся
- с. Сукачі
- с. Термахівка
- с. Тетерівське
- с. Федорівка
- с. Феневичі
- с. Фрузинівка
- с. Хочева
- с. Чкаловка
- с. Шевченкове (Димарська сільська рада)
- с. Шевченкове (Розважівська сільська рада)
- с. Шпилі
- с. Яхнівка
- смт. Іванків
- Кагарлицький район
-
- м. Кагарлик
- с. Антонівка
- с. Балико-Щучинка
- с. Бендюгівка
- с. Бурти
- с. Великі Прицьки
- с. Воронівка
- с. Горохове
- с. Горохуватка
- с. Гребені
- с. Демівщина
- с. Дібрівка
- с. Жовтнев
- с. Землянка
- с. Зікрачі
- с. Зорівка
- с. Іванівка
- с. Кадомка
- с. Калинівка
- с. Кузьминці
- с. Леонівка
- с. Липовець
- с. Ліщинка
- с. Мирівка
- с. Новосілки
- с. Онацьки
- с. Оріхове
- с. Очеретяне
- с. Панікарча
- с. Переселення
- с. Петрівське
- с. Петрівське
- с. Петрівське
- с. Півці
- с. Расавка
- с. Расавка
- с. Слобода
- с. Стави
- с. Стайки
- с. Стрітівка
- с. Сущани
- с. Тарасівка
- с. Тернівка
- с. Уляники
- с. Халча
- с. Черняхів
- с. Шпендівка
- с. Шубівка
- с. Юшки
- с. Яблунівка
- Києво-Святошинський район
-
- м. Боярка
- м. Вишневе
- с. Білогородка
- с. Бобриця
- с. Бузова
- с. Буча
- с. Віта-Поштова
- с. Гатне
- с. Гнатівка
- с. Горбовичі
- с. Гореничі
- с. Горенка
- с. Гурівщина
- с. Дмитрівка
- с. Жорнівка
- с. Забір'я
- с. Забуччя
- с. Іванків
- с. Капітанівка
- с. Княжичі
- с. Кременище
- с. Круглик
- с. Крюківщина
- с. Личанка
- с. Лісне
- с. Лісники
- с. Лука
- с. Любимівка
- с. Малютянка
- с. Мила
- с. Мироцьке
- с. Михайлівка-Рубежівка
- с. Мощун
- с. Мрія
- с. Музичі
- с. Неграші
- с. Нове
- с. Новосілки
- с. Петрівське
- с. Петропавлівська Борщагівка
- с. Петрушки
- с. Софіївська Борщагівка
- с. Стоянка
- с. Тарасівка
- с. Хмільна
- с. Ходосівка
- с. Хотів
- с. Чайки
- с. Шевченкове
- с. Шпитьки
- с. Юрівка
- смт. Чабани
- Макарівський район
-
- с Лозовик
- с. Андріївка
- с. Березівка
- с. Бишів
- с. Борівка
- с. Великий Карашин
- с. Весела Слобідка
- с. Вишеград
- с. Вільне
- с. Вітрівка
- с. Волосінь
- с. Гавронщина
- с. Горобіївка
- с. Грузьке
- с. Забуяння
- с. Завалівка
- с. Зурівка
- с. Калинівка
- с. Козичанка
- с. Колонщина
- с. Комарівка
- с. Конопельки
- с. Копилів
- с. Копіївка
- с. Королівка
- с. Леонівка
- с. Липівка
- с. Лисиця
- с. Лишня
- с. Лубське
- с. Людвинівка
- с. Макарівська Буда
- с. Маковище
- с. Малий Карашин
- с. Мар'янівка
- с. Мар'янівка
- с. Миколаївка
- с. Мостище
- с. Мотижин
- с. Наливайківка
- с. Небелиця
- с. Ніжиловичі
- с. Нові Опачичі
- с. Новомирівка
- с. Новосілки
- с. Осикове
- с. Пашківка
- с. Плахтянка
- с. Почепин
- с. Рожів
- с. Садки-Строївка
- с. Северинівка
- с. Ситняки
- с. Соболівка
- с. Соснівка
- с. Фасівочка
- с. Фасова
- с. Ферма
- с. Ферма
- с. Червона Гірка
- с. Червона Слобода
- с. Чорногородка
- с. Шнурів Ліс
- с. Юрів
- с. Юрівка
- с. Яблунівка
- с. Ясногородка
- смт. Кодра
- смт. Макарів
- Миронівський район
-
- м. Миронівка
- с. Андріївка
- с. Вахутинці
- с. Ведмедівка
- с. Великий Букрин
- с. Вікторівка
- с. Владиславка
- с. Горобіївка
- с. Грушів
- с. Гулі
- с. Дударі
- с. Ємчиха
- с. Зеленьки
- с. Карапиші
- с. Кип'ячка
- с. Козин
- с. Коритище
- с. Кулешів
- с. Кутелів
- с. Липовий Ріг
- с. Македони
- с. Малий Букрин
- с. Малі Прицьки
- с. Маслівка
- с. Матвіївка
- с. Микитяни
- с. Нова Олександрівка
- с. Олександрівка
- с. П'ятирічка
- с. П'ятихатка
- с. Пії
- с. Польове
- с. Потік
- с. Пустовіти
- с. Ромашки
- с. Росава
- с. Салів
- с. Світле
- с. Тарасівка
- с. Тулинці
- с. Фролівка
- с. Ходорів
- с. Центральне
- с. Шандра
- с. Юхни
- с. Яхни
- Обухівський район
-
- м. Українка
- с Трипілля
- с. Безіменне
- с. Березове
- с. Великі Дмитровичі
- с. Верем'я
- с. Витачів
- с. Германівка
- с. Григорівка
- с. Гусачівка
- с. Дерев'яна
- с. Деремезна
- с. Долина
- с. Жуківці
- с. Застугна
- с. Капустяна
- с. Козіївка
- с. Конюша
- с. Копачів
- с. Красна Слобідка
- с. Красне Перше
- с. Креничі
- с. Кулі
- с. Макарівка
- с. Мала Вільшанка
- с. Малі Дмитровичі
- с. Матяшівка
- с. Нещерів
- с. Нові Безрадичі
- с. Паращина
- с. Перегонівка
- с. Перше Травня
- с. Підгірці
- с. Плюти
- с. Романків
- с. Семенівка
- с. Старі Безрадичі
- с. Степок
- с. Тарасівка
- с. Халеп'я
- с. Шевченкове
- с. Щербанівка
- смт. Козин
- Переяслав-Хмельницький район
-
- с. Велика Каратуль
- с. Веселе
- с. Виповзки
- с. Вінинці
- с. Вовчків
- с. Воскресенське
- с. Гайшин
- с. Гланишів
- с. Горбані
- с. Гребля
- с. Гречаники
- с. Дем'янці
- с. Дениси
- с. Дівички
- с. Єрківці
- с. Жовтневе
- с. Заострів
- с. Кавказ
- с. Ковалин
- с. Козлів
- с. Леніне
- с. Лецьки
- с. Мазинки
- с. Мала Каратуль
- с. Мар'янівка
- с. Натягайлівка
- с. Переяславське
- с. Перше Травня
- с. Плескачі
- с. Пологи-Вергуни
- с. Пологи-Чобітки
- с. Пологи-Яненки
- с. Положаї
- с. Помоклі
- с. Пристроми
- с. Радянське
- с. Світанок
- с. Сомкова Долина
- с. Соснова
- с. Стовп'яги
- с. Строкова
- с. Тарасівка
- с. Ташань
- с. Травневе
- с. Улянівка
- с. Харківці
- с. Хоцьки
- с. Циблі
- с. Чирське
- с. Чопилки
- с. Шевченкове
- Поліський район
-
- с. Буда Вовчківська
- с. Буда-Радинська
- с. Вересня
- с. Вовчків
- с. Володарка
- с. Городещина
- с. Дубова
- с. Дубова
- с. Залишани
- с. Зелена Поляна
- с. Калинівка
- с. Луговики
- с. Максимовичі
- с. Мар'янівка
- с. Міхлівщина
- с. Млачівка
- с. Нівецьке
- с. Омелянівка
- с. Орджонікідзе
- с. Рагівка
- с. Радинка
- с. Стара Марківка
- с. Стещина
- с. Стовпне
- с. Федорівка
- с. Чапаєве
- с. Червона Зірка
- с. Черемошна
- с. Шкнева
- смт. Красятичі
- Рокитнянський район
-
- с. Бакумівка
- с. Бирюки
- с. Бушеве
- с. Довгалівське
- с. Житні Гори
- с. Запруддя
- с. Калинівка
- с. Колесникове
- с. Луб'янка
- с. Любка
- с. Маківка
- с. Насташка
- с. Ольшаниця
- с. Острів
- с. Першотравневе
- с. Петрівське
- с. Пугачівка
- с. Ромашки
- с. Савинці
- с. Синява
- с. Телешівка
- с. Шарки
- смт. Рокитне
- Сквирський район
-
- м. Сквира
- с. Андріївка
- с. Антонів
- с. Безпечна
- с. Безугляки
- с. Буки
- с. Великі Єрчики
- с. Великополовецьке
- с. Владиславка
- с. Горобіївка
- с. Домантівка
- с. Дулицьке
- с. Дунайка
- с. Золотуха
- с. Каленна
- с. Кам'яна Гребля
- с. Квітневе
- с. Кононівка
- с. Красноліси
- с. Краснянка
- с. Кривошиїнці
- с. Лаврики
- с. Ленінське
- с. Мала Михайлівка
- с. Малі Єрчики
- с. Малі Лисівці
- с. Малі Лисівці
- с. Миньківці
- с. Мовчанівка
- с. Нова Пустоварівка
- с. Новий Шлях
- с. Оріховець
- с. Пищики
- с. Пустоварівка
- с. Рибчинці
- с. Рогізна
- с. Руда
- с. Саврань
- с. Самгородок
- с. Селезенівка
- с. Таборів
- с. Терешки
- с. Токарівка
- с. Тхорівка
- с. Улянівка
- с. Цапіївка
- с. Чубинці
- с. Шаліївка
- с. Шамраївка
- с. Шапіївка
- с. Ями
- Ставищенський район
-
- с. Антонівка
- с. Бесідка
- с. Богатирка
- с. Брилівка
- с. Василиха
- с. Веселе
- с. Винарівка
- с. Вишківське
- с. Гейсиха
- с. Гостра Могила
- с. Григорівська Слобода
- с. Журавлиха
- с. Іванівка
- с. Красилівка
- с. Кривець
- с. Любча
- с. Полковниче
- с. Попружна
- с. Розкішна
- с. Розумниця
- с. Сніжки
- с. Станіславчик
- с. Стрижавка
- с. Сухий Яр
- с. Торчицький Степок
- с. Торчиця
- с. Червоне
- с. Юрківка
- с. Ясенівка
- смт. Ставище
- Таращанський район
-
- м. Тараща
- с. Антонівка
- с. Бовкун
- с. Буда
- с. Велика Березянка
- с. Велика Вовнянка
- с. Веселий Кут
- с. Володимирівка
- с. Дубівка
- с. Кирдани
- с. Кислівка
- с. Ківшовата
- с. Косяківка
- с. Красюки
- с. Крива
- с. Круті Горби
- с. Лісовичі
- с. Лук'янівка
- с. Лука
- с. Маковецьке
- с. Мала Березянка
- с. Мала Вовнянка
- с. Малоберезанське
- с. Петрівське
- с. Плоске
- с. Потоки
- с. Ріжки
- с. Салиха
- с. Северинівка
- с. Станишівка
- с. Степок
- с. Улашівка
- с. Чапаєвка
- с. Червоні Яри
- с. Чернин
- Тетіївський район
-
- м. Тетіїв
- с. Бурківці
- с. Високе
- с. Галайки
- с. Голодьки
- с. Горошків
- с. Григорівка
- с. Денихівка
- с. Дзвеняче
- с. Дібрівка
- с. Дубина
- с. Кашперівка
- с. Клюки
- с. Кошів
- с. Михайлівка
- с. Молочне
- с. Ненадиха
- с. Одайпіль
- с. П'ятигори
- с. Перше Травня
- с. Погреби
- с. Ріденьке
- с. Росішки
- с. Скибинці
- с. Софіпіль
- с. Стадниця
- с. Степове
- с. Тайниця
- с. Тарасівка
- с. Теліжинці
- с. Хмелівка
- с. Черепин
- с. Черепинка
- Фастівський район
-
- с-ще Степове
- с. Бортники
- с. Василівка
- с. Велика Мотовилівка
- с. Велика Офірна
- с. Велика Снітинка
- с. Великі Гуляки
- с. Веприк
- с. Вишня
- с. Вишняки
- с. Вільшанська Нива
- с. Волиця
- с. Гвардійське
- с. Деминівка
- с. Дідівщина
- с. Дмитрівка
- с. Дорогинка
- с. Єлизаветівка
- с. Кищинці
- с. Клехівка
- с. Кончаки
- с. Кощіївка
- с. Мала Офірна
- с. Мала Снітинка
- с. Малополовецьке
- с. Млинок
- с. Мотовилівська Слобідка
- с. Оленівка
- с. Паляничинці
- с. Пилипівка
- с. Півні
- с. Пришивальня
- с. Скригалівка
- с. Софіївка
- с. Ставки
- с. Тарасенки
- с. Тарасівка
- с. Томашівка
- с. Триліси
- с. Фастівець
- с. Федорівка
- с. Червона Мотовилівка
- с. Червоне
- с. Ярошівка
- с. Яхни
- смт. Борова
- смт. Кожанка
- Яготинський район
-
- м. Яготин
- с Двірківщина
- с Добраничівка
- с-ще Гречанівка
- с-ще Черняхівка
- с. Богданівка
- с. Божки
- с. Воронівщина
- с. Гензерівка
- с. Годунівка
- с. Григорівка
- с. Дзюбівка
- с. Жоравка
- с. Засупоївка
- с. Кайнари
- с. Капустинці
- с. Коптевичівка
- с. Кулябівка
- с. Лемешівка
- с. Лозовий Яр
- с. Лукомщина
- с. Ничипорівка
- с. Озерне
- с. Панфили
- с. Плужники
- с. Райківщина
- с. Розумівка
- с. Рокитне
- с. Соколівщина
- с. Сотниківка
- с. Сулимівка
- с. Супоївка
- с. Трубівщина
- с. Тужилів
- с. Фарбоване
- с. Федорівка
- с. Червоне
- с. Червоне Заріччя
- с. Черняхівка
- с. Шевченкове
-
-
-
Північне причорномор'я
-
-
- Миколаївська область
-
- м. Миколаїв
- м. Очаків
- м. Первомайськ
- м. Южноукраїнськ
- Арбузинський район
-
- смт Арбузинка
- смт Костянтинівка
- с-ще Кавуни
- с-ще Костянтинівка
- с. Агрономія
- с. Благодатне
- с. Бузьке
- с. Булацелове
- с. Виноградний Яр
- с. Вишневе
- с. Воєводське
- с. Воля
- с. Зелена Поляна
- с. Іванівка
- с. Колос Добра
- с. Любоіванівка
- с. Мар'янівка
- с. Новий Ставок
- с. Новогригорівка
- с. Новокрасне
- с. Новомихайлівка
- с. Новоселівка
- с. Остапівка
- с. Панкратове
- с. Полянка
- с. Рябоконеве
- с. Садове
- с. Семенівка
- с. Шевченко
- с. Шкуратове
- Баштанський район
-
- м. Баштанка
- с-ще Андріївка
- с-ще Лоцкине
- с-ще Перемога
- с. Новоіванівка
- с. Архангельське
- с. Виноградівка
- с. Вільна Поляна
- с. Горожене
- с. Добра Криниця
- с. Добре
- с. Доброкам'янка
- с. Зелений Гай (Кашперо-Миколаївська сільська рада)
- с. Зелений Гай (Новосергіївська сільська рада)
- с. Зелений Клин
- с. Зелений Яр
- с. Інгулка
- с. Катеринівка
- с. Кашперо-Миколаївка
- с. Київське
- с. Костичі
- с. Костянтинівка
- с. Леніне
- с. Лисянка
- с. Лобріївка
- с. Любарка
- с. Мар'ївка
- с. Мар'янівка
- с. Михайлівка
- с. Нове Життя
- с. Новобірзулівка
- с. Новогеоргіївка
- с. Новогорожене
- с. Новоєгорівка
- с. Новомар'ївка
- с. Новоолександрівка
- с. Новоолександрівка
- с. Новопавлівка
- с. Новопетрівка
- с. Новосергіївка
- с. Новоукраїнка
- с. Новофонтанка
- с. Одрадне
- с. Плющівка
- с. Привільне
- с. Родники
- с. Світлицьке
- с. Свобода
- с. Старогорожене
- с. Старосолдатське
- с. Тарасівка
- с. Трудове
- с. Христофорівка
- с. Червона Зірка
- с. Червоний Став
- с. Шевченко
- с. Явкине
- Березанський район
-
- смт Березанка
- с-ще Елеваторне (Василівська сільська рада)
- с-ще Елеваторне (Матіясівська сільська рада)
- с-ще Крутоярка
- с-ще Тронка
- с. Анатолівка
- с. Андрієво-Зорине
- с. Андріївка
- с. Бессарабка
- с. Богданівка
- с. Василівка
- с. Вікторівка
- с. Ганнівка
- с. Глибоке
- с. Данилівка
- с. Дмитрівка
- с. Єлизаветівка
- с. Журівка
- с. Калабатине
- с. Кімівка
- с. Коблеве
- с. Комісарівка
- с. Красне
- с. Краснопілля
- с. Ленінка
- с. Лимани
- с. Лиманське
- с. Лугове
- с. Люблине
- с. Малахове
- с. Марківка
- с. Матіясове
- с. Михайлівка
- с. Морське
- с. Новоподілля
- с. Новоселівка
- с. Новофедорівка
- с. Олександрівка
- с. Попільне
- с. Прогресівка
- с. Рибаківка
- с. Суходіл
- с. Ташине
- с. Тузли
- с. Федорівка
- с. Чапаєвка
- с. Червона Українка
- с. Червоний Поділ
- с. Шмідтівка
- с. Яблуня
- Березнегуватський район
-
- смт Березнегувате
- с-ще Березнегувате
- с-ще Добре
- с. Біла Криниця
- с. Василівка
- с. Велике Артакове
- с. Веселе
- с. Веселий Кут
- с. Висунськ
- с. Вітрове
- с. Зелений Гай
- с. Кавказ
- с. Калачеве
- с. Калинівка
- с. Калуга
- с. Лепетиха
- с. Любомирівка
- с. Маліївка
- с. Маломихайлівське
- с. Мурахівка
- с. Нововолодимирівка
- с. Новогригорівка
- с. Новоолександрівка
- с. Новоочаків
- с. Новоросійське
- с. Новосевастополь
- с. Новосергіївка
- с. Новоукраїнка
- с. Одрадне
- с. Озерівка
- с. Петрівське
- с. Петропавлівка
- с. Пришиб
- с. Романівка
- с. Семенівка
- с. Сергіївка
- с. Соколівка
- с. Тернівка
- с. Тетянівка
- с. Федорівка
- с. Червоний Став
- с. Червоний Яр
- с. Червонопілля
- с. Яковлівка
- Братський район
-
- смт Братське
- с-ще Людмилівка
- с. Антонівка
- с. Антонове
- с. Антонопіль
- с. Веселий Роздол
- с. Висока Гора
- с. Вікторівка
- с. Воронине
- с. Ганнівка
- с. Григорівка
- с. Дарниця
- с. Єгорівка
- с. Єлизаветівка
- с. Зелений Яр
- с. Іллічівка
- с. Кам'яно-Костувате
- с. Кам'янопіль
- с. Кам'януватка
- с. Костувате
- с. Красноярка
- с. Крива Пустош
- с. Кудрявське
- с. Лісове
- с. Макарове
- с. Микільське
- с. Миколаївка
- с. Мирне
- с. Миролюбівка
- с. Михайлівка
- с. Михайло-Жукове
- с. Мостове
- с. Надеждівка
- с. Новокостянтинівка
- с. Новомар'ївка
- с. Новоолександрівка
- с. Новоолексіївка
- с. Новопетрівка
- с. Новофедорівка
- с. Обухівка
- с. Озеринівка
- с. Орлове Поле
- с. П'ятихатки
- с. Павлодарівка
- с. Петрівка Друга
- с. Петрівка Перша
- с. Петропавлівка
- с. Прищепівка
- с. Сергіївка
- с. Сергіївське
- с. Соколівка
- с. Тимофіївка
- с. Трудолюбівка
- с. Українець
- с. Улянівка
- с. Цибульки
- с. Шевченко
- с. Щорса
- с. Юр'ївка
- с. Ясна Поляна
- Веселинівський район
-
- смт Веселинове
- смт Кудрявцівка
- с-ще Миколаєве
- с-ще Мостове
- с. Бондарівка
- с. Бузоварове
- с. Варюшине
- с. Весняна Квітка
- с. Виноградівка
- с. Воронівка
- с. Гамове
- с. Градівка
- с. Григорівка
- с. Звенигородка
- с. Зелене
- с. Зоря
- с. Іванівка (Кубряцька сільська рада)
- с. Іванівка (Луб'янська сільська рада)
- с. Калинівка
- с. Катеринівка
- с. Києво-Олександрівське
- с. Колосівка
- с. Кременівка
- с. Кубряки
- с. Кутузівка
- с. Луб'янка (Кубряцька сільська рада)
- с. Луб'янка (Луб'янська сільська рада)
- с. Миколаївка
- с. Михайлівка
- с. Новий Городок
- с. Новий Степ
- с. Нововоскресенка
- с. Новогригорівка
- с. Новокатеринівка
- с. Новомиколаївка
- с. Новопавлівка
- с. Новосвітлівка
- с. Новосілка
- с. Первенець
- с. Петрівка
- с. Піщаний Брід
- с. Поділля
- с. Подолянка
- с. Покровка
- с. Поріччя
- с. Райдолина
- с. Ставки
- с. Староолексіївка
- с. Степанівка
- с. Суха Балка
- с. Улянове
- с. Урсолівка
- с. Федорівка
- с. Широколанівка
- с. Штукар
- Вознесенський район
-
- смт Олександрівка
- с-ще Вознесенське
- с-ще Мартинівське
- с-ще Новосілка
- с-ще Тімірязєвка
- Новогригорівка
- с. Актове
- с. Андрійчикове
- с. Бакай
- с. Білоусівка
- с. Бузьке
- с. Василівка
- с. Веселий Роздол
- с. Вільний Яр
- с. Вокзал
- с. Воронівка
- с. Глюгове
- с. Григорівське
- с. Дмитрівка
- с. Дорошівка
- с. Зоряvg
- с. Кам'яна Балка
- с. Криворучка
- с. Малосолоне
- с. Манне
- с. Мартинівське
- с. Нове
- с. Новобілоусівка
- с. Новопристань
- с. Новоукраїнка
- с. Очаківське
- с. Прибужани
- с. Ракове
- с. Рацинська Дача
- с. Рюмівське
- с. Солдатське
- с. Степове
- с. Таборівка
- с. Трикрати
- с. Трикратне
- с. Троїцьке
- с. Трудове
- с. Червоні Кошари
- с. Шевченко
- с. Щербані
- с. Щербанівське
- с. Яструбинове
- Врадіївський район
-
- смт Врадіївка
- с. Адамівка
- с. Біляєве
- с. Бобрик
- с. Богемка
- с. Болгарка
- с. Великовеселе
- с. Веселий Лан
- с. Гражданівка
- с. Гуляницьке
- с. Доброжанівка
- с. Жовтневе
- с. Захарівка
- с. Зимницьке
- с. Іванівка
- с. Йосипівка
- с. Капітанка
- с. Ковалівка
- с. Краснівка
- с. Краснопіль
- с. Кумарі
- с. Макієве
- с. Мала Врадіївка
- с. Мар'янівка
- с. Михайлівка
- с. Нововасилівка
- с. Новогригорівка
- с. Новомиколаївське
- с. Новоолексіївка
- с. Новопавлівка
- с. Острогірське
- с. Сирове
- с. Тарасівка
- с. Федорівка
- с. Филимонівка
- с. Шевченко
- с. Юр'ївка
- Доманівський район
-
- смт Доманівка
- с. Акмечетські Ставки
- с. Анетівка
- с. Антонівка
- с. Богданівка
- с. Богданівське
- с. Веселе
- с. Виноградний Сад
- с. Вікторівка
- с. Володимирівка
- с. Володимирівка
- с. Воля
- с. Горянка
- с. Грибоносове
- с. Дворянка
- с. Довжанка
- с. Довженки
- с. Жовтневе
- с. Забари
- с. Зброшкове
- с. Зелений Гай
- с. Зелений Яр
- с. Іванівка
- с. Івано-Федорівка
- с. Ізбашівка
- с. Казаринське
- с. Калинівка
- с. Козубівка
- с. Копані
- с. Копи
- с. Коштове
- с. Кузнецове
- с. Куйбишевка
- с. Лідіївка
- с. Мар'ївка
- с. Маринівка
- с. Миколаївка
- с. Мостове
- с. Новокантакузівка
- с. Новолікарське
- с. Новоселівка
- с. Олександрівка
- с. Олександрівка
- с. Олександродар
- с. Першотравнівка
- с. Петрівка
- с. Прибужжя
- с. Птичеc
- с. Сила
- с. Суха Балка
- с. Трудолюбівка
- с. Фрунзе
- с. Царедарівка
- с. Червона Поляна
- с. Червоний Київ
- с. Чернігівка
- с. Чорталка
- с. Шевченко
- с. Шевченко
- с. Широкі Криниці
- с. Щасливка
- с. Щуцьке
- Єланецький район
-
- смт Єланець
- с. Богодарівка
- с. Братолюбівка
- с. Бугорок
- с. Великосербулівка
- с. Велідарівка
- с. Веселий Поділ
- с. Водяне
- с. Водяно-Лорине
- с. Возсіятське
- с. Гражданка
- с. Григорівка
- с. Дружелюбівка
- с. Іванівка
- с. Калинівка
- с. Кам'янка
- с. Ковалівка
- с. Крутоярка
- с. Куйбишевка
- с. Малодворянка
- с. Маложенівка
- с. Малосербулівка
- с. Малоукраїнка
- с. Михайлівка
- с. Нововасилівка
- с. Нововолодимирівка
- с. Новомиколаївка
- с. Новоолександрівка
- с. Новоявленка
- с. Ольгопіль
- с. Півні
- с. Покровка
- с. Приют
- с. Семенівка
- с. Уральське
- с. Федоро-Михайлівка
- с. Ясногородка
- Жовтневий район
-
- с-ще Водник
- с-ще Горохівка
- с-ще Грейгове
- с-ще Зайчівське
- с-ще Засілля
- с-ще Капустине
- с-ще Квітневе
- с-ще Коларівка
- с-ще Луч
- с-ще Пам'ять Комунарів
- с-ще Полігон
- с-ще Степова Долина
- с. Бармашове
- с. Воровське
- с. Галицинове
- с. Добра Надія
- с. Зелений Гай
- с. Зоря
- с. Калинівка
- с. Комсомольське
- с. Костянтинівка
- с. Котляреве
- с. Лимани
- с. Лупареве
- с. Миколаївське
- с. Мирне
- с. Михайло-Ларине
- с. Мішково-Погорілове
- с. Новогригорівка
- с. Новомиколаївка
- с. Новоруське
- с. Новоселівка
- с. Оленівка
- с. Партизанське
- с. Пересадівка
- с. Петрівське
- с. Прибузьке
- с. Українка
- с. Червоне
- с. Шевченкове (Котляревська сільська рада)
- с. Шевченкове (Шевченківська сільська рада)
- с. Ясна Поляна
- смт Воскресенське
- смт Первомайське
- Казанківський район
-
- смт Казанка
- с-ще Висунь
- с-ще Добровільське
- с-ще Казанка
- с-ще Копані
- с-ще Лісове
- с-ще Незаможник
- с-ще Новоданилівка
- с-ще Утішне
- с. Миколаївка
- с. Андріївка
- с. Білівка
- с. Бурячки
- с. Великоолександрівка
- с. Великофедорівка
- с. Вербове
- с. Весела Балка
- с. Веселий Кут
- с. Волна
- с. Володимирівка
- с. Воля
- с. Дмитрівка
- с. Дмитро-Білівка
- с. Жовтень
- с. Зоря
- с. Каширівка
- с. Козлівка
- с. Кротівка
- с. Лагодівка
- с. Лазарівка
- с. Лозове
- с. Любомирівка
- с. Малофедорівка
- с. Мар'янівка
- с. Матроно-Василівка
- с. Миколо-Гулак
- с. Михайлівкаpo
- с. Неудачне
- с. Нова Висунь
- с. Новоблакитне
- с. Нововасилівка
- с. Нововолодимирівка
- с. Новогригорівка
- с. Новоданилівка
- с. Новолазарівка
- с. Новоолександрівка
- с. Новосілля
- с. Новоскелюватка
- с. Новоукраїнка
- с. Новофедорівка
- с. Новочудневе
- с. Олександрівка
- с. Павлівка
- с. Панасівка
- с. Петрово-Висунське
- с. Пищевиця
- с. Покровка
- с. Привілля
- с. Романівка
- с. Ропове
- с. Сергіївка
- с. Скобелеве
- с. Слобідка
- с. Суходілля
- с. Тарасівка
- с. Тернове
- с. Троїцько-Сафонове
- с. Троянка
- с. Утішне
- с. Червона Знам'янка
- с. Червона Новоселівка
- Кривоозерський район
-
- смт Криве Озеро
- с-ще Іванівка
- с-ще Климівка
- с-ще Купріянівка
- с-ще Червоний Орач
- с. Багачівка
- с. Берізки
- с. Бурилове
- с. Велика Мечетня
- с. Голоскове
- с. Красненьке
- с. Криве Озеро Друге
- с. Курячі Лози
- с. Леніне
- с. Луканівка
- с. Мазурове
- с. Мала Багачівка
- с. Мала Мечетня
- с. Миколаївка
- с. Михалкове
- с. Ониськове
- с. Очеретня
- с. Секретарка
- с. Сорочинка
- с. Тернувате
- с. Токарівка
- с. Тридуби
- Миколаївський район
-
- смт Ольшанське
- с-ще Весняне
- с-ще Жовтневе
- с-ще Зелений Яр
- с-ще Маловарварівка
- с-ще Надбузьке
- с-ще Радгоспне
- с-ще Радсад
- с-ще Червоноармійське
- с-ще Ясна Зоря
- с-ще Комсомольське
- с. Андріївка
- с. Безводне
- с. Зелене
- с. Зелений Гай
- с. Іванівка
- с. Кам'яна Балка
- с. Карликівка
- с. Кир'яківка
- с. Кірове
- с. Ковалівка
- с. Корчине
- с. Крива Балка
- с. Кринички
- с. Лук'янівка
- с. Мефодіївка
- с. Нечаяне
- с. Новоандріївка
- с. Новобогданівка
- с. Новогригорівка
- с. Новомихайлівка
- с. Новоселівка
- с. Новоюр'ївка
- с. П'ятихатки
- с. Петрівка
- с. Петрово-Солониха
- с. Подимове
- с. Половинки
- с. Сапетня
- с. Сеньчине
- с. Сливине
- с. Стара Богданівка
- с. Степове
- с. Суха Балка
- с. Тернувате
- с. Трихати
- с. Трихатське
- с. Улянівка
- с. Червоне Поле
- с. Шостакове
- с. Шурине
- с. Ясна Поляна
- Новобузький район
-
- м. Новий Буг
- с. Анастасівка
- с. Антонівка
- с. Баратівка
- с. Березнегуватське
- с. Білоцерківка
- с. Богомази
- с. Веселий Поділ
- с. Веселий Поділe
- с. Вівсянівка
- с. Вільне Запоріжжя
- с. Володимирівка
- с. Володимиро-Павлівка
- с. Ганнівка
- с. Григорівка
- с. Діброва
- с. Добра Воля
- с. Єфремівка
- с. Жовтневе (Вільнозапорізька сільська рада)
- с. Жовтневе (Новобузька міська рада)
- с. Загальна Користь
- с. Кам'яне
- с. Лоцкине
- с. Майорівка
- с. Майське
- с. Максимівка
- с. Мала Ганнівка
- с. Миролюбівка
- с. Новоантонівка
- с. Нововасилівка
- с. Новогригорівка
- с. Новоданилівка
- с. Новодмитрівка
- с. Новокостянтинівка
- с. Новомиколаївка
- с. Новомихайлівка
- с. Новопетрівка
- с. Новополтавка
- с. Новорозанівка
- с. Новоселівка
- с. Новосілля
- с. Новохристофорівка
- с. Новоюр'ївка
- с. Павлівка
- с. Пархомівка
- с. Пелагіївка
- с. Петрівка
- с. Показне
- с. Привільнянське
- с. Розанівка
- с. Симонівка
- с. Софіївка
- с. Трояни
- с. Улянівка
- с. Чернігівка
- с. Шевченкове
- с-ще Полтавка
- с-ще Щорсове
- Новоодеський район
-
- с-ще Дільниче
- м. Нова Одеса
- с. Антонівка
- с. Артемівка
- с. Баловне
- с. Бузьке
- с. Веселе
- с. Воронцівка
- с. Гребеники
- с. Гур'ївка
- с. Димівське
- с. Зайве
- с. Зарічне
- с. Кам'янка
- с. Кандибине
- с. Карлівка
- с. Київське
- с. Кіровка
- с. Костянтинівка
- с. Криворіжжя
- с. Михайлівка
- с. Новоінгулка
- с. Новоматвіївське
- с. Новомиколаївка
- с. Новоолександрівське
- с. Новопавлівка
- с. Новопетрівське
- с. Новосафронівка
- с. Новошмідтівка
- с. Олександрівка
- с. Остапівка
- с. Островське
- с. Підлісне
- с. Піски
- с. Себине
- с. Сільвестрівське
- с. Суворовка
- с. Сухий Єланець
- с. Троїцьке
- с. Улянівка
- с. Червоноволодимирівка
- с. Ясна Поляна
- Очаківський район
-
- с-ще Рівне
- с. Баланове
- с. Березань
- с. Благодатне
- с. Василівка
- с. Володимирівка
- с. Дмитрівка
- с. Дніпровське
- с. Жовтень
- с. Іванівка
- с. Їжицьке
- с. Кам'янка
- с. Каталине
- с. Козирка
- с. Куцуруб
- с. Лиманне
- с. Матросівка
- с. Михайлівка
- с. Нове
- с. Осетрівка
- с. Острівка
- с. Парутине
- с. Покровка
- с. Покровське
- с. Прибузьке
- с. Солончаки
- с. Червоне Парутине
- с. Чорноморка
- с. Шевченко
- с. Яселка
- Первомайський район
-
- смт Підгородна
- с-ще Бандурка
- с-ще Єрмолаївка
- с-ще Іванівка
- с-ще Кам'яний Міст
- с-ще Новоолександрівка
- с-ще Садибне
- с. Бандурка
- с. Богословка
- с. Болеславчик
- с. Брід
- с. Вербова Балка
- с. Гаївське
- с. Генівка
- с. Грушівка
- с. Довга Пристань
- с. Жовтневе
- с. Зелена Левада
- с. Зелені Кошари
- с. Кам'яна Балка
- с. Кам'яний Міст
- с. Катеринка
- с. Кінецьпіль
- с. Коломіївка
- с. Кримка
- с. Кумарі
- с. Куріпчине
- с. Лиса Гора
- с. Лозуватка
- с. Лукашівка
- с. Львів
- с. Мигія
- с. Мічуріне
- с. Новоандріївка
- с. Новопавлівка
- с. Петрівка
- с. Підгір'я
- с. Полтавка
- с. Романова Балка
- с. Світоч
- с. Синюхин Брід
- с. Соколівка
- с. Софіївка
- с. Станіславчик
- с. Старі Кошари
- с. Степківка
- с. Степове
- с. Тарасівка
- с. Чаусове
- с. Чаусове Друге
- с. Шевченко
- Снігурівський район
-
- м. Снігурівка
- с-ще Васильки
- с-ще Галаганівка
- с-ще Знам'янка
- с-ще Красне Знам'я
- с-ще Поляна
- с-ще Радгоспне
- с-ще Садове
- с-ще Світла Дача
- с-ще Тернові Поди
- с-ще Широке
- с-ще Ясна Поляна
- с-ще Центральне
- с. Афанасіївка
- с. Баратівка
- с. Безіменне
- с. Богородицьке
- с. Бурханівка
- с. Вавилове
- с. Василівка
- с. Великопілля
- с. Виноградне
- с. Галаганівка
- с. Горохівське
- с. Гречанівка
- с. Гуляйгородок
- с. Євгенівка
- с. Єлизаветівка
- с. Івано-Кепине
- с. Киселівка
- с. Кобзарці
- с. Куйбишеве
- с. Лиманці
- с. Любимівка
- с. Любине
- с. Максимівка
- с. Михайлівка
- с. Новий Шлях
- с. Нововасилівка
- с. Новокиївка
- с. Новокондакове
- с. Новопавлівське
- с. Новопетрівка
- с. Новософіївка
- с. Новотимофіївка
- с. Олександрівка
- с. Павлівка
- с. Павло-Мар'янівка
- с. Першотравневе
- с. Петропавлівське
- с. Покровське
- с. Романово-Булгакове
- с. Тамарине
- с. Трудолюбівка
- с. Червона Долина
- с. Червона Зірка
- с. Червоний Промінь
- с. Шмідтове
- с. Юр'ївка
-
-
-
- Одеська область
-
- м. Одеса
- м. Білгород-Дністровський
- м. Ізмаїл
- м. Іллічівськ
- м. Котовськ
- м. Теплодар
- м. Южне
- Ананьївський район
- Арцизький район
- Балтський район
- Березівський район
- Білгород-Дністровський район
- Біляївський район
- Болградський район
- Великомихайлівський район
- Іванівський район
- Ізмаїльський район
- Кілійський район
- Кодимський район
- Комінтернівський район
- Котовський район
- Красноокнянський район
- Любашівський район
- Миколаївський район
- Овідіопольський район
- Ренійський район
- Роздільнянський район
- Савранський район
- Саратський район
-
- смт Сарата
- с-ще Пасічне
- с. Благодатне
- с. Введенка
- с. Великорибальське
- с. Долинка
- с. Забари
- с. Зоря
- с. Кам'янка
- с. Комишівка Перша
- с. Костянтинівка
- с. Крива Балка
- с. Кулевча
- с. Лугове
- с. Миколаївка-Новоросійська
- с. Мирнопілля
- с. Михайлівка
- с. Міняйлівка
- с. Молдове
- с. Над'ярне
- с. Надежда
- с. Негрове
- с. Нова Іванівка
- с. Нова Плахтіївка
- с. Новоселівка
- с. Петропавлівка
- с. Плахтіївка
- с. Пшеничне
- с. Розівка
- с. Ройлянка
- с. Світлодолинське
- с. Семисотка
- с. Сергіївка
- с. Старосілля
- с. Успенівка
- с. Фараонівка
- с. Фуратівка
- с. Ярославка
- Тарутинський район
-
- смт Березине
- смт Бородіно
- смт Серпневе
- смт Тарутине
- с. Благодатне
- с. Богданівка
- с. Булатівка
- с. Весела Долина
- с. Виноградівка
- с. Височанське
- с. Вільне
- с. Вознесенка Друга
- с. Володимирівка
- с. Ганнівка
- с. Ганнівка
- с. Євгенівка
- с. Єлизаветівка
- с. Єлизаветівка
- с. Жовтневе
- с. Іванчанка
- с. Калачівка
- с. Красне
- с. Кролівка
- с. Ламбрівка
- с. Лісне
- с. Лужанка
- с. Малоярославець Другий
- с. Малоярославець Перший
- с. Миколаївка
- с. Надрічне
- с. Нове Тарутине
- с. Новоселівка
- с. Новосілка
- с. Новоукраїнка
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Перемога
- с. Петрівка
- с. Петрівськ
- с. Підгірне
- с. Підгірне
- с. Плачинда
- с. Рівне
- с. Рівне
- с. Роза
- с. Скриванівка
- с. Слобідка
- с. Сухувате
- с. Червоне
- с. Юр'ївка
- с. Ярове
- Татарбунарський район
-
- м. Татарбунари
- с. Базар'янка
- с. Балабанка
- с. Баштанівка
- с. Безім'янка
- с. Білолісся
- с. Борисівка
- с. Весела Балка
- с. Веселе
- с. Вишневе
- с. Глибоке
- с. Дивізія
- с. Дмитрівка
- с. Жовтий Яр
- с. Зарічне
- с. Кочкувате
- с. Лебедівка
- с. Лиман
- с. Лиман
- с. Маразліївка
- с. Нерушай
- с. Нова Олексіївка
- с. Нове
- с. Новомихайлівка
- с. Новоселиця
- с. Приморське
- с. Рибальське
- с. Ройлянка
- с. Садове
- с. Спаське
- с. Струмок
- с. Трапівка
- с. Трихатки
- с. Тузли
- с. Царичанка
- Фрунзівський район
-
- смт Затишшя
- смт Фрунзівка
- с. Андрусова
- с. Балашове
- с. Бірносове
- с. Богданове Перше
- с. Василівка
- с. Войничеве
- с. Володимирівка
- с. Гедеримове Перше
- с. Гірківка
- с. Глибокояр
- с. Давидівка
- с. Дементівка
- с. Дружелюбівка
- с. Єлизаветівка
- с. Жигайлове
- с. Загір'я
- с. Іванівка
- с. Йосипівка
- с. Карабанове
- с. Кошарка
- с. Краснопіль
- с. Кримпулька
- с. Леніне
- с. Майорське
- с. Мала Топорівка
- с. Малорошове
- с. Мар'янівка
- с. Нова Григорівка
- с. Нова Шибка
- с. Новозаріцьке
- с. Новомиколаївка
- с. Новопавлівка
- с. Оленівка
- с. Онилове
- с. Павлівка
- с. Парканівка
- с. Первомайське
- с. Перехрестове
- с. Перехрестове Перше
- с. Перше Травня
- с. Петрівка
- с. Петрівка
- с. Росіянівка
- с. Савчинське
- с. Самійлівка
- с. Скинешори
- с. Стоянове
- с. Унтилівка
- с. Федосіївка
- с. Червона Стінка
- с.Весела Балка
- Ширяївський район
-
- смт Ширяєве
- с. Бердинове
- с. Бранкованове
- с. Валентинівка
- с. Виноградівка
- с. Вікторівка
- с. Володимирівка
- с. Галупове
- с. Ганно-Покровка
- с. Гребенюки
- с. Григорівка
- с. Жовтень
- с. Жовтневе
- с. Жовтневе
- с. Жовтневе
- с. Журавське
- с. Зірка
- с. Золочівське
- с. Йосипівка
- с. Канцурове
- с. Катерино-Платонівка
- с. Качулове
- с. Копійкове
- с. Костянтинів
- с. Крижанівка
- с. Лідівка
- с. Макарове
- с. Малігонове
- с. Мар'ївка
- с. Мар'янівка
- с. Маркевичеве
- с. Машенька
- с. Миколаївка
- с. Никомаврівка
- с. Нові Маяки
- с. Новоандріївка
- с. Новогуляївка
- с. Новоєлизаветівка
- с. Новопавлівка
- с. Новопетрівка Друга
- с. Новопетрівка Перша
- с. Новосвітівка
- с. Новостепанівка
- с. Новоукраїнка
- с. Одаї
- с. Олександрівка
- с. Олександро-Вовкове
- с. Орджонікідзе
- с. Осинівка
- с. Петрівське
- с. Подільці
- с. Польове
- с. Преображенка
- с. Ревова
- с. Розкішне
- с. Самійлівка
- с. Саханське
- с. Сирітське Друге
- с. Сирітське Перше
- с. Січневе
- с. Скосарівське
- с. Софіївка
- с. Стара Єлизаветівка
- с. Старі Маяки
- с. Суха Журівка
- с. Тимофіївка
- с. Трудолюбівка
- с. Флоринське
- с. Червоний Кут
- с. Чогодарівка
- с. Якимів Яр
- с. Яринославка
-
-
-
- Херсонська область
-
- м. Херсон
- м. Каховка
- м. Нова Каховка
- Бериславський район
-
- м. Берислав
- смт Козацьке
- с-ще Веселе
- с-ще Заможне
- с-ще Матросівка
- с-ще Новорайськ
- с-ще Ударник
- с-ще Червоний Маяк
- с-ще Шляхове
- с. Бургунка
- с. Високе
- с. Вірівка
- с. Зміївка
- с. Інгулівка
- с. Качкарівка
- с. Кірове
- с. Костирка
- с. Кошара
- с. Крупиця
- с. Куйбишеве
- с. Львівські Отруби
- с. Львове
- с. Максима Горького
- с. Миколаївка
- с. Милове
- с. Новоберислав
- с. Новокаїри
- с. Новосілка
- с. Одрадокам'янка
- с. Ольгівка
- с. Першотравневе
- с. Раківка
- с. Республіканець
- с. Саблуківка
- с. Степне
- с. Суханове
- с. Таврійське
- с. Тараса Шевченка
- с. Томарине
- с. Тягинка
- с. Урожайне
- с. Чайкине
- с. Червоний Яр
- Білозерський район
-
- смт Білозерка
- с-ще Берегове
- с-ще Велетенське
- с-ще Гончарне
- с-ще Дніпровське
- с-ще Дослідне
- с-ще Копані
- с-ще Молодецьке
- с-ще Первомайське
- с-ще Придніпровське
- с-ще Радянське
- с-ще Розлив
- с-ще Ромашкове
- с-ще Східне
- с-ще Червоний Поділ
- с-ще Черешеньки
- с-ще Янтарне
- с. Барвінок
- с. Висунці
- с. Грозове
- с. Дар'ївка
- с. Загорянівка
- с. Зелений Гай
- с. Знам'янка
- с. Зорівка
- с. Іванівка
- с. Інгулець
- с. Киселівка
- с. Кізомис
- с. Кірове
- с. Клапая
- с. Крутий Яр
- с. Микільське
- с. Мірошниківка
- с. Музиківка
- с. Надеждівка
- с. Нова Зоря
- с. Новодмитрівка
- с. Новотягинка
- с. Олександрівка
- с. Паришеве
- с. Петрівське
- с. Понятівка
- с. Посад-Покровське
- с. Правдине
- с. Садове
- с. Солдатське
- с. Софіївка
- с. Станіслав
- с. Тельмана
- с. Токарівка
- с. Томина Балка
- с. Ульяновка
- с. Федорівка
- с. Чорнобаївка
- с. Широка Балка
- с. Ясна Поляна
- Великолепетиський район
-
- смт Велика Лепетиха
- с. Веселе
- с. Демидівка
- с. Дмитрівка
- с. Запоріжжя
- с. Катеринівка
- с. Князе-Григорівка
- с. Костянтинівка
- с. Мала Лепетиха
- с. Миколаївка
- с. Рубанівка
- с. Сергіївка
- с. Середнє
- Великоолександрівський район
-
- смт Біла Криниця
- смт Велика Олександрівка
- смт Калінінське
- смт Кар'єрне
- с. Андріївка
- с. Безводне
- с. Білогірка
- с. Білоусове (Білокриницька селищна рада)
- с. Білоусове (Білоусівська сільська рада)
- с. Благодатівка
- с. Бобровий Кут
- с. Борозенське
- с. Брускинське
- с. Буцівське
- с. Веселе
- с. Вишневе
- с. Давидів Брід
- с. Дмитренка
- с. Довгове
- с. Заповіт
- с. Запоріжжя
- с. Зелений Гай
- с. Іщенка
- с. Кам'яне
- с. Карло-Марксівське
- с. Костомарове
- с. Костромка
- с. Краснолюбецьк
- с. Красносільське
- с. Криничанка
- с. Кучерське
- с. Лозове
- с. Мала Олександрівка
- с. Мала Сейдеминуха
- с. Нова Калуга
- с. Нова Калуга Друга
- с. Нова Кам'янка
- с. Нова Кубань
- с. Нововасилівка
- с. Новогреднєве
- с. Новогригорівка
- с. Новодмитрівка
- с. Новопавлівка
- с. Новополтавка
- с. П'ятихатки
- с. Первомайське
- с. Садок
- с. Стариця
- с. Старосілля
- с. Степове
- с. Сухий Ставок
- с. Твердомедове
- с. Токареве
- с. Трифонівка
- с. Чарівне
- с. Червона Людмилівка
- с. Чкалове
- с. Шостакове
- Верхньорогачицький район
-
- смт Верхній Рогачик
- с. Бабине
- с. Бережанка
- с. Вишневе
- с. Георгіївка
- с. Зелене
- с. Зоря
- с. Кожум'яки
- с. Леніне
- с. Лисиче
- с. Михайлівка
- с. Нижній Рогачик
- с. Новознам'янка
- с. Павлівка
- с. Первомаївка
- с. Пролетарій
- с. Самійлівка
- с. Трудовик
- с. Ушкалка
- с. Чистопілля
- Високопільський район
-
- смт Архангельське
- смт Високопілля
- с. Благодатне
- с. Блакитне
- с. Вереміївка
- с. Добрянка
- с. Заградівка
- с. Зарічне
- с. Іванівка
- с. Кам'янка
- с. Князівка
- с. Костирка
- с. Кочубеївка
- с. Краснівка
- с. Мала Шестірня
- с. Мар'їне
- с. Микільське
- с. Миколаївка
- с. Наталине
- с. Новобратське
- с. Нововознесенське
- с. Новогригорівське
- с. Новомиколаївка
- с. Новопетрівка
- с. Ольгине
- с. Орлове
- с. Петрівське
- с. Потьомкине
- с. Пригір'я
- с. Рівнопілля
- с. Розівка
- с. Світлівка
- с. Свободне
- с. Тополине
- с. Федорівка
- с. Червоноармійське
- Генічеський район
-
- м. Генічеськ
- с-ще Жовтневе
- с-ще Залізничне
- с-ще Комунарське
- с-ще Привільне
- с-ще Приозерне
- с-ще Радянське
- смт Новоолексіївка
- смт Партизани
- с. Миколаївка
- с. Муравейник
- с-ще Сиваш
- с. Атамань
- с. Бойове
- с. Велетнівка
- с. Веснянка
- с. Виноградний Клин
- с. Вікторівка
- с. Вільне
- с. Володимирівка
- с. Гайове
- с. Генічеська Гірка
- с. Догмарівка
- с. Драгоманове
- с. Запорожець
- с. Зелений Гай
- с. Комісарівка
- с. Люблинка
- с. Макшіївка
- с. Малинівка
- с. Москаленка
- с. Нова Праця
- с. Новий Азов
- с. Новий Мир
- с. Новий Світ
- с. Новий Труд
- с. Новогригорівка
- с. Новодмитрівка
- с. Новоєфремівка
- с. Новоіванівка
- с. Озеряни
- с. Павлівка
- с. Перекоп
- с. Петрівка
- с. Плавське
- с. Попівка
- с. Придорожнє
- с. Пробудження
- с. Пчілка
- с. Рівне
- с. Роздолля
- с. Рози Люксембург
- с. Салькове
- с. Семихатка
- с. Сергіївка
- с. Сокологірне
- с. Стокопані
- с. Стрілкове
- с. Фрунзе
- с. Червонопрапорне
- с. Чернігівка
- с. Чонгар
- с. Шлях Незаможника
- с. Щасливцеве
- с. Щорсівка
- с. Якимівка
- с. Ярошик
- с. Ясна Поляна
- Голопристанський район
-
- м. Гола Пристань
- с-ще Виноградне
- с-ще Вільна Дружина
- с-ще Жовтневе
- с-ще Новоселівка
- с-ще Садове
- с-ще Чорноморське
- с. Берегове
- с. Бехтери
- с. Білогрудове
- с. Більшовик
- с. Буркути
- с. Велика Кардашинка
- с. Великий Клин
- с. Вільна Україна
- с. Геройське
- с. Гладківка
- с. Добропілля
- с. Долматівка
- с. Забарине
- с. Залізний Порт
- с. Збур'ївка
- с. Зеленотропинське
- с. Іванівка
- с. Індустріальне
- с. Калинівка
- с. Кардашинка
- с. Київка
- с. Комуна
- с. Кохани
- с. Краснознам'янка
- с. Круглоозерка
- с. Лиманівка
- с. Мала Кардашинка
- с. Малі Копані
- с. Нова Збур'ївка
- с. Нововолодимирівка
- с. Новософіївка
- с. Новофедорівка
- с. Новочорномор'я
- с. Облої
- с. Олексіївка
- с. Очаківське
- с. Пам'ятне
- с. Петрівка
- с. Рибальче
- с. Рідна Україна
- с. Сліпушинське
- с. Стара Збур'ївка
- с. Суворовка
- с. Таврійське
- с. Чорноморські Криниці
- с. Чулаківка
- Горностаївський район
-
- смт Горностаївка
- с. Антонівка
- с. Братолюбівка
- с. Василівка
- с. Велика Благовіщенка
- с. Дубівка
- с. Заводівка
- с. Запорізьке
- с. Зелений Под
- с. Зірка
- с. Каїри
- с. Козачі Лагері
- с. Костянтинівка
- с. Кочубеївка
- с. Красне
- с. Лопатки
- с. Маринське
- с. Миколаївка
- с. Нова Благовіщенка
- с. Нові Олешки
- с. Новоєлизаветівка
- с. Ольгине
- с. Славне
- с. Софіївка
- с. Старолук'янівка
- с. Червона Поляна
- с. Червоноармійське
- с. Червоноблагодатне
- с. Ясна Поляна
- Іванівський район
-
- смт Іванівка
- с-ще Веселівка
- с-ще Новознаменка
- с-ще Федорівка
- с. Балашове
- с. Благодатне
- с. Воскресенка
- с. Дмитрівка
- с. Дружбівка
- с. Захарівка
- с. Квіткове
- с. Кірове
- с. Мартівка
- с. Михайлівка
- с. Нововасилівка
- с. Новодмитрівка Друга
- с. Новодмитрівка Перша
- с. Новомиколаївка
- с. Новосеменівка
- с. Першотравневе
- с. Тимофіївка
- с. Трохимівка
- с. Українське
- с. Фрунзе
- с. Червоний Прапор
- с. Широка Балка
- с. Шотівка
- Каланчацький район
-
- смт Каланчак
- смт Мирнеt
- с-ще Роздольне
- с. Бабенківка Друга
- с. Бабенківка Перша
- с. Вербове
- с. Гаврилівка Друга
- с. Каїрка
- с. Макарівка
- с. Максима Горького
- с. Новокиївка
- с. Новоолександрівка
- с. Новопавлівка
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Пам'ятник
- с. Польове
- с. Привілля
- с. Приморське
- с. Ставки
- с. Хорли
- с. Червоний Чабан
- Каховський район
-
- смт Любимівка
- с-ще Волинське
- с-ще Завітне
- с-ще Зелена Рубанівка
- с-ще Остапенка
- с-ще Слиненка
- с-ще Сокирки
- с-ще Федорівка
- с-ще Червоний Перекоп
- с. Архангельська Слобода
- с. Богданівка
- с. Василівка
- с. Вільна Україна
- с. Діброва
- с. Дмитрівка
- с. Дудчине
- с. Заозерне
- с. Калинівка
- с. Кам'янка
- с. Комишанка
- с. Коробки
- с. Костогризове
- с. Лук'янівка
- с. Любимо-Мар'ївка
- с. Любимо-Павлівка
- с. Малокаховка
- с. Мар'янівка
- с. Наталівка
- с. Новокам'янка
- с. Ольгівка
- с. Петропавлівка
- с. Подівка
- с. Просторе
- с. Роздольне
- с. Семенівка
- с. Сергіївка
- с. Скворцівка
- с. Солідарне
- с. Софіївка
- с. Тавричанка
- с. Цукури
- с. Червоне Поділля
- с. Чорноморівка
- с. Чорнянка
- Нижньосірогозький район
-
- смт Нижні Сірогози
- с-ще Дальнє
- с-ще Сірогози
- с. Анатолівка
- с. Братське
- с. Верби
- с. Верхні Сірогози
- с. Верхні Торгаї
- с. Вільне
- с. Дем'янівка
- с. Догмарівка
- с. Заповітне
- с. Зернове
- с. Змагання
- с. Комсомольське
- с. Косаківка
- с. Нижні Торгаї
- с. Новоолександрівка
- с. Новопетрівка
- с. Новорогачинське
- с. Партизани
- с. Першопокровка
- с. Степне
- с. Чеховка
- Нововоронцовський район
-
- смт Нововоронцовка
- с-ще Ленінське
- с. Нововоскресенське
- с. Біляївка
- с. Гаврилівка
- с. Дудчани
- с. Золота Балка
- с. Любимівка
- с. Майське
- с. Миролюбівка
- с. Михайлівка
- с. Новоолександрівка
- с. Осокорівка
- с. Петрівка
- с. Петропавлівка
- с. Трудолюбівка
- с. Українка
- с. Хрещенівка
- с. Червоне
- с. Шевченківка
- Новотроїцький район
-
- смт Новотроїцьке
- смт Сиваське
- с. Благовіщенка
- с. Василівка
- с. Вознесенка
- с. Володимиро-Іллінка
- с. Воскресенка
- с. Воскресенське
- с. Горностаївка
- с. Громівка
- с. Двійне
- с. Дивне
- с. Дружелюбівка
- с. Заозерне
- с. Захарівка
- с. Зелене
- с. Калинівка
- с. Катеринівка
- с. Качкарівка
- с. Ковильне
- с. Кривий Ріг
- с. Лиходідівка
- с. Маячка
- с. Метрополь
- с. Новомиколаївка
- с. Новомихайлівка
- с. Новопокровка
- с. Новорепівка
- с. Новоукраїнка
- с. Овер'янівка
- с. Одрадівка
- с. Олександрівка
- с. Перемога
- с. Подове
- с. Попелак
- с. Садове
- с. Свиридонівка
- с. Сергіївка
- с. Сивашівка
- с. Софіївка
- с. Федорівка
- с. Чкалове
- с. Ясна Поляна
- Скадовський район
-
- м. Скадовськ
- смт Лазурне
- с-ще Антонівка
- с-ще Вишневе
- с-ще Грушівка
- с-ще Зелене
- с-ще Комсомольське
- с-ще Озерне
- с-ще Радгоспне
- с-ще Степне
- с-ще Таврія
- с. Андріївка
- с. Біленьке
- с. Велика Андронівка
- с. Володимирівка
- с. Гостроподолянське
- с. Дарівка
- с. Комунарівка
- с. Красне
- с. Ленінське
- с. Лиманське
- с. Мала Андронівка
- с. Малоолександрівка
- с. Миколаївка
- с. Михайлівка
- с. Новомиколаївка
- с. Новоросійське
- с. Новосілка
- с. Новоукраїнка
- с. Петрівка
- с. Приморське
- с. Промінь
- с. Птахівка
- с. Тарасівка
- с. Труд
- с. Улянівка
- с. Хатки
- с. Шевченко
- с. Широке
- Цюрупинський район
-
- м. Цюрупинськ
- смт Брилівка
- смт Нова Маячка
- с-ще Абрикосівка
- с-ще Цюрупинськ
- с-ще Щасливе
- с-ще Ювілейне
- с. Великі Копані
- с. Виноградове
- с. Добросілля
- с. Дружне
- с. Клини
- с. Козачі Лагері
- с. Костогризове
- с. Кринки
- с. Ленінка
- с. Марченка
- с. Мирне
- с. Підстепне
- с. Піщанівка
- с. Поди
- с. Подо-Калинівка
- с. Привільне
- с. Привітне
- с. Пролетарка
- с. Раденськ
- с. Саги
- с. Солонці
- с. Стара Маячка
- с. Тарасівка
- Чаплинський район
-
- смт Асканія-Нова
- смт Чаплинка
- с-ще Іллінка
- с-ще Комиш
- с-ще Маркеєв
- с-ще Молочне
- с-ще Новий Етап
- с-ще Питомни
- с. Андріївка
- с. Балтазарівка
- с. Білоцерківка
- с. Веселе Друге
- с. Григорівка
- с. Долинське
- с. Жовтневе
- с. Іванівка
- с. Кудряве
- с. Кучерявоволодимирівка
- с. Магдалинівка
- с. Маячинка
- с. Морозівка
- с. Надеждівка
- с. Наталівка
- с. Нове
- с. Новий Гай
- с. Нововолодимирівка
- с. Новонаталівка
- с. Павлівка
- с. Першокостянтинівка
- с. Преображенка
- с. Рачівка
- с. Рогачинка
- с. Світле
- с. Скадовка
- с. Строганівка
- с. Хлібодарівка
- с. Хрестівка
- с. Червона Поляна
- с. Червоний Яр
- с. Шевченка
- с.Чорна Долина
-
-
-
Поділля
-
-
- Вінницька область
-
- м. Вінниця
- м. Жмеринка
- м. Козятин
- м. Ладижин
- м. Могилів-Подільський
- м. Хмільник
- Барський район
-
- м. Бар
- смт. Копайгород
- с-ще Бар
- с-ще Діброва
- с-ще Івановецьке
- с-ще Копай
- с-ще Лугове
- с-ще Слобода
- с-ще. Котова
- с. Гулі
- с. Адамівка
- с. Антонівка
- с. Балки
- с. Барок
- с. Біличин
- с. Борщі
- с. Бригидівка
- с. Буцні
- с. Васютинці
- с. Верешки
- с. Верхівка
- с. Войнашівка
- с. Володіївці
- с. Гавришівка
- с. Гайове
- с. Гармаки
- с. Глинянка
- с. Голубівка
- с. Горяни
- с. Губачівка
- с. Журавлівка
- с. Заможне
- с. Затоки
- с. Зелене
- с. Зоряне
- с. Іванівці
- с. Йосипівці
- с. Каноницьке
- с. Каришків
- с. Квітка
- с. Киянівка
- с. Козарівка
- с. Колосівка
- с. Комарівці
- с. Кошаринці
- с. Кузьминці
- с. Лісове
- с. Лука-Барська
- с. Лядова
- с. Мальчівці
- с. Маньківці
- с. Мар'янівка
- с. Мартинівка
- с. Матейків
- с. Мельники
- с. Мигалівці
- с. Мирне
- с. Митки
- с. Міжлісся
- с. Мурашка
- с. Окладне
- с. Павлівка
- с. Переліски
- с. Пилипи
- с. Підлісний Ялтушків
- с. Пляцина
- с. Польове
- с. Попівці
- с. Примощаниця
- с. Регентівка
- с. Семенки
- с. Сеферівка
- с. Слобода-Гулівська
- с. Слобода-Ходацька
- с. Слобода-Ялтушківська
- с. Стасюки
- с. Степанки
- с. Супівка
- с. Терешки
- с. Трудолюбівка
- с. Українське
- с. Улянівка
- с. Ходаки
- с. Чемериси-Барські
- с. Чемериське
- с. Червоне
- с. Черешневе
- с. Шевченка
- с. Шевченкове
- с. Шершні
- с. Шипинки
- с. Широке
- с. Шпирки
- с. Ялтушків
- Бершадський район
-
- м. Бершадь
- с-ще Кавкули
- с-ще Партизанське
- с-ще Устя
- с-ще Яланець
- с. Баланівка
- с. Березівка
- с. Берізки-Бершадські
- с. Бирлівка
- с. Велика Киріївка
- с. Війтівка
- с. Вовчок
- с. Глинське
- с. Голдашівка
- с. Джулинка
- с. Дяківка
- с. Завітне
- с. Кидрасівка
- с. Кошаринці
- с. Красносілка
- с. Крушинівка
- с. Лісниче
- с. Лугова
- с. М'якохід
- с. Мала Киріївка
- с. Маньківка
- с. Михайлівка
- с. Осіївка
- с. П'ятківка
- с. Поташня
- с. Романівка
- с. Серебрія
- с. Серединка
- с. Ставки
- с. Сумівка
- с. Теофілівка
- с. Тернівка
- с. Тирлівка
- с. Устя
- с. Флорине
- с. Хмарівка
- с. Чернятка
- с. Шляхова
- с. Шумилів
- с. Яланець
- Вінницький район
-
- смт Вороновиця
- смт Десна
- смт Стрижавка
- с-ще Березина
- с-ще Славне
- с. Бохоники
- с. Агрономічне
- с. Великі Крушлинці
- с. Вінницькі Хутори
- с. Гавришівка
- с. Горбанівка
- с. Гуменне
- с. Дорожне
- с. Жабелівка
- с. Зарванці
- с. Іванівка
- с. Ільківка
- с. Комарів
- с. Кордишівка
- с. Красне
- с. Ксаверівка
- с. Лаврівка
- с. Лисогора
- с. Лисянка
- с. Лука-Мелешківська
- с. Майдан
- с. Майдан-Чапельський
- с. Малі Крушлинці
- с. Медвеже Вушко
- с. Медвідка
- с. Михайлівка
- с. Мізяківські Хутори
- с. Некрасове
- с. Олександрівка
- с. Оленівка
- с. Парпурівці
- с. Переорки
- с. Писарівка
- с. Побережне
- с. Прибузьке
- с. Пултівці
- с. Рівець
- с. Слобода-Дашковецька
- с. Сокиринці
- с. Сосонка
- с. Стадниця
- с. Степанівка
- с. Тютьки
- с. Тютюнники
- с. Хижинці
- с. Цвіжин
- с. Широка Гребля
- с. Щітки
- с. Якушинці
- Гайсинський район
-
- м. Гайсин
- с-ще Губник
- с-ще Зятківці
- с-ще Карбівське
- с-ще Лісна Поляна
- с-ще Млинки
- с-ще Трубочка
- с-ще Хороша
- с. Адамівка
- с. Басаличівка
- с. Бережне
- с. Бондурі
- с. Борсуки
- с. Бубнівка
- с. Бур'яни
- с. Гнатівка
- с. Гранів
- с. Грузьке
- с. Губник
- с. Гунча
- с. Дмитренки
- с. Жерденівка
- с. Заріччя
- с. Зятківці
- с. Карбівка
- с. Кисляк
- с. Кіблич
- с. Косанове
- с. Кочурів
- с. Краснопілка
- с. Крутогорб
- с. Кузьминці
- с. Куна
- с. Кунка
- с. Кущинці
- с. Ладижинські Хутори
- с. Мар'янівка
- с. Мелешків
- с. Митків
- с. Михайлівка
- с. Мітлинці
- с. Нараївка
- с. Новоселівка
- с. Носівці
- с. Огіївка
- с. Павлівка
- с. Рахни
- с. Рахнівка
- с. Розівка
- с. Семирічка
- с. Сокільці
- с. Степашки
- с. Степове
- с. Тарасівка
- с. Тимар
- с. Тишківка
- с. Тишківська Слобода
- с. Харпачка
- с. Чечелівка
- с. Шура-Бондурівська
- с. Шура-Мітлинецька
- с. Щурівці
- с. Ярмолинці
- Жмеринський район
-
- с-ще Браїлів
- с-ще Василівка
- с-ще Володимирівка
- с-ще Матейкове
- с-ще Мельники
- с-ще Настасіївка
- с-ще Травневе
- с-ще Хатки
- с-ще Шевченкове
- с. Носківці
- с. Біликівці
- с. Будьки
- с. Вознівці
- с. Голубівка
- с. Гута-Мовчанська
- с. Демидівка
- с. Демків
- с. Дубова
- с. Жуківці
- с. Зоринці
- с. Кам'яногірка
- с. Кармалюкове
- с. Кацмазів
- с. Коростівці
- с. Кудіївці
- с. Курилівці
- с. Леляки
- с. Ленінка
- с. Лисогірка
- с. Лопатинці
- с. Лука-Мовчанська
- с. Людавка
- с. Майдан-Головчинський
- с. Мала Жмеринка
- с. Мартинівка
- с. Межирів
- с. Мовчани
- с. Могилівка
- с. Новоселиця
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Петрані
- с. Петрівка
- с. Повал
- с. Подільське
- с. Потоки
- с. Почапинці
- с. Рижавка
- с. Рів
- с. Рожепи
- с. Северинівка
- с. Сербинівці
- с. Сідава
- с. Слобода
- с. Слобода-Межирівська
- с. Слобода-Носковецька
- с. Слобода-Чернятинська
- с. Станіславчик
- с. Стодульці
- с. Сьомаки
- с. Тарасівка
- с. Тартак
- с. Телелинці
- с. Токарівка
- с. Чапаєвка
- с. Чернятин
- с. Щучинці
- с. Ярошенка
- Іллінецький район
-
- м. Іллінці
- смт. Дашів
- с-ще Вербівка
- с-ще Криштопівське
- с-ще Первомайське
- с-ще Хмельове
- с-ще Червоне
- с. Хрінівка
- с. Бабин
- с. Білки
- с. Борисівка
- с. В'язовиця
- с. Василівка
- с. Володимирівка
- с. Волошкове
- с. Городок
- с. Даньківка
- с. Дашів
- с. Жадани
- с. Жорнище
- с. Іванівка
- с. Іллінецьке
- с. Кабатня
- с. Кальник
- с. Кам'яногірка
- с. Кантелина
- с. Китайгород
- с. Копіївка
- с. Красненьке
- с. Криштопівка
- с. Купчинці
- с. Леухи
- с. Лиса Гора
- с. Лугова
- с. Неменка
- с. Олексіївка
- с. Павлівка
- с. Паріївка
- с. Пархомівка
- с. Петро-Марківка
- с. Привільне
- с. Райки
- с. Романово-Хутір
- с. Росоховата
- с. Слобідка
- с. Слободище
- с. Сорока
- с. Тягун
- с. Уланівка
- с. Чортория
- с. Шабельня
- с. Шевченкове
- с. Якубівка
- с. Яструбинці
- Калинівський район
-
- м. Калинівка
- с-ще Голендри
- с-ще Гулівці
- с-ще Калинівка
- с-ще Первомайське
- с-ще Рівнинне
- с-ще Яблуневе
- с. Писарівка
- с. Адамівка
- с. Антонопіль
- с. Байківка
- с. Великі Кутища
- с. Весела
- с. Гарасимівка
- с. Глинськ
- с. Грушківці
- с. Гущинці
- с. Дружелюбівка
- с. Дружне
- с. Жигалівка
- с. Жовтневе
- с. Загребельня
- с. Заливанщина
- с. Іванів
- с. Кам'яногірка
- с. Кіровка
- с. Комунарівка
- с. Корделівка
- с. Котюжинці
- с. Лемешівка
- с. Лісова Лисіївка
- с. Люлинці
- с. Малі Кутища
- с. Мізяків
- с. Мізяківська Слобідка
- с. Мончинці
- с. Нападівка
- с. Нова Гребля
- с. Павленки
- с. Павлівка
- с. Панасівка
- с. Пиків
- с. Польова Лисіївка
- с. Прилуцьке
- с. Радівка
- с. Райки
- с. Сальник
- с. Слобідка
- с. Софіївка
- с. Тарасівка
- с. Уладівське
- с. Хомутинці
- с. Червона Трибунівка
- с. Червоний Степ
- с. Черепашинці
- с. Чернятин
- с. Шепіївка
- Козятинський район
-
- смт Бродецьке
- смт Глухівці
- с-ще Дубина
- с-ще Глухівці
- с-ще Катеринівка
- с-ще Садове
- с. Мала Клітинка
- с. Мшанець
- с. Перемога
- с. Сестринівка
- с. Безіменне
- с. Білопілля
- с. Блажіївка
- с. Велике
- с. Великий Степ
- с. Верболози
- с. Вернигородок
- с. Вівсяники
- с. Вікторівка
- с. Вовчинець
- с. Воскодавинці
- с. Гурівці
- с. Держанівка
- с. Дубові Махаринці
- с. Жежелів
- с. Журбинці
- с. Збараж
- с. Зозулинці
- с. Іванківці
- с. Йосипівка
- с. Кашперівка
- с. Козятин
- с. Комсомольське
- с. Кордишівка
- с. Коритувата
- с. Королівка
- с. Красне
- с. Куманівка
- с. Листопадівка
- с. Лозівка
- с. Лопатин
- с. Малишівка
- с. Марківці
- с. Махаринці
- с. Медведівка
- с. Миколаївка
- с. Михайлин
- с. Молодіжне
- с. Молотківці
- с. Мухувата
- с. Немиринці
- с. Непедівка
- с. Панасівка
- с. Пиковець
- с. Пляхова
- с. Прушинка
- с. Пузирки
- с. Пустоха
- с. Рубанка
- с. Самгородок
- с. Селище
- с. Сигнал
- с. Сокілець
- с. Сошанське
- с. Тернівка
- с. Титусівка
- с. Туча
- с. Флоріанівка
- с. Хліборобне
- с. Чернички
- с. Широка Гребля
- с. Юрівка
- Крижопільський район
-
- смт Крижопіль
- с-ще Мар'янівське
- с-ще Вербецьке
- с-ще Вигода
- с-ще Горби
- с-ще Кавків Яр
- с-ще Рудник
- с-ще Суха Долина
- с-ще Файгород
- с. Голубече
- с. Леонівка
- с. Андріяшівка
- с. Вербка
- с. Висока Гребля
- с. Вільшанка
- с. Гарячківка
- с. Городківка
- с. Дахталія
- с. Джугастра
- с. Долинка
- с. Доярня
- с. Жабокрич
- с. Заболотне
- с. Залісся
- с. Зеленянка
- с. Іллівка
- с. Кісниця
- с. Красне
- с. Красносілка
- с. Крикливець
- с. Кринички
- с. Куниче
- с. Левків
- с. Мар'янівка
- с. Одаї
- с. Павлівка
- с. Петрунівка
- с. Радянське
- с. Савчине
- с. Соколівка
- с. Сонячне
- с. Теклівка
- с. Тернівка
- с. Шарапанівка
- с. Шуми
- Липовецький район
-
- м. Липовець
- смт Турбів
- с-ще Ксаверівка
- с-ще Липовець
- с-ще Пилипенкове
- с-ще Підлісне
- с-ще Тельмана
- с-ще Червона Зірка
- с-ще Ясенецьке
- с. Вікентіївка
- с. Щаслива
- с. Берестівка
- с. Біла
- с. Білозерівка
- с. Богданівка
- с. Брицьке
- с. Вахнівка
- с. Вербівка
- с. Вернянка
- с. Війтівці
- с. Ганнівка
- с. Гордіївка
- с. Журава
- с. Зозів
- с. Зозівка
- с. Іваньки
- с. Кобильня
- с. Козинці
- с. Конюшівка
- с. Королівка
- с. Косаківка
- с. Костянтинівка
- с. Коханівка
- с. Лозувата
- с. Лукашівка
- с. Нападівка
- с. Нарцизівка
- с. Нова Прилука
- с. Нове
- с. Олександрівка
- с. Петрівка
- с. Пісочин
- с. Попівка
- с. Приборівка
- с. Росоша
- с. Свердлівка
- с. Сиваківці
- с. Скитка
- с. Славна
- с. Соболівка
- с. Стара Прилука
- с. Струтинка
- с. Теклинівка
- с. Троща
- с. Улянівка
- с. Хороша
- с. Чупринівка
- с. Шендерівка
- с. Ясенки
- Літинський район
-
- смт Літин
- с-ще Красносілка
- с-ще Матяшівка
- с. Антонівка
- с. Багринівці
- с. Балин
- с. Білозірка
- с. Бірків
- с. Бруслинів
- с. Бруслинівка
- с. Вербівка
- с. Вишенька
- с. Вінниківці
- с. Гавришівка
- с. Гончарівка
- с. Горбівці
- с. Городище
- с. Громадське
- с. Дашківці
- с. Дяківці
- с. Журавне
- с. Залужне
- с. Іванівці
- с. Іванопіль
- с. Івча
- с. Іскриня
- с. Кам'янка
- с. Кільянівка
- с. Кожухів
- с. Кулига
- с. Кусиківці
- с. Лисогірка
- с. Лісне
- с. Літинка
- с. Лука
- с. Лукашівка
- с. Майдан-Бобрик
- с. Малинівка
- с. Медведівка
- с. Миколаївка
- с. Микулинці
- с. Новоселиця
- с. Олександрівка
- с. Осічок
- с. Осолинка
- с. Пеньківка
- с. Петрик
- с. Пиківська Слобідка
- с. Підлісне
- с. Радянськет
- с. Ріжок
- с. Садове
- с. Селище
- с. Соколівка
- с. Сосни
- с. Супрунів
- с. Теси
- с. Трибухи
- с. Українка
- с. Уладівка
- с. Шевченка
- с. Яблунівка
- Могилів-Подільський район
-
- смт Вендичани
- с-ще Коштуля
- с-ще Криштофівка
- с-ще Нова Григорівка
- с. Серебринці
- с. Бандишівка
- с. Бернашівка
- с. Борщівці
- с. Бронниця
- с. Вільне
- с. Воєводчинці
- с. Грабарівка
- с. Григорівка
- с. Грушка
- с. Жеребилівка
- с. Івонівка
- с. Іракліївка
- с. Карпівка
- с. Козлів
- с. Конева
- с. Кремінне
- с. Кричанівка
- с. Кукавка
- с. Липчани
- с. Ломазів
- с. Лядова
- с. Мервинці
- с. Нагоряни
- с. Немія
- с. Нижчий Ольчедаїв
- с. Новомикільськ
- с. Озаринці
- с. Петрівка
- с. Пилипи
- с. Підлісне
- с. Садки
- с. Садківці
- с. Садова
- с. Серебрія
- с. Сказинці
- с. Сліди
- с. Слобода-Шлишковецька
- с. Слобода-Яришівська
- с. Суботівка
- с. Сугаки
- с. Тарасівка
- с. Тропове
- с. Хоньківці
- с. Шлишківці
- с. Юрківці
- с. Яришів
- с. Яруга
- с. Яструбна
- Мурованокуриловецький район
-
- смт Муровані Курилівці
- с-ще Котюжани
- с-ще Яр
- с-ще Дігтярка
- с-ще Золотогірка
- с-ще Кукавка
- с-ще Малий Обухів
- с-ще Немерче
- с-ще Свидова
- с. Балківка
- с. Виноградне
- с. Нишівці
- с. Плоске
- с. Степанки
- с. Ягідне
- с. Бахтин
- с. Бахтинок
- с. Біляни
- с. Блакитне
- с. Вербовець
- с. Вищеольчедаїв
- с. Вільшанка
- с. Вінож
- с. Володимирівка
- с. Воронівці
- с. Галайківці
- с. Глибока Долина
- с. Горай
- с. Дерешова
- с. Долиняни
- с. Дружба
- с. Жван
- с. Житники
- с. Знаменівка
- с. Конищів
- с. Котюжани
- с. Красне
- с. Кривохижинці
- с. Кукурівка
- с. Курашівці
- с. Ленінська Слобода
- с. Лучинець
- с. Лучинчик
- с. Михайлівці
- с. Морозівка
- с. Наддністрянське
- с. Немерче
- с. Новосілка
- с. Обухів
- с. Перекоринці
- с. Петримани
- с. Петрівка
- с. Попелюхи
- с. Посухів
- с. Привітне
- с. Рівне
- с. Роздолівка
- с. Рясне
- с. Снітків
- с. Струсове
- Немирівський район
-
- м. Немирів
- смт Брацлав
- смт Ситківці
- с-ще Кароліна
- с-ще Коржів
- с-ще Шевченка
- с. Березівка
- с. Вища Кропивна
- с. Вовчок
- с. Довжок
- с. Салинці
- с. Анциполівка
- с. Байраківка
- с. Боблів
- с. Бондурівка
- с. Бугаків
- с. Будки
- с. Велика Бушинка
- с. Вишківці
- с. Вовчок
- с. Воловодівка
- с. Воробіївка
- с. Глинське
- с. Глинянець
- с. Головеньки
- с. Городниця
- с. Гостинне
- с. Грабовець
- с. Гранітне
- с. Гриненки
- с. Гунька
- с. Гута
- с. Данилки
- с. Джуринці
- с. Дубмаслівка
- с. Дубовець
- с. Забужжя
- с. Зарудинці
- с. Зеленянка
- с. Зяньківці
- с. Йосипенки
- с. Кірове
- с. Ковалівка
- с. Козаківка
- с. Коржівка
- с. Коровайна
- с. Криківці
- с. Кудлаї
- с. Лука
- с. Мала Бушинка
- с. Мар'янівка
- с. Мар'янівка
- с. Марксове
- с. Медвежа
- с. Межигірка
- с. Мельниківці
- с. Монастирок
- с. Мухівці
- с. Нижча Кропивна
- с. Никифорівці
- с. Нова Миколаївка
- с. Нові Обиходи
- с. Новоселівка
- с. Обідне
- с. Озеро
- с. Олексіївка
- с. Ометинці
- с. Перепеличчя
- с. Потоки
- с. Райгород
- с. Рубань
- с. Сажки
- с. Самчинці
- с. Селевинці
- с. Семенки
- с. Скрицьке
- с. Слобідка
- с. Сокілець
- с. Сорокодуби
- с. Сорокотяжинці
- с. Стрільчинці
- с. Супрунівка
- с. Чаульське
- с. Червоне
- с. Чуків
- с. Шолудьки
- с. Шура
- с. Юрківці
- с. Язвинки
- с. Яструбиха
- Оратівський район
-
- смт Оратів
- с-ще Озерне
- с-ще Степове
- с-ще Чагівське
- с. Кожанка
- с Тарасівка
- с Тарасівка
- с. Балабанівка
- с. Березівка
- с. Богданівка
- с. Велика Ростівка
- с. Вербівка
- с. Ганнівка
- с. Гоноратка
- с. Дібровинці
- с. Дівочина
- с. Животівка
- с. Закриниччя
- с. Заруддя
- с. Каленівка
- с. Кам'яногірка
- с. Кошлани
- с. Лінеччина
- с. Лопатинка
- с. Люлинці
- с. Мала Ростівка
- с. Медівка
- с. Мервин
- с. Новоживотів
- с. Оратів
- с. Оратівка
- с. Осична
- с. Підвисоке
- с. Прибережне
- с. Рожична
- с. Сабарівка
- с. Синарна
- с. Скала
- с. Скибин
- с. Скоморошки
- с. Сологубівка
- с. Стрижаків
- с. Ступки
- с. Угарове
- с. Фронтівка
- с. Чагів
- с. Чернявка
- с. Човновиця
- с. Юшківці
- с. Яблуновиця
- с. Якимівка
- Піщанський район
-
- смт Піщанка
- смт Рудниця
- с-ще Козацьке
- с-ще Миколаївка
- с-ще П'ятихатка
- с-ще Палійове
- с-ще Попелюхи
- с-ще Трудове
- с-ще Чабанове
- с-ще Червона Поляна
- с. Студена
- с. Болган
- с. Брохвичі
- с. Верхня Слобідка
- с. Гонорівка
- с. Городище
- с. Грабарівка
- с. Дмитрашківка
- с. Затишне
- с. Козлівка
- с. Кукули
- с. Миролюбівка
- с. Рибки
- с. Рудницьке
- с. Ставки
- с. Трибусівка
- с. Чорномин
- с. Яворівка
- Погребищенський район
-
- м. Погребище
- с-ще Григорівка
- с-ще Погребище
- с-ще Філютка
- с. Павлівка
- с. Адамівка
- с. Андрушівка
- с. Бабинці
- с. Бистрик
- с. Білашки
- с. Борщагівка
- с. Булаї
- с. Бурківці
- с. Бухни
- с. Васильківці
- с. Веселівка
- с. Вишнівка
- с. Гопчиця
- с. Дзюньків
- с. Довгалівка
- с. Довжок
- с. Жовтневе
- с. Задорожнє
- с. Збаржівка
- с. Іваньки
- с. Круподеринці
- с. Кулешів
- с. Кур'янці
- с. Левківка
- с. Ліщинці
- с. Малинки
- с. Мончин
- с. Морозівка
- с. Новофастів
- с. Обозівка
- с. Озерна
- с. Ординці
- с. Очеретня
- с. Паріївка
- с. Педоси
- с. Плисків
- с. Розкопане
- с. Саражинці
- с. Свитинці
- с. Скибинці
- с. Смаржинці
- с. Сніжна
- с. Сопин
- с. Спичинці
- с. Станилівка
- с. Старостинці
- с. Талалаї
- с. Травневе
- с. Чапаєвка
- с. Черемошне
- с. Ширмівка
- с. Юнашки
- Теплицький район
-
- смт Теплик
- с-ще Дубина
- с-ще Дукля
- с-ще Кублич
- с-ще Ленінка
- с-ще Розкошівка
- с. Марківка
- с. Саша
- с. Сокиряни
- с. Антонівка
- с. Бджільна
- с. Важне
- с. Велика Мочулка
- с. Веселівка
- с. Завадівка
- с. Залужжя
- с. Кам'янки
- с. Карабелівка
- с. Кизими
- с. Кожухівка
- с. Комарівка
- с. Костюківка
- с. Лозовата
- с. Мала Мочулка
- с. Мишарівка
- с. Орлівка
- с. Панчишине
- с. Петрашівка
- с. Побірка
- с. Погоріла
- с. Пологи
- с. Розкошівка
- с. Росоша
- с. Соболівка
- с. Степанівка
- с. Стражгород
- с. Тополівка
- с. Удич
- с. Цвіліхівка
- с. Червона Долина
- с. Червоний Кут
- с. Шевченка
- с. Шевченківка
- с. Шиманівка
- Тиврівський район
-
- м. Гнівань
- смт Сутиски
- смт Тиврів
- с-ще Гута-Бушинська
- с. Красне
- с. Потуш
- с Кальнишівка
- с. Борсків
- с. Бушинка
- с. Василівка
- с. Велика Вулига
- с. Ворошилівка
- с. Грижинці
- с. Гришівці
- с. Гута-Шершнівська
- с. Дзвониха
- с. Довгополівка
- с. Дубина
- с. Жахнівка
- с. Зарванка
- с. Іванківці
- с. Івонівці
- с. Іскрівка
- с. Канава
- с. Кліщів
- с. Кобелецьке
- с. Колюхів
- с. Краснянка
- с. Круги
- с. Курники
- с. Лани
- с. Майдан
- с. Мала Вулига
- с. Марківка
- с. Маянів
- с. Нове Місто
- с. Онитківці
- с. Пилява
- с. Пирогів
- с. Підлісівка
- с. Польова Слобідка
- с. Рахни-Польові
- с. Рогізна
- с. Селище
- с. Сліди
- с. Соколинці
- с. Строїнці
- с. Студениця
- с. Тростянець
- с. Урожайне
- с. Уяринці
- с. Федорівка
- с. Черемошне
- с. Шендерів
- с. Шершні
- с. Яришівка
- Томашпільський район
-
- смт Вапнярка
- смт Томашпіль
- с-ще Горишківське
- с-ще Комаргородське
- с. Липівка
- с. Антонівка
- с. Антопіль
- с. Благодатне
- с. Вапнярки
- с. Велика Русава
- с. Вербова
- с. Вила
- с. Високе
- с. Гнатків
- с. Горишківка
- с. Жолоби
- с. Забіляни
- с. Калинка
- с. Касянівка
- с. Кислицьке
- с. Колоденка
- с. Комаргород
- с. Марківка
- с. Нетребівка
- с. Олександрівка
- с. Паланка
- с. Пеньківка
- с. Пилипи-Борівські
- с. Ракова
- с. Рожнятівка
- с. Русава-Радянка
- с. Стіна
- с. Яланець
- с. Яришівка
- Тростянецький район
-
- смт Тростянець
- с-ще Верхівське
- с-ще Демківське
- с-ще Глибочанське
- с-ще Довжок
- с-ще Дубина
- с-ще Зелений Довжок
- с-ще Ладижинське
- с-ще Северинівка
- с. Демидівка
- с. Бережанка
- с. Буди
- с. Велика Стратіївка
- с. Верхівка
- с. Глибочок
- с. Гордіївка
- с. Демківка
- с. Дубівка
- с. Ілляшівка
- с. Капустяни
- с. Китайгород
- с. Козинці
- с. Красногірка
- с. Летківка
- с. Мала Стратіївка
- с. Митківка
- с. Нова Ободівка
- с. Ободівка
- с. Олександрівка
- с. Оляниця
- с. Підлісне
- с. Підлісне
- с. Савинці
- с. Скибинці
- с. Торканівка
- с. Тростянчик
- с. Цибулівка
- с. Четвертинівка
- Тульчинський район
-
- м. Тульчин
- смт Кирнасівка
- смт Шпиків
- с-ще Гуральня
- с-ще Капки
- с-ще Маркове
- с-ще Соснівка
- с-ще Улянівка
- с-ще Федьківка
- с-ще Хмельницьке
- с-ще Щурі
- с. Білоусівка
- с. Богданівка
- с. Бортники
- с. Бурдії
- с. Василівка
- с. Винокурня
- с. Ганнопіль
- с. Даньківка
- с. Дранка
- с. Журавлівка
- с. Заозерне
- с. Зарічне
- с. Калинівка
- с. Кинашів
- с. Клебань
- с. Кленове
- с. Копіївка
- с. Крищинці
- с. Левківці
- с. Мазурівка
- с. Маньківка
- с. Марусине
- с. Маяки
- с. Михайлівка
- с. Нестерварка
- с. Одаї
- с. Петрашівка
- с. Печера
- с. Сільниця
- с. Станіславка
- с. Суворовське
- с. Тарасівка
- с. Тиманівка
- с. Торків
- с. Холодівка
- с. Шпиківка
- с. Шура-Копіївська
- с. Юрківка
- Хмільницький район
-
- с-ще Кустовецьке
- с-ще Ольгине
- с. Вербівка
- с. Качанівка
- с. Кустівці
- с. Лозова
- с. Соколова
- с Рогинці
- с. Березна
- с. Білий Рукав
- с. Будків
- с. Великий Митник
- с. Великий Острожок
- с. Вишенька
- с. Воронівці
- с. Вугли
- с. Гнатівкаж
- с. Голодьки
- с. Гулі
- с. Держанівка
- с. Дібрівка
- с. Думенки
- с. Жданівка
- с. Зозулинці
- с. Клітенка
- с. Колибабинці
- с. Кривошиї
- с. Крижанівка
- с. Кропивна
- с. Крупин
- с. Крутнів
- с. Куманівці
- с. Кушелівка
- с. Лелітка
- с. Лип'ятин
- с. Лісогірка
- с. Лозна
- с. Малий Митник
- с. Малий Острожок
- с. Мар'янівка
- с. Маркуші
- с. Митинці
- с. Морозівка
- с. Нова Сулківка
- с. Осична
- с. Пагурці
- с. Педоси
- с. Петриківці
- с. Подорожня
- с. Порик
- с. Пролетар
- с. Пустовійти
- с. Рибчинці
- с. Сальниця
- с. Семки
- с. Сербанівка
- с. Скаржинці
- с. Слобода-Кустовецька
- с. Сміла
- с. Софіївка
- с. Стара Гута
- с. Ступник
- с. Сулківка
- с. Сьомаки
- с. Тараски
- с. Терешпіль
- с. Томашпіль
- с. Українське
- с. Уланів
- с. Філіопіль
- с. Хутори-Кривошиїнецькі
- с. Чепелі
- с. Червона Володимирівка
- с. Червоний Степ
- с. Чернятинці
- с. Чеснівка
- с. Чудинівці
- с. Широка Гребля
- Чернівецький район
-
- смт Чернівці
- с-ще Скорячий Яр
- с-ще Степне
- с-ще Степок
- с-ще Трактове
- с-ще Туліїв
- с-ще Ясне
- с. Гонтівка
- с. Абрамівська Долина
- с. Бабчинці
- с. Березівка
- с. Біляни
- с. Борівка
- с. Букатинка
- с. Весняне
- с. Вила-Ярузькі
- с. Вишневе
- с. Вівчарня
- с. Володіївці
- с. Гамулівка
- с. Грабовець
- с. Дубина
- с. Йосипівка
- с. Камінське
- с. Коси
- с. Котлубаївка
- с. Лозове
- с. Лужок
- с. Майорщина
- с. Моївка
- с. Нове Життя
- с. Пелинівка
- с. Ромашка
- с. Саїнка
- с. Скалопіль
- с. Сокіл
- с. Шендерівка
- Чечельницький район
-
- смт Чечельник
- с. Анютине
- с. Берізки-Чечельницькі
- с. Білий Камінь
- с. Бондурівка
- с. Бритавка
- с. Василівка
- с. Вербка
- с. Демівка
- с. Дохно
- с. Жабокричка
- с. Каташин
- с. Куренівка
- с. Луги
- с. Любомирка
- с. Новоукраїнка
- с. Ольгопіль
- с. Рогізка
- с. Стратіївка
- с. Тарасівка
- с. Тартак
- с. Червона Гребля
- Шаргородський район
-
- м. Шаргород
- с-ще Лісничівка
- с-ще Лукашівка
- с-ще Мишівське
- с-ще Оліхи
- с-ще Петровське
- с-ще Юліямпільське
- с. Андріївка
- с. Аристівка
- с. Бабина Долина
- с. Борівське
- с. Будне
- с. Вербівка
- с. Володимирка
- с. Гибалівка
- с. Голинчинці
- с. Грелівка
- с. Деребчин
- с. Дерев'янки
- с. Джурин
- с. Довжок
- с. Дубинки
- с. Зведенівка
- с. Івашківці
- с. Калитинка
- с. Клекотина
- с. Козлівка
- с. Конатківці
- с. Копистирин
- с. Кропивня
- с. Лозова
- с. Лопатинці
- с. Мала Деребчинка
- с. Мальовниче
- с. Михайлівка
- с. Мурафа
- с. Носиківка
- с. Пасинки
- с. Пеньківка
- с. Перепільчинці
- с. Писарівка
- с. Плебанівка
- с. Покутине
- с. Політанки
- с. Поляна
- с. Рахни-Лісові
- с. Роля
- с. Руданське
- с. Садківці
- с. Сапіжанка
- с. Семенівка
- с. Слобода-Шаргородська
- с. Стрільники
- с. Сурогатка
- с. Теклівка
- с. Федорівка
- с. Хоменки
- с. Чапаєве
- с. Юліямпіль
- с. Юхимівка
- с. Ярове
- Ямпільський район
-
- м. Ямпіль
- с. Ратуш
- с. Безводне
- с. Біла
- с. Буша
- с. Велика Кісниця
- с. Вітрівка
- с. Гальжбіївка
- с. Гонорівка
- с. Держанка
- с. Дзигівка
- с. Дзюброве
- с. Добрянка
- с. Довжок
- с. Іванків
- с. Качківка
- с. Клембівка
- с. Лаврівка
- с. Миронівка
- с. Оксанівка
- с. Петрашівка
- с. Писарівка
- с. Підлісівка
- с. Пороги
- с. Придністрянське
- с. Прилужне
- с. Радянське
- с. Регляшинці
- с. Русава
- с. Северинівка
- с. Слобода-Бушанська
- с. Слобода-Підлісівська
- с. Тростянець
- с. Улянівка
- с. Франківка
- с. Хмелівщина
- с. Цекинівка
-
-
-
- Хмельницька область
-
- м. Хмельницький
-
- Історична довідка про місто Хмельницький
- м. Кам'янець-Подільський
-
- Об'єкти
-
- Золотий фонд СЗОШ №1 м. Кам'янець-Подільський
- Особистості
- м. Нетішин
- м. Славута
- м. Старокостянтинів
- м. Шепетівка
- Білогірський район
-
- смт Білогір'я
- смт Ямпіль
- с. Баймаки
- с. В'язовець
- с. Вариводки
- с. Велика Боровиця
- с. Великі Калетинці
- с. Весняне
- с. Вікентове
- с. Вікнини
- с. Вільшаниця
- с. Водички
- с. Воробіївка
- с. Гулівці
- с. Гурщина
- с. Данилівка
- с. Денисівка
- с. Держаки
- с. Дзвінки
- с. Дідківці
- с. Довгалівка
- с. Жемелинці
- с. Жижниківці
- с. Загірці
- с. Загребля
- с. Закіт
- с. Залужжя
- с. Заріччя
- с. Зіньки
- с. Іванівка
- с. Йосипівці
- с. Калинівка
- с. Карасиха
- с. Карпилівка
- с. Кащенці
- с. Квітневе
- с. Козин
- с. Коритне
- с. Корниця
- с. Кур'янки
- с. Лепесівка
- с. Ліски
- с. Мала Боровиця
- с. Малі Калетинці
- с. Миклаші
- с. Міжгір'я
- с. Мокроволя
- с. Москалівка
- с. Надишень
- с. Новосеменів
- с. Норилів
- с. Окіп
- с. Паньківці
- с. Переросле
- с. Погорільці
- с. Семенів
- с. Сивки
- с. Синютки
- с. Соснівка
- с. Соснівочка
- с. Ставищани
- с. Ставок
- с. Степанівка
- с. Сушівці
- с. Тихомель
- с. Тростянка
- с. Українка
- с. Хорошів
- с. Червоне
- с. Шельвів
- с. Шимківці
- с. Шуньки
- с. Ювківці
- с. Юрівка
- Віньковецький район
-
- смт Віньківці
- с. Адамівка
- с. Балки
- с. Бистриця
- с. Великий Олександрів
- с. Виселок
- с. Говори
- с. Гоголі
- с. Грим'ячка
- с. Гринева
- с. Гута
- с. Дашківці
- с. Дружба
- с. Женишківці
- с. Зіньків
- с. Зоряне
- с. Калюсик
- с. Карачіївці
- с. Карижин
- с. Ломачинці
- с. Майдан-Карачієвецький
- с. Майдан-Олександрівський
- с. Нетечинці
- с. Осламів
- с. Охрімівці
- с. Петрашівка
- с. Пилипи-Олександрівські
- с. Пирогівка
- с. Подолянське
- с. Покутинці
- с. Славута
- с. Слобідка-Охрімовецька
- с. Станіславівка
- с. Фащіївка
- с. Черкасівка
- с. Яснозір'я
- Волочиський район
-
- м. Волочиськ
- смт Війтівці
- смт Наркевичі
- с. Вигода
- с. Ожигівці
- с. Постолівка
- с. Авратин
- с. Баглаї
- с. Бальківці
- с. Березина
- с. Богданівка
- с. Бокиївка
- с. Бронівка
- с. Бубнівка
- с. Великі Жеребки
- с. Видава
- с. Вільшани
- с. Вочківці
- с. Гайдайки
- с. Гарнишівка
- с. Глядки
- с. Гонорівка
- с. Гречана
- с. Дзеленці
- с. Жовтневе
- с. Завалійки
- с. Зайчики
- с. Збручівка
- с. Зелена
- с. Іванівка
- с. Іванівці
- с. Канівка
- с. Качуринці
- с. Клинини
- с. Копачівка
- с. Копачівка Друга
- с. Користова
- с. Кривачинці
- с. Криштопівка
- с. Купіль
- с. Курилівка
- с. Куровечка
- с. Кушнирівка
- с. Кушнирівська Слобідка
- с. Левківці
- с. Личівка
- с. Лозова
- с. Лонки
- с. Маначин
- с. Медведівка
- с. Мирівка
- с. Мислова
- с. Мочулинці
- с. Нова Гребля
- с. Новоленськ
- с. Павликівці
- с. Пальчинці
- с. Пахутинці
- с. Петриківці
- с. Петрівка
- с. Петрівське
- с. Петрівщина
- с. Писарівка
- с. Поляни
- с. Попівці
- с. Порохня
- с. Раціборівка
- с. Ріпна
- с. Рябіївка
- с. Сарнів
- с. Сербинів
- с. Сергіївка
- с. Случ
- с. Соболівка
- с. Соломна
- с. Тарноруда
- с. Трительники
- с. Федірки
- с. Холодець
- с. Червоний Кут
- с. Червоний Острів
- с. Чернява
- с. Чухелі
- с. Шмирки
- с. Щаснівка
- с. Юхимівці
- с. Яхнівці
- Городоцький район
-
- м. Городок
- смт Сатанів
- с-ще Лісоводи
- с. Андріївка
- с. Балакири
- с. Басівка
- с. Бедриківці
- с. Борщівка
- с. Бубнівка
- с. Варівці
- с. Велика Левада
- с. Велика Яромирка
- с. Великий Карабчіїв
- с. Веселець
- с. Вигнанка
- с. Грицьків
- с. Дахнівка
- с. Жаглівка
- с. Жищинці
- с. Журавлинці
- с. Завадинці
- с. Зверхівці
- с. Іванівка
- с. Іванківці
- с. Калинівка
- с. Калитинці
- с. Кам'янка
- с. Клинове
- с. Ковалівка
- с. Кремінна
- с. Кремінянські Хутори
- с. Кринцілів
- с. Кузьмин
- с. Куманів
- с. Купин
- с. Курівка
- с. Липівка
- с. Ліпибоки
- с. Лісоводи
- с. Лісогірка
- с. Мала Левада
- с. Мала Яромирка
- с. Мартинківці
- с. Матвійківці
- с. Мудриголови
- с. Немиринці
- с. Нова Пісочна
- с. Нове Поріччя
- с. Новий Світ
- с. Новосілка
- с. Олександрівка
- с. Остапківці
- с. Папірня
- с. Підлісний Веселець
- с. Підлісний Олексинець
- с. Пільний Олексинець
- с. Покровка
- с. Радковиця
- с. Сатанівка
- с. Сирватинці
- с. Скипче
- с. Слобідка-Кузьминська
- с. Слобідка-Олексинецька
- с. Спасівка
- с. Стара Пісочна
- с. Старе Поріччя
- с. Тарасівка
- с. Тростянець
- с. Турчинці
- с. Хмелівка
- с. Хоптинці
- с. Чорниводи
- с. Шишківці
- с. Юринці
- Деражнянський район
-
- м. Деражня
- смт Вовковинці
- смт Лозове
- с. Адамівка
- с. Березове
- с. Богданівці
- с. Божиківці
- с. Бомкове
- с. Буцневе
- с. Вівсяники
- с. Волоське
- с. Галузинці
- с. Гатна
- с. Городище
- с. Гришки
- с. Гута
- с. Загінці
- с. Згар
- с. Згарок
- с. Зяньківці
- с. Кайтанівка
- с. Кальна
- с. Клопотівці
- с. Копачівка
- с. Коржівці
- с. Коричинці
- с. Красносілка
- с. Літки
- с. Мазники
- с. Майдан-Чернелевецький
- с. Макарове
- с. Маниківці
- с. Марківка
- с. Нижнє
- с. Новий Майдан
- с. Новосілка
- с. Новостроївка
- с. Осикове
- с. Пилипи
- с. Підлісне
- с. Подолянське
- с. Радівці
- с. Радянське
- с. Розсохи
- с. Садове
- с. Сіноводи
- с. Слобідка
- с. Слобідка-Шелехівська
- с. Стара Гута
- с. Старий Майдан
- с. Степівка
- с. Стреків
- с. Теперівка
- с. Черешенька
- с. Чернелівці
- с. Шарки
- с. Шелехове
- с. Шиїнці
- с. Шпичинці
- с. Яблунівка
- с. Явтухи
- с. Яськівці
- Дунаєвецький район
-
- м. Дунаївці
- смт Дунаївці
- смт Смотрич
- с. Антонівка
- с. Балин
- с. Блищанівка
- с. Варварівка
- с. Велика Кужелева
- с. Велика Побійна
- с. Великий Жванчик
- с. Вихрівка
- с. Воробіївка
- с. Гамарня
- с. Ганнівка
- с. Гірчична
- с. Голозубинці
- с. Городиська
- с. Гута-Блищанівська
- с. Гута-Морозівська
- с. Гута-Яцьковецька
- с. Дем'янківці
- с. Держанівка
- с. Дубинка
- с. Заголосна
- с. Залісці
- с. Заставля
- с. Зеленче
- с. Іванківці
- с. Катеринівка
- с. Кривчик
- с. Криничани
- с. Ксаверівка
- с. Лисець
- с. Лисогірка
- с. Ліпини
- с. Лошківці
- с. Маків
- с. Мала Кужелівка
- с. Мала Побіянка
- с. Малий Жванчик
- с. Малий Карабчіїв
- с. Маліївці
- с. Миньківці
- с. Михайлівка
- с. Михівка
- с. Міцівці
- с. Млаки
- с. Морозів
- с. Мушкутинці
- с. Нестерівці
- с. Панасівка
- с. Петрівське
- с. Підлісний Мукарів
- с. Пільний Мукарів
- с. Притулівка
- с. Рахнівка
- с. Рачинці
- с. Ріпинці
- с. Руда-Гірчичнянська
- с. Рудка
- с. Сивороги
- с. Синяківці
- с. Січинці
- с. Слобідка-Балинська
- с. Слобідка-Гірчичнянська
- с. Слобідка-Залісецька
- с. Слобідка-Малієвецька
- с. Слобідка-Рахнівська
- с. Сокілець
- с. Соснівка
- с. Сприсівка
- с. Ставище
- с. Стара Гута
- с. Степок
- с. Тернова
- с. Тинна
- с. Томашівка
- с. Трибухівка
- с. Удріївці
- с. Харитонівка
- с. Чаньків
- с. Чечельник
- с. Чимбарівка
- с. Шатава
- с. Ярова Слобідка
- с. Яцьківці
- Ізяславський район
-
- м. Ізяслав
- с. Антонівка
- с. Бейзими
- с. Білеве
- с. Білижинці
- с. Білогородка
- с. Білотин
- с. Більчин
- с. Більчинка
- с. Борисів
- с. Васьківці
- с. Велика Радогощ
- с. Великі Пузирки
- с. Влашанівка
- с. Григорівка
- с. Даньківці
- с. Двірець
- с. Дертка
- с. Дібрівка
- с. Добрин
- с. Долоччя
- с. Забрід
- с. Завадинці
- с. Закриничне
- с. Закружці
- с. Заріччя
- с. Зубарі
- с. Іванівка
- с. Калетинці
- с. Калинівка
- с. Кам'янка
- с. Кіндратки
- с. Клубівка
- с. Комини
- с. Криволука
- с. Кропивна
- с. Кунів
- с. Лісна
- с. Ліщани
- с. Лопушне
- с. Лютарка
- с. М'якоти
- с. Мала Медведівка
- с. Мала Радогощ
- с. Мирне
- с. Мислятин
- с. Михайлівка
- с. Михля
- с. Михнів
- с. Мокрець
- с. Нечаївка
- с. Нова Гутиська
- с. Нове Село
- с. Новосілка
- с. Новостав
- с. Пильки
- с. Півнева Гора
- с. Підлісці
- с. Плужне
- с. Покощівка
- с. Поліське
- с. Припутенка
- с. Припутні
- с. Путринці
- с. Радошівка
- с. Ревуха
- с. Ріпки
- с. Рокитне
- с. Сахнівці
- с. Свириди
- с. Сивір
- с. Сморшки
- с. Сохужинці
- с. Сошне
- с. Стара Гутиська
- с. Сторониче
- с. Тарасівка
- с. Теліжинці
- с. Тернавка
- с. Тишевичі
- с. Топірчики
- с. Топори
- с. Улянівка
- с. Хотень Другий
- с. Хотень Перший
- с. Христівка
- с. Чепці
- с. Чижівка
- с. Шевченка
- с. Шекеринці
- с. Щурівці
- с. Щурівчики
- Кам'янець-Подільський район
-
- смт Стара Ушиця
- с-ще Сахкамінь
- с. Подоляни
- с. Абрикосівка
- с. Адамівка
- с. Бабшин
- с. Баговиця
- с. Боришківці
- с. Брага
- с. Броварі
- с. Велика Слобідка
- с. Великозалісся
- с. Вербка
- с. Вихватнівці
- с. Вільне
- с. Вільховець
- с. Вітківці
- с. Врублівці
- с. Гаврилівці
- с. Гелетин
- с. Голосків
- с. Гораївка
- с. Гринчук
- с. Грушка
- с. Гуменці
- с. Гута-Чугорська
- с. Демшин
- с. Дерев'яне
- с. Добровілля
- с. Довжок
- с. Дубинка
- с. Думанів
- с. Жванець
- с. Жовтневе
- с. Завалля
- с. Залісся Друге
- с. Залісся Перше
- с. Збруч
- с. Зіньківці
- с. Зубрівка
- с. Ісаківці
- с. Каветчина
- с. Кадиївці
- с. Калачківці
- с. Калиня
- с. Кам'янка
- с. Каштанівка
- с. Киселівка
- с. Китайгород
- с. Кізя
- с. Кізя-Кудринецька
- с. Княгинин
- с. Княжпіль
- с. Колибаївка
- с. Колодіївка
- с. Колубаївці
- с. Корчівка
- с. Крушанівка
- с. Кудринці
- с. Кульчіївці
- с. Ластівці
- с. Ленівка
- с. Липи
- с. Лисківці
- с. Лисогірка
- с. Лісківці
- с. Лучки
- с. Мала Слобідка
- с. Малинівці
- с. Малозалісся
- с. Межигір
- с. Мілівці
- с. Нагоряни
- с. Нефедівці
- с. Ніверка
- с. Нігин
- с. Нововолодимирівка
- с. Оленівка
- с. Оринин
- с. Острівчани
- с. Панівці
- с. Параївка
- с. Патринці
- с. Підпилип'я
- с. Подільське
- с. Привітне
- с. Привороття
- с. Привороття Друге
- с. Пудлівці
- с. Рихта
- с. Ріпинці
- с. Рогізна
- с. Руда
- с. Рункошів
- с. Слобідка-Гуменецька
- с. Слобідка-Кульчієвецька
- с. Слобідка-Малиновецька
- с. Слобідка-Рихтівська
- с. Смотрич
- с. Сокіл
- с. Станіславівка
- с. Субіч
- с. Супрунківці
- с. Суржа
- с. Суржинці
- с. Тарасівка
- с. Теклівка
- с. Тернавка
- с. Улянівка
- с. Устя
- с. Фурманівка
- с. Ходорівці
- с. Цвіклівці Другі
- с. Цвіклівці Перші
- с. Цибулівка
- с. Чабанівка
- с. Червона Діброва
- с. Червона Чагарівка
- с. Чорнокозинці
- с. Шустівці
- с. Шутнівці
- с. Яруга
- Красилівський район
-
- м. Красилів
- смт Антоніни
- с. Вереміївка
- с. Кульчинки
- с. Улянівка Друга
- с. Баглайки
- с. Берегелі
- с. Васьківчики
- с. Велика Клітна
- с. Велика Медведівка
- с. Велика Салиха
- с. Великі Зозулинці
- с. Великі Орлинці
- с. Великі Юначки
- с. Вербівка
- с. Веселівка
- с. Волиця
- с. Волиця Друга
- с. Воскодавинці
- с. Глібки
- с. Говори
- с. Гриценки
- с. Грицики
- с. Дворик
- с. Долинівці
- с. Дружне
- с. Дубина
- с. Дубище
- с. Жовтневе
- с. Закриниччя
- с. Западинці
- с. Заруддя
- с. Заслучне
- с. Заставки
- с. Зелена
- с. Каламаринка
- с. Ключівка
- с. Корчівка
- с. Котюржинці
- с. Кошелівка
- с. Красівка
- с. Кременчуки
- с. Криворудка
- с. Кузьмин
- с. Кульчини
- с. Кучманівка
- с. Лагодинці
- с. Ледянка
- с. Лісова Волиця
- с. Мала Клітна
- с. Мала Салиха
- с. Маленки
- с. Малі Зозулинці
- с. Малі Пузирки
- с. Малі Юначки
- с. Манівці
- с. Марківці
- с. Медці
- с. Митинці
- с. Михайлівці
- с. Мовчани
- с. Мончинці
- с. Моньки
- с. Мотрунки
- с. Нова Криворудка
- с. Новодубище
- с. Новосілка
- с. Пашутинці
- с. Печеське
- с. Пилипи
- с. Писарівка
- с. Підлісся
- с. Радісне
- с. Решнівка0
- с. Росолівці
- с. Рублянка
- с. Севрюки
- с. Слобідка-Красилівська
- с. Слобідка-Чернелівська
- с. Сорокодуби
- с. Сушки
- с. Терешки
- с. Тріски
- с. Трудове
- с. Трусилівка
- с. Улянівка
- с. Федорівка
- с. Хотьківці
- с. Чапаєвка
- с. Чепелівка
- с. Чернелівка
- с. Щиборівка
- с. Юзіно
- с. Яворівці
- с. Якимівці
- Летичівський район
-
- смт Летичів
- смт Меджибіж
- с. Антонівка
- с. Анютине
- с. Білецьке
- с. Бохни
- с. Буцні
- с. Варенка
- с. Вербка
- с. Волосівці
- с. Голенищеве
- с. Головчинці
- с. Голосків
- с. Горбасів
- с. Гречинці
- с. Грушківці
- с. Западинці
- с. Іванинці
- с. Козачки
- с. Копитинці
- с. Кудинка
- с. Лисогірка
- с. Лісо-Березівка
- с. Лозни
- с. Майдан
- с. Майдан-Вербецький
- с. Майдан-Голенищівський
- с. Майдан-Сахнівський
- с. Малаківщина
- с. Марківці
- с. Митківці
- с. Михунки
- с. Москалівка
- с. Нова Гута
- с. Новокостянтинів
- с. Новомиколаївка
- с. Подільське
- с. Попівці
- с. Прилужне
- с. Ревуха
- с. Рожни
- с. Розсохувата
- с. Російська Буда
- с. Рудня
- с. Русанівці
- с. Сахни
- с. Свічна
- с. Снітівка
- с. Ставниця
- с. Суслівці
- с. Терлівка
- с. Требухівці
- с. Чапля
- с. Шрубків
- с. Юрченки
- с. Ялинівка
- с. Ярославка
- Новоушицький район
-
- смт Нова Ушиця
- с-ще Комунар
- с. Глібів
- с. Губарів
- с. Гута-Глібівська
- с. Любомирівка
- с. Антонівка
- с. Балабанівка
- с. Березівка
- с. Борсуки
- с. Браїлівка
- с. Бучая
- с. Вахнівці
- с. Виселок
- с. Вільховець
- с. Глибівка
- с. Глибочок
- с. Джуржівка
- с. Жабинці
- с. Заборознівці
- с. Загоряни
- с. Заміхів
- с. Зелені Курилівці
- с. Іванівка
- с. Іванківці
- с. Івашківці
- с. Каскада
- с. Косиківці
- с. Кружківці
- с. Куражин
- с. Куча
- с. Мала Стружка
- с. Мала Щурка
- с. Маціорськ
- с. Миржіївка
- с. Нова Гута
- с. Новий Глібів
- с. Отроків
- с. Песець
- с. Пижівка
- с. Пилипи-Хребтіївські
- с. Пилипківці
- с. Рудківці
- с. Садове
- с. Слобідка
- с. Слобода
- с. Соколівка
- с. Ставчани
- с. Стара Гута
- с. Струга
- с. Тимків
- с. Філянівка
- с. Хворосна
- с. Хребтіїв
- с. Цівківці
- с. Шебутинці
- с. Шелестяни
- с. Щербівці
- Полонський район
-
- м. Полонне
- смт Понінка
- с-ще Лісне
- с. Новаки
- с. Адамів
- с. Білецьке
- с. Блидні
- с. Бражинці
- с. Буртин
- с. Варварівка
- с. Велика Березна
- с. Великі Каленичі
- с. Воробіївка
- с. Ганнусине
- с. Голубча
- с. Дубовий Гай
- с. Залісся
- с. Кіпчинці
- с. Колосівка
- с. Котелянка
- с. Котюржинці
- с. Коханівка
- с. Крачанівка
- с. Кустівці
- с. Липівка
- с. Лодзянівка
- с. Любомирка
- с. Мала Шкарівка
- с. Малі Каленичі
- с. Микулин
- с. Москалівка
- с. Москвитянівка
- с. Новолабунь
- с. Новоселиця
- с. Онацьківці
- с. Прислуч
- с. Радгоспне
- с. Роговичі
- с. Сасанівка
- с. Сягрів
- с. Титьків
- с. Троєщина
- с. Фадіївка
- с. Храбузна
- с. Червоне
- с. Черніївка
- с. Юровщина
- Славутський район
-
- с. Жуків
- с. Бачманівка
- с. Берездів
- с. Бесідки
- с. Варварівка
- с. Вачів
- с. Великий Правутин
- с. Великий Скнит
- с. Веселинівка
- с. Волиця
- с. Ганнопіль
- с. Глинники
- с. Голики
- с. Головлі
- с. Гориця
- с. Губельці
- с. Гута
- с. Дідова Гора
- с. Довжки
- с. Досін
- с. Дяків
- с. Дятилівка
- с. Зубівщина
- с. Іванівка
- с. Кам'янка
- с. Киликиїв
- с. Клепачі
- с. Колом'є
- с. Комарівка
- с. Красносілка
- с. Красностав
- с. Крупець
- с. Кутки
- с. Лисиче
- с. Малий Правутин
- с. Малий Скнит
- с. Манятин
- с. Марачівка
- с. Миньківці
- с. Мирутин
- с. Михайлівка
- с. Модестівка
- с. Мухарів
- с. Нараївка
- с. Нижні Головлі
- с. Новий Кривин
- с. Ногачівка
- с. Пашуки
- с. Перемишель
- с. Печиводи
- с. Піддубці
- с. Плоска
- с. Полянь
- с. Понора
- с. Потереба
- с. Прикордонна Улашанівка
- с. Пузирки
- с. Рівки
- с. Романіни
- с. Селичів
- с. Соснівка
- с. Ставичани
- с. Старий Кривин
- с. Стригани
- с. Сьомаки
- с. Ташки
- с. Тростянець
- с. Улашанівка
- с. Улянівка
- с. Хвощівка
- с. Хоняків
- с. Хоровець
- с. Хоровиця
- с. Хоросток
- с. Цвітоха
- с. Шагова
- с. Шатерники
- с. Шевченка
- с. Яблунівка
- Старокостянтинівський район
-
- с. Ланок
- с. Андронівка
- с. Баглаї
- с. Берегелі
- с. Березне
- с. Бовкуни
- с. Бутівці
- с. Великий Чернятин
- с. Великі Мацевичі
- с. Вербівочка
- с. Вербородинці
- с. Верхняки
- с. Веселе
- с. Веснянка
- с. Вишнопіль
- с. Волиця-Керекешина
- с. Воронківці
- с. Гнатки
- с. Грибенинка
- с. Григорівка
- с. Громівка
- с. Губин
- с. Губча
- с. Демківці
- с. Деркачі
- с. Драчі
- с. Дубина
- с. Ємці
- с. Жабче
- с. Загірне
- с. Залісся
- с. Зеленці
- с. Ілляшівка
- с. Іршики
- с. Йосипівка
- с. Калинівка
- с. Кантівка
- с. Капустин
- с. Караїмівка
- с. Киселі
- с. Коржівка
- с. Костянець
- с. Красносілка
- с. Криниця
- с. Круглики
- с. Круча
- с. Кучівка
- с. Ладиги
- с. Лажева
- с. Левківка
- с. Ленінське
- с. Лисинці
- с. Малий Чернятин
- с. Малий0
- с. Малишівка
- с. Малі Мацевичі
- с. Мальки
- с. Мартинівка
- с. Махаринці
- с. Миролюбне
- с. Морозівка
- с. Нападівка
- с. Немиринці
- с. Немирівка
- с. Новоселиця
- с. Огіївці
- с. Оріхівка
- с. Партинці
- с. Пашківці
- с. Пеньки
- с. Першотравневе
- с. Писарівка
- с. Пихтії
- с. Підгірне
- с. Половинники
- с. Попівці
- с. Прохорівка
- с. Радківці
- с. Райки
- с. Раштівка
- с. Самчики
- с. Самчинці
- с. Сахнівці
- с. Северини
- с. Семиреньки
- с. Сербинівка
- с. Сковородки
- с. Старий Остропіль
- с. Степок
- с. Стецьки
- с. Хижники
- с. Хутори
- с. Червона Семенівка
- с. Чорна
- с. Шевченка
- с. Яремичі
- Старосинявський район
-
- смт Стара Синява
- с. Адампіль
- с. Бабине
- с. Буглаї
- с. Вишневе
- с. Гончариха
- с. Гречана
- с. Дашківці
- с. Дубова
- с. Залісся
- с. Заставці
- с. Іванківці
- с. Івки
- с. Ілятка
- с. Йосипівка
- с. Карпівці
- с. Красносілка
- с. Липки
- с. Лисанівці
- с. Миколаївка
- с. Мисюрівка
- с. Мшанець
- с. Нова Синявка
- с. Ожарівка
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Паньківці
- с. Паплинці
- с. Пасічна
- с. Перекора
- с. Петрівське
- с. Пилява
- с. Пилявка
- с. Пишки
- с. Подоляни
- с. Рідкодуб
- с. Сьомаки
- с. Теліжинці
- с. Травневе
- с. Уласово-Русанівка
- с. Харківці
- с. Цимбалівка
- с. Чехи
- с. Щербані
- с. Яблунівка
- Теофіпольський район
-
- смт Базалія
- смт Теофіполь
- с. Антонівка
- с. Бережинці
- с. Борщівка
- с. Василівка
- с. Великий Лазучин
- с. Вовківці
- с. Волиця
- с. Волиця-Польова
- с. Воронівці
- с. Гаврилівка
- с. Гальчинці
- с. Дмитрівка
- с. Єлизаветпіль
- с. Заруддя
- с. Ільківці
- с. Карабіївка
- с. Караїна
- с. Колісець
- с. Колки
- с. Коров'є
- с. Котюржинці
- с. Кривовілька
- с. Кузьминці
- с. Кунча
- с. Ленінське
- с. Лисогірка
- с. Лідихівка
- с. Лютарівка
- с. Майдан-Петрівський
- с. Малий Лазучин
- с. Малі Жеребки
- с. Мар'янівка
- с. Медисівка
- с. Михиринці
- с. Михнівка
- с. Немиринці
- с. Новоіванівка
- с. Новоставці
- с. Олійники
- с. Ординці
- с. Поляхова
- с. Рідка
- с. Романів
- с. Святець
- с. Строки
- с. Троянівка
- с. Турівка
- с. Улянове
- с. Червона Дубина
- с. Червоне
- с. Червоний Случ
- с. Човгузів
- с. Шибена
- Хмельницький район
-
- смт Чорний Острів
- с-ще Богданівці
- с. Андрійківці
- с. Антонівка
- с. Аркадіївці
- с. Бахматівці
- с. Бережанка
- с. Везденьки
- с. Велика Калинівка
- с. Вищі Вовківці
- с. Вовча Гора
- с. Водички
- с. Волиця
- с. Гвардійське
- с. Гелетинці
- с. Гнатівці
- с. Грузевиця
- с. Давидківці
- с. Данюки
- с. Доброгорща
- с. Жучківці
- с. Захарівці
- с. Іванківці
- с. Івашківці
- с. Карпівці
- с. Катеринівка
- с. Климашівка
- с. Климківці
- с. Колибань
- с. Копистин
- с. Крачки
- с. Кудринці
- с. Лапківці
- с. Лісові Гринівці
- с. Ляпинці
- с. Мала Колибань
- с. Малашівці
- с. Малиничі
- с. Малі Орлинці
- с. Манилівка
- с. Мар'янівка
- с. Мартинівка
- с. Масівці
- с. Мацьківці
- с. Миколаїв
- с. Моломолинці
- с. Нафтулівка
- с. Немичинці
- с. Нижчі Вовківці
- с. Олешин
- с. Олешківці
- с. Осташки
- с. Пархомівці
- с. Пашківці
- с. Педоси
- с. Печеськи
- с. Пирогівці
- с. Польові Гринівці
- с. Райківці
- с. Редвинці
- с. Рижулинці
- с. Рідкодуби
- с. Розсоша
- с. Ружичанка
- с. Скаржинці
- с. Ставчинці
- с. Стуфчинці
- с. Терешівці
- с. Тиранівка
- с. Ходаківці
- с. Хоминці
- с. Чабани
- с. Червона Зірка
- с. Черепівка
- с. Черепова
- с. Шаровечка
- с. Шпичинці
- с. Шумівці
- Чемеровецький район
-
- смт Закупне
- смт Чемерівці
-
- Історія Чорнянської школи Чемеровецького району
- с. Антонівка
- с. Андріївка
- с. Бережанка
- с. Біла
- с. Боднарівка
- с. Бурти
- с. Велика Зелена
- с. Вигода
- с. Вишнівчик
-
- Історія села Вишнівчик
- Вишнівчицька ЗОШ І- ІІІ ступенів імені С.М.Раєвського
- с. Вівся
- с. Вікторівка
- с. Вільхівці
-
- Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.
- с. Гайове
- с. Голенищеве
- с. Гуків
-
- Історія села Гуків у спогадах односельчан
- с. Гусятин
- с. Демківці
- с. Діброва
- с. Долинівка
- с. Драганівка
- с. Дубівка
- с. Жабинці
- с. Жердя
- с. Завадівка
- с. Залісся
- с. Залуччя
- с. Зарічанка
- с. Збриж
- с. Івахнівці
- с. Йосипівка
- с. Карачківці
- с. Кормильча
- с. Кочубіїв
- с. Красноставці
- с. Криків
- с. Кугаївці
- с. Кузьминчик
- с. Кутківці
- с. Ленінське
- с. Летава
-
- Село Летава: від історії до сучасності
- Історія Летавської школи Чемеровецького району
- с. Лисогірка
- с. Мала Бережанка
- с. Мала Зелена
- с. Мар'янівка
- с. Михайлівка
- с. Нова Гута
- с. Нове Життя
- с. П'ятничани
- с. Почапинц
- с. Пукляки
- с. Романівка
- с. Рудка
- с. Ружа
- с. Садове
- с. Свіршківці
-
- Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
- с. Слобідка-Скипчанська
- с. Слобідка-Смотрицька
- с. Сокиринці
- с. Степанівка
- с. Теремківці
- с. Хропотова
- с. Цикова
-
- Історія Циківської школи
- с. Чагарівка
- с. Черче
- с. Чорна
- с. Шидлівці
- с. Юрківці
- с. Ямпільчик
- Шепетівський район
-
- смт Гриців
- с. Березне
- с. Білокриниччя
- с. Білопіль
- с. Брикуля
- с. Бронники
- с. Велика Медведівка
- с. Велика Рішнівка
- с. Велика Шкарівка
- с. Вербівці
- с. Вишневе
- с. Вовківці
- с. Вовківчики
- с. Городище
- с. Городнявка
- с. Дубіївка
- с. Жилинці
- с. Жолудки
- с. Заморочення
- с. Климентовичі
- с. Конотоп
- с. Корпилівка
- с. Корчик
- с. Коса Рішнівка
- с. Коськів
- с. Красносілка
- с. Круглик
- с. Купине
- с. Курганівка
- с. Лавринівці
- с. Ленківці
- с. Лозичне
- с. Лотівка
- с. Майдан-Лабунь
- с. Мальованка
- с. Марківці
- с. Михайлючка
- с. Мокіївці
- с. Новичі
- с. Онишківці
- с. Орлинці
- с. Пашуки
- с. Пиляї
- с. Плесна
- с. Пліщин
- с. Поляна
- с. Рилівка
- с. Рожична
- с. Романів
- с. Рудня-Новенька
- с. Саверці
- с. Савичі
- с. Сенігів
- с. Серединці
- с. Сошки
- с. Старі Бейзими
- с. Степ
- с. Судилків
- с. Судимонт
- с. Сульжин
- с. Траулин
- с. Устянівка
- с. Хмелівка
- с. Хролин
- с. Хутір
- с. Цвіт
- с. Цмівка
- с. Червоний Цвіт
- с. Чотирбоки
- Ярмолинецький район
-
- смт Ярмолинці
- с. Андріївка
- с. Антонівці
- с. Баламутівка
- с. Баранівка
- с. Боднарівка
- с. Борбухи
- с. Буйволівці
- с. Васильківці
- с. Вербка
- с. Вербка-Мурована
- с. Верхівці
- с. Видошня
- с. Виноградівка
- с. Вихилівка
- с. Волудринці
- с. Глушківці
- с. Глушковецьке
- с. Голохвасти
- с. Жилинці
- с. Іванівка
- с. Іванківці
- с. Кадиївка
- с. Коритна
- с. Корначівка
- с. Королівка
- с. Косогірка
- с. Круті Броди
- с. Лебедівка
- с. Лехнівка
- с. Лисівка
- с. Лугове
- с. Лука
- с. Магнишівка
- с. Майдан-Морозівський
- с. Микитинці
- с. Михайлівка
- с. Михалківці
- с. Монастирок
- с. Москалівка
- с. Нове Село
- с. Пасічна
- с. Перегінка
- с. Правдівка
- с. Проскурівка
- с. Савинці
- с. Скаржинці
- с. Слобідка
- с. Слобідка-Глушковецька
- с. Слобідка-Кадиївська
- с. Соколівка
- с. Солобківці
- с. Соснівка
- с. Стріхівці
- с. Сутківці
- с. Тарасівка
- с. Томашівка
- с. Шарівка
- с. Шевченка
- с. Ясенівка
-
-
-
Полісся
-
-
- Житомирська область
-
- м. Житомир
- м. Бердичів
- м. Коростень
- м. Малин
- м. Новоград-Волинський
- Андрушівський район
-
- м. Андрушівка
- смт Червоне
- с-ще Новоівницьке
- с. Городківка
- с. Антопіль
- с. Борок
- с. Бровки Другі
- с. Бровки Перші
- с. Великі Мошківці
- с. Волиця
- с. Волосів
- с. Гальчин
- с. Гарапівка
- с. Глинівці
- с. Городище
- с. Жерделі
- с. Забара
- с. Зарубинці
- с. Іванків
- с. Івниця
- с. Камені
- с. Корчмище
- с. Котівка
- с. Крилівка
- с. Лебединці
- с. Лісівка
- с. Любимівка
- с. Мала П'ятигірка
- с. Малі Мошківці
- с. Міньківці
- с. Мостове
- с. Нехворощ
- с. Нова Котельня
- с. Павелки
- с. Стара Котельня
- с. Старосілля
- с. Степок
- с. Тарасівка
- с. Чубарівка
- с. Ярешки
- с. Яроповичі
- Баранівський район
-
- м. Баранівка
- смт Довбиш
- смт Кам'яний Брід
- смт Мар'янівка
- смт Першотравенськ
- смт Полянка
- с. Табори
- с. Адамівка
- с. Берестівка
- с. Будисько
- с. Вересна
- с. Вишнівка
- с. Вірля
- с. Володимирівка
- с. Глибочок
- с. Гриньки
- с. Деревищина
- с. Дібрівка
- с. Дорогань
- с. Дубрівка
- с. Жари
- с. Жовте
- с. Забара
- с. Закриниччя
- с. Зелений Гай
- с. Зеремля
- с. Зірка
- с. Зрубок
- с. Зятинець
- с. Іванівка
- с. Йосипівка
- с. Кашперівка
- с. Климентіївка
- с. Красуля
- с. Лісова Поляна
- с. Лісове
- с. Любарська Гута
- с. Марківка
- с. Мирославль
- с. Млини
- с. Мокре
- с. Наталія
- с. Ожгів
- с. Озерянка
- с. Осичне
- с. Острожок
- с. П'ятирічка
- с. Радулин
- с. Рогачів
- с. Рудня
- с. Середня
- с. Ситисько
- с. Смолдирів
- с. Стара Гута
- с. Стовпи
- с. Суємці
- с. Тартак
- с. Турова
- с. Хижівка
- с. Червонодвірка
- с. Червонопрапорне
- с. Явне
- с. Ялишів
- Бердичівський район
-
- смт Гришківці
- с-ще Берізки
- с-ще Хмельове
- с. Сьомаки
- с. Агатівка
- с. Андріяшівка
- с. Бенедівка
- с. Бистрик
- с. Богданівка
- с. Буряки
- с. Велика П'ятигірка
- с. Великі Гадомці
- с. Великі Низгірці
- с. Гальчин
- с. Гардишівка
- с. Гвіздава
- с. Демчин
- с. Дубівка
- с. Дубова
- с. Житинці
- с. Журбинці
- с. Закутинці
- с. Іванківці
- с. Катеринівка
- с. Кикишівка
- с. Костянтинівка
- с. Красівка
- с. Кукільня
- с. Кустин
- с. Лемеші
- с. Лісова Слобідка
- с. Любомирка
- с. Малі Гадомці
- с. Малосілка
- с. Маркуші
- с. Мартинівка
- с. Мирне
- с. Мирославка
- с. Никонівка
- с. Нова Олександрівка
- с. Новий Солотвин
- с. Обухівка
- с. Озадівка
- с. Осикове
- с. Підгородне
- с. Половецьке
- с. Радянське
- с. Райгородок
- с. Райки
- с. Рея
- с. Садки
- с. Семенівка
- с. Сингаївка
- с. Скаківка
- с. Скраглівка
- с. Слободище
- с. Старий Солотвин
- с. Терехове
- с. Хажин
- с. Хмелище
- с. Червона Зірка
- с. Швайківка
- Брусилівський район
-
- смт Брусилів
- с-ще Скочище
- с. Краківщина
- с. Соловіївка
- с. Биків
- с. Болячів
- с. Високе
- с. Вільшка
- с. Водотиї
- с. Дивин
- с. Дібрівка
- с. Долинівка
- с. Западня
- с. Йосипівка
- с. Карабачин
- с. Ковганівка
- с. Костівці
- с. Лазарівка
- с. Малинівка
- с. Мар'янівка
- с. Містечко
- с. Морозівка
- с. Нові Озеряни
- с. Озера
- с. Осівці
- с. Пилипонка
- с. Покришів
- с. Привороття
- с. Романівка
- с. Скочище
- с. Соболівка
- с. Ставище
- с. Старицьке
- с. Хом'янка
- с. Хомутець
- с. Яструбенька
- с. Яструбна
- Володарсько-Волинський район
-
- смт Володарськ-Волинський
- смт Іршанськ
- смт Нова Борова
- с-ще Червоногранітне
- с. Томашівка
- с. Ягодинка
- с. Березівка
- с. Будо-Рижани
- с. Валки
- с. Вишняківка
- с. Волянщина
- с. Гайки
- с. Галинівка
- с. Гацьківка
- с. Грабівка
- с. Грабняк
- с. Грушки
- с. Губенкове
- с. Гута-Добринь
- с. Давидівка
- с. Данилівка
- с. Дашинка
- с. Дворище
- с. Ємилівка
- с. Жовтнівка
- с. Закомірня
- с. Знам'янка
- с. Зубринка
- с. Іванівка
- с. Ісаківка
- с. Калинівка
- с. Кам'яний Брід
- с. Катеринівка
- с. Комарівка
- с. Копанівка
- с. Копелянка
- с. Коритище
- с. Краївщина
- с. Красногірка
- с. Краснорічка
- с. Кропивенка
- с. Кропивня
- с. Крук
- с. Курганці
- с. Лизник
- с. Ліски
- с. Луковець
- с. Мар'янівка
- с. Михайлівка
- с. Небіж
- с. Невирівка
- с. Олішівка
- с. Омелівка
- с. П'ятирічка
- с. Писарівка
- с. Полівська Гута
- с. Поромівка
- с. Радичі
- с. Рижани
- с. Рудня-Гацьківка
- с. Рудня-Фасова
- с. Рудня-Шляхова
- с. Сколобів
- с. Ставки
- с. Старий Бобрик
- с. Стебниця
- с. Суховоля
- с. Теренці
- с. Топорище
- с. Торчин
- с. Турчинка
- с. Фасова
- с. Хичів
- с. Човнова
- с. Шадура
- с. Яблунівка
- с. Ягодинка Друга
- Ємільчинський район
-
- смт Ємільчине
- смт Яблунець
- с. Адамове
- с. Андрієвичі
- с. Антонівка
- с. Аполлонівка
- с. Бараші
- с. Бастова Рудня
- с. Березівка
- с. Березники
- с. Бобрицька Болярка
- с. Бобриця
- с. Болярка
- с. Брідок
- с. Будо-Бобриця
- с. Варварівка
- с. Велика Глумча
- с. Велика Цвіля
- с. Великий Яблунець
- с. Верби
- с. Вересівка
- с. Вікторівка
- с. Вільшанка
- с. Вірівка
- с. Володимирівка
- с. Ганнівка
- с. Ганнопіль
- с. Горбове
- с. Гута-Бобрицька
- с. Гута-Зеленицька
- с. Дзержинськ
- с. Дібрівка
- с. Дуга
- с. Євгенівка
- с. Єлизаветпіль
- с. Забаро-Давидівка
- с. Запруда
- с. Заровенка
- с. Здоровець
- с. Зелениця
- с. Зорянка
- с. Зосимівка
- с. Ілляшівка
- с. Йосипівка
- с. Кам'янка
- с. Кам'яногірка
- с. Катеринівка
- с. Киселівка
- с. Киянка
- с. Королівка
- с. Косяк
- с. Кочичине
- с. Красногірка
- с. Крем'янка
- с. Кривотин
- с. Куліші
- с. Лебідь
- с. Лука
- с. Льонівка
- с. Майдан
- с. Мала Глумча
- с. Малий Кривотин
- с. Малий Яблунець
- с. Малоглумчанка
- с. Мар'янівка
- с. Маринівка
- с. Медведеве
- с. Миколаївка
- с. Михайлівка
- с. Мойсіївка
- с. Мокляки
- с. Нараївка
- с. Неділище
- с. Непізнаничі
- с. Нитине
- с. Нові Серби
- с. Новоолександрівка
- с. Новосілка
- с. Ольхівка
- с. Омелуша
- с. Осівка
- с. Осова
- с. Паранине
- с. Підлуби
- с. Покощеве
- с. Полоничеве
- с. Просіка
- с. Радичі
- с. Рихальське
- с. Рогівка
- с. Руденька
- с. Рудня-Іванівська
- с. Рудня-Миколаївка
- с. Рясне
- с. Серби
- с. Сербо-Слобідка
- с. Середи
- с. Симони
- с. Синявка
- с. Ситне
- с. Сімаківка
- с. Сорочень
- с. Спаське
- с. Стара Гута
- с. Старий Хмерин
- с. Старі Непізнаничі
- с. Старі Серби
- с. Степанівка
- с. Тайки
- с. Усолуси
- с. Хотиж
- с. Хутір-Мокляки
- с. Червоний Бір
- с. Чміль
- с. Шевченкове
- с. Яменець
- Житомирський район
-
- смт Озерне
- смт Гуйва
- смт Новогуйвинське
- с. Піщанка
- с. Барашівка
- с. Березина
- с. Березівка
- с. Бистрі
- с. Богданівка
- с. Болярка
- с. Бондарці
- с. Буки
- с. Василівка
- с. Вереси
- с. Вертокиївка
- с. Вершина
- с. Вигода
- с. Висока Піч
- с. Вишневе
- с. Волиця
- с. Гадзинка
- с. Гай
- с. Глибочиця
- с. Глибочок
- с. Головенка
- с. Городище
- с. Грабівка
- с. Давидівка
- с. Двірець
- с. Дениші
- с. Довжик
- с. Дубовець
- с. Залізня
- с. Заможне
- с. Зарічани
- с. Іванівка
- с. Іванківці
- с. Калинівка
- с. Кам'янка
- с. Катеринівка
- с. Клітчин
- с. Кодня
- с. Корчак
- с. Криничкил
- с. Крути
- с. Левків
- с. Леонівка
- с. Лісівщина
- с. Ліщин
- с. Лука
- с. Миролюбівка
- с. Михайлівка
- с. Млинище
- с. Мошківка
- с. Мусіївка
- с. Нова Василівка
- с. Нова Вигода
- с. Нова Рудня
- с. Новоселиця
- с. Озерянка
- с. Оліївка
- с. Павленківка
- с. Перлявка
- с. Піски
- с. Покостівка
- с. Пряжів
- с. Роздольне
- с. Руденька
- с. Рудківка
- с. Рудня-Городище
- с. Рудня-Пошта
- с. Ружки
- с. Садки
- с. Світин
- с. Сінгури
- с. Скоморохи
- с. Слобода-Селець
- с. Сонячне
- с. Соснівка
- с. Ставецьке
- с. Станишівка
- с. Старошийка
- с. Тарасівка
- с. Тетерівка
- с. Тригір'я
- с. Троянів
- с. Туровець
- с. Улянівка
- с. Червоний Степок
- с. Черемошне
- Коростенський район
-
- с-ще Броди
- с-ще Нова Ушиця
- с-ще Сокорики
- с. Видень
- с. Винарівка
- с. Михайлівка
- с. Барди
- с. Березівка
- с. Березневе
- с. Берестовець
- с. Бехи
- с. Білка
- с. Болярка
- с. Бондарівка
- с. Боровиця
- с. Булахівка
- с. Васьковичі
- с. Велень
- с. Великий Ліс
- с. Веселівка
- с. Вигів
- с. Вороневе
- с. Горбачі
- с. Горщик
- с. Граби
- с. Грозине
- с. Гулянка
- с. Давидки
- с. Десятини
- с. Діброва
- с. Дідковичі
- с. Домолоч
- с. Дружбівка
- с. Жабче
- с. Жупанівка
- с. Заріччя
- с. Зарубинка
- с. Злобичі
- с. Зубівщина
- с. Іванівка
- с. Іванопіль
- с. Іскорость
- с. Каленське
- с. Калинівка
- с. Кам'яна Гора
- с. Клочеве
- с. Ковалі
- с. Ковалівщина
- с. Ковбащина
- с. Кожухівка
- с. Корма
- с. Красногірка
- с. Краснопіль
- с. Красносілка
- с. Кропивня
- с. Купеч
- с. Купище
- с. Лісівщина
- с. Лісобуда
- с. Майданівка
- с. Мала Зубівщина
- с. Мединівка
- с. Межирічка
- с. Мелені
- с. Мойсіївка
- с. Мошківка
- с. Немирівка
- с. Нивки
- с. Новаки
- с. Новина
- с. Обиходи
- с. Обиходівка
- с. Олександрівка
- с. Охотівка
- с. Першотравневе
- с. Піски
- с. Плещівка
- с. Поліське
- с. Полянка
- с. Пугачівка
- с. Радянське
- с. Ришавка
- с. Розівка
- с. Розтяжин
- с. Рудня
- с. Рудня
- с. Рудня-Білківська
- с. Рудня-Ушомирська
- с. Садибне
- с. Сантарка
- с. Сарновичі
- с. Сингаї
- с. Соболівка
- с. Ставище
- с. Старики
- с. Стремигород
- с. Струмок
- с. Субине
- с. Сушки
- с. Ушиця
- с. Ушомир
- с. Ходаки
- с. Ходачки
- с. Холосне
- с. Хотинівка
- с. Шатрище
- с. Шершні
- с. Щорсівка
- Коростишівський район
-
- м. Коростишів
- с. Слобідка
- с. Антонівка
- с. Більківці
- с. Бобрик
- с. Борок
- с. Браженець
- с. Великі Кошарища
- с. Видумка
- с. Високий Камінь
- с. Вишневе
- с. Віленька
- с. Вільня
- с. Вільнянка
- с. Глибочок
- с. Голубівка
- с. Горіхове
- с. Городенка
- с. Городське
- с. Грубське
- с. Гуменники
- с. Єлизаветівка
- с. Здвижка
- с. Кам'яний Брід
- с. Кашперівка
- с. Квітневе
- с. Кмитів
- с. Козак
- с. Козіївка
- с. Колодязьки
- с. Красилівка
- с. Кропивня
- с. Кулішівка
- с. Малі Кошарища
- с. Мамрин
- с. Машина
- с. Минійки
- с. Новогородецьке
- с. Онишпіль
- с. Осикове
- с. Осиковий Копець
- с. Продубіївка
- с. Радівка
- с. Розкидайлівка
- с. Руденька
- с. Рудня
- с. Садове
- с. Семенівка
- с. Смиківка
- с. Смолівка
- с. Старосільці
- с. Стрижівка
- с. Струцівка
- с. Студениця
- с. Теснівка
- с. Торчин
- с. Травневе
- с. Трикопці
- с. Харитонівка
- с. Царівка
- с. Червоний Гай
- с. Червоний Ровець
- с. Шахворостівка
- с. Щигліївка
- Лугинський район
-
- смт Лугини
- смт Жовтневе
- с. Іванівка
- с. Чапаєвка
- с. Березовий Груд
- с. Бобричі
- с. Бовсуни
- с. Буда
- с. Будо-Літки
- с. Великий Дивлин
- с. Великий Ліс
- с. Вербівка
- с. Волошине
- с. Глухова
- с. Діброва
- с. Жеревці
- с. Запілля
- с. Зарічка
- с. Калинівка
- с. Кам'яна Гірка
- с. Красносілка
- с. Красностав
- с. Кремне
- с. Крупчатка
- с. Леонівка
- с. Липники
- с. Літки
- с. Лугинки
- с. Малахівка
- с. Малий Дивлин
- с. Нова Рудня
- с. Нові Новаки
- с. Новосілка
- с. Осни
- с. Остапи
- с. Підостапи
- с. Повч
- с. Путиловичі
- с. Радогоща
- с. Рудня-Жеревці
- с. Рудня-Повчанська
- с. Солов'ї
- с. Станційне
- с. Старі Новаки
- с. Старосілля
- с. Степанівка
- с. Теснівка
- с. Топільня
- с. Червона Волока
- Любарський район
-
- смт Любар
- с. Авратин
- с. Березівка
- с. Бичева
- с. Борушківці
- с. Велика Волиця
- с. Великий Браталів
- с. Великі Деревичі
- с. Великобраталівське
- с. Веселка
- с. Вигнанка
- с. Виноградівка
- с. Гізівщина
- с. Глезне
- с. Горопаї
- с. Гринівці
- с. Громада
- с. Демківці
- с. Дослідне
- с. Житинці
- с. Іванківці
- с. Кириївка
- с. Коваленки
- с. Коростки
- с. Кутище
- с. Ленінське
- с. Липне
- с. Мала Деревичка
- с. Малий Браталів
- с. Меленці
- с. Михайлівка
- с. Мотовилівка
- с. Нова Чортория
- с. Новий Любар
- с. Озерне
- с. Панасівка
- с. Пединка
- с. Перетік
- с. Привітів
- с. Провалівка
- с. Рогізна
- с. Северинівка
- с. Семенівка
- с. Стара Чортория
- с. Старий Любар
- с. Стрижівка
- с. Филинці
- с. Юрівка
- Малинський район
-
- смт Чоповичі
- смт Гранітне
- с. Баранівка
- с. Йосипівка
- с. Королівка
- с. Лумля
- с. Ободівка
- с. Різня
- с, Першотравневе
- с. Барвінки
- с. Березинеll
- с. Білий Берег
- с. Будницьке
- с. Будо-Вороб'ї
- с. Бучки
- с. В'юнище
- с. Вишів
- с. Вишнянка
- с. Візня
- с. Владівка
- с. Вороб'ївщина
- с. Ворсівка
- с. Гамарня
- с. Горинь
- с. Гуска
- с. Гута-Логанівська
- с. Гутянське
- с. Діброва
- с. Дружне
- с. Єлівка
- с. Жабоч
- с. Жовтневе
- с. Забране
- с. Загребля
- с. Заліски
- с. Зелений Гай
- с. Зибин
- с. Іванівка
- с. Кам'янка
- с. Квітневе
- с. Клітня
- с. Крупське
- с. Крушники
- с. Ксаверів
- с. Кутище
- с. Липляни
- с. Лідівка
- с. Лісна Колона
- с. Лісове
- с. Луки
- с. Любовичі
- с. Малинівка
- с. Мар'ятин
- с. Морозівка
- с. Недашки
- с. Нова Гута
- с. Нова Діброва
- с. Нова Рутвянка
- с. Нове Життя
- с. Нові Вороб'ї
- с. Новобратське
- с. Новоселиця
- с. Нянівка
- с. Омелянівка
- с. П'ятидуб
- с. Пиріжки
- с. Писарівка
- с. Привітне
- с. Пристанційне
- с. Репище
- с. Рубанка
- с. Рудня-Вороб'ївська
- с. Рудня-Городищенська
- с. Рудня-Калинівка
- с. Рутвянка
- с. Савлуки
- с. Свиридівка
- с. Сичівка
- с. Скурати
- с. Слобідка
- с. Соснівка
- с. Стара Гута
- с. Старі Вороб'ї
- с. Стасева
- с. Стримівщина
- с. Тарасівка
- с. Тишів
- с. Тростяниця
- с. Трудолюбівка
- с. Українка
- с. Устинівка
- с. Федорівка
- с. Фортунатівка
- с. Червоний Лан
- с. Червоний Плугатар
- с. Шевченкове
- с. Щербатівка
- с. Юрівка
- с. Яблунівка
- с. Ялцівка
- с. Ярочище
- Народицький район
-
- смт Народичі
- с. Батьківщина
- с. В'язівка
- с. Вільхова
- с. Заводне
- с. Ноздрище
- с. Осика
- с. Рубежівка
- с. Славковиці
- с. Бабиничі
- с. Базар
- с. Болотниця
- с. Бродник
- с. Буда-Голубієвичі
- с. Булів
- с. Васьківці
- с. Великі Міньки
- с. Вила
- с. Ганнівка
- с. Голубієвичі
- с. Грезля
- с. Гута-Ксаверівська
- с. Гуто-Мар'ятин
- с. Давидки
- с. Жерев
- с. Журавлинка
- с. Закусили
- с. Залісся
- с. Калинівка
- с. Карпилівка
- с. Клочки
- с. Колосівка
- с. Ласки
- с. Латаші
- с. Липлянщина
- с. Листвинівка
- с. Лозниця
- с. Любарка
- с. Межиліска
- с. Мотійки
- с. Недашківка
- с. Нова Радча
- с. Новий Дорогинь
- с. Норинці
- с. Одруби
- с. Оржів
- с. Радча
- с. Ровба
- с. Розсохівське
- с. Рудня-Базарська
- с. Рудня-Кам'янка
- с. Савченки
- с. Селець
- с. Сингаї
- с. Славенщина
- с. Слобода-В'язівка
- с. Снитище
- с. Стара Радча
- с. Старий Дорогинь
- с. Старий Кужіль
- с. Сухарівка
- с. Тичків
- с. Христинівка
- с. Червоне
- с. Яжберень
- Новоград-Волинський район
-
- смт Городниця
- с. Калинівка
- с. Несолонь
- с. Піщів
- с. Токарів
- с. Городище
- с. Абрамок
- с. Анастасівка
- с. Анета
- с. Багате
- с. Барвинівка
- с. Берегове
- с. Болярка
- с. Борисівка
- с. Броники
- с. Броницька Гута
- с. Брониця
- с. Будища
- с. Варварівка
- с. Велика Горбаша
- с. Велика Деражня
- с. Великий Молодьків
- с. Вербівка
- с. Вершниця
- с. Вироби
- с. Вишківка
- с. Вірівка
- с. Владин
- с. Гірки
- с. Груд
- с. Гульськ
- с. Дібрівське
- с. Дідовичі
- с. Дубівка
- с. Дублинки
- с. Дубники
- с. Жеребилівка
- с. Жолобне
- с. Івашківка
- с. Кам'яний Майдан
- с. Кам'янка
- с. Кануни
- с. Карпилівка
- с. Катюха
- с. Кикова
- с. Киянка
- с. Кленова
- с. Кожушки
- с. Колодянка
- с. Коритища
- с. Косенів
- с. Крайня Деражня
- с. Красилівка
- с. Красилівськ
- с. Кропивня
- с. Курчицька Гута
- с. Курчиця
- с. Кущове
- с. Лагульськ
- с. Лебедівка
- с. Липине
- с. Лідівка
- с. Лучиця
- с. Майстрів
- с. Майстрова Воля
- с. Маковиці
- с. Мала Анастасівка
- с. Мала Горбаша
- с. Мала Цвіля
- с. Малинівка
- с. Марушівка
- с. Миколаївка
- с. Михіївка
- с. Морозівка
- с. Наталівка
- с. Немильня
- с. Нова Романівка
- с. Новозелене
- с. Олександрівка
- с. Орепи
- с. Партизанське
- с. Перелісок
- с. Перелісянка
- с. Перемога
- с. Пилиповичі
- с. Повчине
- с. Поліянівка
- с. Прихід
- с. Романівка
- с. Середня Деражня
- с. Слобода-Романівська
- с. Степове
- с. Стриєва
- с. Сусли
- с. Суховоля
- с. Тальки
- с. Тальківка
- с. Таращанка
- с. Тернівка
- с. Теснівка
- с. Тупальці
- с. Ужачин
- с. Українське
- с. Федорівка
- с. Ходурки
- с. Червона Воля
- с. Чижівка
- с. Яблуневе
- с. Яворівка
- с. Ярунь
- Овруцький район
-
- м. Овруч
- смт Першотравневе
- с-ще Магдин
- с. Бірківське
- с. Мала Фосня
- с. Млини
- с. Мочульня
- с. Переброди
- с. Привар
- с. Антоновичі
- с. Базарівка
- с. Барвінкове
- с. Бережесть
- с. Бігунь
- с. Білка
- с. Білокамінка
- с. Богданівка
- с. Бондарі
- с. Бондарівка
- с. Велика Фосня
- с. Велика Хайча
- с. Велика Чернігівка
- с. Великий Кобилин
- с. Великі Мошки
- с. Верпа
- с. Верхня Рудня
- с. Веселівка
- с. Виступовичі
- с. Возлякове
- с. Возничі
- с. Гаєвичі
- с. Гладковицька Кам'янка
- с. Гладковичі
- с. Городець
- с. Гошів
- с. Гуничі
- с. Гусарівка
- с. Дівошин
- с. Довгиничі
- с. Дуби
- с. Дубовий Гай
- с. Думинське
- с. Заболоть
- с. Задорожок
- с. Заріччя
- с. Заськи
- с. Збраньки
- с. Збраньківці
- с. Ігнатпіль
- с. Іллімка
- с. Кам'янівка
- с. Камінь
- с. Кирдани
- с. Клинець
- с. Кованка
- с. Козулі
- с. Колосівка
- с. Коптівщина
- с. Кораки
- с. Коренівка
- с. Корчівка
- с. Красилівка
- с. Красносілка
- с. Левковицький Млинок
- с. Левковичі
- с. Листвин
- с. Личмани
- с. Лукішки
- с. Мала Хайча
- с. Мала Чернігівка
- с. Малий Кобилин
- с. Малі Мошки
- с. Мамеч
- с. Мацьки
- с. Мишковичі
- с. Можари
- с. Мощаниця
- с. Нагоряни
- с. Невгоди
- с. Нивки
- с. Нижня Рудня
- с. Нова Рудня
- с. Нові Велідники
- с. Новосілки
- с. Норинськ
- с. Оленичі
- с. Острів
- с. Острови
- с. Павловичі
- с. Павлюківка
- с. Папірня
- с. Підвелідники
- с. Підруддя
- с. Піщаниця
- с. Побичі
- с. Покалів
- с. Поліське
- с. Полохачів
- с. Потаповичі
- с. Прибитки
- с. Прилуки
- с. Радчиці
- с. Раківщина
- с. Рудня
- с. Рудня
- с. Селезівка
- с. Семени
- с. Середня Рудня
- с. Сирківщина
- с. Сирниця
- с. Скребеличі
- с. Слобода
- с. Слобода-Новоселицька
- с. Слобода-Шоломківська
- с. Словечне
- с. Смоляне
- с. Сорокопень
- с. Старі Велідники
- с. Сташки
- с. Стугівщина
- с. Теклівка
- с. Товкачі
- с. Тхорин
- с. Усове
- с. Хлупляни
- с. Чабан
- с. Червонка
- с. Червоносілка
- с. Черевки
- с. Черепин
- с. Черепинки
- с. Шоломки
- с. Ясенець
- с. Яцковичі
- Олевський район
-
- м. Олевськ
- смт Бучмани
- смт Діброва
- смт Дружба
- смт Нові Білокоровичі
- смт Новоозерянка
- с-ще Лугове
- с-ще Сновидовичі
- с. Хочине
- с. Андріївка
- с. Артинськ
- с. Бацеве
- с. Білокоровичі
- с. Болярка
- с. Будки
- с. Варварівка
- с. Держанівка
- с. Джерело
- с. Жовтневе
- с. Жубровичі
- с. Журжевичі
- с. Забороче
- с. Замисловичі
- с. Зольня
- с. Зубковичі
- с. Кам'янка
- с. Кишин
- с. Ковалівка
- с. Комсомольське
- с. Копище
- с. Корощине
- с. Ліски
- с. Лісове
- с. Лопатичі
- с. Майдан
- с. Майдан-Копищенський
- с. Михайлівка
- с. Млинок
- с. Обище
- с. Озеряни
- с. Перга
- с. Пояски
- с. Радовель
- с. Рудня
- с. Рудня-Бистра
- с. Рудня-Замисловицька
- с. Рудня-Озерянська
- с. Рудня-Перганська
- с. Рудня-Радовельська
- с. Рудня-Хочинська
- с. Сарнівка
- с. Сердюки
- с. Соснівка
- с. Стовпинка
- с. Сущани
- с. Тепениця
- с. Устинівка
- с. Хмелівка
- с. Шебедиха
- с. Юрове
- Попільнянський район
-
- смт Корнин
- смт Попільня
- с-ще Відродження
- с-ще Новопаволоцьке
- с-ще Радгоспне
- с. Андрушки
- с. Білки
- с. Бухалівщина
- с. Василівка
- с. Велика Чернявка
- с. Великі Лісівці
- с. Голуб'ятин
- с. Дехтярка
- с. Єрчики
- с. Жовтневе
- с. Кам'янка
- с. Королівка
- с. Котлярка
- с. Кошляки
- с. Красногірка
- с. Криве
- с. Липки
- с. Лисівка
- с. Лучин
- с. Макарівка
- с. Маркова Волиця
- с. Миролюбівка
- с. Мишерине
- с. Мохначка
- с. Новоселиця
- с. Паволоч
- с. Парипси
- с. Піски
- с. Попільня
- с. Почуйки
- с. Пустельники
- с. Романівка
- с. Рудка
- с. Саверці
- с. Сокільча
- с. Соколів Брід
- с. Ставище
- с. Строків
- с. Сущанка
- с. Турбівка
- с. Харліївка
- с. Ходорків
- с. Яблунівка
- Радомишльський район
-
- м. Радомишль
- смт Біла Криниця
- смт Городок
- с. Березці
- с. Бистріївка
- с. Білка
- с. Борщів
- с. Брід
- с. Буглаки
- с. Будилівка
- с. Велика Рача
- с. Веприн
- с. Верлок
- с. Вирва
- с. Вихля
- с. Вишевичі
- с. Вівче
- с. Глиниця
- с. Глухів Другий
- с. Глухів Перший
- с. Городчин
- с. Гришківка
- с. Гута-Забілоцька
- с. Гута-Потіївка
- с. Дітинець
- с. Дорогунь
- с. Дубовик
- с. Журавлинка
- с. Забілоччя
- с. Заболоть
- с. Заміри
- с. Заньки
- с. Ірша
- с. Кайтанівка
- с. Кичкирі
- с. Клен
- с. Котівка
- с. Кочерів
- с. Краснобірка
- с. Красносілка
- с. Кримок
- с. Леніне
- с. Лутівка
- с. Макалевичі
- с. Мала Рача
- с. Мар'янівка
- с. Меделівка
- с. Межирічка
- с. Меньківка
- с. Мирне
- с. Мірча
- с. Моделів
- с. Морогівка
- с. Негребівка
- с. Нова Буда
- с. Нова Мар'янівка
- с. Нова Юрівка
- с. Новосілка
- с. Облітки
- с. Осички
- с. Осів
- с. Переміжжя
- с. Пилиповичі
- с. Поташня
- с. Потіївка
- с. Прибуток
- с. Раївка
- с. Раковичі
- с. Рудня-Городецька
- с. Русанівка
- с. Садки
- с. Спірне
- с. Став-Слобода
- с. Стара Буда
- с. Стара Гребля
- с. Таборище
- с. Теклянівка
- с. Товсте
- с. Філонівка
- с. Ходори
- с. Хомівка
- с. Чайківка
- с. Чудин
- Романівський район
-
- смт Романів
- смт Биківка
- смт Миропіль
- с. Омильне
- с. Бартуха
- с. Білки
- с. Борятин
- с. Бубни
- с. Булдичів
- с. Велика Козара
- с. Вила
- с. Вільха
- с. Врублівка
- с. Гвіздярня
- с. Годиха
- с. Голубин
- с. Гордіївка
- с. Грем'яче
- с. Дертка
- с. Жовтий Брід
- с. Залужне
- с. Іванівщина
- с. Камінь
- с. Карвинівка
- с. Колодяжне
- с. Корчівка
- с. Костянтинівка
- с. Лісна Рудня
- с. Мала Козара
- с. Мала Токарівка
- с. Мані
- с. Межирічка
- с. Микільськ
- с. Монастирок
- с. Нивна
- с. Новопрутівка
- с. Новохатки
- с. Олександрівка
- с. Ольшанка
- с. Паволочка
- с. Печанівка
- с. Пилипо-Кошара
- с. Прутівка
- с. Разіне
- с. Романівка
- с. Садки
- с. Сарнівка
- с. Синява
- с. Соболівка
- с. Станіславівка
- с. Старочуднівська Гута
- с. Сульжинівка
- с. Тевеліївка
- с. Товща
- с. Улянівка
- с. Хижинці
- с. Химрич
- с. Цеберка
- с. Червоні Хатки
- с. Шевченка
- с. Яблунівка
- с. Ягодинка
- с. Ясногород
- Ружинський район
-
- смт Ружин
- с-ще Городоцьке
- с-ще Звиняче
- с-ще Мовчанівське
- с-ще Першотравневе
- с. Трубіївка
- с. Ягнятин
- с. Березянка
- с. Бистрик
- с. Бистріївка
- с. Білилівка
- с. Вербівка
- с. Верхівня
- с. Вишневе
- с. Вільнопілля
- с. Вчорайше
- с. Голубівка
- с. Городок
- с. Дерганівка
- с. Жовтневе
- с. Заріччя
- с. Зарудинці
- с. Зелене
- с. Зоряне
- с. Йосипівка
- с. Карабчиїв
- с. Княжики
- с. Кордонівка
- с. Котелянка
- с. Крилівка
- с. Лісове
- с. Мала Чернявка
- с. Малі Низгірці
- с. Мар'янівка
- с. Мовчанівка
- с. Мусіївка
- с. Немиринці
- с. Огіївка
- с. Плоска
- с. Прибережне
- с. Причепівка
- с. Рогачі
- с. Роставиця
- с. Сахни
- с. Топори
- с. Черемуха
- с. Чехова
- с. Чорнорудка
- с. Шпичинці
- с. Ярославка
- Червоноармійський район
-
- смт Червоноармійськ
- с-ще Курне
- с. Калиновий Гай
- с. Новини
- с. Ягодинка
- с. Андріївка
- с. Бабичівка
- с. Березова Гать
- с. Білка
- с. Будище
- с. Буряківка
- с. В'юнки
- с. В'язовець
- с. Великий Луг
- с. Веселе
- с. Веснянка
- с. Видумка
- с. Грузливець
- с. Гута-Юстинівка
- с. Зелена Діброва
- с. Зелена Поляна
- с. Івановичі
- с. Колодіївка
- с. Корчівка
- с. Кошелівка
- с. Курне
- с. Липівка
- с. Мартинівка
- с. Мирне
- с. Молодіжне
- с. Муравня
- с. Нарцизівка
- с. Неборівка
- с. Новий Завод
- с. Олізарка
- с. Очеретянка
- с. Павлівка
- с. Підлісне
- с. Поплавка
- с. Пулино-Гута
- с. Радецька Болярка
- с. Радецьке Будище
- с. Рудокопи
- с. Сколобів
- с. Слобідка
- с. Соколів
- с. Стара Олександрівка
- с. Стара Рудня
- с. Старий Майдан
- с. Стрибіж
- с. Тартачок
- с. Теньківка
- с. Тетірка
- с. Трудове
- с. Ужівка
- с. Улашанівка
- с. Ходорівка
- с. Червоносілка
- с. Чернявка
- с. Чехівці
- с. Шереметів
- с. Юлянівка
- с. Ялинівка
- с. Ясенівка
- с. Ясна Поляна
- с. Ясногірка
- Черняхівський район
-
- смт Головине
- смт Черняхів
- с. Крученець
- с. Некраші
- с. Андріївка
- с. Бежів
- с. Браженка
- с. Велика Горбаша
- с. Видибор
- с. Високе
- с. Вишневе
- с. Вишпіль
- с. Вільськ
- с. Ганнопіль
- с. Горбулів
- с. Городище
- с. Дівочки
- с. Жадьки
- с. Забріддя
- с. Зороків
- с. Іванків
- с. Івановичі
- с. Карла Маркса
- с. Клітище
- с. Коростелівка
- с. Корчівка
- с. Ксаверівка
- с. Мала Горбаша
- с. Малинівка
- с. Мокренщина
- с. Науменка
- с. Нераж
- с. Нові Сали
- с. Новопіль
- с. Новосілка
- с. Окілок
- с. Осівка
- с. Осники
- с. Очеретянка
- с. Пекарщина
- с. Перемога
- с. Плехів
- с. Росівка
- с. Рудня
- с. Сали
- с. Свидя
- с. Селець
- с. Селянщина
- с. Славів
- с. Сліпчиці
- с. Стирти
- с. Троковичі
- с. Федорівка
- с. Щеніїв
- с. Щербини
- с. Ялинівка
- Чуднівський район
-
- м. Чуднів
- смт Вакуленчук
- смт Великі Коровинці
- смт Іванопіль
- с-ще Поштове
- с. Бабушки
- с. Безпечна
- с. Бейзимівка
- с. Будичани
- с. Бурківці
- с. Вільшанка
- с. Волосівка
- с. Галіївка
- с. Городище
- с. Дацьки
- с. Дібрівка
- с. Дідківці
- с. Довбиші
- с. Дреники
- с. Дриглів
- с. Дубище
- с. Жеребки
- с. Йосипівка
- с. Карпівці
- с. Кихті
- с. Кілки
- с. Княжин
- с. Короченки
- с. Красноволиця
- с. Красногірка
- с. Краснопіль
- с. Красносілка
- с. Лихосілка
- с. М'ясківка
- с. Мала Волиця
- с. Малі Коровинці
- с. Медведиха
- с. Михайленки
- с. Молочки
- с. Мотрунки
- с. Носівки
- с. П'ятка
- с. Певна
- с. Пилипівка
- с. Подолянці
- с. Польова Слобідка
- с. Радісне
- с. Рачки
- с. Рижів
- с. Степок
- с. Стетківці
- с. Стовпів
- с. Судачівка
- с. Суслівка
- с. Троща
- с. Турчинівка
- с. Тютюнники
- с. Шевченка
- с. Ясногірка
- с. Ясопіль
-
-
-
Сіверщина
-
-
- Чернігівська область
-
- м. Чернігів
- м. Ніжин
- м. Прилуки
- Бахмацький район
-
- м. Батурин
- м. Бахмач
- смт Дмитрівка
- с-ще Веселе
- с-ще Голубів
- с-ще Каціри
- с-ще Лопатин
- с-ще Нове
- с-ще Перемога
- с-ще Прохори
- с-ще Черемушки
- с-ще Шумейкине
- с. Григорівка
- с. Нечаїв
- с. Бахмач
- с. Безпечне
- с. Біловежі Другі
- с. Біловежі Перші
- с. Бондарі
- с. Варварівка
- с. Вербівка
- с. Веселе
- с. Веселівка
- с. Вишнівське
- с. Восьме Березня
- с. Гайворон
- с. Глибоке
- с. Голінка
- с. Городище
- с. Грушівка
- с. Заболоття
- с. Запорізьке
- с. Зарукавне
- с. Зеленівка
- с. Калинівка
- с. Кальчинівка
- с. Карпенкове
- с. Кирпичне
- с. Ковальове
- с. Кошмалів
- с. Красилівка
- с. Красне
- с. Кропивне
- с. Кулішове
- с. Курінь
- с. Лісова Поляна
- с. Матіївка
- с. Митченки
- с. Мовчинів
- с. Мости
- с. Нове Полісся
- с. Обірки
- с. Обмачів
- с. Олексіївка
- с. Ополонське
- с. Осинівка
- с. Осіч
- с. Острів
- с. Пальчики
- с. Пашків
- с. Перше Травня
- с. Петрівське
- с. Петровського
- с. Пирогівка
- с. Піски
- с. Рубанка
- с. Слобідка
- с. Смолове
- с. Стрільники
- с. Тасуїв
- с. Терешиха
- с. Тиниця
- с. Українське
- с. Фастівці
- с. Халимонове
- с. Часниківка
- с. Червона Зірка
- с. Шевченка
- с. Шевченкове
- с. Шумейків
- с. Шумин
- с. Щуча Гребля
- Бобровицький район
-
- м. Бобровиця
- с-ще Мирне
- с-ще Чистопілля
- с. Осокорівка
- с. Білоцерківці
- с. Бірки
- с. Браниця
- с. Бригинці
- с. Буглаки
- с. Веприк
- с. Вороньки
- с. Гаврилівка
- с. Гарт
- с. Горбачі
- с. Дзержинського
- с. Запоріжжя
- с. Затишшя
- с. Зелене
- с. Катеринівка
- с. Кобижча
- с. Козацьке
- с. Коношівка
- с. Красне
- с. Лідин
- с. Майнівка
- с. Макарівка
- с. Марківці
- с. Миколаїв
- с. Мочалище
- с. Наумівка
- с. Нова Басань
- с. Новий Биків
- с. Новоселиця
- с. Озеряни
- с. Олександрівка
- с. Осовець
- с. Петрівка
- с. Піски
- с. Плуг
- с. Рокитне
- с. Рудьківка
- с. Свидовець
- с. Соколівка
- с. Стара Басань
- с. Старий Биків
- с. Сухиня
- с. Татарівка
- с. Травкине
- с. Українка
- с. Урожайне
- с. Хомівці
- с. Червоноармійське
- с. Щаснівка
- с. Ярославка
- Борзнянський район
-
- м. Борзна
- с-ще Запоріжжя
- с-ще Клипин
- с. Красноставз
- с. Маличина Гребля
- с. Червона Гірка
- с. Шаповалівка
- c. Миколаївка
- с. Адамівка
- с. Березівка
- с. Берестовець
- с. Більшовик
- с. Велика Доч
- с. Велика Загорівка
- с. Високе
- с. Воловиця
- с. Вольниця
- с. Ворона
- с. Галайбине
- с. Головеньки
- с. Гришівка
- с. Добропілля
- с. Жданів
- с. Забілівщина
- с. Іванівка
- с. Іллінці
- с. Кербутівка
- с. Кинашівка
- с. Кіровське
- с. Комарівка
- с. Красносільське
- с. Купченків
- с. Линівка
- с. Любомудрівка
- с. Мала Доч
- с. Мала Загорівка
- с. Нові Млини
- с. Носелівка
- с. Оленівка
- с. Омбиш
- с. Пам'ятне
- с. Паристівка
- с. Петрівка
- с. Печі
- с. Плиски
- с. Прачі
- с. Прохори
- с. Сапонівка
- с. Сиволож
- с. Сидорівка
- с. Смоляж
- с. Степ
- с. Степанівка
- с. Суховодка
- с. Тростянка
- с. Ховми
- с. Хороше Озеро
- с. Червона Україна
- с. Червоне Озеро
- с. Червоний Остер
- с. Шевченка
- с. Юрківщина
- с. Ядути
- Варвинський район
-
- смт Варва
- с-ще Рубанів
- с-ще Саверське
- с. Леляки
- с. Остапівка
- с. Антонівка
- с. Берізка
- с. Богдани
- с. Боханів
- с. Брагинці
- с. Булавівщина
- с. Воскресенське
- с. Гнідинці
- с. Григорівщина
- с. Дащенки
- с. Журавка
- с. Калиновиця
- с. Кулишівка
- с. Кухарка
- с. Макіївка
- с. Макушиха
- с. Мармизівка
- с. Мудре
- с. Озеряни
- с. Світличне
- с. Сіриків
- с. Сіряківщина
- с. Тонка
- с. Хортиця
- с. Ященків
- Городнянський район
-
- м. Городня
- с-ще Вершини
- с-ще Зелене
- с-ще Лозове
- с-ще Рубіж
- с-ще Тополівка
- с-ще Ясенівка
- с. Деревини
- с. Лашуки
- с. Минаївщина
- с. Хрипівка
- с. Автуничі
- с. Альошинське
- с. Андріївка
- с. Барабанівське
- с. Безиків
- с. Берилівка
- с. Ближнє
- с. Будище
- с. Бурівка
- с. Бутівка
- с. Ваганичі
- с. Великий Дирчин
- с. Великий Листвен
- с. Вихвостів
- с. Вокзал-Городня
- с. Володимирівка
- с. Гасичівка
- с. Гніздище
- с. Горошківка
- с. День-Добрий
- с. Диханівка
- с. Дібрівне
- с. Довге
- с. Дроздовиця
- с. Залісся
- с. Здрягівка
- с. Івашківка
- с. Ільмівка
- с. Карпівка
- с. Картовецьке
- с. Конотоп
- с. Кузничі
- с. Куликівка
- с. Кусії
- с. Лемешівка
- с. Лютіж
- с. Макишин
- с. Малий Дирчин
- с. Мальча
- с. Марочкине
- с. Моложава
- с. Мости
- с. Мощенка
- с. Невкля
- с. Павло-Іванівське
- с. Пекурівка
- с. Перепис
- с. Перерост
- с. Перше Травня
- с. Півнівщина
- с. Полісся
- с. Політрудня
- с. Радянське
- с. Розвинівка
- с. Світанок
- с. Сеньківка
- с. Смичин
- с. Солонівка
- с. Старосілля
- с. Стовпівка
- с. Студенець
- с. Сутоки
- с. Травневе
- с. Тупичів
- с. Хоробичі
- с. Хотівля
- с. Черецьке
- Ічнянський район
-
- м. Ічня
- смт Дружба
- смт Парафіївка
- с-ще Качанівка
- с-ще Коломійцеве
- с-ще Куликівка
- с-ще Лугове
- с-ще Софіївка
- с-ще Тростянець
- с-ще Шевченка
- с. Безводівка
- с. Монастирище
- с. Степ
- с. Августівка
- с. Андріївка
- с. Бакаївка
- с. Барбурське
- с. Барвінкове
- с. Безбородьків
- с. Бережівка
- с. Більмачівка
- с. Буди
- с. Бурімка
- с. Веприк
- с. Верескуни
- с. Вишнівка
- с. Власівка
- с. Воронівка
- с. Гейці
- с. Гмирянка
- с. Городня
- с. Грабів
- с. Гужівка
- с. Дзюбівка
- с. Довбні
- с. Дорогинка
- с. Жовтневе
- с. Загін
- с. Заудайка
- с. Зінченкове
- с. Зоцівка
- с. Івангород
- с. Іваниця
- с. Іржавець
- с. Іценків
- с. Киколи
- с. Ковтунівка
- с. Комарівка
- с. Коршаки
- с. Крупичполе
- с. Купина
- с. Лисогори
- с. Лучківка
- с. Максимівка
- с. Мартинівка
- с. Новий Поділ
- с. Однольків
- с. Ольшана
- с. Пелюхівка
- с. Петрушівка
- с. Припутні
- с. Пролетарське
- с. Проліски
- с. Рожнівка
- с. Сваричівка
- с. Сезьки
- с. Селихів
- с. Ступаківка
- с. Тарасівка
- с. Томашівка
- с. Хаєнки
- с. Хаїха
- с. Червоне
- с. Шиловичі
- с. Щурівка
- с. Южне
- с.Тишківка
- Козелецький район
-
- м. Остер
- смт Десна
- смт Козелець
- с-ще Калитянське
- с-ще Прогрес
- с. Бабарики
- с. Беремицьке
- с. Берлози
- с. Білейки
- с. Білики
- с. Бір
- с. Блудше
- с. Бобруйки
- с. Борсуків
- с. Боярівка
- с. Бригинці
- с. Будище
- с. Булахів
- с. Виповзів
- с. Вовчок
- с. Волевачі
- с. Гайове
- с. Гальчин
- с. Гарбузин
- с. Гладке
- с. Гламазди
- с. Горбачі
- с. Данівка
- с. Дешки
- с. Димерка
- с. Євминка
- с. Єрків
- с. Жеребецьке
- с. Жуківщина
- с. Закревське
- с. Карасинівка
- с. Карпилівка
- с. Карпоки
- с. Кіпті
- с. Копачів
- с. Корніїв
- с. Короп'є
- с. Косачівка
- с. Котів
- с. Кошани
- с. Красилівка
- с. Крені
- с. Крехаїв
- с. Кривицьке
- с. Курганське
- с. Лебедівка
- с. Лемеші
- с. Лихолітки
- с. Лошакова Гута
- с. Лутава
- с. Любечанинів
- с. Максим
- с. Мирне
- с. Морівськ
- с. Надинівка
- с. Нічогівка
- с. Нова Гребля
- с. Новий Шлях
- с. Новики
- с. Одинці
- с. Озерне
- с. Олбин
- с. Олексіївщина
- с. Омелянів
- с. Опеньки
- с. Отрохи
- с. Пархимів
- с. Патюти
- с. Петрівське
- с. Пилятин
- с. Підлісне
- с. Пізнє
- с. Пісоцьке
- с. Поліське
- с. Привітне
- с. Пушкарі
- с. Риків
- с. Розівка
- с. Романьки
- с. Рудня
- с. Савин
- с. Савинка
- с. Самійлівка
- с. Самсони
- с. Сивухи
- с. Сираї
- с. Скрипчин
- с. Сокирин
- с. Соколівка
- с. Сорокошичі
- с. Ставиське
- с. Тарасів
- с. Тополі
- с. Тужар
- с. Хрещате
- с. Часнівці
- с. Чемер
- с. Шами
- с. Шапіхи
- с. Шолойки
- с. Шпаків
- с. Шуляки
- Коропський район
-
- смт Короп
- смт Понорниця
- с-ще Груди
- с-ще Зайцеве
- с-ще Лиса Гора
- с. Тарасівка
- с. Атюша
- с. Борзенців
- с. Борисове
- с. Будище
- с. Бужанка
- с. Великий Ліс
- с. Верба
- с. Вишеньки
- с. Вільне
- с. Галичівка
- с. Городище
- с. Гороховер
- с. Гута
- с. Дрібці
- с. Єгорівка
- с. Жернівка
- с. Жовтневе
- с. Зелена Поляна
- с. Іваньків
- с. Карацюбине
- с. Карильське
- с. Краснопілля
- с. Криски
- с. Курилівка
- с. Кучі
- с. Лебедин
- с. Лубенець
- с. Лукнове
- с. Мезин
- с. Мохове
- с. Накот
- с. Нехаївка
- с. Новоселиця
- с. Нориця
- с. Оболоння
- с. Осьмаки
- с. Подоляки
- с. Покошичі
- с. Придеснянське
- с. Пролетарське
- с. Пуста Гребля
- с. Радичів
- с. Райгородок
- с. Риботин
- с. Рижки
- с. Рихли
- с. Розльоти
- с. Рубанників
- с. Свердловка
- с. Синявка
- с. Сміле
- с. Сміле
- с. Сохачі
- с. Станове
- с. Червона Поляна
- с. Червоне
- с. Червоний Лан
- с. Червоний Ранок
- с. Черешеньки
- с. Чорнявка
- с. Шабалинів
- Корюківський район
-
- м. Корюківка
- смт Холми
- с-ще Голубівщина
- с-ще Довга Гребля
- с-ще Комсомольське
- с. Костянтинівка
- с. Андроники
- с. Баляси
- с. Бешківка
- с. Білошицька Слобода
- с. Бобрик
- с. Богдалівка
- с. Борок
- с. Бреч
- с. Буда
- с. Будище
- с. Верхолісся
- с. Високе
- с. Воловики
- с. Гуринівка
- с. Гутище
- с. Дачне
- с. Домашлин
- с. Жукля
- с. Журавлева Буда
- с. Забарівка
- с. Заляддя
- с. Камка
- с. Кирилівка
- с. Козилівка
- с. Костючки
- с. Кугуки
- с. Кучугури
- с. Лебіддя
- с. Лісове
- с. Лубенець
- с. Луковець
- с. Лупасове
- с. Майбутнє
- с. Маховики
- с. Наумівкап
- с. Нова Буда
- с. Нова Гуринівка
- с. Новоселівка
- с. Озереди
- с. Олександрівка
- с. Олешня
- с. Олійники
- с. Охрамієвичі
- с. Парастовське
- с. Переділ
- с. Перелюб
- с. Петрова Слобода
- с. Піски
- с. Прибинь
- с. Рейментарівка
- с. Рибинськ
- с. Рудня
- с. Савинки
- с. Самотуги
- с. Самсонівка
- с. Сахутівка
- с. Соснівка
- с. Спичувате
- с. Стопилка
- с. Сядрине
- с. Тельне
- с. Тихонівське
- с. Трудовик
- с. Турівка
- с. Тютюнниця
- с. Уріччя
- с. Ховдіївка
- с. Хотіївка
- с. Ченчики
- с. Червона Буда
- с. Червоний Довжик
- с. Шишка
- с. Шишківка
- Куликівський район
-
- смт Куликівка
- с. Авдіївка
- с. Бакланова Муравївка
- с. Будище
- с. Вершинова Муравійка
- с. Веселе
- с. Виблі
- с. Глузди
- с. Горбове
- с. Грабівка
- с. Дрімайлівка
- с. Дроздівка
- с. Жуківка
- с. Кладьківка
- с. Ковчин
- с. Коростень
- с. Кошарище
- с. Орлівка
- с. Пенязівка
- с. Салтикова Дівиця
- с. Смолянка
- с. Уборки
- с. Українське
- с. Хибалівка
- Менський район
-
- м. Мена
- смт Березна
- смт Макошине
- с-ще Домниця
- с-ще Куковицьке
- с-ще Прогрес
- с-ще Чапаєвка
- с. Гусавка
- с. Бігач
- с. Бірківка
- с. Блистова
- с. Величківка
- с. Веселе
- с. Вільне
- с. Волосківці
- с. Гориця
- с. Городище
- с. Гребля
- с. Данилівка
- с. Дерепівка
- с. Дібрівка
- с. Дмитрівка
- с. Дягова
- с. Жовтневе
- с. Кам'янка
- с. Киселівка
- с. Климентинівка
- с. Комарівка
- с. Куковичі
- с. Лазарівка
- с. Ленінівка
- с. Ліски
- с. Локнисте
- с. Лугове
- с. Майське
- с. Максаки
- с. Миколаївка
- с. Мощне
- с. Мурівка
- с. Остапівка
- с. Осьмаки
- с. Пам'ять Леніна
- с. Подин
- с. Семенівка
- с. Синявка
- с. Слобідка
- с. Степанівка
- с. Стольне
- с. Ушня
- с. Феськівка
- с. Червоний Маяк
- с. Червоні Гори
- с. Червоні Луки
- с. Червоні Партизани
- с. Чорногорці
- с. Яськове
- Ніжинський район
-
- смт Лосинівка
- с-ще Мирне
- с-ще Світанок
- с-ще Юність
- с. Кукшин
- с. Почечине
- с. Бакланове
- с. Безуглівка
- с. Березанка
- с. Бідин
- с. Бобрик
- с. Богданівка
- с. Бурківка
- с. Валентіїв
- с. Велика Дорога
- с. Велика Кошелівка
- с. Вертіївка
- с. Вікторівка
- с. Галиця
- с. Гармащина
- с. Григорівка
- с. Григоро-Іванівка
- с. Данине
- с. Діброва
- с. Довге
- с. Дуболугівка
- с. Заньки
- с. Зруб
- с. Каблуки
- с. Калинівка
- с. Кардаші
- с. Ковтунівка
- с. Колісники
- с. Кравчиха
- с. Кропивне
- с. Крути
- с. Кунашівка
- с. Курилівка
- с. Леонідівка
- с. Липів Ріг
- с. Лісове
- с. Лустівка
- с. Мала Кошелівка
- с. Наумівське
- с. Низи
- с. Паливода
- с. Пашківка
- с. Перебудова
- с. Перемога
- с. Переходівка
- с. Переяслівка
- с. Погребець
- с. Поляна
- с. Радгоспне
- с. Садове
- с. Сальне
- с. Синдаревське
- с. Стодоли
- с. Талалаївка
- с. Терешківка
- с. Титівка
- с. Хвилівка
- с. Холявки
- с. Хомине
- с. Хомівка
- с. Червоний Колодязь
- с. Червоний Пахар
- с. Червоний Шлях
- с. Черняхівка
- с. Шатура
- с. Шняківка
- с. Яхнівка
- Новгород-Сіверський район
-
- м. Новгород-Сіверський
- с-ще Красна Гірка
- с. Гірки
- с. Кролевець-Слобідка
- с. Підгірне
- с. Араповичі
- с. Аршуки
- с. Березова Гать
- с. Бирине
- с. Блистова
- с. Богданове
- с. Бугринівка
- с. Будище
- с. Будо-Вороб'ївська
- с. Бучки
- с. Великий Гай
- с. Вильчики
- с. Внутрішній Бір
- с. Володимирівка
- с. Вороб'ївка
- с. Восточне
- с. Гай
- с. Гнатівка
- с. Горбове
- с. Городище
- с. Грем'яч
- с. Діброва
- с. Дігтярівка
- с. Дробишів
- с. Зоря
- с. Кам'янська Слобода
- с. Камінь
- с. Карабани
- с. Киселівка
- с. Кірове
- с. Клевин
- с. Ковпинка
- с. Колос
- с. Комань
- с. Красне
- с. Красний Хутір
- с. Кремський Бугор
- с. Кудлаївка
- с. Кузьминське
- с. Ларинівка
- с. Леньків
- с. Лизунівка
- с. Лісконоги
- с. Ломанка
- с. Лоска
- с. Мамекине
- с. Миколаївське
- с. Михайлівка
- с. Михальчина-Слобода
- с. Мовчанів
- с. Мурав'ї
- с. Муравейник
- с. Новеньке
- с. Новоселівка
- с. Об'єднане
- с. Орлівка
- с. Осове
- с. Печенюги
- с. Полюшкине
- с. Попівка
- с. Прокопівка
- с. Путивськ
- с. Пушкарі
- с. Рогівка
- с. Роща
- с. Слобідка
- с. Смяч
- с. Солов'їв
- с. Стахорщина
- с. Студинка
- с. Узруй
- с. Ушівка
- с. Фаївка
- с. Форостовичі
- с. Фурсове
- с. Чайкине
- с. Чернацьке
- с. Чулатів
- с. Шептаки
- с. Юхнове
- с. Ясна Поляна
- с. Ясне
- Носівський район
-
- м. Носівка
- с. Адамівка
- с. Андріївка
- с. Бекарщина
- с. Ведмедівка
- с. Веселе
- с. Вили
- с. Вишневе
- с. Відрадне
- с. Ганнівка
- с. Григорівка
- с. Дебреве
- с. Держанівка
- с. Дослідне
- с. Жовтень
- с. Іржавець
- с. Калинівка
- с. Карабинівка
- с. Карла Маркса
- с. Киселівка
- с. Кіровка
- с. Кленове
- с. Кобилещина
- с. Козари
- с. Коломійцівка
- с. Коробчине
- с. Криниця
- с. Лихачів
- с. Лукашівка
- с. Макіївка
- с. Мильники
- с. Мрин
- с. Підгайне
- с. Плоске
- с. Пустотине
- с. Рівчак-Степанівка
- с. Роздольне
- с. Селище
- с. Софіївка
- с. Ставок
- с. Степове
- с. Степові Хутори
- с. Сулак
- с. Тертишники
- с. Хотинівка
- с. Червоні Партизани
- с. Шлях Ілліча
- с. Ясна Зірка
- Прилуцький район
-
- смт Ладан
- смт Линовиця
- смт Мала Дівиця
- с-ще Козин
- с. Лутайка
- с. Тарасівка
- с. Бажанівка
- с. Білещина
- с. Білорічиця
- с. Білошапки
- с. Богданівка
- с. Боротьба
- с. Боршна
- с. Бубнівщина
- с. Валки
- с. Велика Дівиця
- с. Високе
- с. Володимирівка
- с. Воровського
- с. Глинщина
- с. Голубівка
- с. Густиня
- с. Даньківка
- с. Дідівці
- с. Дубовий Гай
- с. Єгорівка
- с. Жовтневе
- с. Заїзд
- с. Замістя
- с. Запереводське
- с. Зарудка
- с. Заудаївське
- с. Заудайка
- с. Знам'янка
- с. Івківці
- с. Канівщина
- с. Капустенці
- с. Клеці
- с. Ковтунівка
- с. Колісники
- с. Комуна
- с. Красляни
- с. Кроти
- с. Крутоярівка
- с. Левки
- с. Лиски
- с. Лісові Сорочинці
- с. Мазки
- с. Малківка
- с. Манжосівка
- с. Маціївка
- с. Миколаївка
- с. Мільки
- с. Мокляки
- с. Мохнівка
- с. Нетягівщина
- с. Нетяжино
- с. Нова Гребля
- с. Нова Тарнавщина
- с. Новий Лад
- с. Обичів
- с. Оникіївка
- с. Онищенків
- с. Охіньки
- с. Переволочна
- с. Перше Травня
- с. Петрівка
- с. Петрівське
- с. Пирогівці
- с. Піддубівка
- с. Погреби
- с. Подище
- с. Покрівка
- с. Полова
- с. Пологи
- с. Полонки
- с. Приозерне
- с. Пролетарське
- с. Пручаї
- с. Радьківка
- с. Рибці
- с. Рудівка
- с. Ряшки
- с. Сергіївка
- с. Смош
- с. Стасівщина
- с. Стрільники
- с. Сухоліски
- с. Сухополова
- с. Сухоставець
- с. Сухоярівка
- с. Тихе
- с. Товкачівка
- с. Тополя
- с. Турківка
- с. Удайці
- с. Шевченка
- с. Яблунівка
- с. Яблунівське
- с. Ярова Білещина
- Ріпкинський район
-
- смт Добрянка
- смт Замглай
- смт Любеч
- смт Радуль
- смт Ріпки
- с-ще Гірки
- с-ще Заводське
- с-ще Левичівка
- с-ще Пересаж
- с. Аткильня
- с. Бахани
- с. Березівка
- с. Бихальцохівка
- с. Буянки
- с. Велика Вісь
- с. Великий Зліїв
- с. Великі Осняки
- с. Вербичі
- с. Вербівка
- с. Вир
- с. Високинь
- с. Вишневе
- с. Вороб'їв
- с. Галків
- с. Глиненка
- с. Голубичі
- с. Голубівка
- с. Горностаївка
- с. Грабів
- с. Грабівка
- с. Грибова Рудня
- с. Губарі
- с. Губичі
- с. Гуньківка
- с. Гута-Ткачова
- с. Гучин
- с. Даничі
- с. Довгуни
- с. Духанки
- с. Задеріївка
- с. Звеничів
- с. Зубахи
- с. Кам'янка
- с. Киселівка
- с. Кислі
- с. Клонів
- с. Клубівка
- с. Комарівка
- с. Коробки
- с. Корольча
- с. Корчев'я
- с. Красківське
- с. Кратинь
- с. Кратинь
- с. Кукарі
- с. Лизунова Рудня
- с. Лісківка
- с. Ловинь
- с. Лопатні
- с. Малий Зліїв
- с. Малий Листвен
- с. Малинівка
- с. Маньки
- с. Мекшунівка
- с. Миси
- с. Мокрі Велички
- с. Молочки
- с. Мохначі
- с. Мутичів
- с. Неданчичі
- с. Незаможне
- с. Нова Папірня
- с. Нова Рудня
- с. Нові Яриловичі
- с. Новосілки
- с. Новоукраїнське
- с. Олександрівка
- с. Олександрівка Друга
- с. Олешня
- с. Павлівка
- с. Переділ
- с. Петрики
- с. Петруші
- с. Пилипча
- с. Пищики
- с. Пізнопали
- с. Плехтіївка
- с. Присторонь
- с. Пролетарська Рудня
- с. Пушкарі
- с. Пушкіне
- с. Редьківка
- с. Розсудів
- с. Семаки
- с. Сенюки
- с. Сибереж
- с. Сиделівка
- с. Скиток
- с. Скитьки
- с. Смолигівка
- с. Старі Яриловичі
- с. Строївка
- с. Суличівка
- с. Суслівка
- с. Тамарівка
- с. Тараса Шевченка
- с. Трудове
- с. Тулія
- с. Убіжичі
- с. Углова Рудня
- с. Червона Гута
- с. Чижівка
- с. Чисті Лужі
- с. Чудівка
- с. Чумак
- с. Шкуранка
- с. Шумани
- с. Ямище
- Семенівський район
-
- м. Семенівка
- с-ще Газопровідне
- с-ще Зелена Роща
- с-ще Іванпуть
- с-ще Угли
- с. Баранівка
- с. Першотравневе
- с. Архипівка
- с. Березова Роща
- с. Блешня
- с. Бобрик Другий
- с. Вільхівка
- с. Вільшанка
- с. Галаганівка
- с. Гаті
- с. Грем'ячка
- с. Дачне
- с. Довжик
- с. Єршов
- с. Жаданівка
- с. Жадове
- с. Жовтневе
- с. Залізний Міст
- с. Заріччя
- с. Зелений Гай
- с. Зоря
- с. Іванине
- с. Іванівка
- с. Калинівське
- с. Карасі
- с. Карповичі
- с. Козилівщина
- с. Костобобрів
- с. Красні Лози
- с. Кривуша
- с. Кринички
- с. Криульки
- с. Кути Другі
- с. Кути Перші
- с. Леонівка
- с. Лісківщина
- с. Логи
- с. Лосевочка
- с. Лосівка
- с. Лубня
- с. Максимихине
- с. Марс
- с. Машеве
- с. Медведівка
- с. Миколаївка
- с. Михайлове
- с. Мхи
- с. Набережне
- с. Олександрівка
- с. Орликівка
- с. Погорільці
- с. Покровське
- с. Прогрес
- с. Радомка
- с. Ракужа
- с. Ракути
- с. Селище
- с. Сергіївське
- с. Стара Гутка
- с. Східне
- с. Тимоновичі
- с. Тополівка
- с. Турове
- с. Улянівське
- с. Ферубки
- с. Фроли
- с. Хотіївка
- с. Червоний Гай
- с. Червоний Пахар
- с. Чорний Ріг
- с. Чорнозем
- с. Шведчина
- Сосницький район
-
- смт Сосниця
- с-ще Мала Бондарівка
- с. Гапішківка
- с. Авдіївка
- с. Бондарівка
- с. Бутівка
- с. Велике Устя
- с. Вільшане
- с. Волинка
- с. Гай
- с. Ганнівка
- с. Гутище
- с. Долинське
- с. Загребелля
- с. Змітнів
- с. Киріївка
- с. Кнути
- с. Козляничі
- с. Конятин
- с. Костирів
- с. Кудрівка
- с. Купчичі
- с. Лави
- с. Лозова
- с. Ляшківці
- с. Мале Устя
- с. Масалаївка
- с. Матвіївка
- с. Пекарів
- с. Полісся
- с. Польове
- с. Прогони
- с. Рудня
- с. Свірок
- с. Синютин
- с. Соснівка
- с. Спаське
- с. Старобутівка
- с. Філонівка
- с. Хлоп'яники
- с. Чорнотичі
- с. Шаболтасівка
- с. Якличі
- Срібнянський район
-
- смт Дігтярі
- смт Срібне
- с. Артеменків
- с. Васьківці
- с. Васюків
- с. Галка
- с. Гнатівка
- с. Горобіївка
- с. Горького
- с. Гриціївка
- с. Гурбинці
- с. Дейманівка
- с. Іванківці
- с. Калюжинці
- с. Карпилівка
- с. Кути
- с. Лебединці
- с. Лозове
- с. Никонівка
- с. Олексинці
- с. Побочіївка
- с. Поділ
- с. Поетин
- с. Савинці
- с. Скибівщина
- с. Сокиринці
- с. Точене
- с. Тростянець
- с. Харитонівка
- с. Хукалівка
- Талалаївський район
-
- смт Талалаївка
- с-ще Зелений Гай
- с-ще Основа
- с. Співакове
- с. Червоний Плугатар
- с. Березівка
- с. Березовиця
- с. Болотниця
- с. Глибоке
- с. Глинське
- с. Грабщина
- с. Грицівка
- с. Діброва
- с. Довгалівка
- с. Жолобок
- с. Займище
- с. Колядин
- с. Корінецьке
- с. Красний Колядин
- с. Лавіркове
- с. Левівщина
- с. Липове
- с. Макаренкове
- с. Мигурів
- с. Мирне
- с. Нова
- с. Новопетрівське
- с. Новоселівка
- с. Обухове
- с. Петьків
- с. Понори
- с. Поповичка
- с. Рубанів
- с. Рябухи
- с. Сильченкове
- с. Скороходове
- с. Слобідка
- с. Степ
- с. Степанівське
- с. Степове
- с. Українське
- с. Харкове
- с. Чернецьке
- с. Шевченка
- с. Юрківці
- Чернігівський район
-
- смт Гончарівське
- смт Михайло-Коцюбинське
- смт Олишівка
- смт Седнів
- с-ще Нове
- с-ще Ревунів Круг
- с-ще Центральне
- c. Василева Гута
- с .Козероги
- с .Мажугівка
- с .Павлівка
- с. Андріївка
- с. Анисів
- с. Антоновичі
- с. Березанка
- с. Бірки
- с. Боровики
- с. Боромики
- с. Брусилів
- с. Буди
- с. Будище
- с. Ведильці
- с. Вікторівка
- с. Ворохівка
- с. Гірманка
- с. Глядин
- с. Гущин
- с. Деснянка
- с. Дніпровське
- с. Довжик
- с. Драчівщина
- с. Друцьке
- с. Єньків
- с. Жавинка
- с. Жеведь
- с. Жукотки
- с. Завод
- с. Загатка
- с. Зайці
- с. Золотинка
- с. Іванівка
- с. Кархівка
- с. Киїнка
- с. Киселівка
- с. Клочків
- с. Кобилянка
- с. Ковпита
- с. Количівка
- с. Кошівка
- с. Красне
- с. Кругле
- с. Кувечичі
- с. Ладинка
- с. Левковичі
- с. Левоньки
- с. Леньків Круг
- с. Линея
- с. Ліски
- с. Лісне
- с. Лукашівка
- с. Льгів
- с. Льгівка
- с. Малинівка
- с. Малійки
- с. Мньов
- с. Моргуличі
- с. Москалі
- с. Мохнатин
- с. Новий Білоус
- с. Новоселівка
- с. Пакуль
- с. Папірня
- с. Петрове
- с. Петрушин
- с. Пильня
- с. Підгірне
- с. Піски
- с. Пльохів
- с. Повідов
- с. Полуботки
- с. Прохорів
- с. Пустинки
- с. Радянська Слобода
- с. Редьківка
- с. Рижики
- с. Рівнопілля
- с. Рогощі
- с. Роїще
- с. Рудка
- с. Рудня
- с. Рябці
- с. Селянська Слобода
- с. Семенягівка
- с. Серединка
- с. Сіножацьке
- с. Скорінець
- с. Скугарі
- с. Слабин
- с. Слобода
- с. Смолин
- с. Снов'янка
- с. Старий Білоус
- с. Старик
- с. Стаси
- с. Табаївка
- с. Терехівка
- с. Товстоліс
- с. Топчіївка
- с. Улянівка
- с. Унучки
- с. Халявин
- с. Хатилова Гута
- с. Хмільниця
- с. Храпате
- с. Червоне
- с. Черниш
- с. Шевченка
- с. Шестовиця
- с. Шибиринівка
- с. Шмаївка
- с. Шульгівка
- с. Юр'ївка
- с. Ягідне
- с. Якубівка
- Щорський район
-
- м. Щорс
- с-ще Лука
- с. Безуглівка
- с. Великий Щимель
- с. Гвоздиківка
- с. Гірськ
- с. Глибокий Ріг
- с. Гута-Студенецька
- с. Єліне
- с. Єнькова Рудня
- с. Жовідь
- с. Журавок
- с. Загребельна Слобода
- с. Займище
- с. Заріччя
- с. Іванівка
- с. Ількуча
- с. Камка
- с. Клюси
- с. Крестопівщина
- с. Куропіївка
- с. Кучинівка
- с. Липівка
- с. Лосєва Слобода
- с. Лютівка
- с. Михайлівка
- с. Мишине
- с. Містки
- с. Млинок
- с. Низківка
- с. Нові Боровичі
- с. Нові Млини
- с. Петрівка
- с. Піщанка
- с. Пльохів
- с. Попільня
- с. Привільне
- с. Радвине
- с. Рогізки
- с. Руда
- с. Сальне
- с. Селище
- с. Слава
- с. Смяч
- с. Сновське
- с. Софіївка
- с. Стара Рудня
- с. Старі Боровичі
- с. Суничне
- с. Тихоновичі
- с. Тур'я
- с. Філонівка
- с. Хотуничі
- с. Хрінівка
- с. Чепелів
- с. Шкробове
- с. Щокоть
-
-
-
Слобожанщина
-
-
- Сумська область
-
- м. Суми
-
- Історія
- Об'єкти
-
- З історії Сумського обласного краєзнавчого музею
- м. Глухів
- м. Конотоп
- м. Лебедин
- м. Охтирка
- м. Ромни
- м. Шостка
- Білопільський район
-
- м. Білопілля
- м. Ворожба
- смт Жовтневе
- смт Улянівка
- с. Москаленки
- с-ще Амбари
- с-ще Зоряне
- с-ще Калинівка
- с-ще Лідине
- с-ще Перемога
- с-ще Тімірязєвка
- с-ще Шевченківка
- с. Аркавське
- с. Атинське
- с. Бабаківка
- с. Баїха
- с. Бакша
- с. Барило
- с. Безсалівка
- с. Безсокирне
- с. Білани
- с. Біликівка
- с. Біловишневе
- с. Бобрик
- с. Бубликове
- с. Будки
- с. Бутовщина
- с. Валіївка
- с. Василівщина
- с. Верхосулка
- с. Веселе
- с. Вири
- с. Волфине
- с. Воронине
- с. Воронівка
- с. Ганнівка-Вирівська
- с. Ганнівка-Тернівська
- с. Ганнівське
- с. Гезівка
- с. Гиріне
- с. Голишівське
- с. Головачі
- с. Горобівка
- с. Гостинне
- с. Гуринівка
- с. Дігтярне
- с. Дудченки
- с. Жолобок
- с. Зарічне
- с. Зелене
- с. Іскрисківщина
- с. Йосипове
- с. Кальченки
- с. Кандибине
- с. Катеринівка
- с. Кисла Дубина
- с. Коваленки
- с. Комарицьке
- с. Коршачина
- с. Котенки
- с. Кравченкове
- с. Крижик
- с. Курасове
- с. Куянівка
- с. Лохня
- с. Луциківка
- с. Макіївка
- с. Максимівщина
- с. Мар'янівка
- с. Марківка
- с. Машарі
- с. Миколаївка-Тернівська
- с. Мирлоги
- с. Мороча
- с. Мукіївка
- с. Нагірнівка
- с. Нескучне
- с. Нові Вирки
- с. Новоандріївка
- с. Новоіванівка
- с. Новопетрівка
- с. Ободи
- с. Олександрівка
- с. Олексенки
- с. Омельченки
- с. Павленкове
- с. Павлівка
- с. Павлівське
- с. Пащенкове
- с. Перше Травня
- с. Першотравневе
- с. Петрівське
- с. Піщане
- с. Птиче
- с. Радянське
- с. Рижівка
- с. Річки
- с. Рогізне
- с. Руда
- с. Руденкове
- с. Рудка
- с. Садове
- с. Самара
- с. Сергіївка
- с. Синяк
- с. Смоляниківка
- с. Соляники
- с. Сохани
- с. Старі Вирки
- с. Степанівка
- с. Стрільцеве
- с. Стукалівка
- с. Сульське
- с. Супрунівка
- с. Сушилине
- с. Терещенки
- с. Товста
- с. Тучне
- с. Цимбалівка
- с. Черванівка
- с. Червоне
- с. Череватівка
- с. Шкуратівка
- с. Шпиль
- с. Штанівка
- с. Янченки
- Буринський район
-
- м. Буринь
- с-ще Жовтневе
- с-ще Кошарське
- с-ще Леонтіївка
- с-ще Сорочинське
- с. Атаманське
- с. Біжівка
- с. Болотівка
- с. Бондарі
- с. Бошівка
- с. Бурики
- с. Верхня Сагарівка
- с. Вишневий Яр
- с. Вікторинівка
- с. Вознесенка
- с. Воскресенка
- с. Гатка
- с. Гвинтове
- с. Голуби
- с. Дич
- с. Дмитрівка
- с. Дяківка
- с. Жуківка
- с. Ігорівка
- с. Карпенкове
- с. Клепали
- с. Коновалове
- с. Коренівка
- с. Кубракове
- с. Миколаївка
- с. Михайлівка
- с. Молодівка
- с. Нечаївка
- с. Нижня Сагарівка
- с. Нова Олександрівка
- с. Новий Мир
- с. Нотаріусівка
- с. Олександрівка
- с. Пасьовини
- с. Піски
- с. Романчукове
- с. Сапушине
- с. Слобода
- с. Сніжки
- с. Сорока
- с. Степанівка
- с. Суховерхівка
- с. Темне
- с. Тимофіївка
- с. Успенка
- с. Харченки
- с. Хустянка
- с. Чалищівка
- с. Червона Слобода
- с. Черепівка
- с. Чернеча Слобода
- с. Чумакове
- с. Шевченкове
- с. Шкуматове
- с. Шпокалка
- с. Ярове
- Великописарівський район
-
- смт Велика Писарівка
- смт Кириківка
- с. Березівка
- с. Братениця
- с. Веселе
- с. Вищевеселе
- с. Вільне
- с. Володимирівка
- с. Воровське
- с. Дмитрівка
- с. Добрянське
- с. Дружба
- с. Заводське
- с. Іванівка
- с. Їздецьке
- с. Катанське
- с. Катеринівка
- с. Комсомолець
- с. Копійки
- с. Крамчанка
- с. Лугівка
- с. Лукашівка
- с. Майське
- с. Олександрівка
- с. Петрівське
- с. Пожня
- с. Попівка
- с. Радянське
- с. Розсоші
- с. Рябина
- с. Сидорова Яруга
- с. Солдатське
- с. Спірне
- с. Станичне
- с. Стрілецька Пушкарка
- с. Тарасівка
- с. Шевченкове
- с. Широкий Берег
- с. Шурове
- с. Яблучне
- с. Ямне
- Глухівський район
-
- смт Червоне
- смт Шалигине
- с-ще Будівельне
- с-ще Есмань
- с. Баничі
- с. Баранівка
- с. Бачівськ
- с. Береза
- с. Біла Береза
- с. Білокопитове
- с. Бобилівка
- с. Будища
- с. Вишеньки
- с. Вікторове
- с. Вільна Слобода
- с. Вовківка
- с. Вознесенське
- с. Годунівка
- с. Горіле
- с. Гудове
- с. Гута
- с. Долина
- с. Дунаєць
- с. Ємадикине
- с. Жалківщина
- с. Заруцьке
- с. Землянка
- с. Іващенкове
- с. Іонине
- с. Калюжне
- с. Катеринівка
- с. Клочківка
- с. Комарівка
- с. Кореньок
- с. Кравченкове
- с. Кривенкове
- с. Кучерівка
- с. Кушкине
- с. Лужки
- с. Мала Слобідка
- с. Масензівка
- с. Мацкове
- с. Москаленки
- с. Муравейня
- с. Нарбутівка
- с. Некрасове
- с. Обложки
- с. Одрадне
- с. Первомайське
- с. Перемога
- с. Перше Травня
- с. Петропавлівська Слобода
- с. Полошки
- с. Попівщина
- с. Потапівка
- с. Привілля
- с. Пустогород
- с. Сваркове
- с. Семенівка
- с. Сидорівка
- с. Слоут
- с. Смикарівка
- с. Смолине
- с. Сопич
- с. Соснівка
- с. Старикове
- с. Студенок
- с. Сутиски
- с. Суходіл
- с. Товстодубове
- с. Тополя
- с. Уздиця
- с. Уланове
- с. Фотовиж
- с. Харківка
- с. Ходине
- с. Ходуня
- с. Хотминівка
- с. Червона Зоря
- с. Червоний Пахар
- с. Черневе
- с. Чернівське
- с. Шакутівщина
- с. Шевченкове
- с. Щебри
- с. Яструбщина
- Конотопський район
-
- смт Дубов'язівка
- с-ще Білозерка
- с-ще Білоусівка
- с-ще Заводське
- с-ще Питомник
- с-ще Тополине
- с-ще Шевченківське
- с-ще Залізничне
- с. Андріївське
- с. Анютине
- с. Бережне
- с. Бондарі
- с. Бочечки
- с. Броди
- с. В'язове
- с. Великий Самбір
- с. Вирівка
- с. Вишневе
- с. Вільне
- с. Вовчик
- с. Гамаліївка
- с. Грузьке
- с. Гути
- с. Дептівка
- с. Дубинка
- с. Духанівка
- с. Жигайлівка
- с. Жовтневе
- с. Жолдаки
- с. Землянка
- с. Калишенкове
- с. Капітанівка
- с. Карабутове
- с. Козацьке
- с. Коханівка
- с. Кошари
- с. Красне
- с. Крупське
- с. Кузьки
- с. Лебедєве
- с. Лисогубівка
- с. Малий Самбір
- с. Мар'янівка
- с. Мельня
- с. Михайло-Ганнівка
- с. Нехаївка
- с. Нечаївське
- с. Нове
- с. Новомутин
- с. Новоселівка
- с. Озаричі
- с. Пекарі
- с. Першотравневе
- с. Полтавка
- с. Попівка
- с. Привокзальне
- с. Прилужжя
- с. Присеймів'я
- с. Раки
- с. Рокитне
- с. Савойське
- с. Салтикове
- с. Сарнавщина
- с. Сахни
- с. Селище
- с. Сім'янівка
- с. Совинка
- с. Соснівка
- с. Таранське
- с. Тернівка
- с. Торговиця
- с. Тулушка
- с. Турутине
- с. Улянівка
- с. Фесівка
- с. Хижки
- с. Червоний Яр
- с. Чорноплатове
- с. Шаповалівка
- с. Шевченкове
- с. Шпотівка
- с. Щекинське
- с. Юрівка
- Краснопільський район
-
- смт Краснопілля
- смт Угроїди
- с-ще Кам'яне
- с-ще Майське
- с-ще Миропільське
- с-ще Михайлівське
- с. Барилівка
- с. Бранцівка
- с. Велика Рибиця
- с. Великий Бобрик
- с. Великий Прикіл
- с. Верхня Пожня
- с. Веселе
- с. Виднівка
- с. Високе
- с. Воропай
- с. Гапонівка
- с. Глибне
- с. Гнилиця
- с. Грабовське
- с. Грунівка
- с. Думівка
- с. Запсілля
- с. Земляне
- с. Івахнівка
- с. Лісне
- с. Лозове
- с. Мала Рибиця
- с. Малий Бобрик
- с. Мар'їне
- с. Марченки
- с. Мезенівка
- с. Миропілля
- с. Михайлівка
- с. Мозкове
- с. Наумівка
- с. Новодмитрівка
- с. Новоолександрівка
- с. Окіп
- с. Олександрія
- с. Осоївка
- с. Петрушівка
- с. Покровка
- с. Попівка
- с. Порозок
- с. Проходи
- с. Рясне
- с. Самотоївка
- с. Сінне
- с. Славгород
- с. Степок
- с. Таратутине
- с. Тур'я
- с. Хвойне
- с. Хмелівка
- с. Чернеччина
- с. Юсупівка
- с. Ясенок
- Кролевецький район
-
- м. Кролевець
- с-ще Луч
- с-ще Мирне
- с. Алтинівка
- с. Антонівка
- с. Артюхове
- с. Безкровне
- с. Бистрик
- с. Білогриве
- с. Боцманів
- с. Буйвалове
- с. Васильківщина
- с. Веселі Гори
- с. Воргол
- с. Воронцове
- с. Горохове
- с. Гречкине
- с. Грибаньове
- с. Грузьке
- с. Губарівщина
- с. Дідівщина
- с. Добротове
- с. Дубовичі
- с. Жабкине
- с. Заболотове
- с. Загорівка
- с. Зазірки
- с. Заріччя
- с. Заруддя
- с. Калашинівка
- с. Камінь
- с. Кащенкове
- с. Ковбасине
- с. Кубахове
- с. Лапшине
- с. Ленінське
- с. Литвиновичі
- с. Локня
- с. Любитове
- с. Майорівка
- с. Марухи
- с. Медведеве
- с. Миколаєнкове
- с. Мостище
- с. Мутин
- с. Неровнине
- с. Ніжинське
- с. Новоселиця
- с. Обтове
- с. Отрохове
- с. Папкине
- с. Пасіка
- с. Перемога
- с. Петрівка
- с. Пиротчине
- с. Піонерське
- с. Погорілівка
- с. Покровське
- с. Прогрес
- с. Ретик
- с. Реутинці
- с. Сажалки
- с. Свидня
- с. Соломашине
- с. Срібровщина
- с. Тарасівка
- с. Терехове
- с. Тулиголове
- с. Хоменкове
- с. Хрещатик
- с. Червона Гірка
- с. Червоний Ранок
- с. Шлях
- с. Ярове
- с. Ярославець
- Лебединський район
-
- с-ще Мирне
- с-ще Новопетрівка
- с-ще Першотравневе
- с-ще. Залізничне
- с. Байрак
- с. Барабашівка
- с. Басівщина
- с. Березів Яр
- с. Бишкінь
- с. Боброве
- с. Бойки
- с. Боровенька
- с. Будилка
- с. Букати
- с. Бурівка
- с. Валки
- с. Великий Вистороп
- с. Великі Луки
- с. Вершина
- с. Вільшанка
- с. Влізьки
- с. Ворожба
- с. Галушки
- с. Гамаліївка
- с. Гарбарі
- с. Гарбузівка
- с. Гірки
- с. Голубівка
- с. Гостробури
- с. Грабці
- с. Грамине
- с. Гринцеве
- с. Грицини
- с. Грунь
- с. Грушеве
- с. Гудимівка
- с. Гутницьке
- с. Даценківка
- с. Деркачі
- с. Дігтярі
- с. Дмитрівка
- с. Дремлюги
- с. Дружне
- с. Жовтневе
- с. Забуги
- с. Зелений Гай
- с. Калюжне
- с. Кам'яне
- с. Караван
- с. Катеринівка
- с. Кердилівщина
- с. Ключинівка
- с. Коломийці
- с. Комісарівка
- с. Корчани
- с. Костів
- с. Кулики
- с. Куличка
- с. Курган
- с. Курилівка
- с. Ленінське
- с. Лифине
- с. Лободівщина
- с. Лозово-Грушеве
- с. Ляшки
- с. Майдаки
- с. Малий Вистороп
- с. Маньки
- с. Мартинці
- с. Марусенкове
- с. Межиріч
- с. Миронівщина
- с. Михайлівка
- с. Московський Бобрик
- с. Новоселівка
- с. Новосільське
- с. Овдянське
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Павленкове
- с. Падалки
- с. Панченки
- с. Парфили
- с. Патріотівка
- с. Пашкине
- с. Переліски
- с. Північне
- с. Підопригори
- с. Підсулля
- с. Пісківка
- с. Плетньове
- с. Помірки
- с. Пристайлове
- с. Протопопівщина
- с. Радчуки
- с. Радянське
- с. Ревки
- с. Руда
- с. Рябушки
- с. Савенки
- с. Селище
- с. Семенівка
- с. Ситники
- с. Сіренки
- с. Сіробабине
- с. Софіївка
- с. Старонове
- с. Стеблянки
- с. Степне
- с. Ступки
- с. Супруни
- с. Топчії
- с. Тригуби
- с. Федірки
- с. Філонівщина
- с. Харченки
- с. Хилькове
- с. Червлене
- с. Червоне
- с. Черемухівка
- с. Чернецьке
- с. Чернишки
- с. Чижове
- с. Шевченкове
- с. Штепівка
- с. Шумили
- с. Щетини
- с. Яроші
- с.Василівка
- Липоводолинський район
-
- смт Липова Долина
- с-ще Калінінське
- с. Антоненкове
- с. Аршуки
- с. Байрак
- с. Беєве
- с. Беєве-Комуна
- с. Берестівка
- с. Бугаївка
- с. Бухалове
- с. Велика Лука
- с. Великий Ліс
- с. Весела Долина
- с. Весела Долина
- с. Веселе
- с. Вовкове
- с. Воропаї
- с. Галаєвець
- с. Голуби
- с. Грабщина
- с. Греки
- с. Гришки
- с. Довга Лука
- с. Довжик
- с. Іванівка
- с. Капустинці
- с. Карпці
- с. Кимличка
- с. Клюси
- с. Колісники
- с. Коломійцева Долина
- с. Колядинець
- с. Костяни
- с. Коцупіївка
- с. Куплеваха
- с. Легуші
- с. Липівка
- с. Липівське
- с. Лучка
- с. Макіївське
- с. Мар'янівка
- с. Мельникове
- с. Московське
- с. Нестеренки
- с. Новосеменівка
- с. Олещенкове
- с. Панасівка
- с. Підставки
- с. Побиванка
- с. Поділки
- с. Потопиха
- с. Рудоман
- с. Русанівка
- с. Саї
- с. Семенівка
- с. Синівка
- с. Слобідка
- с. Столярове
- с. Стягайлівка
- с. Тарасенки
- с. Товсте
- с. Хоменкове
- с. Червона Долина
- с. Червоногірка
- с. Чирвине
- с. Яганівка
- с. Яловий Окіп
- с. Яснопільщина
- Недригайлівський район
-
- смт Недригайлів
- смт Терни
- с-ще Озерне
- с-ще Черепівка
- с. Баба
- с. Бабакове
- с. Березняки
- с. Берізки
- с. Беседівка
- с. Біж
- с. Білоярське
- с. Бороданове
- с. Бродок
- с. Вакулки
- с. Велика Діброва
- с. Великі Будки
- с. Весногірське
- с. Вільшана
- с. Віхове
- с. Володимирівка
- с. Гаврики
- с. Гай
- с. Голубці
- с. Городище
- с. Горькове
- с. Гострий Шпиль
- с. Гринівка
- с. Дараганове
- с. Деркачівка
- с. Дігтярівка
- с. Дігтярка
- с. Долина
- с. Дремове
- с. Жовтневе
- с. Закроївщина
- с. Засулля
- с. Зелене
- с. Зелений Гай
- с. Зеленківка
- с. Іваниця
- с. Кинашове
- с. Ківшик
- с. Кірове
- с. Клин
- с. Козельне
- с. Комишанка
- с. Кореневе
- с. Коритище
- с. Коровинці
- с. Косенки
- с. Костянтинів
- с. Кулішівка
- с. Курмани
- с. Кушніри
- с. Лаврове
- с. Лахнівщина
- с. Лікарівщина
- с. Луки
- с. Мазне
- с. Малі Будки
- с. Маршали
- с. Мелешківка
- с. Мірки
- с. Мухувате
- с. Нелени
- с. Немудруї
- с. Овеча
- с. Омелькове
- с. П'ятидуб
- с. Перекір
- с. Польове
- с. Пушкарщина
- с. Ракова Січ
- с. Реви
- с. Рубанка
- с. Саєве
- с. Сакуниха
- с. Сороколітове
- с. Спартак
- с. Терешки
- с. Тимощенкове
- с. Тимченки
- с. Томашівка
- с. Тютюнникове
- с. Фартушине
- с. Філонове
- с. Холодне
- с. Холодний Яр
- с. Хорол
- с. Хоружівка
- с. Цибуленки
- с. Чемоданівка
- с. Червона Слобода
- с. Черці
- с. Шаповалове
- с. Шкроботи
- с. Шматове
- с. Юхти
- с. Якименки
- Охтирський район
-
- смт Чупахівка
- с. Аврамківщина
- с. Бакирівка
- с. Бандури
- с. Бідани
- с. Борзівщина
- с. Бугрувате
- с. Будне
- с. Буймерівка
- с. Буро-Рубанівка
- с. Бурячиха
- с. В'язове
- с. Вербове
- с. Веселий Гай
- с. Високе
- с. Восьме Березня
- с. Всадки
- с. Гай-Мошенка
- с. Гнилиця
- с. Горяйстівка
- с. Грінченкове
- с. Грунь
- с. Грунька
- с. Гусарщина
- с. Доброславівка
- с. Довжик
- с. Духовниче
- с. Жовтневе
- с. Жолоби
- с. Журавне
- с. Закаблуки
- с. Залісне
- с. Івахи
- с. Іллічівка
- с. Кардашівка
- с. Карпилівка
- с. Качанівка
- с. Климентове
- с. Комарівка
- с. Комиші
- с. Коновалик
- с. Корабельське
- с. Кударі
- с. Кудряве
- с. Куземин
- с. Лантратівка
- с. Лимареве
- с. Лисе
- с. Литовка
- с. Лутище
- с. Мала Павлівка
- с. Манчичі
- с. Миколаївка
- с. Михайленкове
- с. Молодецьке
- с. Мошенка
- с. Неплатине
- с. Нове
- с. Новопостроєне
- с. Овчаренки
- с. Озера
- с. Оленинське
- с. Олешня
- с. П'яткине
- с. Пасіки
- с. Перелуг
- с. Перемога
- с. Пилівка
- с. Підлозіївка
- с. Піонер
- с. Піски
- с. Пластюки
- с. Поділ
- с. Пологи
- с. Попелівщина
- с. Рибальське
- с. Риботень
- с. Розсохувате
- с. Рубани
- с. Садки
- с. Скелька
- с. Сонячне
- с. Сосонка
- с. Софіївка
- с. Стара Іванівка
- с. Українка
- с. Хухра
- с. Чернеччина
- с. Шабалтаєве
- с. Шаповалівка
- с. Шолудьки
- с. Ясенове
- Путивльський район
-
- м. Путивль
- с-ще Волинцівське
- с-ще Новослобідське
- с-ще Партизанське
- с. Білогалиця
- с. Бобине
- с. Бояро-Лежачі
- с. Бруски
- с. Бувалине
- с. Бунякине
- с. В'язенка
- с. В'ятка
- с. Вегерівка
- с. Веселе
- с. Волинцеве
- с. Волокитине
- с. Воронівка
- с. Вощинине
- с. Гірки
- с. Голубкове
- с. Дорошівка
- с. Жари
- с. Зінове
- с. Зозулине
- с. Іванівка
- с. Іванівське
- с. Іллінське
- с. Кагань
- с. Кардаші
- с. Князівка
- с. Козаче
- с. Козлівка
- с. Корольки
- с. Котівка
- с. Кочерги
- с. Красне
- с. Кружок
- с. Кубареве
- с. Курдюмове
- с. Латишівка
- с. Линове
- с. Мазівка
- с. Малушине
- с. Манухівка
- с. Мачулища
- с. Мишутине
- с. Мінакове
- с. Нова Слобода
- с. Нова Шарпівка
- с. Нові Гончарі
- с. Окіп
- с. Октябрське
- с. Оріхівка
- с. Пересипки
- с. Пищикове
- с. Пішкове
- с. Плахівка
- с. Плотникове
- с. Почепці
- с. Пруди
- с. Рев'якине
- с. Рівне
- с. Ротівка
- с. Роща
- с. Руднєве
- с. Сафонівка
- с. Сахарове
- с. Свобода
- с. Селезнівка
- с. Сиром'ятникове
- с. Сімейкине
- с. Скуносове
- с. Соловйове
- с. Сонцеве
- с. Спадщина
- с. Стара Шарпівка
- с. Старі Гончарі
- с. Стрільники
- с. Суворове
- с. Товченикове
- с. Трудове
- с. Уцькове
- с. Харівка
- с. Ховзівка
- с. Чаплищі
- с. Червоне Озеро
- с. Чорнобривкине
- с. Ширяєве
- с. Шулешівка
- с. Щекино
- с. Щербинівка
- с. Юр'єве
- с. Яцине
- Роменський район
-
- с-ще Біловодське
- с-ще Діброва
- с. Авраменкове
- с. Анастасівка
- с. Андріївка
- с. Андріяшівка
- с. Артюхівка
- с. Басівка
- с. Бацмани
- с. Бессарабка
- с. Біловод
- с. Бобрик
- с. Бойкове
- с. Борозенка
- с. Братське
- с. Бурбине
- с. В'юнне
- с. Василівка
- с. Ведмеже
- с. Велика Бутівка
- с. Велике
- с. Великі Бубни
- с. Великі Будки
- с. Веселий Степ
- с. Вовківці
- с. Володимирівка
- с. Волошнівка
- с. Вощилиха
- с. Гаї
- с. Галенкове
- с. Галка
- с. Герасимівка
- с. Глинськ
- с. Голінка
- с. Горове
- с. Гришине
- с. Губське
- с. Гудими
- с. Дзеркалька
- с. Довгополівка
- с. Дубина
- с. Житне
- с. Загребелля
- с. Заїзд
- с. Заклимок
- с. Закубанка
- с. Залатиха
- с. Залуцьке
- с. Заріччя
- с. Заруддя
- с. Зеленівщина
- с. Зінове
- с. Зюзюки
- с. Калинівка
- с. Кашпури
- с. Коновали
- с. Кононенкове
- с. Коржі
- с. Королівщина
- с. Косарівщина
- с. Кропивинці
- с. Кузьменкове
- с. Левондівка
- с. Левченки
- с. Лісківщина
- с. Локня
- с. Лукашове
- с. Луценкове
- с. Мале
- с. Малі Бубни
- с. Малярівщина
- с. Марківське
- с. Матлахове
- с. Мельники
- с. Миколаївка
- с. Миколаївське
- с. Мокіївка
- с. Москалівка
- с. Москівщина
- с. Ненадіївка
- с. Нова Гребля
- с. Новицьке
- с. Новокалинівка
- с. Новопетрівка
- с. Овлаші
- с. Олексіївка
- с. Перекопівка
- с. Перехрестівка
- с. Піски
- с. Плавинище
- с. Плужникове
- с. Погожа Криниця
- с. Погреби
- с. Попівка
- с. Попівщина
- с. Посад
- с. Правдюки
- с. Пустовійтівка
- с. Пшінчине
- с. Ріпки
- с. Рогинці
- с. Савойське
- с. Садове
- с. Салогубівка
- с. Саханське
- с. Світівщина
- с. Сененкове
- с. Скрипалі
- с. Сміле
- с. Степурине
- с. Сулими
- с. Сурмачівка
- с. Федотове
- с. Хмелів
- с. Холодник
- с. Хоминці
- с. Хрещатик
- с. Чеберяки
- с. Червоне
- с. Червоногвардійське
- с. Чижикове
- с. Чисте
- с. Шилівське
- с. Шумське
- с. Якимовичі
- с. Яковенкове
- с. Ярмолинці
- с. Ярошівка
- Середино-Будський район
-
- м. Середина-Буда
- смт Зноб-Новгородське
- с-ще Красний Прогрес
- с-ще Нова Спарта
- с-ще Рудак
- с-ще Свердлове
- с. Боровичі
- с. Василівка
- с. Василівське
- с. Велика Берізка
- с. Винторівка
- с. Гаврилова Слобода
- с. Голубівка
- с. Гутко-Ожинка
- с. Демченкове
- с. Жихове
- с. Журавка
- с. Заріччя
- с. Зноб-Трубчевська
- с. Кам'янка
- с. Карпеченкове
- с. Кім
- с. Красичка
- с. Красноярське
- с. Кренидівка
- с. Кривоносівка
- с. Кудоярове
- с. Кустине
- с. Лісне
- с. Лісова Поляна
- с. Луг
- с. Лукашенкове
- с. Любахове
- с. Люте
- с. Мефедівка
- с. Нова Гута
- с. Нововасилівка
- с. Нововолодимирівка
- с. Очкине
- с. Перемога
- с. Пигарівка
- с. Поліське
- с. Порохонь
- с. Ріг
- с. Рожковичі
- с. Ромашкове
- с. Рудня
- с. Ситне
- с. Сорокине
- с. Стара Гута
- с. Стягайлівка
- с. Таборище
- с. Троїцьке
- с. Українське
- с. Улиця
- с. Уралове
- с. Хильчичі
- с. Хлібороб
- с. Червоне
- с. Чернацьке
- с. Чигин
- с. Шалимівка
- с. Ясна Поляна
- Сумський район
-
- смт Низи
- смт Степанівка
- смт Хотінь
- с-ще Варачине
- с-ще Захарівське
- с-ще Іволжанське
- с-ще Пролетарське
- с-ще Радянське
- с-ще Рогізне
- с-ще Сад
- с-ще Кияниця
- с. Андріївка
- с. Барвінкове
- с. Басівка
- с. Бездрик
- с. Битиця
- с. Біловоди
- с. Білоусівка
- с. Бондарівщина
- с. Бровкове
- с. Бурчак
- с. Буцикове
- с. Вакалівщина
- с. Васюківщина
- с. Велика Чернеччина
- с. Великий Яр
- с. Великі Вільми
- с. Вербове
- с. Верхня Сироватка
- с. Веселівка
- с. Визирівка
- с. Вільшанка
- с. Водолаги
- с. Володимирівка
- с. Гірне
- с. Глиняне
- с. Головашівка
- с. Графське
- с. Гриценкове
- с. Дзержинське
- с. Доценківка
- с. Єлисеєнкове
- с. Жовтневе
- с. Журавка
- с. Закумське
- с. Залізняк
- с. Зацарне
- с. Зелена Роща
- с. Зелений Гай
- с. Капітанівка
- с. Кардашівка
- с. Кекине
- с. Кіндратівка
- с. Кононенкове
- с. Корчаківка
- с. Косівщина
- с. Костянтинівка
- с. Кровне
- с. Ленінське
- с. Линтварівка
- с. Липняк
- с. Лікарське
- с. Локня
- с. Любачеве
- с. Малі Вільми
- с. Мар'ївка
- с. Микільське
- с. Миколаївка
- с. Миловидівка
- с. Могриця
- с. Москалівщина
- с. Над'ярне
- с. Надточієве
- с. Нижня Сироватка
- с. Никонці
- с. Нова Січ
- с. Новеньке
- с. Новомиколаївка
- с. Новомихайлівка
- с. Новоселиця
- с. Новосуханівка
- с. Облоги
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Ополонське
- с. Павлючки
- с. Перехрестівка
- с. Перше Травня
- с. Печище
- с. Писарівка
- с. Підліснівка
- с. Постольне
- с. Пушкарівка
- с. Радьківка
- с. Рибці
- с. Руднівка
- с. Садки
- с. Северинівка
- с. Симонівка
- с. Склярівка
- с. Соколине
- с. Солідарне
- с. Софіївка
- с. Спаське
- с. Степаненкове
- с. Степне
- с. Стецьківка
- с. Стінка
- с. Сула
- с. Терешківка
- с. Токарі
- с. Фрунзенка
- с. Харківщина
- с. Хомине
- с. Храпівщина
- с. Червона Діброва
- с. Червоне
- с. Червоний Кут
- с. Червонопрапорне
- с. Чернецьке
- с. Шапошникове
- с. Шевченкове
- с. Шпилівка
- с. Юнаківка
- с. Ясени
- с. Яструбине
- Тростянецький район
-
- м. Тростянець
- с-ще Лісне
- с-ще Радгоспне
- с. Артемо-Растівка
- с. Білка
- с. Боромля
- с. Братське
- с. Братське
- с. Буймер
- с. Вишневе
- с. Вовків
- с. Градське
- с. Гребениківка
- с. Грузьке
- с. Дернове
- с. Жигайлівка
- с. Зарічне
- с. Золотарівка
- с. Зубівка
- с. Кам'янецьке
- с. Кам'янка
- с. Криничне
- с. Лучка
- с. Люджа
- с. Мартинівка
- с. Машкове
- с. Мащанка
- с. Микитівка
- с. Мозкове
- с. Набережне
- с. Ницаха
- с. Новгородське
- с. Новоселівка
- с. Новоукраїнка
- с. Оводівка
- с. Олексине
- с. Пархомівка
- с. Першотравневе
- с. Печини
- с. Поляне
- с. Рябівка
- с. Савелове
- с. Семереньки
- с. Скрягівка
- с. Станова
- с. Тучне
- с. Хвощова
- с. Шевченків Гай
- Шосткинський район
-
- смт Вороніж
- с. Бензики
- с. Богданівка
- с. Богданка
- с. Великий Ліс
- с. Вовна
- с. Гамаліївка
- с. Глазове
- с. Гудівщина
- с. Гукове
- с. Дібрівка
- с. Заболотне
- с. Івот
- с. Каліївка
- с. Клишки
- с. Ковтунове
- с. Коротченкове
- с. Крупець
- с. Курдюмівка
- с. Лісне
- с. Лушники
- с. Макове
- с. Масиків
- с. Миронівка
- с. Московське
- с. Ображіївка
- с. Остроушки
- с. Пирогівка
- с. Свірж
- с. Собич
- с. Собичеве
- с. Солотвине
- с. Тиманівка
- с. Холодівщина
- с. Чапліївка
- с. Чорні Лози
- с. Шкирманівка
- Ямпільський район
-
- м. Дружба
- смт Свеса
- смт Ямпіль
- с-ще Неплюєве
- с-ще Привокзальне
- с. Антонівка
- с. Базелівщина
- с. Білиця
- с. Бугор
- с. Василець
- с. Веселий Гай
- с. Воздвиженське
- с. Гирине
- с. Говорунове
- с. Грем'ячка
- с. Дем'янівка
- с. Деражня
- с. Діброва
- с. Довжик
- с. Дорошенкове
- с. Дорошівка
- с. Зелена Діброва
- с. Зорине
- с. Івотка
- с. Імшана
- с. Княжичі
- с. Комінтерн
- с. Косинське
- с. Ломленка
- с. Майське
- с. Марчихина Буда
- с. Микитівка
- с. Микитське
- с. Об'єднане
- с. Окіп
- с. Октябрщина
- с. Олександрівське
- с. Олине
- с. Орлів Яр
- с. Орлівка
- с. Палащенкове
- с. Паліївка
- с. Папірня
- с. Прудище
- с. Ржане
- с. Родіонівка
- с. Рождественське
- с. Романькове
- с. Ростов
- с. Руденка
- с. Скобичівське
- с. Сороковий Клин
- с. Степанівка
- с. Степне
- с. Туранівка
- с. Усок
- с. Феофілівка
- с. Чижикове
- с. Чуйківка
- с. Шатрище
- с. Шевченкове
-
-
-
- Харківська область
-
- м. Харків
-
- Історія Харкова. Хронологія розвитку
-
- Історія Харкова. 1900 - 1901 рр.
- Історія Харкова. 1902 - 1903 рр.
- Історія Харкова. 1904 - 1905 рр.
- Історія Харкова. 1906 - 1907 рр.
- Історія Харкова. 1908 - 1909 рр.
- Історія Харкова. 1910 - 1911 рр.
- Історія Харкова. 1912-1913 рр.
- Історія Харкова. 1914 - 1915 рр.
- Історія Харкова 1916 - 1917 рр
- Історія Харкова. 1918 - 1919 рр.
- Історія Харкова. 1920-1921 рр.
- Історія Харкова. 1922-1923 рр.
- Історія Харкова. 1924-1925 рр.
- Історія Харкова. 1926-1927 рр.
- Історія Харкова. 1928-1929 рр.
- Історія Харкова. 1930 - 1931 рр.
- Історія Харкова.1932-1933 рр.
- Історія Харкова. 1934-1935 рр.
- Історія Харкова. 1936-1937 рр.
- Історія Харкова. 1938-1939 рр.
- Історія Харкова. 1940
- Історія Харкова. 1941 - 1945 рр.
- Історія Харкова. 1946 - 1947 рр.
- Історія Харкова. 1948 - 1949 рр.
- Історія Харкова. 1950 - 1951 рр.
- Об'єкти Харкова
- Особистості
-
- Кармінський Марко Веніамінович
- Валентина Василівна Сєрова
- Шевельов Юрій Володимирович
- Анатолій Маркович Гуревич
- Гризодубова Валентина Степанівна
- Варвара Каринська
- Грищенко Валентин Іванович
- м. Ізюм
- м. Куп'янськ
- м. Лозова
- м. Люботин
- м. Первомайський
- м. Чугуїв
- Балаклійський район
-
- м. Балаклія
- смт Андріївка
- смт Савинці
- смт Червоний Донець
- с-ще Веселе
- с-ще Жовтневе
- с-ще Жовтневе
- с-ще Крючки
- с-ще Новоселівка
- с-ще Нурове
- с-ще П'ятигірське
- с-ще Раківка
- с-ще Теплянка
- с. Асіївка
- с. Байрак
- с. Берестянки
- с. Бородоярське
- с. Борщівка
- с. Бригадирівка
- с. Вербівка
- с. Вишнева
- с. Вільне
- с. Вільхуватка
- с. Вітрівка
- с. Вовчий Яр
- с. Волвенкове
- с. Волобуївка
- с. Глазунівка
- с. Гусарівка
- с. Дальня Шебелинка
- с. Довгалівка
- с. Завгороднє
- с. Залиман
- с. Копанка
- с. Крейдянка
- с. Криничне
- с. Лозовенька
- с. Мирна Долина
- с. Мілова
- с. Морозівка
- с. Нова Серпухівка
- с. Новомиколаївка
- с. Новотроїцьке
- с. Норцівка
- с. Пазіївка
- с. Первомайське
- с. Першотравневе
- с. Петрівське
- с. Попівка
- с. Пришиб
- с. Прогрес
- с. Протопопівка
- с. Серафимівка
- с. Слабунівка
- с. Соколівка
- с. Таранушине
- с. Українка
- с. Успенське
- с. Чепіль
- с. Червона Гірка
- с. Червона Гусарівка
- с. Червоний Степ
- с. Червоний Шлях
- с. Червоний Яр
- с. Шебелинка
- с. Шевелівка
- с. Щурівка
- с. Явірське
- с. Яковенкове
- Барвінківський район
-
- м. Барвінкове
- с-ще Іванівка
- с-ще Язикове
- с. Архангелівка
- с. Африканівка
- с. Барабашівка
- с. Благодатне
- с. Богданове
- с. Богодарове
- с. Василівка Друга
- с. Василівка Перша
- с. Велика Андріївка
- с. Велика Комишуваха
- с. Веселе
- с. Гаврилівка
- с. Григорівка
- с. Грушуваха
- с. Гусарівка
- с. Данилівка
-
- Особистості
-
- Данилевський Григорій Петрович
- с. Дібрівне
- с. Дмитрівка
- с. Жовтневе
- с. Іванівка
- с. Іванівка
- с. Іллічівка
- с. Ковалівка
- с. Котівка
- с. Курулька
- с. Малинівка
- с. Малолітки
- с. Мар'ївка
- с. Маяк
- с. Мечебилове
- с. Миколаївка
- с. Надеждівка
- с. Нікополь
- с. Нова Дмитрівка
- с. Нова Миколаївка
- с. Новобогданове
- с. Новопавлівка
- с. Олександрівка
- с. Олександрівка
- с. Пашкове
- с. Петрівка
- с. Погонівка
- с. Подолівка
- с. Пригоже
- с. Семиланне
- с. Ставкова Балка
- с. Стара Семенівка
- с. Степове
- с. Степок
- с. Українка
- с. Федорівка
- с. Федорівка
- с. Червона Балка
- с. Червона Зоря
- с. Червона Поляна
- с. Червоне
- с. Червоний Лиман
- Близнюківський район
-
- смт Близнюки
- с. Алісівка
- с. Андріївка
- с. Башилівка
- с. Безпальцеве
- с. Берестове
- с. Берестове
- с. Богданівка
- с. Бубнове Перше
- с. Бурбулатове
- с. Валер'яновка
- с. Варварівка
- с. Васюкове
- с. Верхньоводяне
- с. Верхня Самара
- с. Веселе
- с. Вільне Друге
- с. Вільне Перше
- с. Водолазьке
- с. Водяне
- с. Водяне
- с. Воровського
- с. Ганнівка
- с. Ганно-Рудаєве
- с. Григорівка
- с. Далеке
- с. Дмитрівка
- с. Дмитрівка
- с. Добровілля
- с. Дубове
- с. Дунине
- с. Енергетиків
- с. Жовтневе
- с. Зубове
- с. Інтернаціональне
- с. Катеринівка
- с. Кірове
- с. Криштопівка
- с. Ладне
- с. Лугове
- с. Лукашівка
- с. Мар'ївка
- с. Микільське
- с. Миколаївка Друга
- с. Миколаївка Перша
- с. Милівка
- с. Миролюбівка
- с. Морокине
- с. Надеждине
- с. Настасівка
- с. Новоіванівка
- с. Новомар'ївка
- с. Новомиколаївка
- с. Новонадеждине
- с. Новоолександрівка
- с. Новопавлівка
- с. Новопокровка
- с. Новоселівка
- с. Новоселівка
- с. Новотроїцьке
- с. Новоукраїнка
- с. Новоуплатне
- с. Одинецьке
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Остерське
- с. Острівщина
- с. Павлівка
- с. Петрівське
- с. Плахтіївка
- с. Преображенівка
- с. Привілля
- с. Пролетарське
- с. Радгоспне
- с. Рижове
- с. Роздолівка
- с. Рудаєве
- с. Рясне
- с. Садове
- с. Самійлівка
- с. Самійлівка
- с. Семенівка
- с. Серафимівка
- с. Сергіїва Балка
- с. Софіївка
- с. Софіївка Перша
- с. Степове
- с. Тимофіївка
- с. Уплатне
- с. Федорівка
- с. Холодне
- с. Червоне
- с. Шевченкове Друге
- с. Шевченкове Перше
- с. Широке
- с. Якимівка
- с. Яковівка
- Богодухівський район
-
- м. Богодухів
- смт Гути
- смт Шарівка
- с-ще Балабанівка
- с-ще Володарівка
- с-ще Гавриші
- с-ще Горького
- с-ще Крупської
- с-ще Максимівка
- с-ще Першотравневе
- с-ще Степне
- с-ще Таверівка
- с-ще Улянівка
- с-ще Червона Нива
- с. Бабаки
- с. Бабенки
- с. Байрак
- с. Братениця
- с. Вертіївка
- с. Вінницькі Івани
- с. Воскобійники
- с. Воскресенівка
- с. Гарбузи
- с. Горбанівка
- с. Губарівка
- с. Дев'ятибратове
- с. Дегтярі
- с. Дмитрівка
- с. Заброди
- с. Зарябинка
- с. Іванівка
- с. Івано-Шийчине
- с. Кадниця
- с. Кияни
- с. Кленове
- с. Корбині Івани
- с. Коротке
- с. Крисине
- с. Крупчине
- с. Кручик
- с. Куп'єваха
- с. Леськівка
- с. Лозова
- с. Мар'їне
- с. Мар'їне
- с. Матвіївка
- с. Мерло
- с. Миролюбівка
- с. Москаленки
- с. Мусійки
- с. Новоселівка
- с. Новоселівка
- с. Новософіївка
- с. Новоукраїнка
- с. Олександрівка
- с. Павлівка
- с. Павлове
- с. Паляничники
- с. Первухинка
- с. Першотравневе
- с. Петропавлівка
- с. Пісочин
- с. Полкова Микитівка
- с. Ріпки
- с. Сазоно-Баланівка
- с. Семенів Яр
- с. Сінне
- с. Скосогорівка
- с. Сухини
- с. Тимофіївка
- с. Філатове
- с. Хрущова Микитівка
- с. Шигимагине
- с. Шийчине
- с. Шкарлати
- с. Шуби
- с. Щербаки
- с. Яблучне
- Борівський район
-
- смт Борова
- с-ще Першотравневе
- с. Андріївка
- с. Бахтин
- с. Богуславка
- с. Бойні
- с. Борівська Андріївка
- с. Вишневе
- с. Вище Солоне
- с. Гаврилівка
- с. Глущенкове
- с. Голубівка
- с. Гороховатка
- с. Дружелюбівка
- с. Загризове
- с. Зелений Гай
- с. Ізюмське
- с. Калинове
- с. Копанки
- с. Лозова
- с. Маліївка
- с. Мирне
- с. Нижня Журавка
- с. Нижче Солоне
- с. Нова Кругляківка
- с. Новий Мир
- с. Новоплатонівка
- с. Новосергіївка
- с. Ольгівка
- с. Парнувате
- с. Підвисоке
- с. Підлиман
- с. Піски-Радьківські
- с. Пролетарське
- с. Червоний Став
- с. Чернещина
- с. Шийківка
- с. Ясинувате
- Валківський район
-
- м. Валки
- смт Ков'яги
- смт Старий Мерчик
- с-ще Газове
- с-ще Привокзальне
- с. Баранове
- с. Благодатне
- с. Бугаївка
- с. Бурівка
- с. Бурякове
- с. Буцьківка
- с. Велика Губщина
- с. Велика Кадигробівка
- с. Високопілля
- с. Вишневе
- с. Війтенки
- с. Вільхівське
- с. Водопій
- с. Водяна Балка
- с. Гвоздьове
- с. Гонтів Яр
- с. Гребінники
- с. Гринців Ріг
- с. Гузівка
- с. Данильчин Кут
- с. Добропілля
- с. Довжик
- с. Дорофіївка
- с. Журавлі
- с. Завгороднє
- с. Зайцівка
- с. Заміське
- с. Золочівське
- с. Золочівське
- с. Кантакузівка
- с. Катричівка
- с. Кобзарівка
- с. Коверівка
- с. Козаченківка
- с. Колодківка
- с. Корнієнкове
- с. Корсунівка
- с. Корсунове
- с. Косенкове
- с. Костів
- с. Круглик
- с. Крута Балка
- с. Кузьмівка
- с. Ландишове
- с. Лисконоги
- с. Литвинівка
- с. Майдан
- с. Мала Кадигробівка
- с. Манили
- с. Мельникове
- с. Минківка
- с. Михайлівка
- с. Мізяки
- с. Мірошники
- с. Мічурінське
- с. Мозолівка
- с. Нестеренки
- с. Новий Мерчик
- с. Новоселівка
- с. Огульці
- с. Олександрівка
- с. Очеретове
- с. Пасічне
- с. Перекіп
- с. Перепелицівка
- с. Петренкове
- с. Піски
- с. Рідкодуб
- с. Різдвяне
- с. Рогівка
- с. Розсохівка
- с. Рудий Байрак
- с. Свинарі
- с. Семківка
- с. Серпневе
- с. Сидоренкове
- с. Скельки
- с. Сніжків
- с. Соснівка
- с. Старі Валки
- с. Суха Балка
- с. Тетющине
- с. Трохимівка
- с. Тугаївка
- с. Тупицівка
- с. Халимонівка
- с. Хворостове
- с. Черемушна
- с. Шарівка
- с. Шевченкове
- с. Шелудькове
- с. Шийки
- с. Шлях
- с. Щербинівка
- с. Яблунівка
- с. Ясеневе
- с. Яхременки
- Великобурлуцький район
-
- смт Великий Бурлук
- смт Приколотне
- с-ще Дорошенкове
- с-ще Комсомольське
- с-ще Зелений Гай
- с-ще Канівцеве
- с-ще Красноярське
- с-ще Куп'єваха
- с-ще Литвинівка
- с-ще Малахове
- с-ще Микільське
- с-ще Миколаївка
- с-ще Нова Олександрівка
- с-ще Підсереднє
- с-ще Піонер
- с-ще Садовод
- с-ще Сірий Яр
- с-ще Федорівка
- с-ще Червона Хвиля
- с-ще Шипувате
- с. Амбарне
- с. Андріївка
- с. Анискине
- с. Аркушине
- с. Артільне
- с. Балка
- с. Березники
- с. Буряківка
- с. Веселе
- с. Вільхуватка
- с. Водяне
- с. Гнилиця
- с. Гнилиця Перша
- с. Гогине
- с. Голубівка
- с. Горяне
- с. Грачівка
- с. Григорівка
- с. Довгеньке
- с. Довжанка
- с. Жуків Яр
- с. Заміст
- с. Зарубинка
- с. Зелений Гай
- с. Івашкине
- с. Катеринівка
- с. Комісарове
- с. Красне
- с. Крейдянка
- с. Купине
- с. Лебедівка
- с. Лобанівка
- с. Лозове
- с. Малий Бурлук
- с. Манцівка
- с. Михайлівка
- с. Мілове
- с. Нестерівка
- с. Нефедівка
- с. Нова Олександрівка
- с. Новоселівка
- с. Озерне
- с. Плоске
- с. Потихонове
- с. Пролетарка
- с. Рогозянка
- с. Рублене
- с. Середній Бурлук
- с. Слизневе
- с. Стецьківка
- с. Устинівка
- с. Хатнє
- с. Червоноармійське
- с. Чорне
- с. Чугунівка
- с. Шев'яківка
- с. Шевченкове
- с. Шевченкове
- с. Шипувате
- с. Широке
- с. Шляхове
- с. Яєчне
- Вовчанський район
-
- м. Вовчанськ
- смт Білий Колодязь
- смт Вільча
- смт Старий Салтів
- с. Байрак
- с. Бакшеївка
- с. Бережне
- с. Березники
- с. Благодатне
- с. Бочкове
- с. Бугруватка
- с. Бударки
- с. Бузове
- с. Варварівка
- с. Варварівка
- с. Василівка
- с. Верхній Салтів
- с. Верхня Писарівка
- с. Вірівка
- с. Вовчанські Хутори
- с. Волохівка
- с. Волохівське
- с. Ганнопілля
- с. Гарбузівка
- с. Гатище
- с. Гонтарівка
- с. Дегтярне
- с. Дідівка
- с. Жовтневе
- с. Жовтневе
- с. Жовтневе Друге
- с. Захарівка
- с. Земляний Яр
- с. Землянки
- с. Зибине
- с. Іванівка
- с. Ізбицьке
- с. Караїчне
- с. Котівка
- с. Красний Яр
- с. Кругле
- с. Лозова
- с. Лошакове
- с. Лукашове
- с. Мала Вовча
- с. Металівка
- с. Молодова
- с. Москалівка
- с. Нестерне
- с. Новоолександрівка
- с. Огірцеве
- с. Охрімівка
- с. Паськівка
- с. Перківка
- с. Петрівське
- с. Петропавлівка
- с. Пільна
- с. Піщане
- с. Плетенівка
- с. Погоріле
- с. Покаляне
- с. Приліпка
- с. Пролетарське
- с. Профінтерн
- с. Радькове
- с. Радянське
- с. Революційне
- с. Рибалкине
- с. Різникове
- с. Рубіжне
- с. Сердобине
- с. Середівка
- с. Синельникове
- с. Сосновий Бір
- с. Стариця
- с. Тихе
- с. Томахівка
- с. Українка
- с. Українське
- с. Федорівка
- с. Хижнякове
- с. Хотімля
- с. Хрипуни
- с. Цегельне
- с. Червоноармійське Друге
- с. Червоноармійське Перше
- с. Черняків
- с. Шабельне
- с. Шевченкове
- с. Шевченкове Перше
- с. Шестакове
- с. Шестерівка
- с. Широке
- с. Юрченкове
- с.Чайківка
- Дворічанський район
-
- смт Дворічна
- с-ще Дворічанське
- с-ще Дворічне
- с-ще Тополі
- с. Берестове
- с. Бологівка
- с. Васильцівка
- с. Великий Виселок
- с. Вільшана
- с. Водяне
- с. Гороб'ївка
- с. Гракове
- с. Гряниківка
- с. Добролюбівка
- с. Довгеньке
- с. Жовтневе
- с. Западне
- с. Іванівка
- с. Кам'янка
- с. Касянівка
- с. Колодязне
- с. Красне Перше
- с. Кутьківка
- с. Лиман Другий
- с. Лиман Перший
- с. Лозова Друга
- с. Лозова Перша
- с. Мальцівка
- с. Масютівка
- с. Мечнікове
- с. Миколаївка
- с. Митрофанівка
- с. Нежданівка
- с. Нововасилівка
- с. Новоєгорівка
- с. Новомлинськ
- с. Новоужвинівка
- с. Обухівка
- с. Одрадне
- с. Павлівка
- с. Першотравневе
- с. Петрівка
- с. Петрівське
- с. Петро-Іванівка
- с. Піски
- с. Піщанка
- с. Плескачівка
- с. Путникове
- с. Рідкодуб
- с. Строївка
- с. Тавільжанка
- с. Терни
- с. Токарівка
- с. Тополі
- с. Фиголівка
- Дергачівський район
-
- м. Дергачі
- смт Вільшани
- смт Козача Лопань
- смт Мала Данилівка
- с-ще Березівське
- с-ще Ветеринарне
- с-ще Комунар
- с-ще Лісне
- с-ще Мануїлівка
- с-ще Питомник
- с-ще Південне
- с. Дворічний Кут
- с. Алісівка
- с. Безруки
- с. Безруків
- с. Білаші
- с. Болибоки
- с. Бугаївка
- с. В'язове
- с. Великі Проходи
- с. Висока Яруга
- с. Гоптівка
- с. Гранів
- с. Гуківка
- с. Дементіївка
- с. Дубівка
- с. Ємці
- с. Зайченки
- с. Замірці
- с. Ілліча
- с. Караван
- с. Кочубеївка
- с. Кудіївка
- с. Куряжанка
- с. Лещенки
- с. Лобанівка
- с. Лужок
- с. Малі Проходи
- с. Маслії
- с. Мищенки
- с. Нове
- с. Подвірки
- с. Польова
- с. Протопопівка
- с. Руська Лозова
- с. Семенівка
- с. Сіряки
- с. Солоний Яр
- с. Тернова
- с. Токарівка
- с. Токарівка Друга
- с. Цупівка
- с. Чайківка
- с. Черкаська Лозова
- с. Шаповалівка
- с. Шевченка
- с. Шовкопляси
- с. Шопине
- с. Ярошівка
- смт Пересічна
- смт Прудянка
- смт Слатине
- смт Солоницівка
- Зачепилівський район
-
- смт Зачепилівка
- с. Абазівка
- с. Бердянка
- с. Дудівка
- с. Забарине
- с. Займанка
- с. Залінійне
- с. Зарічне
- с. Зіньківщина
- с. Котовського
- с. Кочетівка
- с. Лиманівка
- с. Малий Орчик
- с. Миколаївка
- с. Нагірне
- с. Нове Мажарове
- с. Нове Пекельне
- с. Новоселівка
- с. Олександрівка
- с. Орчик
- с. Педашка Перша
- с. Першотравневе
- с. Петрівське
- с. Письмаківка
- с. Романівка
- с. Рунівщина
- с. Семенівка
- с. Скалонівка
- с. Сомівка
- с. Старе Мажарове
- с. Старе Пекельне
- с. Улянівка
- с. Устимівка
- с. Червона Перемога
- с. Червоний Жовтень
- с. Червоноармійське
- с. Чернещина
- с.Леб'яже
- Зміївський район
-
- м. Зміїв
- смт Зідьки
- смт Комсомольське
- с-ще Безпалівка
- с-ще Благодатне
- с-ще Бутівка
- с-ще Вирішальний
- с-ще Донець
- с-ще Лазуківка
- с-ще Лісне
- с-ще Черемушне
- с. Кукулівка
- с. Аксютівка
- с. Артюхівка
- с. Безпалівка
- с. Бірки
- с. Бірочок Другий
- с. Борова
- с. Велика Гомільша
- с. Вилівка
- с. Водяне
- с. Водяхівка
- с. Гайдари
- с. Геївка
- с. Геніївка
- с. Глибока Долина
- с. Гришківка
- с. Гужвинське
- с. Гусина Поляна
- с. Дачне
- с. Джгун
- с. Дудківка
- с. Жаданівка
- с. Задонецьке
- с. Залізничні Бірки
- с. Занки
- с. Западня
- с. Звідки
- с. Іськів Яр
- с. Камплиця
- с. Кирюхи
- с. Кисле
- с. Клименівка
- с. Козачка
- с. Колісники
- с. Коропове
- с. Костянтівка
- с. Кравцове
- с. Красна Поляна
- с. Курортне
- с. Левківка
- с. Лиман
- с. Миргороди
- с. Мохнач
- с. Нижній Бишкин
- с. Омельченки
- с. Островерхівка
- с. Пасіки
- с. Першотравневе
- с. Петрищеве
- с. Погоріле
- с. Пролетарське
- с. Радгоспне
- с. Реп'яхівка
- с. Роздольне
- с. Сидори
- с. Скрипаї
- с. Соколове
- с. Суха Гомільша
- с. Таранівка
- с. Тимченки
- с. Тросне
- с. Українське
- с. Федорівка
- с. Чемужівка
- с. Черкаський Бишкин
- с. Шелудьківка
- Золочівський район
-
- смт Золочів
- с-ще Відродженівське
- с-ще Жовтневе
- с-ще Муравське
- с-ще Одноробівка
- с-ще Перемога
- с-ще Перовське
- с-ще Першотравневе
- с-ще Пролетар
- с-ще Сніги
- с-ще Тимофіївка
- с. Андріївка
- с. Баранівка
- с. Басове
- с. Березівка
- с. Борохи
- с. Бугаї Другі
- с. Велика Рогозянка
- с. Вікнине
- с. Вільшанське
- с. Головашівка
- с. Гресі
- с. Гур'їв
- с. Гур'їв Козачок
- с. Гуринівка
- с. Довжик
- с. Дуванка
- с. Жовтневе
- с. Завадське
- с. Зіньківське
- с. Зрубанка
- с. Івашки
- с. Карасівка
- с. Ковалі
- с. Костянтинівка
- с. Леміщине
- с. Литвинове
- с. Лютівка
- с. Макариха
- с. Макарове
- с. Мала Рогозянка
- с. Малижине
- с. Мартинівка
- с. Маяк
- с. Мерло
- с. Миронівка
- с. Морозова Долина
- с. Одноробівка
- с. Окіп
- с. Олександрівка
- с. Орішанка
- с. Петрівка
- с. Писарівка
- с. Постольне
- с. Рідний Край
- с. Розсохувате
- с. Рясне
- с. Світличне
- с. Сковородинівка
- с. Скорики
- с. Сніги
- с. Соснівка
- с. Сотницький Козачок
- с. Стогнії
- с. Турове
- с. Уди
- с. Феськи
- с. Цапівка
- с. Цилюрики
- с. Чепелі
- с. Червона Зоря
- с. Чорноглазівка
- с. Широкий Яр
- Ізюмський район
-
- с. Андріївка
- с. Бабенкове
- с. Бражківка
- с. Бригадирівка
- с. Бугаївка
- с. Букине
- с. Вірнопілля
- с. Глинське
- с. Діброва
- с. Дмитрівка
- с. Довгеньке
- с. Донецьке
- с. Жовтневе
- с. Забавне
- с. Заводи
- с. Іванівка
- с. Іванчуківка
- с. Іскра
- с. Кам'янка
- с. Капитолівка
- с. Карнаухівка
- с. Козютівка
- с. Комарівка
- с. Копанки
- с. Крамарівка
- с. Куньє
- с. Левківка
- с. Липчанівка
- с. Лисогірка
- с. Мала Комишуваха
- с. Миколаївка
- с. Новопавлівка
- с. Олександрівка
- с. Пасіка
- с. Петропілля
- с. Пимонівка
- с. Підвисоке
- с. Попасне
- с. Придонецьке
- с. Радянське
- с. Розсохувате
- с. Рудневе
- с. Семенівка
- с. Синичено
- с. Сніжківка
- с. Студенок
- с. Сулигівка
- с. Суха Кам'янка
- с. Сухий Яр
- с. Тихоцьке
- с. Топольське
- с. Федорівка
- с. Червона Поляна
- с. Червоний Донець
- с. Червоний Оскіл
- с. Червоний Шахтар
- с. Чистоводівка
- с. Чорнобаївка
- с. Шпаківка
- с. Яремівка
- Кегичівський район
-
- смт Кегичівка
- смт Чапаєве
- с-ще Вільне
- с-ще Красне
- с. Андріївка
- с. Антонівка
- с. Артемівка
- с. Бессарабівка
- с. Власівка
- с. Вовківка
- с. Гутирівка
- с. Дальнє
- с. Зелена Діброва
- с. Землянки
- с. Золотухівка
- с. Калинівка
- с. Калюжине
- с. Карабущине
- с. Козачі Майдани
- с. Комунарка
- с. Комунарське
- с. Кофанівка
- с. Коханівка
- с. Краснянське
- с. Крутоярівка
- с. Лозова
- с. Мажарка
- с. Медведівка
- с. Нова Парафіївка
- с. Олександрівка
- с. Павлівка
- с. Парасковія
- с. Писарівка
- с. Розсохувата
- с. Рояківка
- с. Серго
- с. Софіївка
- с. Улянівка
- с. Шевченкове
- с. Шляхове
- Коломацький район
-
- смт Коломак
- с. Андрусівка
- с. Білоусове
- с. Бондарівка
- с. Бровкове
- с. Вдовичине
- с. Ганнівка
- с. Гладківка
- с. Григорівка
- с. Гришкове
- с. Гуртовівка
- с. Дмитрівка
- с. Жовтневе
- с. Каленикове
- с. Кисівка
- с. Крамарівка
- с. Латишівка
- с. Логвинівка
- с. Миколаївка
- с. Мірошниківка
- с. Нагальне
- с. Панасівка
- с. Пащенівка
- с. Петропавлівка
- с. Підлісне
- с. Покровка
- с. Прядківка
- с. Різуненкове
- с. Сургаївка
- с. Трудолюбівка
- с. Цепочкине
- с. Шелестове
- с. Шляхове
- с. Явтухівка
- Красноградський район
-
- м. Красноград
- с-ще Балки
- с-ще Дослідне
- с-ще Жовтневе
- с-ще Куми
- с-ще Ленінське
- с-ще Садове
- с-ще Степове
- с. Березівка
- с. Берестовенька
- с. Варварівка
- с. Високе
- с. Вільне
- с. Вільховий Ріг
- с. Вознесенське
- с. Володимирівка
- с. Гадяч
- с. Гірчаківка
- с. Гранове
- с. Добренька
- с. Калинівка
- с. Кам'янка
- с. Кирилівка
- с. Кобзівка
- с. Кобзівка Друга
- с. Кобцівка
- с. Копанки
- с. Ленінка
- с. Лип'янка
- с. Лукашівка
- с. Мартинівка
- с. Маховик
- с. Миколо-Комишувата
- с. Мокрянка
- с. Наталине
- с. Новопавлівка
- с. Новоселівка
- с. Одрадівка
- с. Октябрське
- с. Олександрівка
- с. Оленівка
- с. Першотравневе
- с. Петрівка
- с. Піщанка
- с. Попівка
- с. Роздолля
- с. Світле
- с. Соснівка
- с. Тишенківка
- с. Українка
- с. Улянівка
- с. Хрестище
- с. Чапаєве
- с. Червоне
- с. Шкаврове
- с. Ясна Поляна
- Краснокутський район
-
- смт Костянтинівка
- смт Краснокутськ
- с-ще Водяне
- с-ще Володимирівка
- с-ще Дублянка
- с-ще Кам'яно-Хутірське
- с-ще Ковалівське
- с-ще Комсомольське
- с-ще Лісне
- с-ще Лучки
- с-ще Михайлівське
- с-ще Оленівське
- с-ще Павлівка
- с-ще Пильнянка
- с-ще Піонерське
- с-ще Прогрес
- с-ще Сорокове
- с-ще Степове
- с. Березівка
- с. Бідило
- с. Благодатне
- с. Бузове
- с. В'язова
- с. Гаркавець
- с. Городнє
- с. Гринів Яр
- с. Зубівка
- с. Каплунівка
- с. Капранське
- с. Карайкозівка
- с. Качалівка
- с. Китченківка
- с. Ковалівка
- с. Ковальчуківка
- с. Козіївка
- с. Коломацький Шлях
- с. Колонтаїв
- с. Комарівка
- с. Комсомолець
- с. Котелевка
- с. Кусторівка
- с. Любівка
- с. Мирне
- с. Михайлівка
- с. Мойка
- с. Мурафа
- с. Настеньківка
- с. Одрада
- с. Олексіївка
- с. Олійники
- с. Основинці
- с. Павлюківка
- с. Пархомівка
- с. Петрівське
- с. Прокопенкове
- с. Рандава
- с. Рябоконеве
- с. Сергіївка
- с. Ситники
- с. Слобідка
- с. Сонцедарівка
- с. Степанівка
- с. Ходунаївка
- с. Червоний Прапор
- с. Чернещина
- с. Шевченкове
- Куп'янський район
-
- с-ще Піщане
- с. Берестове
- с. Біле
- с. Благодатівка
- с. Болдирівка
- с. Василівка
- с. Василівка
- с. Велика Шапківка
- с. Вишнівка
- с. Вовчий Яр
- с. Воронцівка
- с. Глушківка
- с. Голубівка
- с. Грушівка
- с. Гусинка
- с. Дорошівка
- с. Єгорівка
- с. Затишне
- с. Іванівка
- с. Калинове
- с. Кислівка
- с. Кіндрашівка
- с. Ковалівка
- с. Колісниківка
- с. Котлярівка
- с. Крохмальне
- с. Кругляківка
- с. Курилівка
- с. Курочкине
- с. Кучерівка
- с. Лісна Стінка
- с. Мала Шапківка
- с. Миколаївка
- с. Миколаївка Друга
- с. Миколаївка Перша
- с. Моначинівка
- с. Московка
- с. Нечволодівка
- с. Нова Тарасівка
- с. Новоосинове
- с. Орлянка
- с. Осадьківка
- с. Паламарівка
- с. Петрівка
- с. Петропавлівка
- с. Піщане
- с. Подоли
- с. Пойдунівка
- с. Прилютове
- с. Пристін
- с. Прокопівка
- с. Просянка
- с. Радьківка
- с. Садове
- с. Самборівка
- с. Селище
- с. Сенькове
- с. Сеньок
- с. Синиха
- с. Синьківка
- с. Смородьківка
- с. Соболівка
- с. Степова Новоселівка
- с. Стінка
- с. Табаївка
- с. Тамарганівка
- с. Тищенківка
- с. Хомине
- с. Цибівка
- с. Ягідне
- Лозівський район
-
- смт Краснопавлівка
- смт Орілька
- с-ще Жовтневе
- с Запарівка
- с-ще Кінне
- с-ще Комсомольське
- с-ще Нижня Краснопавлівка
- с-ще Нове
- с-ще Чернігівське
- с. Артільне
- с. Бакшарівка
- с. Барабашівка
- с. Благодатне
- с. Богомолівка
- с. Браїлівка
- с. Братолюбівка
- с. Бритай
- с. Бунакове
- с. Веселе
- с. Веселе
- с. Вільне
- с. Герсеванівка
- с. Городнє
- с. Горохівка
- с. Григоросове
- с. Дивізійне
- с. Довгове
- с. Єлизаветівка
- с. Запорізьке
- с. Захарівське
- с. Зелений Гай
- с. Іванівка
- с. Катеринівка
- с. Копані
- с. Лиман
- с. Литовщина
- с. Мальцівське
- с. Мар'ївка
- с. Миколаївка
- с. Миколаївка
- с. Миколаївка
- с. Мирне
- с. Миролюбівка
- с. Миронівка
- с. Михайлівка
- с. Надеждине
- с. Надеждівка
- с. Нестеліївка
- с. Нова Іванівка
- с. Нова Мечебилівка
- с. Новоселівка
- с. Оддихне
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Павлівка Друга
- с. Перемога
- с. Петрівське
- с. Петропілля
- с. Плисове
- с. Поди
- с. Полтавське
- с. Привілля
- с. Радянське
- с. Реводарівка
- с. Різдвянка
- с. Роздори
- с. Садове
- с. Світловщина
- с. Святушине
- с. Сергіївка
- с. Смирнівка
- с. Степанівка
- с. Страсне
- с. Тихопілля
- с. Федорівка
- с. Федорівка
- с. Хижняківка
- с. Царедарівка
- с. Червоний Кут
- с. Червоний Шахтар
- с. Шатівка
- с. Шугаївка
- с. Яблучне
- с. Яковлівка
- Нововодолазький район
-
- смт Бірки
- смт Нова Водолага
- с-ще Палатки
- с. Бахметівка
- с. Білоусівка
- с. Бражники
- с. Брідок
- с. Василівське
- с. Ватутіне
- с. Винники
- с. Вільхуватка
- с. Гаврилівка
- с. Головнівка
- с. Дегтярка
- с. Дерегівка
- с. Дячківка
- с. Завадівка
- с. Знам'янка
- с. Караван
- с. Клинове
- с. Ключеводське
- с. Княжне
- с. Комінтерн
- с. Комсомольське
- с. Круглянка
- с. Кут
- с. Липкуватівка
- с. Литовки
- с. Лихове
- с. Ляшівка
- с. Мануйлове
- с. Мелихівка
- с. Мокра Рокитна
- с. Москальцівка
- с. Моськівка
- с. Муравлинка
- с. Низівка
- с. Нова Мерефа
- с. Новоселівка
- с. Одринка
- с. Ордівка
- с. Охоче
- с. Павлівка
- с. Парасковія
- с. Печіївка
- с. Пластунівка
- с. Просяне
- с. Раківка
- с. Рокитне
- с. Рябухине
- с. Сосонівка
- с. Станичне
- с. Стара Водолага
- с. Старовірівка
- с. Стулепівка
- с. Федорівка
- с. Червона Поляна
- с. Щебетуни
- Первомайський район
-
- с-ще Більшовик
- с-ще Біляївка
- с-ще Комсомольське
- с-ще Краснопавлівське
- с-ще Правда
- с. Берека
- с. Берестки
- с. Булацелівка
- с. Верхній Бишкин
- с. Верхня Орілька
- с. Веселе
- с. Високе
- с. Грушине
- с. Дмитрівка
- с. Єфремівка
- с. Жовтневе
- с. Задорожнє
- с. Закутнівка
- с. Зеленівка
- с. Кам'янка
- с. Караченців
- с. Картамиш
- с. Кашпурівка
- с. Киселі
- с. Кіптівка
- с. Красиве
- с. Красне
- с. Крутоярка
- с. Крюкове
- с. Лозівське
- с. Максимівка
- с. Мар'ївка
- с. Маслівка
- с. Миколаївка
- с. Миронівка
- с. Михайлівка
- с. Нова Семенівка
- с. Нове
- с. Новоберецьке
- с. Новоєгорівка
- с. Одрадове
- с. Олексіївка
- с. Паризьке
- с. Перерізнівка
- с. Петрівка
- с. Побєда
- с. Радомислівка
- с. Ржавчик
- с. Роздолля
- с. Рокитне
- с. Семенівка
- с. Совєтське
- с. Суданка
- с. Сумці
- с. Тимченки
- с. Червоне Знамено
- с. Шевченкове
- с. Шульське
- Печенізький район
-
- смт Печеніги
- с. Артемівка
- с. Борщова
- с. Ганнівка
- с. Гарашківка
- с. Гуслівка
- с. Кицівка
- с. Мартове
- с. Новий Бурлук
- с. Новокомсомольське
- с. П'ятницьке
- с. Першотравневе
- Сахновщинський район
-
- смт Сахновщина
- с. Андріївка
- с. Аполлонівка
- с. Багата Чернещина
- с. Берестове
- с. Бондарівка
- с. Великі Бучки
- с. Володимирівка
- с. Гаркушине
- с. Германівка
- с. Гришівка
- с. Дар-Надежда
- с. Дубові Гряди
- с. Жовтень
- с. Загаркушине
- с. Івано-Слиньківка
- с. Калинівка
- с. Касянівка
- с. Катеринівка
- с. Козирів
- с. Костянтинівка
- с. Красна Гірка
- с. Красноярка
- с. Кузьминівка
- с. Лебедівка
- с. Ленінське
- с. Лесівка
- с. Лигівка
- с. Максимівка
- с. Малі Бучки
- с. Мар'ївка
- с. Миколаївка
- с. Миколаївка
- с. Нагірне
- с. Надеждине
- с. Нова Балка
- с. Нова Чернещина
- с. Новобогданівка
- с. Нововолодимирівка
- с. Новодмитрівка
- с. Новомихайлівка
- с. Новоолександрівка
- с. Огіївка
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Олійники
- с. Орільське
- с. Петрівка
- с. Піскувате
- с. Скиртяне
- с. Староволодимирівка
- с. Степанівка
- с. Судиха
- с. Тавежня
- с. Тарасівка
- с. Тернуватка
- с. Халтуріна
- с. Чапаєвка
- с. Червона Долина
- с. Червоний Степ
- с. Чорнолозка
- с. Шевченкове
- с. Шевченкове
- с. Яковлівка
- Харківський район
-
- м. Мерефа
- м. Південне
- смт Бабаї
- смт Безлюдівка
- смт Березівка
- с-ще Рай-Оленівка
- с-ще Барчани
- с-ще Глибоке
- с-ще Зернове
- с-ще Комунар
- с-ще Комуніст
- с-ще Кутузівка
- с-ще Момотове
- с-ще Нова Березівка
- с-ще Перемога
- с-ще Першотравневе
- с-ще Подольох
- с-ще Прелесне
- с-ще Радгоспне
- с-ще Радгоспне
- с-ще Радгоспне
- с-ще Санжари
- с-ще Селекційне
- с-ще Спартаси
- с-ще Травневе
- с-ще Ударне
- с-ще Фрунзе
- с. Артемівка
- с. Байрак
- с. Бистре
- с. Бідряги
- с. Бісквітне
- с. Бобрівка
- с. Борисівка
- с. Борове
- с. Борщова
- с. Бражники
- с. Бутенкове
- с. Верхня Озеряна
- с. Верхня Роганка
- с. Веселе
- с. Вільхівка
- с. Горбані
- с. Горіхове
- с. Гурине
- с. Жовтневе
- с. Заїки
- с. Затишшя
- с. Зелене
- с. Кирсанове
- с. Комунар
- с. Коропи
- с. Красне
- с. Кринички
- с. Лелюки
- с. Лелюки
- с. Лизогубівка
- с. Липці
- с. Логачівка
- с. Лук'янці
- с. Мала Рогань
- с. Михайлівка
- с. Мищенки
- с. Мовчани
- с. Мороховець
- с. Надточії
- с. Нескучне
- с. Нестеренки
- с. Нижня Озеряна
- с. Олександрівка
- с. Олександрівка
- с. Олешки
- с. Олійникове
- с. Павленки
- с. Перемога
- с. Петрівка
- с. Пильна
- с. Пономаренки
- с. Ржавець
- с. Руські Тишки
- с. Сороківка
- с. Стара Московка
- с. Степанки
- с. Стрілеча
- с. Темнівка
- с. Тернова
- с. Українське
- с. Федірці
- с. Хмарівка
- с. Хроли
- с. Циркуни
- с. Черкаські Тишки
- с. Черняки
- с. Шубіне
- с. Яковлівка
- смт Буди
- смт Васищеве
- смт Високий
- смт Коротич
- смт Кулиничі
- смт Манченки
- смт Пісочин
- смт Покотилівка
- смт Рогань
- смт Утківка
- смт Хорошеве
- Чугуївський район
-
- смт Введенка
- смт Есхар
- смт Кочеток
- смт Малинівка
- с-ще Дослідне
- с-ще Залізничне
- с-ще Чапаєва
- с. Базаліївка
- с. Велика Бабка
- с. Волохів Яр
- с. Гаврилівка
- с. Гракове
- с. Зарожне
- с. Зауддя
- с. Зелений Колодязь
- с. Іванівка
- с. Кам'яна Яруга
- с. Коробочкине
- с. Леб'яже
- с. Миколаївка
- с. Миколаївка
- с. Михайлівка
- с. Мосьпанове
- с. Нова Гнилиця
- с. Осиковий Гай
- с. Петрівське
- с. Піщане
- с. Поди
- с. Пушкарне
- с. Ртищівка
- с. Світанок
- с. Стара Гнилиця
- с. Стара Покровка
- с. Студенок
- с. Таганка
- с. Тернова
- с. Тетлега
- с. Юрченкове
- смт Новопокровка
- смт Чкаловське
- Шевченківський район
-
- смт Шевченкове
- с-ще Борівське
- с. Аркадівка
- с. Баранове
- с. Безмятежне
- с. Березівка
- с. Богодарівка
- с. Василенкове
- с. Великі Хутори
- с. Верхньозорянське
- с. Володимирівка
- с. Волоська Балаклія
- с. Гетьманівка
- с. Горожанівка
- с. Гроза
- с. Дуванка
- с. Журавка
- с. Зорянське
- с. Іванівка
- с. Іванівка
- с. Колісниківка
- с. Кравцівка
- с. Лелюківка
- с. Ленінка
- с. Максимівка
- с. Малі Кринки
- с. Микільське
- с. Миропілля
- с. Михайлівка
- с. Михайлівка
- с. Мостове
- с. Нижній Бурлук
- с. Новий Лиман
- с. Новомиколаївка
- с. Новостепанівка
- с. Огурцівка
- с. Одрадне
- с. Олександрівка
- с. Олексіївка
- с. Первомайське
- с. Петрівка
- с. Петропілля
- с. Полтава
- с. Сазонівка
- с. Самарське
- с. Семенівка
- с. Смолівка
- с. Сподобівка
- с. Ставище
- с. Станіславка
- с. Старий Чизвик
- с. Старовірівка
- с. Сумське
- с. Тетянівка
- с. Троїцьке
- с. Федорівка
- с. Худоярове
- с. Шевченкове
- с. Шишківка
-
-
-
Крим
-
-
- м. Сімферополь
-
- Історична довідка про місто Сімферополь
-
-
-
- м. Севастополь
-
- Історична довідка про місто Севастополь
-
-
-
- Автономна республіка Крим
-
- м. Алушта
- м. Армянськ
- м. Джанкой
- м. Євпаторія
- м. Керч
- м. Красноперекопськ
- м. Саки
- м. Судак
- м. Феодосія
- м. Ялта
- Бахчисарайський район
-
- м. Бахчисарай
- смт. Куйбишеве
- смт. Научний
- смт. Поштове
- с-ще Сирень
- с-ще Стальне
- с. Айвове
- с. Аромат
- с. Ароматне
- с. Багата Ущелина
- с. Баштанівка
- с. Берегове
- с. Білокам'яне
- с. Богатир
- с. Брянське
- с. Велике Садове
- с. Верхоріччя
- с. Високе
- с. Відрадне
- с. Вікторівка
- с. Віліне
- с. Гірка
- с. Глибокий Яр
- с. Голубинка
- с. Дачне
- с. Дібрівка
- с. Долинне
- с. Дорожнє
- с. Завітне
- с. Залізничне
- с. Залісне
- с. Зелене
- с. Зубакіне
- с. Казанки
- с. Каштани
- с. Кочергіне
- с. Красна Зоря
- с. Красний Мак
- с. Кудрине
- с. Мале Садове
- с. Малинівка
- с. Маловидне
- с. Машине
- с. Многоріччя
- с. Мостове
- с. Нагірне
- с. Некрасовка
- с. Нижня Голубинка
- с. Новеньке
- с. Нововасилівка
- с. Новопавлівка
- с. Новопілля
- с. Новоульяновка
- с. Передущельне
- с. Піщане
- с. Плодове
- с. Плотинне
- с. Поляна
- с. Приятне Свідання
- с. Прохладне
- с. Путилівка
- с. Рєпіне
- с. Річне
- с. Розове
- с. Розсадне
- с. Ростуче
- с. Самохвалове
- с. Севастянівка
- с. Синапне
- с. Скалисте
- с. Соколине
- с. Сонячносілля
- с. Суворове
- с. Табачне
- с. Танкове
- с. Тінисте
- с. Тополі
- с. Трудолюбівка
- с. Тургенєвка
- с. Углове
- с. Ходжа Сала
- с. Холмівка
- с. Шевченкове
- с. Щасливе
- с.Фурмановка
- Білогірський район
-
- м. Білогірськ
- смт. Зуя
- с. Тополівка
- с. Алексєєвка
- с. Аннівка
- с. Багате
- с. Баланове
- с. Балки
- с. Барабанове
- с. Біла Скеля
- с. Верхні Орішники
- с. Вишенне
- с. Вишневе
- с. Голованівка
- с. Горлинка
- с. Дивне
- с. Дозорне
- с. Долинівка
- с. Зеленогірське
- с. Земляничне
- с. Зибини
- с. Карасівка
- с. Кизилівка
- с. Кирпичне
- с. Красна Слобода
- с. Красноселівка
- с. Кривцове
- с. Кримська Роза
- с. Курортне
- с. Курське
- с. Литвиненкове
- с. Лічебне
- с. Лугове
- с. Мелехове
- с. Мельничне
- с. Миронівка
- с. Мічурінське
- с. Муромське
- с. Некрасове
- с. Нижні Орішники
- с. Новогригорівка
- с. Новожилівка
- с. Новокленове
- с. Новоолександрівка
- с. Овражки
- с. Опитне
- с. Пасічне
- с. Поворотне
- с. Пролом
- с. Пчолине
- с. Радісне
- с. Родники
- с. Русаківка
- с. Сєверне
- с. Синьокам'янка
- с. Сінне
- с. Тургенєве
- с. Ударне
- с. Українка
- с. Ульяновка
- с. Учебне
- с. Хлібне
- с. Цвіточне
- с. Черемисівка
- с. Чорнопілля
- с. Яблучне
- с. Яковлівка
- с. Володимирівка
- с. Петрове
- с. Ароматне
- с. Красногірське
- с. Руське
- с. Василівка
- с. Малинівка
- с. Павлівка
- с. Міжгір'я
- с. Олександрівка
- с. Оленівка
- с. Мельники
- с. Криничне
- Джанкойський район
-
- с. Апрелівка
- с. Ближньогородське
- с. Дмитрівка
- с. Нове Життя
- с. Новокостянтинівка
- с-ще Володине
- с-ще Дібрівка
- с-ще Дорожнє
- с-ще Митюрине
- с-ще Ясне
- с. Антонівка
- с. Арбузівка
- с. Армійське
- с. Благодатне
- с. Ближнє
- с. Болотне
- с. Бородіно
- с. Веселе
- с. Випасне
- с. Відрадне
- с. Вітвисте
- с. Дніпровка
- с. Єрмакове
- с. Жилине
- с. Завіт-Ленінський
- с. Зарічне
- с. Зелений Яр
- с. Зернове
- с. Ізумрудне
- с. Істочне
- с. Калинівка
- с. Кіндратове
- с. Ковильне
- с. Колоски
- с. Комсомольське
- с. Копані
- с. Костянтинівка
- с. Краснодольне
- с. Кримка
- с. Ларине
- с. Лобанове
- с. Луганське
- с. Майське
- с. Мар'їне
- с. Мартинівка
- с. Маслове
- с. Медведівка
- с. Мирнівка
- с. Мисове
- с. Мілководне
- с. Мічурінівка
- с. Многоводне
- с. Нахідка
- с. Нижні Отрожки
- с. Низинне
- с. Новокримське
- с. Новопавлівка
- с. Новосільцеве
- с. Новостепове
- с. Новофедорівка
- с. Овочеве
- с. Озерки
- с. Озерне
- с. Октябр
- с. Орденоносне
- с. Островське
- с. Павлівка
- с. Пахарівка
- с. Передмістне
- с. Перепілкине
- с. Побєдне
- с. Польове
- с. Придорожнє
- с. Пробудження
- с. Прозрачне
- с. Просторне
- с. Пушкіне
- с. Рисакове
- с. Рідне
- с. Розкішне
- с. Рощине
- с. Рубинівка
- с. Рюмшине
- с. Світле
- с. Сєрноводське
- с. Слов'янка
- с. Слов'янське
- с. Совєтське
- с. Солоне Озеро
- с. Солонцеве
- с. Стальне
- с. Стефанівка
- с. Стовпове
- с. Суботник
- с. Суміжне
- с. Табачне
- с. Тарасівка
- с. Тимофіївка
- с. Тімірязєве
- с. Томашівка
- с. Тургенєве
- с. Тутове
- с. Ударне
- с. Федорівка
- с. Хлібне
- с. Цілинне
- с. Чайкине
- с. Ярке
- с. Ярке Поле
- с. Яснополянське
- с. Яструбці
- смт. Азовське
- смт. Вільне
- Кіровський район
-
- м. Старий Крим
- с Айвазовське
- с Красносільське
- с-ще Вузлове
- с. Абрикосівка
- с. Бабенкове
- с. Василькове
- с. Видне
- с. Відважне
- с. Відродження
- с. Владиславівка
- с. Добролюбовка
- с. Долинне
- с. Жемчужина Криму
- с. Журавки
- с. Золоте Поле
- с. Ізобільне
- с. Ізюмівка
- с. Ключове
- с. Краснівка
- с. Кринички
- с. Льговське
- с. Маківське
- с. Матросівка
- с. Новопокровка
- с. Новофедорівка
- с. Оріхівка
- с. Партизани
- с. Первомайське
- с. Привітне
- с. Пруди
- с. Садове
- с. Синицине
- с. Софіївка
- с. Спасівка
- с. Токарєве
- с. Трудолюбівка
- с. Тутівка
- с. Шубине
- с. Ярке Поле
- смт. Кіровське
- Красногвардійський район
-
- с-ще Видне
- с. Ізвесткове
- с. Молочне
- с. Новоолексіївка
- с. Побєдине
- с. Симоненко
- с .Щербакове
- с. Азов
- с. Амурське
- с. Ближнє
- с. Вишняківка
- с. Володимирове
- с. Восход
- с. Григорівка
- с. Дібрівське
- с. Докучаєве
- с. Доходне
- с. Зарічне
- с. Звіздне
- с. Зернове
- с. Знам'янка
- с. Золоте
- с. Зоря
- с. Іскра
- с. Калініне
- с. Карпівка
- с. Клепиніне
- с. Климове
- с. Колодязне
- с. Комарівка
- с. Комунари
- с. Котельникове
- с. Красна Долина
- с. Красна Поляна
- с. Красний Партизан
- с. Краснодарка
- с. Краснознам'янка
- с. Кремнівка
- с. Курганне
- с. Ленінське
- с. Мар'янівка
- с. Машине
- с. Менделєєве
- с. Миролюбівка
- с. Миронівка
- с. Мускатне
- с. Найдьонівка
- с. Нахімове
- с. Невське
- с. Некрасове
- с. Новодолинка
- с. Новоестонія
- с. Новозуївка
- с. Новоіванівка
- с. Новокатеринівка
- с. Новомикільське
- с. Новопокровка
- с. Новосільці
- с. Олександрівка
- с. Орлівка
- с. П'ятихатка
- с. Петрівка
- с. Плодородне
- с. Пологи
- с. Полтавка
- с. Проточне
- с. Пряме
- с. Пушкіне
- с. Радужне
- с. Рівне
- с. Рогове
- с. Салгирка
- с. Тимашівка
- с. Тимошенко
- с. Трактове
- с. Удачне
- с. Ульяновка
- с. Холмове
- с. Цвіткове
- с. Чапаєве
- с. Янтарне
- с. Яструбівка
- смт. Красногвардійське
- смт. Октябрське
- Красноперекопський район
-
- с. Смушкине
- с. Трактове
- с. Філатівка
- с. Богачівка
- с. Братське
- с. Вишнівка
- с. Воїнка
- с. Воронцівка
- с. Долинка
- с. Зелена Нива
- с. Знам'янка
- с. Іллінка
- с. Істочне
- с. Ішунь
- с. Карпова Балка
- с. Красноармійське
- с. Кріпке
- с. Курганне
- с. Магазинка
- с. Надеждине
- с. Новоіванівка
- с. Новомиколаївка
- с. Новоолександрівка
- с. Новопавлівка
- с. Новорибацьке
- с. Орлівське
- с. П'ятихатка
- с. Полтавське
- с. Почетне
- с. Привільне
- с. Пролетарка
- с. Рисове
- с. Сватове
- с. Совхозне
- с. Таврійське
- с. Танкове
- с. Уткіне
- с. Шатри
- Ленінський район
-
- с. Соляне
- м. Щолкіне
- с-ще Єгорове
- с. Азовське
- с. Батальне
- с. Бєлінське
- с. Бондаренкове
- с. Борисівка
- с. В'язникове
- с. Верхньозаморське
- с. Виноградне
- с. Войкове
- с. Вулканівка
- с. Глазівка
- с. Горностаївка
- с. Єрофєєве
- с. Завітне
- с. Заводське
- с. Затишне
- с. Зелений Яр
- с. Золоте
- с. Іванівка
- с. Іллічеве
- с. Калинівка
- с. Кам'янське
- с. Кірове
- с. Корольове
- с. Красногірка
- с. Курортне
- с. Ленінське
- с. Лібкнехтівка
- с. Лугове
- с. Львове
- с. Мар'ївка
- с. Марфівка
- с. Мисове
- с. Набережне
- с. Нижньозаморське
- с. Нововідрадне
- с. Новомиколаївка
- с. Новоселівка
- с. Огоньки
- с. Октябрське
- с. Осовини
- с. Останіне
- с. Петрове
- с. Пісочне
- с. Приозерне
- с. Прудникове
- с. Пташкине
- с. Романове
- с. Семенівка
- с. Семисотка
- с. Станційне
- с. Тасунове
- с. Уварове
- с. Фронтове
- с. Челядінове
- с. Чистопілля
- с. Южне
- с. Юркине
- с. Яковенкове
- с. Ярке
- с. Ячмінне
- смт. Багерове
- смт. Леніне
- Нижньогірський район
-
- с Кунцеве
- с. Буревісник
- с. Великосілля
- с. Владиславівка
- с. Дворіччя
- с. Дворове
- с. Дрофине
- с. Желябовка
- с. Жемчужина
- с. Заливне
- с. Заріччя
- с. Зелене
- с. Зоркіне
- с. Іванівка
- с. Ізобільне
- с. Кирсанівка
- с. Кісточківка
- с. Коврове
- с. Корінне
- с. Кукурудзяне
- с. Листвинне
- с. Лінійне
- с. Ломоносове
- с. Лугове
- с. Лужки
- с. Любимівка
- с. Межове
- с. Митрофанівка
- с. Михайлівка
- с. Ніжинське
- с. Новогригорівка
- с. Новоіванівка
- с. Омелянівка
- с. Охотське
- с. Піни
- с. Плодове
- с. Прирічне
- с. Родники
- с. Розливи
- с. Садове
- с. Сєрове
- с. Сім'яне
- с. Слив'янка
- с. Степанівка
- с. Стрепетове
- с. Тамбовка
- с. Тарасівка
- с. Уварівка
- с. Уютне
- с. Фрунзе
- с. Цвітуще
- с. Червоне
- с. Чкалове
- с. Широке
- с. Якимівка
- с. Яструбки
- смт. Нижньогірський
- Первомайський район
-
- с-ще Упорне
- с-ще Чапаєве
- с. Абрикосове
- с. Арбузове
- с. Братське
- с. Випасне
- с. Відкрите
- с. Войкове
- с. Гвардійське
- с. Гришине
- с. Дальнє
- с. Дмитрівка
- с. Калініне
- с. Кам'янка
- с. Каштанівка
- с. Кормове
- с. Крестянівка
- с. Криловка
- с. Левітанівка
- с. Макарівка
- с. Матвіївка
- с. Мельничне
- с. Нова Деревня
- с. Октябрське
- с. Олексіївка
- с. Оленівка
- с. Островське
- с. Панфіловка
- с. Правда
- с. Привільне
- с. Пшеничне
- с. Рівне
- с. Сари-Баш
- с. Свердловське
- с. Снігурівка
- с. Стахановка
- с. Степне
- с. Сусаніне
- с. Тихонівка
- с. Фрунзе
- с. Чернове
- смт. Первомайське
- Роздольненський район
-
- с. Слов'янське
- с. Аврора
- с. Бахчівка
- с. Березівка
- с. Ботанічне
- с. Вітрянка
- с. Вогні
- с. Волочаївка
- с. Воронки
- с. Городнє
- с. Зимине
- с. Каштанівка
- с. Ковильне
- с. Комишне
- с. Комунарне
- с. Котовське
- с. Красноармійське
- с. Кропоткіне
- с. Кукушкіне
- с. Кумове
- с. Максимівка
- с. Молочне
- с. Нива
- с. Овражне
- с. Орлівка
- с. Портове
- с. Рилєєвка
- с. Руч'ї
- с. Серебрянка
- с. Сєверне
- с. Сінокісне
- с. Славне
- с. Соколи
- с. Стерегуще
- с. Ульяновка
- с. Федорівка
- с. Червоне
- с. Чернишове
- с. Чехове
- смт. Новоселівське
- смт. Роздольне
- Сакський район
-
- с. Лугове
- с. Михайлівка
- с-ще Громовка
- с-ще Кар'єрне
- с-ще Рунне
- с. Абрикосівка
- с. Валентинове
- с. Велике
- с. Вересаєве
- с. Вершинне
- с. Веселівка
- с. Виноградове
- с. Вітине
- с. Вітрівка
- с. Владне
- с. Вогневе
- с. Водопійне
- с. Володимирівка
- с. Воробйове
- с. Гаршине
- с. Геройське
- с. Глінка
- с. Добрушине
- с. Долинка
- с. Єлизаветове
- с. Жайворонки
- с. Жовтокам'янка
- с. Журавлі
- с. Зернове
- с. Ігорівка
- с. Ізвесткове
- с. Іллінка
- с. Каменоломня
- с. Колоски
- с. Кольцове
- с. Крайнє
- с. Криловка
- с. Кримське
- с. Куликівка
- с. Лиманне
- с. Листове
- с. Ліснівка
- с. Лушине
- с. Митяєве
- с. Молочне
- с. Наташине
- с. Наумівка
- с. Нива
- с. Низинне
- с. Оріхове
- с. Орлянка
- с. Охотникове
- с. Побєдне
- с. Попівка
- с. Порфирівка
- с. Прибережне
- с. Привітне
- с. Ромашкине
- с. Сизівка
- с. Солдатське
- с. Степове
- с. Стовпове
- с. Суворовське
- с. Трудове
- с. Тунельне
- с. Уютне
- с. Фрунзе
- с. Фурманове
- с. Хуторок
- с. Червоне
- с. Чоботарка
- с. Шалаші
- с. Шаумян
- с. Шишкине
- с. Шовковичне
- с. Штормове
- с. Ярке
- с.Іванівка
- смт. Новофедорівка
- Сімферопольський район
-
- с. Іванівка
- с Живописне
- с Шафранне
- с-ще Айкаван
- с-ще Давидове
- с-ще Шкільне
- с. Акрополіс
- с. Ана-Юрт
- с. Андрусове
- с. Аркадіївка
- с. Білоглинка
- с. Верхньокурганне
- с. Веселе
- с. Вінницьке
- с. Водне
- с. Грушеве
- с. Дем'янівка
- с. Денисівка
- с. Дивне
- с. Дмитрове
- с. Добре
- с. Донське
- с. Дружне
- с. Дубки
- с. Журавлівка
- с. Залісся
- с. Зарічне
- с. Каштанове
- с. Кизилове
- с. Кленівка
- с. Клинівка
- с. Ключі
- с. Ключове
- с. Колодязне
- с. Кольчугине
- с. Комишинка
- с. Костянтинівка
- с. Красна Зорька
- с. Красне
- с. Краснівка
- с. Краснолісся
- с. Кубанське
- с. Купріне
- с. Курганне
- с. Лазарівка
- с. Левадки
- с. Лікарственне
- с. Лісносілля
- с. Лозове
- с. Мазанка
- с. Маленьке
- с. Мирне
- с. Міжгірне
- с. Молочне
- с. Мраморне
- с. Нижньокурганне
- с. Новий Мир
- с. Новий Сад
- с. Новоандріївка
- с. Новозбур'ївка
- с. Новомиколаївка
- с. Новоселівка
- с. Обрив
- с. Олександрівка
- с. Опушки
- с. Партизанське
- с. Первомайське
- с. Перевальне
- с. Передове
- с. Перове
- с. Петрівка
- с. Петропавлівка
- с. Піонерське
- с. Пожарське
- с. Привільне
- с. Пролітне
- с. Прудове
- с. Рівнопілля
- с. Родникове
- с. Роздолля
- с. Скворцове
- с. Совхозне
- с. Солов'ївка
- с. Сонячне
- с. Софіївка
- с. Спокійне
- с. Сторожеве
- с. Строгонівка
- с. Сумське
- с. Сухоріччя
- с. Тепле
- с. Теплівка
- с. Топольне
- с. Трипрудне
- с. Трудове
- с. Трудолюбове
- с. Українка
- с. Укромне
- с. Урожайне
- с. Ферсманове
- с. Фонтани
- с. Харитонівка
- с. Чайкине
- с. Чайковське
- с. Чистеньке
- с. Широке
- смт. Гвардійське
- смт. Миколаївка
- смт. Молодіжне
- Совєтський район
-
- с. Алмазне
- с. Барсове
- с. Варварівка
- с. Восточне
- с. Георгіївка
- с. Дем'янівка
- с. Дмитрівка
- с. Дятлівка
- с. Завітне
- с. Іллічеве
- с. Коломенське
- с. Корніївка
- с. Красногвардійське
- с. Краснофлотське
- с. Лебединка
- с. Лохівка
- с. Лучове
- с. Маківка
- с. Маркове
- с. Миколаївка
- с. Надежда
- с. Некрасовка
- с. Новий Мир
- с. Новоселівка
- с. Октябрське
- с. Привільне
- с. Присивашне
- с. Пруди
- с. Пушкіне
- с. Пчільники
- с. Річне
- с. Ровенка
- с. Роздольне
- с. Урожайне
- с. Хлібне
- с. Чапаєвка
- с. Чорноземне
- с. Шахтине
- смт. Совєтський
- Чорноморський район
-
- с-ще Низівка
- с-ще Озерівка
- с. Артемівка
- с. Внукове
- с. Водопійне
- с. Володимирівка
- с. Громове
- с. Далеке
- с. Дозорне
- с. Журавлівка
- с. Задорне
- с. Зайцеве
- с. Знам'янське
- с. Зоряне
- с. Калинівка
- с. Кіровське
- с. Красна Поляна
- с. Красносільське
- с. Красноярське
- с. Кузнецьке
- с. Ленське
- с. Мар'їне
- с. Маяк
- с. Медведеве
- с. Міжводне
- с. Новоіванівка
- с. Новосільське
- с. Новоульяновка
- с. Окунівка
- с. Оленівка
- с. Сєверне
- с. Сніжне
- с. Хмельове
- смт. Чорноморське
-
-